|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
5.2.2010 11:33:32   
škorpija
stvarno šta se dešava, je li dobro

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
5.2.2010 12:15:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Aiša

n1kky, kako ti je prijateljica sada, je li joj bolje? Šta će biti sa doktorima, jesu li nešto uradili njeni???

i mene pravo zanima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
11.2.2010 1:37:38   
DM

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Aiša

n1kky, kako ti je prijateljica sada, je li joj bolje? Šta će biti sa doktorima, jesu li nešto uradili njeni???

i mene pravo zanima

user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
15.2.2010 20:02:46   
IvanaTz
N1kky, javi nam se, kako je prijateljica?

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
24.2.2010 21:23:41   
leona81
juhuuu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
3.3.2010 22:44:46   
teacher75
izgleda da se ovo sve zataskalo. pojeo vuk magarca

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
3.3.2010 23:41:56   
n1kky
nisam htjela da vam n1kky ista pise, sama sam se htjela zahvaliti za svaku rjec podrske i vase razumijevanje!
nazalost nisam prije niti stigla niti smogla snage da pisem o svemu sto je bilo! bile ste upucene u situaciju, znate sta se sve dogodilo! iz bolnice sam izasla nakon 5 sedmica lezanja sto na GAK-u sto na infektivnoj, da mi bi u otpusnom pismu stajalo da sam lezala sve ukupno 15 dana! zalosno!
sta reci nakon svega! ono sto sam ja prozivjela ne bih pozeljela ni najgorem neprijatelju!
fizicki sam dobro, iz rane mi jos pomalo curi gnoj, svaki drugi dan idem na previjanje! srce mi je osteceno od jedne od bakterija koje sam imala, ali niej opasno po zivot!
samo ja znam sta sam sve prezivjela, kako mi je bilo u tim trenucima i kako se danas osjecam! vjerujte mi, strah me svega! prije svake kontrole ili bilo kakvog odlaska doktoru uhvati me panicni strah!
dusa me zaboli kada shvatim da sam propustila prvi mjesec dana djetetovog zivota...ali opet na drugu stranu zahvalim Allahu sto mi ej dao priliku da ostanem uz nju, da je gledam kako raste i uzivam u svakom trenutku s njom!
odlucili smo da cemo podici tuzbu, a za izlazak u javnost zaista ne znam jos! trenutno mi je samo do toga da se oporavim i da sve nekako ostavim iza sebe!
cijelu trudnocu sam pila apaurine i naglo prekinula, onda se sve to dogodilo, psihicki sam jaaako losa i nestabilna!
ali uz pomoc dragog Allaha bit ce dobro, izvuci cu se i iz ovoga!

Jos jednom drage moje, iako nisam s vama ovdje, zelim od srca da vam se zahvalim za sve, plakala sam dok sam citala vase postove!
ja jos nemam internet ali cim uvedem postati cu vasa clanica sigurno!
ljubim vas sve...

P.S. ako neku nesto zanima slobodno pitajte n1kky je upoznata sa svime, odgovoriti ce vam...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
3.3.2010 23:47:11   
DM
Ja sam večeras maksuy svratila na RR da vidim šta ima sa ovom curom! Rekla mi nj(od nj muža) dajinica da je izašla iz bolniceuser posted image user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da je sve završilo dobro!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
3.3.2010 23:52:57   
IvanaTz
Svi smo cekali ovu vijest! user posted image Drago mi je da si sad dobro a uzasno je to sto si prezivjela, ne ponovilo se nikome...
Tuzbu podrzavam, dok se ne pocnu tuzbe redati ove stvari ce se ponavljati, ovo ipak nije obicna greska koja se svakom moze desiti, ovo je cisti nemar i aljkavost i neodgovornost...user posted image
Uzivaj sa svojom user posted image !


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 0:01:01   
dinaa
Drago mi je da si sada dobro i zao mi je sto si to sve morala da pretrpisuser posted image .Sada uzivaj sa svojom bebicom i zelim ti da se sto prije skroz oporavis i fizicki i psihicki.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 0:02:20   
teacher75
bas mi je drago da si dobro, a ja bih tuzila kompletan GAK za sve sto su ti napravili!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 10:24:21   
shpagica
IZVORNA PORUKA: n1kky

nisam htjela da vam n1kky ista pise, sama sam se htjela zahvaliti za svaku rjec podrske i vase razumijevanje!
nazalost nisam prije niti stigla niti smogla snage da pisem o svemu sto je bilo! bile ste upucene u situaciju, znate sta se sve dogodilo! iz bolnice sam izasla nakon 5 sedmica lezanja sto na GAK-u sto na infektivnoj, da mi bi u otpusnom pismu stajalo da sam lezala sve ukupno 15 dana! zalosno!
sta reci nakon svega! ono sto sam ja prozivjela ne bih pozeljela ni najgorem neprijatelju!
fizicki sam dobro, iz rane mi jos pomalo curi gnoj, svaki drugi dan idem na previjanje! srce mi je osteceno od jedne od bakterija koje sam imala, ali niej opasno po zivot!
samo ja znam sta sam sve prezivjela, kako mi je bilo u tim trenucima i kako se danas osjecam! vjerujte mi, strah me svega! prije svake kontrole ili bilo kakvog odlaska doktoru uhvati me panicni strah!
dusa me zaboli kada shvatim da sam propustila prvi mjesec dana djetetovog zivota...ali opet na drugu stranu zahvalim Allahu sto mi ej dao priliku da ostanem uz nju, da je gledam kako raste i uzivam u svakom trenutku s njom!
odlucili smo da cemo podici tuzbu, a za izlazak u javnost zaista ne znam jos! trenutno mi je samo do toga da se oporavim i da sve nekako ostavim iza sebe!
cijelu trudnocu sam pila apaurine i naglo prekinula, onda se sve to dogodilo, psihicki sam jaaako losa i nestabilna!
ali uz pomoc dragog Allaha bit ce dobro, izvuci cu se i iz ovoga!

Jos jednom drage moje, iako nisam s vama ovdje, zelim od srca da vam se zahvalim za sve, plakala sam dok sam citala vase postove!
ja jos nemam internet ali cim uvedem postati cu vasa clanica sigurno!
ljubim vas sve...

P.S. ako neku nesto zanima slobodno pitajte n1kky je upoznata sa svime, odgovoriti ce vam...



Drago mi je da si PREZIVILA i da si sada s nama, ali poslusaj me iz srca ti najiskrenije i najdobronamjernije govorim:

NISI DOBRO SVE DOK TI CURI GNOJ IZ RANE, TO ZNACI DA JE RANA JOS UVIJEK INFICIRANA I DA SE INFEKCIJA RAZNOSI DALJE PO ORGANIZMU DO SRCA I BUBREGA PRIJE SVEGA!

NE POSTOJI BEBZAZLENO I BEZOPASNO OSTECENJE SRCA, OBRATI SE U CENTAR ZA SRCE U TUZLU AKO CES MENE POSLUSATI DA SAZNAS U KOJOJ MJERI JE OSTECENJE I JE LI I TO UOPSTE DO KRAJA IZLIJECENO!

Uzimas li trenutno neku terapiju (antibiotike), imas li nalaz hemokulture, znas li koja je bakterija u pitanju. Kad ti je zakazana kontrola??? Ako nemas ove podatke MORAJU ti ih dati a ako nece, unajmi advokata!

Ne igraj se sa zivotom i iako nemas snage poslje tako teske dijagnoze da se sama pozabavis sobom misli na tu bebicu da joj je mama njena poterbna ziva i zdrava i zaputi se po drugo misljenje i na pregled ako treba privatno. Jos jednom, Tuzlu toplo preporucujem u svakom slucaju!

SRETNO!

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 10:43:21   
Ben 10
user posted image user posted image user posted image
Uživaj sa user posted image !!!

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 10:49:00   
Aiša
Drago mi je da ti je sada bolje user posted image , i nadam se da ćes se riješti svih negativnih posljedica koje su ti prouzrokovali.

Mislim da DEFINITIVNO trebaš naći dobrog advokata i tužiti ih, i OBAVEZNO iznijeti u medije cijelu priču(to zaslužuje i tvoje dijete, jer moglo je ostati bez majke, a tm bez supruge, i to samo zbog njihove nemarnosti!), jer to što oni rade je sramno i danas-sutra isto tako može biti jedna od nas gore sljedeći slučaj, koji će opet biti samo zataškan, čuj 15 dana ti napisali!

Taman neka im se malo guuser posted image ica prevrće na stolici za koju smatraju da je nedostižna.

Na kraju krajeva, svaka od nas treba reagovati da se bilo šta slično ovako desi, pa će se konstanto prevrtati na tim stolicama, i aBd jednog dana valjda će doći novi menadžment kojem ćemo bar donekle vjerovati.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 12:19:21   
scarlett
Draga, nemaš pojma koliko sam se obradovala tvom postuuser posted image , toliko sam puta ulazila na ovu temu u posljednjih mjesec dana samo da vidim imali kakvih vijesti o tebi.
Drago mi je da si bolje i da aBd sve to brzo prebrodiš i sasvim ozdraviš i puna energije uđeš u novo proljeće i uživaš u novim radostima sa svojom user posted image .
Naravno, ne želim da te prepadam, ali kada je Bog dao da sve to preživiš, poslušaj Shpagicin savjet, znati ćeš tačno na čemu si, a ja ti želim puno sreće i da sve te patnje što prije budu iza tebe i tvoje porodice.
Veliki user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 21:45:23   
n1kky
drage moje hvala vam u Binino ime...
rekla vam je ona zasto ja nisam nista pisala, izrazila je zelju da vam se ona javi i ispostovala sam je...
cula sam se s njom, ima zakazan termin kod kardiologa da vidi za srce, a za taj gnoj iz rane sto curi ide na ciscenja i dok joj se jos malo sredi rana siti ce ju, a svaki 2 tjedan uzimaju joj bris rane i salju na analizu zbog bakterija...
rekla mi je koje su bakterije u pitanju ali sam zaboravila sjecam se samo da je jedna tzv bolnicka bakterija...
priupitat cu je opet pa zapisati...

_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 22:51:47   
Apotekarka
Drago mi je da si draga bolje...Sad se cuvaj i radi sebe i radi bebe dok se ne ustabili zdravstveno stanje...Sokirana sam tvojom pricom a ponasanje doktora i sestara me vise i ne moze iznenaditi...Sokirana sam iz razloga sto sam Sarajevo i doktore gore kao i osoblje smatrala strucnijim i prijatnijim,ja sam sama odlucila se bila za porod gore iako ne pripadam tom kantonu ali pomisao na N.Bilu i slucajeve dole nije mi dala da se idem dole poroditi,prema meni su bili dobri i super sam prosla mozda iz razloga sto sam sve morala platiti,ne znam...Ali kad bi drugo radjala ne znam szta bi nakon ovakvih prica...Sretno i cuvaj se

< Poruku je uredio Apotekarka -- 4.3.2010 23:00:25 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 22:56:44   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image ...tako mi je žao što si to sve morala proći...ali, hvala Bogu dragom, pa je sve završilo kako trebauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 22:59:38   
teacher75
ja jos ne mogu vjerovati da je dr murtezic u pitanju, jer je meni bio bas dobar...al valjda su svi povrsni i ne paze, zaista ne znam kome bih iduci put otisla da me porodi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
4.3.2010 23:13:36   
sporty mamaa
mila uz tebe smo, drago nam je da ces postati nasom clanicom... i da cemo se ubudece drziti na temama" prehrana bebe", "koja kolica kupiti", "koje stvarcice kupiti" idt... cuvaj seuser posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 4.3.2010 23:14:29 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
5.3.2010 11:04:16   
shpagica
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja jos ne mogu vjerovati da je dr murtezic u pitanju, jer je meni bio bas dobar...al valjda su svi povrsni i ne paze, zaista ne znam kome bih iduci put otisla da me porodi


Vidite, ako je stvarno u pitanju "bolnicka bakterija" odnosno MRSA (za koju imamo i temu ovdje na forumu postavljenu i mozete vidjeti o cemu se radi) onda je potpuno irelevantno ko je radio operativni zahvat jer je poenta u tome da je bakterija prisutna u sali, na instrumentima, priboru ili Bog zna cemu a opstepoznato je da je ne mogu eliminisati.

Ako je tako, to vam dodje ko lutrija gore otici pod noz, jer skalpel moze biti sterilan, a isto tako moze biti i pogan pa mozes proci super, ali mozes proci i kao nas Bina.

UZAS!

< Poruku je uredio shpagica -- 5.3.2010 11:05:01 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
5.4.2010 14:13:48   
hanabanana
Zar nije neki dan direktor KSC rekao da imaju MRSA-U na ortopediji, neurohirurgiji i ginekologiji???

Što će reći u konkretnom slučaju, nije bitno koji je ljekar radio, instrumenti nisu bili dobro sterilisani.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
5.4.2010 14:34:38   
IvanaTz
Kako nije bitno, zar nije bilo price da djevojci nisu zasili unutrasnji rez i da joj nisu izvadili posteljicu?! To vala nema veze sa bakterijom... Bakterija je onda samo jos pogorsala stanje...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
9.4.2010 15:10:36   
Idina mama
Ma, joj strasno. Drago mi je da je mama bolje i da ce biti zajedno sa bebom. A bas me ovo uzruja. I naljuti. user posted image . Inace se jezim od nasih bolnica i domova zdravlja. Klozeti smrde gore nego javni na stanicama i da ne nabrajam. Ja volim da kazem, siromastvo nije izgovor da smo prljavi. To kad kazu kako zdravstvo nema para. Ma, krivi smo svi i sto trpimo. Treba to javno govoriti, upirati prstom u nevaljasto, prozivati sefa odjeljenja, jer sef mora upravljati odjeljenjem, i ukazivati kako treba biti, u stavri. Razumijem potpuno da je za jadnu napacenu mamu, bebu i porodicu previse i pritisak javnosti ako se sve zakuha, ali zato mi ostali treba da pomognemo. Lakse je nama sad u ovoj situaciji o tome pricati, ali pricati treba, neka se zna. i nismo mi budale... I ne bojimo se nikoga...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.7.2012 11:46:29   
malefiz
Drage moje...

evo citam razne postove o nasim porodilistima i iskreno mi se povraca na doktore,na sestre,na okruzenje..ma opcenito sve....
sve je to zalosno i da se covijek zgrazava ali opet ja ne nemogu kriviti njih jer oni su gamad koja je naucila tako raditi dok im se ne stane u kraj...
krivim zene nase koje na sve to sute i njihove muzeve koji ne stite svoje te iste zene...ja se abd trebam poroditi u januaru na jezeru i iskrena da budem nisam nerealna osoba niti,boze sacuvaj, napuhana ili nesto slicno tome ali sam si jednu stvar ucrtala duboko citajuci ove stvari...

majka moga djeteta sam ja i niko drugi i samo bog je iznad moje rijeci tako da ako ja kazem da dijete svoje dojim ja i presvlacim ja i brinem ja onda ne vidim ko ce imati m.... da izvinete da stane ispred mene pa ga uzme.
nisam sebi nikada u zivotu dozvolila da me iko u ovoj bosni voza kako hoce a stele nisam isto nikad ni imala a pare pogotovo ne mislim davati nekome ko od moje plate tj. poreza zivi....
tako da apelujem na vas drage moje koje kao i ja tek idete na porod...ne dajte da vas tretiraju kao stoku nego budite vi bestije koje ce njima zagorcavati radni dan ;)...treba se dreknuti po kad kad i skresati koju bukvicu pa ako ne promjene posteljinu fino se ustati skinuti i sve to pobacati u hodnjik sestri pod noge...ne mogu nam nista kao ni mi njima zakonski ali zato ce pamtiti svaku zenu do duboko u kosti koja im se zivotinjski na kicmu nasadi ;)

ja znam da bosanke imaju taj zar u sebi samo da se amlo trgnu i udare sakom od sto i zaprijete...oni su stoka koja samo razumije silu tako da silu im treba i dati a isto tako i po koji muz da u cetiri oka koje g doktora prodrma nebi bilo od stete....

elem pratim dalje desavanja ovdje...


puno lp i hugs za trudnjace lijepe ;)

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *