|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
18.12.2014 21:56:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: Snežana

Pozdrav svima,

Nova sam na forumu, pa malo prelistavam ove vase postove i pokusavam da naucim nesto.
Upravo sam pripremila prvu solju caja od macine trave, doduse, jos ne znam kakva je, jer je nabrana na Romaniji user posted image ....

pa valjda isti kao da si nabrala u Buca potoku....maca ko maca...nije ruzan pila sam ga nekada..doduse bez secera

(odgovor članu Snežana)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
18.12.2014 22:39:27   
Vodolija 2
Macine trave ima vise vrsta, ta koju si ti ubrala na Romaniji je rulet jel to ta user posted image
Odes u apoteku ili DM i kupis vrstu macine Marubi herba, to je ta za plodnost.
Cijena 3-3.5 KM

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
18.12.2014 22:56:55   
Snežana
Hehehheh .... vjerovatno su iste! Upravo sad je pijem, i uopste nije ruzna. Valjda pomogne user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
18.12.2014 23:00:41   
Snežana

IZVORNA PORUKA: Vodolija 2

Macine trave ima vise vrsta, ta koju si ti ubrala na Romaniji je rulet jel to ta user posted image
Odes u apoteku ili DM i kupis vrstu macine Marubi herba, to je ta za plodnost.
Cijena 3-3.5 KM


Pa s obzirom da uopste nije gorka, pretpostavljam da je to baka nesto promasila user posted image ... sutra cu svakako u Dm po vrkutu i crveni zdravac pa cu uzeti i macinu travu. Valjda nesto pomogne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
19.12.2014 6:27:38   
edith
nije ti baka promašila, to je vjerojatno vrsta napeta cataria, tako nešto, vrlo je ugodnog okusa, ja sam ju pila i možda mi je baš ona pomogla za user posted image sad i ja pijem Očajnicu, užasna je, jedva popijem. Ali danas kupujem i ovu blagu, kombinirat ću. Nadam se da će ti pomoći user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snežana)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
19.12.2014 8:01:48   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: edith

nije ti baka promašila, to je vjerojatno vrsta napeta cataria, tako nešto, vrlo je ugodnog okusa, ja sam ju pila i možda mi je baš ona pomogla za user posted image sad i ja pijem Očajnicu, užasna je, jedva popijem. Ali danas kupujem i ovu blagu, kombinirat ću. Nadam se da će ti pomoći user posted image user posted image user posted image


i aj sam pila ovu sto nije gorka :))) pila i s Bozijom voljom a dal je a´macina trava sta pomgla ne znam ostah trudna odmah poslije terapije .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
19.12.2014 9:12:40   
anandi
Jutro, evo svratila malo da napisem koju...nadam se da ne zamjerite user posted image
Vidim pisete o macinoj travi, i ja sam je jedno vrijeme pila do O a poslije vrkutu i nazalost nije bilo uspjesno. Poslije sam kupila mjesavinu po preporuci zene koja je ugledala user posted image a to je rodina, dinjica,macina,zdravac i vrkuta i nista
A sad sam uzela drugu mjesavinu rusomaca, stolisnik, macina i neven pa vidjet cemo imal fajde. Svima zelim srecu da sto prije ugledamo user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
19.12.2014 15:19:54   
kokouli
Da se nakacim oko trava user posted image user posted image ,macina trava kod nekog upali ,vrkuta je fina i dobra ,od macine zna skakati prolaktin ...hvala ne bih vise to ,zdravac 1 solja popodne oboje zdravlja radi nije zgoreg ,pa sad ko sta voli nek izvolli ,sve je to subjektivni osjecaj ja mislim .user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
19.12.2014 16:15:38   
pandica
Što se tiče macine odgovorno tvrdim da sam čitav ciklus je pila i ostala u drugom stanju. Ne znam da li je ona taj okidač ili nešto drugo, ali uglavnom nisam prestajala nikako sem kad dobijem. A što kokuli reče, zavisi sve od žene do žene.

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
20.12.2014 0:06:48   
Snežana
Evo, ja dobih jutros user posted image jutros user posted image user posted image user posted image .... Prekidam sa svim travama dok ovo sra.e ne prodje pa cu onda i vrkutu i macinu ... Sa prvim djetetom, trudnoca odmah poslije mjesec dana, sad dvije godine i nista user posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
20.12.2014 0:08:49   
Snežana

IZVORNA PORUKA: edith

nije ti baka promašila, to je vjerojatno vrsta napeta cataria, tako nešto, vrlo je ugodnog okusa, ja sam ju pila i možda mi je baš ona pomogla za user posted image sad i ja pijem Očajnicu, užasna je, jedva popijem. Ali danas kupujem i ovu blagu, kombinirat ću. Nadam se da će ti pomoći user posted image user posted image user posted image


Pokusacu sa ova dva, pa cu vidjeti ... ko zna, mozda se uskoro i obradujem user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
20.12.2014 0:11:39   
Snežana

IZVORNA PORUKA: Vodolija 2

Macine trave ima vise vrsta, ta koju si ti ubrala na Romaniji je rulet jel to ta user posted image
Odes u apoteku ili DM i kupis vrstu macine Marubi herba, to je ta za plodnost.
Cijena 3-3.5 KM


Dragom cu utrpati i ovaj Crveni zdravac, valjda nesto upali user posted image

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
20.12.2014 7:13:40   
edith
ajoj, baš mi je žao. Nema mi ništa gore od trenutka kad procurim, tad sam koma. Ali novi ciklus, nova nada. Moj dragi je pio samo maku i ni to neće više, ne forsiram.

(odgovor članu Snežana)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
20.12.2014 20:54:49   
Snežana

IZVORNA PORUKA: edith

ajoj, baš mi je žao. Nema mi ništa gore od trenutka kad procurim, tad sam koma. Ali novi ciklus, nova nada. Moj dragi je pio samo maku i ni to neće više, ne forsiram.


Ma ja dobijam redovno, s tim nemam problema, ali iz nekog razloga user posted image nece pa nece ... Doktorima bas i ne idem pretjerano, mozda je greska ali hocu da pokusam sa cajevima. Na zadnjem pregledu sve u redu, malo policisticni jajnici ali nista sto bi smetalo trudnoci. Hormone jos nisam kontolisala user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
21.12.2014 14:40:41   
Vodolija 2
Nisam ni ja kontrolisala hormone jos user posted image , idem u utorak aBd ginicu na kolpskopiju i muzev dobar nalaz spermica pa cu vidjeti sa njom...
Nadam se da cemo sve sto prije ugledati user posted image ili user posted image

(odgovor članu Snežana)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
8.1.2015 9:37:57   
Medina82
Cao,

ja sam trenutno pocela piti macinu travu, neki miks od travara za trudnocu. Imam povecan hormon prolaktin jel sam provjeravala hormone. Sad citav u jednih od poruka ovde da ta macina trava povecava taj hormon?!? Jeli to provjereno ili cuo vidio reko?!?!

Isto tako su mi preporucili Fami San A koji sam pila par dana i kad sam dobila umirala sam od bolova, posto pijem te neke tablete (jednom sedmicno) da mi smanji prolaktin hormon uplasila sam se da nisam sad sve poremetila sa
macinom travom, fami San A i tim tableticama sto sam dobila od zenskog.

Imali ko izkustva sa tim?

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
8.1.2015 9:42:16   
crna lala
draga,imas posebnu temu za femisan a,i tamo mozes procitati neke odgovore..i ja a trenutno pijem ali ne osjecam nikakve promjene,ovo mi je sad treca bocica....a macina trava nekome odgovara nekome ne tako da je sve moguce. Ja sam je pokusala piti al mi je od nje milo malo muka,tako da sam presla na vrkutu,,puno je ukusnija.

(odgovor članu Medina82)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
11.1.2015 22:38:23   
mcanji
Drage moje, treba mi savet. Išla sam na VTO, zatrudnela, međutim, završilo se neslavno, izostalim pobačajem, trećeg decembra sam imala kiretažu. Još nisam dobila, bila sam na kontroli pre par dana, endometrijum mi je baš tanak, oko dva milimetra, imam dve ciste na jajniku, radila sam hormone i doktorka je po njima prosudila da bi trebala da dobijem za dve do tri nedelje. Po njoj nikakva hormonska terapija nije potrebna. Zanima me da li bi bilo pametno da počnem da pijem neki čaj, da bi mi se organizam brže oporavio, ili ne?

(odgovor članu crna lala)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
12.1.2015 0:06:02   
Vodolija 2
Mcanji,

Ako ne pijes nikakve tablete za menstruaciju, ovulaciju i sl, mozes piti cajeve. Vrkuta je odlicna za endometrijum, kao i ananas i cvekla
Sve najbolje draga.

(odgovor članu mcanji)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
14.1.2015 23:42:54   
Snežana
Ja sam 15-ak dana pila macinu travu, sad sam se prebacila na vrkutu i kantarion. Negdje sam procitala da je i on dobar za sve ove nase zenske tegobe, pa da pokusam i to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.1.2015 20:05:50   
Snežana
Po ko zna koji put ..... jos jedno razocerenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snežana)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.1.2015 21:21:20   
Njena mama
Pozdrav svima!
Odlucila sam se i ja javit user posted image
Pijem vrkutu od 20.12. z.m. 16.12.
jos nisam dobilauser posted image
Moze li mi netko reci koliko dugo je potrebno piti vrkutu da bi eventualno pomogla
user posted image
Zeljela bi izregulirati cikluse a najvise ostati user posted image
Dg:pcos,hipotireoza

(odgovor članu Snežana)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
21.1.2015 9:18:52   
pandica
Njena mama da li se liječiš od PCOS i hipotireoze i kod koga. Ja sam imala te obje dijagnoze i za godinu dana liječenja sam uspjela i regulisati cikluse i ostati u drugom stanju. Za to je po meni od ljekara najviše zaslužna dr. Zelija Velija, koja mi dala terapiju od koje sam odmah primjetila poboljšanje.
Pila sam ja i macinu i vrkutu i matičnjak, ali mislim prije svega da se treba obratiti ljekaru i riješiti problem na taj način.

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Njena mama)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
21.1.2015 12:50:55   
Njena mama
Uzimam th za hipotireozu već skoro dvije godine .Za pcos - moja ginekologinja rekla da mogu samo živit s tim ili da pijem antibabypilule user posted image user posted image i čudi se kako mi se već nisu stabilizirali ciklusi jer imam dijete ,a nakon te trudnoće i poroda lijevi jajnik je po njoj "reći ćemo normalan i on jedini radi " a desni je još uvijek policistican dok su prije trudnoće oba bila policist. Btw ja sam ostala trudna nakon skoro 3 god.pokušavanja uz pcos i hipo(za koju nisam znala nego mi je samo rečeno da imam preboljenu upalu) bez ikakve th ,prirodnim putem. Želimo još djece pa sam odlučila pokušati sa čajem.user posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
22.1.2015 8:16:45   
pandica
Moj ti je savjet ako si iz Sarajeva da se javis dr. Zeliji. Mozes jako puno pozitivnih iskustava vidjeti na forumu. Meni je za godinu dana svojom terapijom uredovila cikluse, dovela stitnu u normalu i hvala Bogu ostala sam u drugom stanju. Sretno user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Njena mama)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *