|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 12:27:10   
Nina_sa
IZVORNA PORUKA: ElmaB

I dalje mozes u WF, tj. sada Konzumu. Imaju i pelene!

Pusa!user posted image



Još jedno pitanje - imaš li link za narudžbu, ja rovih po netu ali ne nađoh.
Unaprijed hvala! :)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 12:34:57   
jupajdi
Evo linka

http://80.65.93.212/lokacija.do

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 12:40:16   
Nina_sa
IZVORNA PORUKA: jupajdi

Evo linka

http://80.65.93.212/lokacija.do


Hvala puno ... baš ste me obradovale user posted image  ovo će mi znatno olakšati život (ko očekuje bebu a bez auta je znaće o čemu se radi :)).

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 12:49:06   
dadakg
Drage moje same odlučujete hoćete li kupovati preko neta ili ne.
Ne želim da vam pametujem ali hoću samo da vam kažem da sam radila kao agent direktne prodaje u jednoj banci i da su tvrdili da bez obzira na to što oni plasiraju kartice preko kojih se može naručivati roba putem neta, ipak su sve one osetljive i nedovoljno zaštićene. Jedina kartica za koju banke sa sigurnošću tvrde da je sigurna jeste "Visa Virtuon" namenjena baš takav vid kupovine.
U svakom slučaju srećno i oprezno

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 11:30:56   
nesanica
sto se tice kupovine preko interneta imam do sada samo pozitivna iskustva.redovna sam musterija kod esprit i do sada je stvarno sve bilo ok. super je to sto kod njih stvari mozes bez problema vratiti ako ti ne pasu a i  postarina se ne placa. ja i mm vise kupujemo preko interneta jer bas sa djecom nam se ne da fino u obilazak prodavnica, a nemamo kome da ih ostavimo pa tako kazemo zivjela online kupovina.

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 11:34:34   
ElmaB
Imas li stranicu esprita?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 11:39:01   
nesanica
esprit.de. ja sam u njemackoj a ne znam dal oni isporucuju u bih s obzirom da imamo esprit u sar. 

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 15:38:17   
ElmaB
Ok. Hvala ti!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 15:42:17   
M kao Mama
elma ja sam se nabelajila sa espritom, crkla bih da nisam naručila mokasine i dođoše oni meni privatnom linojom iz beča, ma uske ne mogu mi, ali ja ih nazor nosila dok mi na kraju nije pukao film i razrežem ih, eno sada ih nosim ponekad oko kuće,
šta si to to lijepo vidjela u espritu,
a ovi naši iz sa esprita kod vječe su neljubazni katastrofa, ja ih molila da mi naruče te mokasine koje su se meni svidjele neče, i ja naručim neke slilčne preko kolegice u austiji i vidi belaja

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 15:47:00   
Happy
Ja nisam naručivala, ali moja durgarica + njena raja sa posla pravo često natučuju iz Victorie Secret, popriličnoje jeftino, a posebno sada kako je dolar pao... Dostava je mislim ok 50$, ali to kada se podijeli na 4 nije puno...
Ja imam pik na njihove kreme za tijelo, super su... PA eto ako bude neko naručivao, neka me ima u vidu user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 16:09:30   
nesanica
sto se tice obuce od esprit slobodno naruci za jedan broj vece od onog koji nosis. ja sam tako prvi put cizme neke narucila po svom br i naravno male. odmah ih posaljem nazad i narucim za broj vece i bilo ok. tako sad kad god kupujem obucu kod njih narucujem umjesto 39-40

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 16:15:14   
ElmaB
Neira!

Posalji mi internet stranu Victoria secreta!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 16:16:15   
ElmaB
Draga Alma!


Nisam vidjela nista posebno, nego da znam ako moze za BiH, u koliko mi se nesto svidi, da narucim!

Pusa!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 16:17:54   
Happy
http://www.victoriassecret.com/





(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 16:21:37   
Gigana
E samo da vas obavijestim, ako zelite da narucite nesto iz IKEA-e, postoji lik koji ide svake sedmice u Graz/Austria i otamo donosi sve što vam srce poželi, a što ima u katalogu ili na njihovoj web stranic.  Frajer uzima 30% na ono što naručite i donese vam robu na vrata.  Meni kolegica neki dan donese letak koji je dobila e-mailom, pa sam ja odmah zvala ovog tipa da vidim kako to ide.  Kaže da će vam donijeti šta god hoćete.  Broj telefona mu je 061/ 500 329, a web stranica http:/www.ikea.at/graz

Eto, ko voli, nek' izvoli!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 17:49:21   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: dadakg

Drage moje same odlučujete hoćete li kupovati preko neta ili ne.
Ne želim da vam pametujem ali hoću samo da vam kažem da sam radila kao agent direktne prodaje u jednoj banci i da su tvrdili da bez obzira na to što oni plasiraju kartice preko kojih se može naručivati roba putem neta, ipak su sve one osetljive i nedovoljno zaštićene. Jedina kartica za koju banke sa sigurnošću tvrde da je sigurna jeste "Visa Virtuon" namenjena baš takav vid kupovine.
U svakom slučaju srećno i oprezno



Preko kartice nikad neuplacivam, nego preko racuna.

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kupovina putem interneta
28.7.2008 18:16:42   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Gigana

E samo da vas obavijestim, ako zelite da narucite nesto iz IKEA-e, postoji lik koji ide svake sedmice u Graz/Austria i otamo donosi sve što vam srce poželi, a što ima u katalogu ili na njihovoj web stranic.  Frajer uzima 30% na ono što naručite i donese vam robu na vrata.  Meni kolegica neki dan donese letak koji je dobila e-mailom, pa sam ja odmah zvala ovog tipa da vidim kako to ide.  Kaže da će vam donijeti šta god hoćete.  Broj telefona mu je 061/ 500 329, a web stranica http:/www.ikea.at/graz

Eto, ko voli, nek' izvoli!



Jel to ono preko casopisa "Moj dom"?

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 8:59:10   
Gigana
Nije preko casopisa "Moj Dom", pitala sam.  Inace, Moj Dom je uzimao prvo 39%, pa 50%, a onda su odustali od IKEA-e, jer im se, valjda, nije isplatilo.  Ovo je totalno drugi tip, koji ima svoj kombi i ide po narudžbe svaki petak.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 10:49:16   
Amelaa RR
Ja sam evo gledala posteljine i izacu me negdje oko 100€...znal neko koliko traje isporuka...i sto vi  mislite jel  puno 30% sto uzima...*??

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 10:58:05   
ebru
user posted image Ikea je super,ima stvarno izbora i povoljnih cjena,ali ima i nekvaliteta.Ja kupila skoro Moni 2 posteljine,jedna je kostala mislim 12,99,a druga je bila jeftinija mislim,a ta jeftijnija je kvalitet user posted image hmmm....
Ja mislim da nije puno sto uzima 30%!
Eh jedino ako se ti razumijes u marke posteljine i to(ja bas ne )

< Poruku je uredio ebru -- 29.7.2008 11:01:04 >


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 12:12:39   
Gigana
Kaže frajer da on ide u petak po robu, a da dovuče stvari u nedjelju, tako da je isporuka nedjeljom, pretpostavljam.  Ja sam naručivala jorgane, jastuke, posteljine, štange i držače za kuhinju, prekrivače, šoljice i još puno toga, ali to sam naručivala preko Mog Doma, a ne preko ovog tipa.  Ovaj je još povoljniji, a što je najvažnije, nema ograničenja u naručivanju, tako da možete naručiti i dječje sobe, ormare itd.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 12:25:40   
M kao Mama
joj amra kukala ti njemačka i austrija, otvorih ovu stranu IKEA, ako se natovarim na nju, nemojte se čuditi da vam javim da me je Haris izbacio iz kuće,

nema šta nema, da se razboliš,

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 13:02:05   
Gigana
Ja svaki put parim oči na ovoj stranici.  Nema šta nema.  Najviše sam kidisala na ovu plavu ljuljačku u obliku stolice, koja se može zakačiti na sred dječje sobe i da se dijete ljulja po cijeli dan.  Košta oko 60 eura, ali je super, majke mi.

P.S. I nije Amra, nego Dijana, ali nema veze.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 13:02:53   
M kao Mama
ja malo pukla, nadam se da ne zamjeraš, sorry do nenbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kupovina putem interneta
29.7.2008 13:09:28   
Gigana
Pa naravno da ne zamjeram, svi mi malo puknemo s vremena na vrijeme user posted image

Nego, zadaj se po Ikea-i i udri muža po džepu, pa kad ti dođu stvari, javi kakve su.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *