|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: expertni ultrazvuk
28.12.2007 16:21:21   
sanelicaaa
Trudna sam tek 3 mjeseca,ali sam ocarana 4D ultrazvukom i malom Lorenom kako se gleda u pupi! user posted image user posted image
U Mostaru nema tog UZ,ali na proljece (kada moja bebica bude malo veca) planiram otici u Sarajevo samo radi toga,jer zelim da i moje dijete ima svoje snimke dok je bilo u stomaku. user posted image
Mislim da je to jednistven osjecaj i za majku i za dijete user posted image user posted image user posted image i svi koji su u mogucnosti bi trebali to napraviti!!!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: expertni ultrazvuk
28.12.2007 16:23:13   
Emina*
Gdje se tacno moze otici,jel se mora unaprijed naruciti ili nesto?
Znas li ozda koliko kosta?
Hvalaaa....

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: expertni ultrazvuk
28.12.2007 23:05:43   
Emina*
Jel moze neko da bude fin i da mi kaze kako da dodjem do doktora koji radi 4D, ovdje u Sarajevu.
U sesti sam mjesec usla,pa bi MM muzek i ja bas voljeli da vidimo bebicu..
Jel se mora imati knjizica, mora li se naruciti, gdje se ide, koliko kosta?????
Hvala na informacijama.....
Ako nemam knjizice????? ......
Nadam se da nisam bas puno dosadna...


< Poruku je uredio Eminica -- 28.12.2007 23:06:35 >

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: expertni ultrazvuk
28.12.2007 23:25:09   
Visnja RR
dr Mehmedbasic imas reklamu za njegovu ordinaciju na ovom sajtu...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: expertni ultrazvuk
29.5.2008 14:05:29   
Gigana
Pregled 4D ultrazvukom privatno možeš obaviti kod Dr. Mehmedbašića na Grbavici ili Dr. Divanovića u Radničkoj ulici na Pofalićima (zgrada na kraju ulice gdje se nalazi Hitna pomoć).  Cijena kod Mehmedbašića je 200KM, a kod Divanovića 150KM.  U Općoj bolnici su u decembru dobili 4D ultrazvuk i mislim da je besplatan ako imas knjizicu.  Dr. Divanović jedino trudnicama naplaćuje 70KM, a za sve ostale je 150KM.  (znam iz licnog iskustva jer sam i sama isla kod oba ljekara).  To o čemu vi pričate i što košta 30-50 KM je obični ultrazvuk ili 3D ultrazvuk.  U Skerlićevoj imaju 3D ultrazvuk, a ne znam da li su dobili 4D.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: expertni ultrazvuk
31.5.2008 11:45:24   
idana_85
Na klinickom mozete uz ovjerenu knjizicu i uputnicu uraditi 4D besplatno. Neki dr hoce snimiti, neki nece, sta ja znam. Meni je moj dr rekao da to ne praktikuju,jer je uvijek guzva za taj uz i da bi morao pitati kolegu da mu uradi to snimanje i tako....malo samse razocarala. A jednoj clanici s ovog foruma je istovremeno reklo da moze, samo ona nije imala cd....pa eto vidite i raspitajte se.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: expertni ultrazvuk
16.9.2008 10:16:17   
pipun
Znaci 4D ultrazvuk za trudnice kod Dr. Divanovica bi sada bio 70 KM, ako sam dobro shvatila??
Koliko je onda obicni 3D za trudnice? Ustvari, meni bi trebao pregled i UZ?

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: expertni ultrazvuk
16.9.2008 11:42:55   
Nunichi
Meni je moja dr. rekla da je 4D najbolje uraditi u 14 sedmici,tada se lijepo urade sva mjerenja svih unutrasnjih organa,rucica,nogica,nosica...svega.Zbog ne daj Boze kakvih anomalija.Cak mi je i tacan datum izracunala kad da odem,tako da mi idemo sad 29.9. user posted image jedva cekam.Kod nas u Tz samo jedan privatnik ima 4D i kosta 250 km,pregled traje sat vremena,dobijes dvd sa par klipova na kojima je tvoja bebara(ja sam gledala drugaricin i preslatko je),dobijes par slicica i to pravo lijepih,kao prave slike i jos na dvd-u snimke svakog organa posebno,sve se fino vidi,u boji,cijeli pregled objasnjava trudnici sta je sta,kako je sta i svi koje poznajem a bili su na pregledu su zadovoljni.Ja licno idem na 4D na licni zahtjev,mada mi je moja dr. rekla da ce mi i ona uraditi sva ta mjerenja na svom 3D uz,ali ako ja zelim mogu otici na 4D,u svakom slucaju je napredniji i bolji aparat.Ja zelim i jedva cekam... user posted image

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: expertni ultrazvuk
16.9.2008 13:25:03   
melly
ja sam u 21 sedmici i bila na obicnom ultra zvuku pa mi je dok rekla da nisko nosim posve....moram mirovat i lezat cijelu trdnocu.....glavica bebe mi je bas okrenuta prema dole i na desnoj strani....pa ne smijem ni sjediti a imam posao gdje sjedim svaki das 8 sati....imam veliku brigu....nema me ko zamijeniti a trudnoca mi je naj vaznija.....pa sam i ja razmisljala o tom 4d ultrazvuku da odem i da provjerim jos jednom samo sto je kod nas u tuzli taj pregled 200KM...i ne mogu da vjerujem da ima za 50 ili 70KM...

da li je rano jer su mi 5 mje punih i strah me da nije sta bebi cesto me udara i boli....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: expertni ultrazvuk
16.9.2008 13:50:29   
Nunichi
Draga Melly,4D samo ima dr.Balic u Tz,ako si njegova pacijentica kosta 200km,a ako nisi onda je 250km. Ja bih na tvom mjestu otisla,a nije rano,cak je i preporucljivo nakon 14 sedmice. Bar je meni tako receno. Ipak savjetuj se sa svojim dr. pa pravac na 4D da vidis svoje malo bebce...ne brini,osmijeh na lice i puno srece.

(odgovor članu melly)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 13:26:33   
pipun
4D anomaly scan se radi odnedavno i u Poliklinici Agram, Sarajevo. Kosta 100km.
Ne moze biti i nije isti kao 3D UZ (zato postoji IV-ta dimenzija), koja omogucava bolji uvid.



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 14:41:02   
mnn
bila sam i ja na 4d kad sam bila trudna 7 tjedana jer se na tri d nije vidjelo dobro.to je čudo od tehnologije.user posted image u rh košta 50 eura...tako se kreču cijene..zna biti nešto niže oko 40eura ako ste pacijentica privatnog ginekologauser posted image  kod kojeg idete.

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 19:22:25   
najjda
i ja sam bila na 4d uz i on je supeeeeeer vidjela sam bebaca kako trepce i kako ispusta baloncice iz usta i mice rucice joj  kako je to lud osjecaj

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 19:51:04   
mnn
sad idem na onaj normalni tri d ultrazvuk, beba maše ručicama i nogicama, trepče...prekrasnouser posted image  kako slatkouser posted image  jedva čekam da saznamo spol bebe.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 20:10:03   
dalmatinka
4D UZ je superuser posted image ja sam bila na njemu nedavno i rasplakala sam se kada sam vidila svoju bebicu kako mase rucicama,nogicama i kako trepce.user posted image
Sada jedva cekamo da dode pa je mozemo uzeti u narucje.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 20:18:30   
mnn
i ja jedva čekam da dođe beba....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: expertni ultrazvuk
26.11.2008 20:50:13   
tajjra
da vas pozzz drage moje cekaliceuser posted image
ja sam bila na 4 D to je prava stvar sve vidis,kako beba trepce,mase,sisa prstic mmmmm tad sam se rasplakala divan osjecaj

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: expertni ultrazvuk
27.11.2008 12:50:41   
Laka
vozdrica,
na GAKu u Sarajevu imaju novi aparat s kojim se navodno moze napraviti 4D UZV snimak... ali neko je vec rekao da to iz nekog razloga doktori gore ne rade.. .ne znaju koristiti sta li?
Ima li neko da su mu 4D napravili na GAK-u i koji doktor je to radio?
ili  na kraju moram ipak ici kod privatnika ako zelim vidjeti svoju bebu u 4D, heh a privatnika se uzasavm....



(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: expertni ultrazvuk
30.11.2008 20:08:44   
najjda
laka to ti radi nidzara abadzić javis se njoj ona ti svoje  pacijente vodi na 4 d uz i ako nije slobodan ona saceka  ja sam kod nje vodila trudnocu


_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Laka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 8:37:52   
valika
kod moje doktorice nema 3D i 4D ultrazvuk pa me zanima dali ste se narucivali kod privatnika i odmah pitali da li imaju takav ultrazvuk...inace sam oz Osijeka pa me zannima jer bi i ja voljela i platiti sam da vidim moje malo sunce....  

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 8:39:44   
maminka
koliko znam kod nas u Tuzli 4D ima samo Dr. Balic i to je opste poznato pa je dovoljno samo da se zakaze termin

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 8:40:55   
maminka
i samo jos da dodam i ovo... 4D je super stvar ali eto nama je pogrijesio pol djeteta user posted image

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 8:51:01   
mnn
Bila sam na tom ultrazvuku u početku trudnoče i stavrno je fascinantno vidjeti svoju bebu i to tako veliku.neznam ja Osijek ali u puli takav ultrazvuk košta 310 kn, vjerojatno je tako i u osijeku...kažu mi prijateljice da takav ultrazvuk imaju u poliklinici sunce...neznam za cijenu ali je sigurno tu negdje...neki ovdje naplačuju i 400kn ako nisi njihov pacijent.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 9:02:23   
valika
hvala na informaciji...vjerojatno i kod nas nije daleko od te cijene...kod nas u Os isto ima poliklinika sunce obicni ultrazvuk je 250kn...tako da je 3D i 4D je vjerojatno skuplji...hvala 

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 9:36:04   
mnn
drago mi je da sam ti pomogla.user posted image , dosta su skupi ti ultrazvukovi, valda zato što je u boji pa zbog toga to košta tako puno... sve za naše maleuser posted image  i ako moj susjed ginekolog kaže da takav ultrazvuk nije potreban...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *