|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
16.12.2011 10:17:50   
zagy
Obavezno za obici: Topkapi i Dolmabahce- stara i nova rezidencija sultana, Aja Sofija i plava džamija su ti jedna preko puta druge, pa su na ruku, a blizu je i Bezistan, pa sve možeš u jednoj turi.
Vožnja brodicom po Bosforu je divna (kreće ispred Dolmbahce), a pijaca začina je isto cool za obići.
Moraš dobro paziti na novčanik u gužvi,i i sva njihova hrana je prezačinjena, pa moraš naglasiti bez jakih začina.
I naravno Laleli je dio grada sa jeftinom kožom, a imaju i dva predobra soping centra sa svim više i manje poznatim markama.
I obavezno probaj kolače u slatičarnama na Taksimu (glavna ulica)
Kretanje po gradu preporučujem sa tramvajem ili taksijem koji nije skup, ali vole zavalit :-) pa se cijenu obaveznu dogovori prije sjedanja.  Doduše imaju i male kombije, koji su jeftini,ali moraš tačno znati gdje sići i ne staju baš na stanici user posted image  nego onako malo u pokretu, a ti iskačeš .
I da, meni namjrži dio, cjenkanje za sve živo (ja se cjenkala za hljeb u pekari, inaće bi ga platila 2 eur), samo nema cjenkanja u velikim šoping centrima.
Interesuje li te još nešto?

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
16.12.2011 22:21:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zagy

Obavezno za obici: Topkapi i Dolmabahce- stara i nova rezidencija sultana, Aja Sofija i plava džamija su ti jedna preko puta druge, pa su na ruku, a blizu je i Bezistan, pa sve možeš u jednoj turi.
Vožnja brodicom po Bosforu je divna (kreće ispred Dolmbahce), a pijaca začina je isto cool za obići.
Moraš dobro paziti na novčanik u gužvi,i i sva njihova hrana je prezačinjena, pa moraš naglasiti bez jakih začina.
I naravno Laleli je dio grada sa jeftinom kožom, a imaju i dva predobra soping centra sa svim više i manje poznatim markama.
I obavezno probaj kolače u slatičarnama na Taksimu (glavna ulica)
Kretanje po gradu preporučujem sa tramvajem ili taksijem koji nije skup, ali vole zavalit :-) pa se cijenu obaveznu dogovori prije sjedanja.  Doduše imaju i male kombije, koji su jeftini,ali moraš tačno znati gdje sići i ne staju baš na stanici user posted image  nego onako malo u pokretu, a ti iskačeš .
I da, meni namjrži dio, cjenkanje za sve živo (ja se cjenkala za hljeb u pekari, inaće bi ga platila 2 eur), samo nema cjenkanja u velikim šoping centrima.
Interesuje li te još nešto?


uh zagy super si user posted image

zanima me ovako dodjem u istambul na autobusku stanicu i onda user posted image gde prvo da se uputim  od ovih minumenata  a da se ne bi vrtela u krug odakle d apodjem user posted image   da ne bi imala stresa nego ugodnu setnju user posted image   kako mi savetujes

-mene zanima zlato ako znas kako se krece jer sam cula da tu isto nedomace zakinu dobro
- hotelski smestaj kako se krece  
ima i po netu puno info ali ako vec neko iz iskustva pise vise volim procitati

a ovo cenkanje mrzim najvise al sta ces

hvala ti zagy puno

(odgovor članu zagy)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
16.12.2011 22:37:16   
mirnah
Triputmama ja sam bila u Istambulu ne tako davno. Za sve se živo gore cijenkaš. Cijene su bombastične na prvu, ali možeš upola sve dobiti manje samo ako se odvaziš i kažeš: Can you give me for less?user posted image
Što se tiče cijena smještaja u hotelu, sve zavisi gdje sto trazis. Mi smo bilii u hotelu s 3 zvjezdice i smjestaj nas je kostao cak i do 80 km noc s doruckom... Od monumenata zagy ti je vec spomenula, ali mene se iskreno dojmilo: krstarenje Bosforom i Plava džamija, kao i Aja Sofija u kojoj se,  iako pretvorena u džamiju, još uvijek osjeti miris tamjana...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
5.7.2012 19:10:41   
MicoTico
Pitanje:

Da li je poteban dokaz o uplati boravišne takse na granici?
Konkretno, danas mi jedna poznanica kaže da su joj na granici sa Hrvatskom, kada se vraćala sa mora , tražili dokaz da je platila boravišnu taksuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
22.2.2013 12:50:18   
rainman
E FAKAT NEMAM KOMENTAR NA OVO....!!!!!


Mislim imam, ali bolje da sutim....


__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 21:39:49   
scarlett
Treba mi informacija od ženica iz Banja Luke. Treba mi smještaj za slijedeći vikend blizu Hotela Bosna i Filološkog fakulteta (ne znam koliko su udaljeni jedan od drugog), da je čisto, povoljno i sigurno. Hvala!



_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu rainman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 22:00:39   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: scarlett

Treba mi informacija od ženica iz Banja Luke. Treba mi smještaj za slijedeći vikend blizu Hotela Bosna i Filološkog fakulteta (ne znam koliko su udaljeni jedan od drugog), da je čisto, povoljno i sigurno. Hvala!




Ja sam iz B.L , od Bosne do Filološkog imaš dobrih 15ak minuta ( barem je meni toliko trebalo pjehe kad sma studirala ) user posted image

Iznad moje mame jedna baka izdaje sobu ( ako bi ti to odgovaralo ) pa da je sutra pitam je li slobodna soba?

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 22:10:28   
scarlett
Ja bih radije ako ima neki hotel ili motel ili nešto na taj fazon.
Većina kolegica i kolega će boraviti u Bosni, ali su dobili stipendije, meni je to preskupo da plaćam, ali nisam baš ni za to da idem nekome u stan.

Hvala svakako na prijedlogu user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 22:13:41   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: scarlett

Ja bih radije ako ima neki hotel ili motel ili nešto na taj fazon.
Većina kolegica i kolega će boraviti u Bosni, ali su dobili stipendije, meni je to preskupo da plaćam, ali nisam baš ni za to da idem nekome u stan.

Hvala svakako na prijedlogu user posted image


Uh , izvini draga, ja malo pogrešno skontala user posted image

U centru pored Bosne imaš Palas Hotel, Hotel Vidović i Hostel Herc , e sad čula sam da u tom Hostelu ima par jednokrevetnih soba , ako hoćeš na pp broj telefona da ti pošaljem pa da provjeriš

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 22:23:32   
scarlett
Hvala ti! user posted image

Evo sad sam našla, koliko vidim noć je 30 KM za jednokrevetnu sobu. To mi je ok, zvat ću da provjerim detalje.

Na slikama mi fino izgleda.

Ako bude još prijedloga, hvala cure unaprijed!

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 22:25:52   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: scarlett

Hvala ti! user posted image

Evo sad sam našla, koliko vidim noć je 30 KM za jednokrevetnu sobu. To mi je ok, zvat ću da provjerim detalje.

Na slikama mi fino izgleda.

Ako bude još prijedloga, hvala cure unaprijed!


Ništa draga , user posted image
a ja ipak poslala pp maloprije user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
17.10.2013 22:33:45   
scarlett
Uh, sada vidim da sobe nemaju kupatilo, nego je zajedničko za cijeli sprat. Ni to mi ne odgovara user posted image

Da mi je kako i jare i pare user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 9:29:39   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: scarlett

Treba mi informacija od ženica iz Banja Luke. Treba mi smještaj za slijedeći vikend blizu Hotela Bosna i Filološkog fakulteta (ne znam koliko su udaljeni jedan od drugog), da je čisto, povoljno i sigurno. Hvala!




Ja sam iz B.L , od Bosne do Filološkog imaš dobrih 15ak minuta ( barem je meni toliko trebalo pjehe kad sma studirala ) user posted image

Iznad moje mame jedna baka izdaje sobu ( ako bi ti to odgovaralo ) pa da je sutra pitam je li slobodna soba?

Ninuli, pa zar nije Filološki u zgradi uz nekadašnji SDK? To je 2 min pješice maksimalno od hotela Bosne.

Scarlet, u centru , a da je blizu Filološkog nemaš ništa "povoljno".
Ako se sjetim neke povoljne varijante, javim ti.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 9:34:53   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: scarlett

Treba mi informacija od ženica iz Banja Luke. Treba mi smještaj za slijedeći vikend blizu Hotela Bosna i Filološkog fakulteta (ne znam koliko su udaljeni jedan od drugog), da je čisto, povoljno i sigurno. Hvala!




Ja sam iz B.L , od Bosne do Filološkog imaš dobrih 15ak minuta ( barem je meni toliko trebalo pjehe kad sma studirala ) user posted image

Iznad moje mame jedna baka izdaje sobu ( ako bi ti to odgovaralo ) pa da je sutra pitam je li slobodna soba?

Ninuli, pa zar nije Filološki u zgradi uz nekadašnji SDK? To je 2 min pješice maksimalno od hotela Bosne.

Scarlet, u centru , a da je blizu Filološkog nemaš ništa "povoljno".
Ako se sjetim neke povoljne varijante, javim ti.


Nije draga više, dobili su novu zgradu, tojest napravljena je zgrada za Filološki u Kampusu dole user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 9:37:55   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: scarlett

Treba mi informacija od ženica iz Banja Luke. Treba mi smještaj za slijedeći vikend blizu Hotela Bosna i Filološkog fakulteta (ne znam koliko su udaljeni jedan od drugog), da je čisto, povoljno i sigurno. Hvala!




Ja sam iz B.L , od Bosne do Filološkog imaš dobrih 15ak minuta ( barem je meni toliko trebalo pjehe kad sma studirala ) user posted image

Iznad moje mame jedna baka izdaje sobu ( ako bi ti to odgovaralo ) pa da je sutra pitam je li slobodna soba?

Ninuli, pa zar nije Filološki u zgradi uz nekadašnji SDK? To je 2 min pješice maksimalno od hotela Bosne.

Scarlet, u centru , a da je blizu Filološkog nemaš ništa "povoljno".
Ako se sjetim neke povoljne varijante, javim ti.


Nije draga više, dobili su novu zgradu, tojest napravljena je zgrada za Filološki u Kampusu dole user posted image

Uf, pa onda ima dobro pješačiti do tamo.
Bolje joj je da nađe nešto u Boriku, a tu bi se već moglo nešto jeftinije naći.
Možda hotel Cezar, on je preko puta sajma, fin je i uredan, a bliže je nego da iz centra klapa.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 10:33:44   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: scarlett

Treba mi informacija od ženica iz Banja Luke. Treba mi smještaj za slijedeći vikend blizu Hotela Bosna i Filološkog fakulteta (ne znam koliko su udaljeni jedan od drugog), da je čisto, povoljno i sigurno. Hvala!




Ja sam iz B.L , od Bosne do Filološkog imaš dobrih 15ak minuta ( barem je meni toliko trebalo pjehe kad sma studirala ) user posted image

Iznad moje mame jedna baka izdaje sobu ( ako bi ti to odgovaralo ) pa da je sutra pitam je li slobodna soba?

Ninuli, pa zar nije Filološki u zgradi uz nekadašnji SDK? To je 2 min pješice maksimalno od hotela Bosne.

Scarlet, u centru , a da je blizu Filološkog nemaš ništa "povoljno".
Ako se sjetim neke povoljne varijante, javim ti.


Nije draga više, dobili su novu zgradu, tojest napravljena je zgrada za Filološki u Kampusu dole user posted image

Uf, pa onda ima dobro pješačiti do tamo.
Bolje joj je da nađe nešto u Boriku, a tu bi se već moglo nešto jeftinije naći.
Možda hotel Cezar, on je preko puta sajma, fin je i uredan, a bliže je nego da iz centra klapa.


cezar je skroz ok hotel, i mislim da je cijena nocenje sa dorukom oko 95 KM, a u centru ima hotel vidovic vrhunski je hotel na savrsenoj lokaciji , sa odlicnom hranom, precist i dodje 100 KM nocenje sa doruckom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 11:56:59   
R&T@

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

cezar je skroz ok hotel, i mislim da je cijena nocenje sa dorukom oko 95 KM, a u centru ima hotel vidovic vrhunski je hotel na savrsenoj lokaciji , sa odlicnom hranom, precist i dodje 100 KM nocenje sa doruckom


Zar toliko?user posted image

Scarlet, trazi prenociste u nekom motelu, pansionu...
mani se hotela...

Samo pitaj zene iz BL za lokaciju, ako nisi sigurna...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 12:13:54   
MicoTico
Ima jeftinijih pansiona , motela, a da su OK, ali ne bi joj odgovarali lokacijom.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 12:19:18   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

cezar je skroz ok hotel, i mislim da je cijena nocenje sa dorukom oko 95 KM, a u centru ima hotel vidovic vrhunski je hotel na savrsenoj lokaciji , sa odlicnom hranom, precist i dodje 100 KM nocenje sa doruckom


Zar toliko?user posted image

Scarlet, trazi prenociste u nekom motelu, pansionu...
mani se hotela...

Samo pitaj zene iz BL za lokaciju, ako nisi sigurna...


ja samo napisah ono sto znam provjereno :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
18.10.2013 13:49:48   
scarlett

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

cezar je skroz ok hotel, i mislim da je cijena nocenje sa dorukom oko 95 KM, a u centru ima hotel vidovic vrhunski je hotel na savrsenoj lokaciji , sa odlicnom hranom, precist i dodje 100 KM nocenje sa doruckom


Zar toliko?user posted image

Scarlet, trazi prenociste u nekom motelu, pansionu...
mani se hotela...

Samo pitaj zene iz BL za lokaciju, ako nisi sigurna...


Pa i tražim. user posted image Riječ je jednom kongresu, koji je jako koristan. Sve moje kolegice i kolege koje će boraviti u Hotelu Bosna su dobili stipendije, ima ih 92, koji sam ja peh user posted image , tako da sada tražim soluciju, ako se budem kako mogla uklopiti finansijski, jer moram platiti i putne troškove, kotizaciju itd.


Majo, tebi hvala puno na prijedloguuser posted image , ali cijena mi je baš previsoka.

Ovaj Hostel koji smo ninulina i ja spominjale je ok, samo što nema toalet uz sobu user posted image koja košta 30 KM što je super.
Ima apartman, on je 50 KM za jednu osobu,. To mi je trenutno opcija za koju sam zainteresovana, ali da vidim dal' uspijem naći i nešto još povoljnije. Meni u suštini nije potreban neki komfor, jer predavanja budu od jutra do kasno uvečer, ali mi je važno da imam svoje kupatilo. Ovaj hostel je blizu Bosne, jer ću onda moći zajedno s ostalom ekipom prošetati do Filološkog. Obično se pred večer određena predavanja održavaju samom hotelu, bude neki kulturni program uz večeru, tako da mi je važnije da sam blizu tog hotela, nego blizu faksa, da ne bih navečer kasno sama išla do svog prenoćišta.


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
19.10.2013 0:04:59   
scarlett
Ima li ko info kakvo je ovo mjesto, djeluje mi bolje od Herza, jer za istu cijenu sobe imaju vlastito kupatilo i koliko je udaljeno od Bosne ili Filološkog?

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
19.10.2013 0:05:47   
scarlett
http://www.hostelhavana-banjaluka.com/galeria/

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
19.10.2013 10:55:39   
maja78 RR
e vidi ovdje je jednom mm spavao i bila je cijena ko 50 KM nocenje i dorucak, samo ne znam lokaciju u odnosu na to sto tebi treba

http://motel-mig.com/

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
19.10.2013 10:56:44   
maja78 RR
a evo i odlicna mapa sa prikazanim hotelima i prenocistima pa samo da skontas gdje je to sto tebi treba

http://hr.hotels.com/ho380553/st-georgie-banja-luka-bosna-i-hercegovina/#maps

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
19.10.2013 11:16:49   
scarlett
Hvala Majo, evo javile su mi se dvije prijateljice koje će također ići u ovaj gore navedeni Hostel "Havana". Sobe su ok, ima i vlastito kupatilo, cijena 30 KM i još će mi biti lakše, što neću biti sama Hoću da zovem da rezervišem, samo čekam da se javi neka od cura iz BL, da mi jave da ovo nije slučajno mjesto gdje Seve pjeva "Gas, gas" user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *