|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:33:24   
milenium
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image dobre ste.ja nikad nisam bila s nekim u vezi ako ga nisam mogla zamislit kao oca svoje djeceuser posted image

znaci bas svaki ti trebo biti otac tvog djeteta ili ti je muz bio jedini momakuser posted image user posted image


uvjek sam tražila neke dobrice i poštenjačine.ma sve sam ih mogla zamislit,svi su mi bili dobri.al razišli se iz nekih drugih razlogauser posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:34:13   
Hanady RR
i tvoj hrče...iste smo ti user posted image user posted image user posted image user posted image

samo da nisma juče napad žuči imala sve bi on meni po kazni noćas budan biouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:35:27   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

i tvoj hrče...iste smo ti user posted image user posted image user posted image user posted image

samo da nisma juče napad žuči imala sve bi on meni po kazni noćas budan biouser posted image


zeno jel ti bolje?

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:36:46   
Hanady RR
ma bolje je ...šta ću..neide mi se sad na operaciju nije vakat...al mi žučka proradi od njega preksinoć...sreća mu je mog kamena u žuči inače bi ga ''utepala''user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:39:01   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

ma bolje je ...šta ću..neide mi se sad na operaciju nije vakat...al mi žučka proradi od njega preksinoć...sreća mu je mog kamena u žuči inače bi ga ''utepala''user posted image user posted image user posted image

ma izvadi kamen i s njim ga u glavuuser posted image user posted image user posted image user posted image samo golemo ti i ja pomazemo pahuljici da se odluci za brakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:40:28   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pahuljice ovo ne čitaj ovo je OT bezveze mi se malo šalile.

joj noa ja tek skontala na kojoj smo temi...hoćemo curu istraumirat bezvezeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 0:42:04   
noaa
hajmo mi spavati ode ovo daleko,otvorit ce nam neko temu rastava brakauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 13:39:26   
almasaK
user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 13:44:17   
almasaK
greska :) nemam pojma kako da stavim sliku na profil pa sam se dobro zeznula i stavila je ovdje :)) sorry

(odgovor članu almasaK)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 13:44:52   
Mirkica
almasa nema veze i tvoja slika je jedan njlijepsi odgovor na postavljeno pitanje ko lutke ste obje 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu almasaK)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 13:46:35   
Honey3
slika je super,nema veze sto je greskauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu almasaK)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 14:03:50   
Anoniman
Ovakvo pitanje se trazi duboko u srcu, a ne na forumu, koliko god bio ovaj forum porodican, prijateljski.
Ali eto, nismo svi isti.
Ipak cu reci da ako je PRAVA ljubav u pitanju, nema cekanja i stimanja da sve bude savrseno, da se kupi stan, auto, da imamo toliku i toliku platu, da imamo ovo ono.

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 14:04:55   
almasaK
Hvala :) :) :) djeca i jesu najljepsi razlog stupanja u brak, zivota i uopste postojanja..  S dolaskom Omara na svijet i ja sam se ponovo rodila :D
Hvala Vam :)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Da li stupiti u brak?
2.2.2010 14:06:02   
Anoniman
I da, zaboravih reci da su slucajne stvari zaista nekad pravi odgovor za nesto. U ovom slucaju slika nase forumasice AlmasaK sa njenim plodom ljubavi.
Sretno!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Da li stupiti u brak?
3.2.2010 0:08:56   
Ilhana RR
Nemam vremena da citam sve postove al ovako ti mogu ja reci...

Mislim da moras dobro da razmislis dali zelis da dijelis svoj zivot sa njim ako se vec pitas ovo.
Materijalni status nikad netreba da igra ulogu za ljubav.

Ja sam mm volim, udala sam se sa 21 godinu nakon dvije godine veze, on je bio u Sarajevu a ja u svedskoj al ljubav pobjediva sve tako da mislim da to sto on nije zavrsio fakultet netreba da igra nikakvu ulogu, mozda cak u braku mu dadnes toliku podrsku da on to jos prije zavrsi.

I mogu reci da se slazem sa tim sto je Acudesa rekla, mislim cak da bih i ustedili nesto skupa iako ste podstanari...

Znaci, u kratko ja sam ZA BRAK

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Da li stupiti u brak?
3.2.2010 0:29:24   
acudesa
Ja klikam na ovo tvoje  ZA BRAK...kontam kakav dobar linkuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Da li stupiti u brak?
3.2.2010 0:32:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja klikam na ovo tvoje  ZA BRAK...kontam kakav dobar linkuser posted image user posted image user posted image


dobro si user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 142
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *