|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 9:50:11   
maminka
IZVORNA PORUKA: mnn

, dosta su skupi ti ultrazvukovi, valda zato što je u boji pa zbog toga to košta tako puno... sve za naše maleuser posted image

pa to je kod vas oko 100 maraka znaci, a kod nas je 300 maraka user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:03:23   
mnn
a joj znači kod vas je skuplji ultrazvuk...a pregledi kod privatnika koštaju zajedno sa ultrazvukom  500kn, oni stvarno imaju najbolju opremu...jer ovdje kod nas ti državni ginekolozi imaju uglavnom dosta starije ultrazvuke tako da hočeš nečeš moraš kod privatnika otiči barem par puta...moj u puli je akšamija.čovjek je izvrstan doktor, i ima najnoviju opremu. zdravlje je postalo skupouser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:09:50   
dalmatinka
Kod nas je kod mog doktora gdje idem privatno  250kn i on ima sve novu opremu i doktor je stvarno super samo kada dodes prvi put je 300kn a poslije svaki put 250kn.user posted image


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:12:46   
mnn
jesi mi ti dobro?kako mala bebicauser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:15:18   
Pretty mamma
Drage moje,
ja vodim trudnoću kod dr.  Vernesa Begovića i on me svaki put pregleda sa 4D UZV. Vide su svi organi bebe, može zaustaviti sliku, rotirati je da se najbolje vidi, povećati fragmente...daleko je precizniji od običnog iz navedenih razloga. Cijena je 50 KM.
Nadam se da sam pomogla...
Pusa...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:16:47   
dalmatinka
Juce i danas sam malo bolje manje me boli malo mi je dosadilo vec lezati al moram zbog svoje male curice.U 1 idem na pregled u bolnicu pa cu vidjeti.
Kako si ti i tvoja mala bebica?

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:20:40   
mnn
Drži mi se, sve če biti ureduuser posted image user posted image ! ja sam odlično, samo me svako toliko stisne želudac jer je beba visoko pa kad se okreče lupi me u želudac...ali sve za malu bebuuser posted image user posted image ...e a na wc se mogu pretplatiti...slobodno mogu spavati poreduser posted image user posted image user posted image ,pijem vode kao luda..

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 10:38:21   
dalmatinka
I ja letim stalno na wc pola noci provedem dizuci se,a moja mala je skroz nisko.
Jesi kupila sta od stvari ja sam sada preko internete gledala u limaca stvari nasla sam sve jedino se nemogu odluciti koja su kolica bolja pa cu ja iza nove godine poceti po malo kupovati.user posted image Ako danas doktori recu da je sve ok.user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: expertni ultrazvuk
1.12.2008 13:22:38   
valika
sretno ti na pregledu...user posted image

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: expertni ultrazvuk
19.12.2008 13:52:23   
shejla
evo i ja se spremam na taj 4D UZ. Jutros sam zvala i raspitala se, pa evo koga interesuje koliko gdje kosta, (pošto gore spominju nekih 50 i 70 KM, što je vjerovatno cijena ako vodite trudnoću kod tog privatnika, ja vodim u Zavodu u Skerlićevoj) :

Kod vernesa Begovića je 100 KM i dobijete sliku bebe;
Kod Divanovića je 150 KM i dobijete flopi disc sa nekoliko slika;
Kod Mehmedbašića je 200 KM i dobijete sliku;
U Agram poliklinici je 100 KM i dr. vam snimi na CD cijeli pregled, sve što želite.

Eto, ja sam se naručila u Agram.


(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: expertni ultrazvuk
23.12.2008 9:14:32   
novi član
Shejla,
Hajde molim te napisi utiske kad uradis 4d u Agramu,pls...
p.s. u kojoj NT ces uraditi uzv?

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: expertni ultrazvuk
23.12.2008 10:42:14   
škorpija
Shejla i mene interesira taj pregled u agramu, kakav je CD šta se na njemu vidi, kako se beba  vidi i to, molim te napiši sve utiske, kakvi su dr. tamo i to.
Mislim da je lijepo imati takvu uspomenu, ako je CD kvalitetno urađen

(odgovor članu novi član)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: expertni ultrazvuk
23.12.2008 14:39:11   
shejla
evo uradila jutros, super je.
Bebica je spavala, pa nije bila bas raspolozena za poziranje, ali uspjeli smo vidjeti da je sve u redu fala Bogu, glavica, rucice, mozak, kicmica..... i nema cunu :)

Ja sam u 26-oj sedmici sada.
Dr. je kazao da nekad bebe budu budne i zivahne, pa bude i boljih slika kad se smiju i sklone rucice sa lica i tako to.... Pa mozda ako budete dogovarali pitajte je li bolje nekad poslije kad se probudi, ja sam isla ujutro u 8 sati. Taj CD ti oni daju ,snime na njega nekoliko fotografija i nekoliko video clipova nekog bebinog pokreta (po par sekundi). Inace klinika je super, sve novo i moderno, sestre dodju po tebe dole na recepciju odvedu te izmjere ti kg i pritisak i onda dodje dr. Meni je bio dr. Delic, ne znam ima li ih jos, i super je....Sve objasni dok mjeri one standarne mjere (glava, femur, obim stomaka....). Poslije ti kaze oko tvog izgleda jesi li se taman udebljala, sta da jedes, sta da ne jedes.....i tako neke savjete i kaze pitajte sta god vam nije jasno.... tako da mi je bilo bas ugodno. Inace, bio je i muz sa mnom.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: expertni ultrazvuk
23.12.2008 14:53:27   
novi član
Hvala puno na iscrpnom izvjestajuuser posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: expertni ultrazvuk
24.12.2008 18:59:45   
škorpija
Shejla,

i od mene hvala puno, baš si lijepo sve napisala:-)

(odgovor članu novi član)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: expertni ultrazvuk
6.3.2009 9:46:19   
sretniica
Veliki pozdrav svim trudnicama!

Evo samo da vas obavijestim ukoliko je neka od vas ovih dana planirala na 4D ultrazvuk.

Poliklinika Agram trenutno ima akcijsku cijenu 4D ultrazvuka, naime za cijenu običnog dobijete 4D, tj košta samo 50KM.

Ja sam se naručila za slijedeću sedmicu :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: expertni ultrazvuk
6.3.2009 10:13:23   
aida84
Znas li dokad traje akcija?

_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu sretniica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: expertni ultrazvuk
6.3.2009 10:55:11   
miracle
ja zvala jutros..neznaju do kad će akcija trajati...

znači što prije to boljeuser posted image

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: expertni ultrazvuk
17.3.2009 13:52:30   
sretniica
Ja bila u poliklinici Sunce-Agram na 4D ultrazvuku!

Mogu reci da sam zadovoljna. Pored (i previse) usluznog i nasmijanog osoblja poliklinike usluga je takodje OK.

Ako ste prvi put na pregledu, registruju vas u njihovu bazu, zatim vam izmjere pritisak, izvagaju vas - standardno. Sam pregled traje nekih 15 min. Prvo malo gledate obicni ultrazvuk, zatim se presalta na 3D i na kraju i 4D. Ja sam u 14 sedmici pa je bebica jos uvijek mala, ali smo joj vidjeli sve djelice tijela :) Doktor je strpljiv, sve vam usput objasnjava sta je sta, nakon pregleda vas pita imate li vi kakvih pitanja, savjetuje vas sta da jedete ili koje vitamine da pijete itd.. Sve u svemu nije lose.

Ja sam platila 50KM, jer je "akcija mjeseca" (ne znam da li to znaci samo u mjesecu martu ili sta) inace kosta 100KM. Ne znam za vas, ali ja namjeravam opet ici, dok malo bebica poraste :)

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: expertni ultrazvuk
17.3.2009 13:54:39   
sretniica
Da, zaboravila sam napisati da smo dobili CD sa 5-6 slicica i dva kratka filmica.

Muz naravno moze uci bez problema, jos ga oni pozovu :)

(odgovor članu sretniica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: expertni ultrazvuk
21.3.2009 9:55:40   
Anoniman
Ja vodim trudnoću kod dr. Mehmedbašića. Pregled bude na 3D UZV-u i dataljno pregleda i objasni svaki dio tijela (mozak, želudac, bubrezi, udovi....) i na kraju samog pregleda bude i pregled na 4D UZV-u par min. i dobijem makar 2 slike u boji user posted image . Znači pregled se sastoji od vaganja, mjerenja pritiska, pregleda na 3D, 4D i razgovora. Na kraju sve platim 50 KM. Doduše meni je ovo druga trudnoća koju vodim kod njega, pa je možda zbog toga i ta cijena....user posted image

(odgovor članu sretniica)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: expertni ultrazvuk
29.3.2009 9:12:38   
luna77
Cure jel znate cijenu 4D UZV u Mostaru kod dr Sarića?koliko vremenski traje pregled.Čula sam da je ok ali mi treba i vaša potvrdauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: expertni ultrazvuk
29.3.2009 12:12:05   
ameli25
pozdrav, ja vodim trudnocu kod dr Sarica i neznam da
ima 4D uzv, je li to nesto nanovo.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: expertni ultrazvuk
29.3.2009 12:40:37   
luna77
meni su kad sam zvala rekli da imaju 4D UZV .

(odgovor članu ameli25)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: expertni ultrazvuk
29.3.2009 13:26:43   
ameli25
to je sigurno nesto nanovo, ja sam 7 mj trudnoce
i do sad ga nisu spominjali. Ako nesto saznas javi.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *