|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako fetus štuca? :)
11.2.2010 14:45:23   
delfin
da li to kad gledate stomak a on se ravnomjerno uzdiće i spušta, ja sam mislila to je srceuser posted image
Mamice24 jesi li išla na vježe na otoku?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako fetus štuca? :)
11.2.2010 15:48:04   
Mamica24
Delfi nisam išla još user posted image

A ja sam fino vidjela te sitne male udarce u jednom dijelu stomaka tačnije sa lijeve strane pupka.. ko da mi srce kuca i trajalo je nkih 5 minuta user posted image user posted image user posted image user posted image moje proždrljivo...


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako fetus štuca? :)
15.7.2010 20:22:02   
Skvo RR
Prebacivanje posta
 
IZVORNA PORUKA: alhemicar
evo i ja nešto da pitam je li neko imao slučaj da mu beba u stomaku štuca ako jeste šta je uzrok tome


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako fetus štuca? :)
16.7.2010 15:46:37   
alhemicar
joj,kao da slušam sebe i kod mene stalno štuca posebno u 8 i 9 mjesecu kada kažem nekome od iskusnih trudnica začude se pa rekoh možda nešto i nije u redu ,znači to je normalna pojava i to izgleda kod muških češće se javlja

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako fetus štuca? :)
16.7.2010 15:48:22   
alhemicar
hvala na informacijama o štucanju znači moj nije jedini koji voli piti vodu kao i mamam

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako fetus štuca? :)
16.7.2010 15:59:51   
alhemicar
ja sam primjetila da moj štucavko svaki dan se javlja u različitim intervalima,ali samo kada popijem tabletu za željezo ferum lek,joj kako mi ga bude žao jwer ne volim štucanje

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako fetus štuca? :)
16.7.2010 16:01:42   
alhemicar
user posted image user posted image user posted image sada si me pravo nasmijala jer ija sam takva odmah pomislim da nisam nešto pritisnulauser posted image user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako fetus štuca? :)
18.7.2010 22:45:29   
lili1905
Evo da i ja opisem kako to izgleda...kada sam saznala da samuser posted image polako sam pocela citati o svemu, trudnoci, bebama i td..negdje sam procitala da kad bebea stuca u stomaku mi pod prstima osjetimo kuckanje u jednakim razmacima..mislim da mi se to prvi put desilo u 5 mjesecu tr. a sada je to redovna pojava user posted image svako jutro , dan, vece, ...polagano lupkam stomak na mjestu gdje je najintenzivnije ..ustanem prosetam da prestane jer to moze trajati i po 20 minuta..na brzinicu da objasnim zasto se to desava (to sam bar procitala) beba da bi naucila pluca da disu i pripremi ih na izlazak van ona u stomaku guta plodovu vodu i tako vjezba pluca i tada dolazi do pojave stucanja..prilikom gutanja..user posted image pojava je bas simpaticna i moj muz obozava kad stuca jer mi cijeli stomak skakuce sad u 34 nedelji user posted image

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *