|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:59:42   
Leva
Pravi minimalizam a ne ono sto ljudi obicno definiraju pod tim pojmom funkcionira jedino za slikanje ili ako si kod kuce jednom u mjesec dana. Za sve ostalo je beskoristan.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 16:05:04   
muby
Slazem se.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 16:14:43   
mama_debeljuca
Ja preferiram jednostavnost ali ono što je i praktično. Ima nečega što me privlači u klasičnom stilu namještanja, ali i puno toga što bih izbacila, počevši od šarenih tepiha (njih ne volim). S druge strane ne volim minimalizam, nekako mi nema dušu, nema topline. Možda neka kombinacija oba stila user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 16:19:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

piturare znaci bojenje user posted image user posted image user posted image   iz talijanskog jezika user posted image user posted image user posted image  


šta se smiješ talijanuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 16:23:55   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Ja preferiram jednostavnost ali ono što je i praktično. Ima nečega što me privlači u klasičnom stilu namještanja, ali i puno toga što bih izbacila, počevši od šarenih tepiha (njih ne volim). S druge strane ne volim minimalizam, nekako mi nema dušu, nema topline. Možda neka kombinacija oba stila user posted image


podpisujem


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 16:29:54   
muby
Mi smo prvo bili minimalno (ne minimalisticki) opremili stan.
Pa malo po malo napuni se maksimalno :)

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 16:55:33   
leli§
izmedju dva ponudjena bih se odlucila za moderniji jer me ubi ova klasika i sto neko pomenu sarene tepihe a opet moderni stil mi je nekakav hladan...

a ja kad bih opremala svoj stan definitivno bih se odlucila za kombinaciju rustike (rustic) i malenim detaljima shabby chic-a (ovo ne znam kako se kaze po "naski")


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 17:04:48   
reallove
Kod mene je kombinacija klasicnog i modernog,npr. soba za  goste,spavaca soba,jedno kupatilo su u klasicnom stilu,dok su dnevni boravak,kupatilo skroz moderniuser posted image ...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 17:06:09   
aya
Uh gdje me nadje, ja upravo pravim planove kako obnoviti namjestaj! Trenutno sam u fazi modernih, ali nadasve prakticnih stvari. Imam namjeru kao i Muby opremiti minimalisticki, kako zbog user posted image , tako i zbog ciscenja. Samo ravne linije bez rezbarija. U inside by eco sam nasla super ugao koji se lako odrzava, ali jos uvijek samo kalkulisem.

Da li ste pristalica skupljeg ili jeftinijeg namjestaja? Ja volim kvalitetne stvari, ali sam trenutno u nekom djiru kad bih odabrala i nesto jeftinije na ustrb kvaliteti, tek toliko da to mogu bez prevelike griznje savjesti promjeniti za par godina i tako osvjeziti svakodnevnicu user posted image


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 17:11:00   
ivanak
Ne mora značiti da moderan namještaj je minimalistički.
Ima raznih vrsta modernog....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 18:05:36   
Anoniman
Ja volim jednostavnost a tome je bliži ovaj moderniji, imam averziju od onih izrada na drvetu, od onih šarenih ugaonih sećija sa masivnim stranicama od 1m, stolovi sa uvrnutim nogamauser posted image ...
Moderni se uvijek može utopliti bojama zidova, ukrasima, ali ovaj klasični-rokoko brate nešto mi uz njeg ništa ne ide.

Mislim davno rečeno o ukusima se ne raspravlja ...

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 18:08:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja volim jednostavnost a tome je bliži ovaj moderniji, imam averziju od onih izrada na drvetu, od onih šarenih ugaonih sećija sa masivnim stranicama od 1m, stolovi sa uvrnutim nogamauser posted image ...
Moderni se uvijek može utopliti bojama zidova, ukrasima, ali ovaj klasični-rokoko brate nešto mi uz njeg ništa ne ide.

Mislim davno rečeno o ukusima se ne raspravlja ...


potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 18:09:01   
sara.at
ja sam za moderni namjestaj i tako je sve i uredjeno al kad dodje bebic e onda ce mi sve fasovati sa flekama user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 18:28:25   
muby
IZVORNA PORUKA: aya

...

Da li ste pristalica skupljeg ili jeftinijeg namjestaja? Ja volim kvalitetne stvari, ali sam trenutno u nekom djiru kad bih odabrala i nesto jeftinije na ustrb kvaliteti, tek toliko da to mogu bez prevelike griznje savjesti promjeniti za par godina i tako osvjeziti svakodnevnicu user posted image



Danas se za male pare moze fino urediti stan, ne mora biti nekvalitetno. Pogotovo dok beba raste ne zelim ga sputavati i zabranjivati mu da takne bilo sta. A za par godina kupiti novi namjestaj jer znam da ce mi stari svakako dosaditi.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 18:38:47   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

piturare znaci bojenje user posted image user posted image user posted image   iz talijanskog jezika user posted image user posted image user posted image  


šta se smiješ talijanuser posted image user posted image user posted image user posted image


sto se ti smijes? user posted image user posted image user posted image user posted image   prvo pitas pa se bunis kad ti se kaze user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 19:26:25   
Ilhana RR
kako to da sam ja fulila ovu temu?? hmmm

Ja sam za moderno... mada nemam nista protiv klasicnog... moji roditelji imaju klasiku i u njihovoj kuci to izgleda extra...

Kod nas je sve moderni stil, jedino Lamijina soba je klasika jer kad smo uzimali stvari moderni krevetaca nije bilo :P a uzeli smo joj sve u istom stilu zapravo ista grupa..


Less is more je nesto najbolje sto je izmisljeno ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 19:35:38   
milenium
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mi kad smo radili kupatilo, bilo je wow...ko ga god vidi, međutim sad je srednja želost, za tri godine mu je pala cijena.user posted image ...


alažem se acud.zato sam ja za klasiku s možda nekim primjesama modernog. ono što je danas moderno za 2-3godine više nije.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 19:40:44   
Anoniman

Volim namjestaj jednostavnih oblika, ne volim puno ukrasa, tepih volim u jednoj ili dvije boje, zidove u boji i inace da je sve jedna cjelina koja se kupa u jednostavnosti i onom necem sto podjeca na mm i mene(naravno i nase pahuljice). Jednostavno i s dusom!

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 22:51:15   
enna
Moderni stil sa nekim primjesama klasike tj. ne volim kada udem u stan ili kucu a oo me podsjeca na apoteku ili bolnicu.volim toplinu doma nevolim kao i vecina sarene tepihe rezbarije na namjestaju vise volim prave linije tj vise mi se i svida moderni stil i tko pokusavam da uredim svoj sadsnji dom a takode i kuca ce da bude u tom nekom modernijem stilu.

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 22:56:09   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Breskva

ali ovaj klasični-rokoko brate nešto mi uz njeg ništa ne ide.


gdje nađe rokoko....user posted image user posted image , ali fakat jest..-s onim "ružicama"user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 22:57:42   
myb@by
Preferiram moderniji stil ali da je sve kompaktno i da zraci nekom toplinom.Tako smo uredili nas stan i super se osjecamo u njemu.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moderni ili klasični namještaj
15.2.2010 17:16:25   
honey84
Moderan!user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moderni ili klasični namještaj
15.2.2010 17:21:00   
de_de
Kod mene je u stanu "moderni" namjestaj, a ako Bog da kad jednom napravimo svoju kucu opremit cu jednu sobu u bosanskom stilu, sa minderima, sinijom.... to mi je velika zelja:)

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu honey84)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moderni ili klasični namještaj
15.2.2010 18:14:47   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja volim jednostavnost a tome je bliži ovaj moderniji, imam averziju od onih izrada na drvetu, od onih šarenih ugaonih sećija sa masivnim stranicama od 1m, stolovi sa uvrnutim nogamauser posted image ...
Moderni se uvijek može utopliti bojama zidova, ukrasima, ali ovaj klasični-rokoko brate nešto mi uz njeg ništa ne ide.

Mislim davno rečeno o ukusima se ne raspravlja ...



Breskva kao da si mojom rukom pisala, a posebno opis stola sa uvrnutim nogamauser posted image
Ja volim jednostavnost u namjestaju, kada Ako Bog da budem u svojoj kuci mijenjala to ce biti klasicni ali moderni stil, pod moderni podrazumijevam sve sto ne spada u gore sto je Breskva navela ali opet kao sto rece o ukusima se ne raspravlja.
Isto tako iako ne volim zadivi me kad kod nekoga zateknem sobu po starom bosanskom stilu sa sinijom i rucno uradjenim tepisimauser posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moderni ili klasični namještaj
15.2.2010 18:34:55   
jasmin
Uh ovo je moja bolna tacka,ja uzivam u namjestaju,i nekako nisam niti za jedan posebno zagrijana.U svom stanu bih voljela kombinaciju,ondje gdje odgovara klasicni stavila bih ga,a gdje odgovara moderni stavila bih njega.Najvise trazim slike kuhinja i kupatila i zamisljam kakvo bih sebi hehe.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *