|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko je velika vaša beba?
4.5.2016 12:36:26   
Leptirica13
Cao zenice,

mi smo sad 9+3 I juce smo bili na pregledu..beba ima 2,17 cm. Dr kaze da je sve uredu I u skladu sa sedmicama..
Ja gdje god procitam, za devetu sedmicu pise 3 cm :( Jesmo li premali ili?

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu Enisa1989)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Koliko je velika vaša beba?
3.8.2018 14:56:44   
Biribis
Cao svima, 
Danas sam bila kod doktora 31+4 sam sedmica i rekao mi je da je bebi krupniji i trenutno je tezak 2.386g... 😳 maloprije citam ove mjere, i zabrinula sam se 🤭🤔😦 Da li je to previse? Iskustva?! 

Lp, :)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Koliko je velika vaša beba?
3.8.2018 15:36:24   
ijaa
Po mom misljenju nije to lose...i ti komp nikad ne pokazuju tacno....prvu bebu su mi na zadnjoj kontroli procjenili na 3.800 , a rodila se 4400....sad procjenjuju 3600 moze biti - i + a 39+2 sam trenutno ....mozes nam sw pridruziti na temi razgovori o ocekivanju beba...sustina je da ne mozes utjecati na to i neka je samo zivo i zdravo

(odgovor članu Biribis)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Koliko je velika vaša beba?
3.8.2018 15:45:23   
Biribis


IZVORNA PORUKA: ijaa

Po mom misljenju nije to lose...i ti komp nikad ne pokazuju tacno....prvu bebu su mi na zadnjoj kontroli procjenili na 3.800 , a rodila se 4400....sad procjenjuju 3600 moze biti - i + a 39+2 sam trenutno ....mozes nam sw pridruziti na temi razgovori o ocekivanju beba...sustina je da ne mozes utjecati na to i neka je samo zivo i zdravo



Predpostavljam da je beba povukla na tatu, jer je i on bio krupna beba, i to mi je doktor i rekao, da se ne brinem i da je sve uredu... ali eto... ipak da pitam za vasa iskustva! 
Davno sam se prijavila na ovaj forum, ali ga sada prvi puta korostim, tako da nisam bas najbolje upucena... hvala na pozivu, svakako cu se malo ukljuciti :)

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Koliko je velika vaša beba?
3.8.2018 16:27:38   
ijaa
Tamo pisemo o trudnoci, mukama...nasim kontrolama....i svemu i svacemu! Ma ne brini se...meni su rekli prije mjesec dana da mi je kod bebe glava veca proporcionalno u odnosu na tijelo...pa evo sad govore da je ok! 
Dobro nam dosla !

(odgovor članu Biribis)
Neposredna veza do poruke: 205
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *