|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Jezero
23.1.2015 20:15:20   
Pravnica
Kako mobitel unijeti? user posted image

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Porodiliste Jezero
23.1.2015 20:26:54   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Pravnica

Kako mobitel unijeti? user posted image


Ja svoj sakrila u uloske user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Porodiliste Jezero
1.3.2015 17:24:21   
mrkva
Ima li neko broj telefona na koji se moze nazvati da se saznaju informacije o ishodu poroda kada je carski u pitanju?


_____________________________

“Sve što sam o životu naučio može se svesti na tri riječi: život ide dalje.” Robert Frost

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Porodiliste Jezero
8.3.2015 22:03:41   
Huremuša
pozdrav drage forumasice
zanima me da li neko ima iskustva sa prirodnim porodom uz epiduralnu anesteziju na jezeru ?

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 11:06:44   
rose
ne mogu da se vracam puno unazad...sta se moze ponijeti u bolnicu na porod i na koji nacin..torba...kesa?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 11:19:54   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose

ne mogu da se vracam puno unazad...sta se moze ponijeti u bolnicu na porod i na koji nacin..torba...kesa?

osnovno mozes ponijeti,posto ces ti prirodno neces dugo ni biti,ne treba ti puno stvari,u kesu stavi jer vrate ako imas torbu

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 12:36:31   
rose

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: rose

ne mogu da se vracam puno unazad...sta se moze ponijeti u bolnicu na porod i na koji nacin..torba...kesa?

osnovno mozes ponijeti,posto ces ti prirodno neces dugo ni biti,ne treba ti puno stvari,u kesu stavi jer vrate ako imas torbu



znaci higijena (ulosci, jednokratne gace, cetkica i kaladont, sapun, vlazne maramice), peskir i papuce ? ...nesto za jest , piti user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 13:17:39   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: rose

ne mogu da se vracam puno unazad...sta se moze ponijeti u bolnicu na porod i na koji nacin..torba...kesa?

osnovno mozes ponijeti,posto ces ti prirodno neces dugo ni biti,ne treba ti puno stvari,u kesu stavi jer vrate ako imas torbu



znaci higijena (ulosci, jednokratne gace, cetkica i kaladont, sapun, vlazne maramice), peskir i papuce ? ...nesto za jest , piti user posted image

mozes ugurati malo soka ako ti stane negdje i jednu plazmu,dosta ti,neces dugo biti u bolniciuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 14:18:24   
rose
znam...prosli put sam bila u vojnoj pa nosila ruksak..a sad znam da na gak-u ne daju torbe pa reko da provjerim

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 14:20:01   
rose

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: rose

ne mogu da se vracam puno unazad...sta se moze ponijeti u bolnicu na porod i na koji nacin..torba...kesa?

osnovno mozes ponijeti,posto ces ti prirodno neces dugo ni biti,ne treba ti puno stvari,u kesu stavi jer vrate ako imas torbu



znaci higijena (ulosci, jednokratne gace, cetkica i kaladont, sapun, vlazne maramice), peskir i papuce ? ...nesto za jest , piti user posted image

mozes ugurati malo soka ako ti stane negdje i jednu plazmu,dosta ti,neces dugo biti u bolniciuser posted image



a trebam li nositi pelene za bebu? u vojnoj su nesto ko trazili mada su imali i svoje

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 15:11:49   
Emica_sa
da,malo pakovanje pampersa i maramice vlazne

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 15:35:50   
rose

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

da,malo pakovanje pampersa i maramice vlazne



znaci da cijelo pakovanje nosim..mislila sam par pelenica spakovati user posted image user posted image a jesi ti unosila telefon?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 15:48:03   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

da,malo pakovanje pampersa i maramice vlazne



znaci da cijelo pakovanje nosim..mislila sam par pelenica spakovati user posted image user posted image a jesi ti unosila telefon?


ja sam bila na carskom dva puta,nisam nosila tel na operaciju i intezivnu,a kada sam bila u sobi naravno imala sam tel

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 16:10:29   
vedada
Ako je prirodno porod, pelene ne trebaju, a telefon mozes u sobu, meni su dali sve. I svakako dobijes Pampers poklon, male maramice i nekoliko pelena i jos nesta.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 16:11:37   
rose
hvala objema user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Porodiliste Jezero
14.7.2015 21:18:14   
Vanne
Ne trebaju na jezeru pelene za bebu...ja sam imala full opremu jer sam lezala na patologiji prije poroda,a poslije poroda mi je samo trebao pribor za higijenu ,jednokratne gacice i puuuuno ulozaka...nosioa sam njihovu spavacicu i presvlacicli su me nekih 4 puta tu noc,sve njihove spavacice,nisu mi dali da prljam svoje...zadesila me predivna smjena sestara na porodiljskom odjelu...naravno ponesi i hrane koliko god mozes pojesti poslije poroda...meni se desilo da sam navece dovezena na odjel,ni rucala ni vecerala,nisam imala apetita poslije poroda ali mi se trazila tecnost,jela mi se supa...iduci porod aBd trazit cu supu u termosici da mi donesu kad rodim..sestra me trpala svime sto sam imala jer sam kolabrirala svaki put kad sam ustala..hurme ponesite da vam vrate energiju...ja sam imala sendvic,voce,sokova,grickalica,cokoladica,stvarno puno hrane,i trebalo mi je jer sam dva dana u bolnici morala ostati...
Uhh kako me hvata nostalgija,da mi je opet roditi user posted image trebam porodjajnu pricu napisati nakon godinu dana user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Porodiliste Jezero
15.7.2015 10:07:37   
rose
kad rece supa...ja u vojnoj prosli put i kazem muzu da mi donese...i odnio je on al termosicu nije dobro oprao...to je bila najodvratnija supa s okusom kafe user posted image koju sam prosula ekspresno user posted image user posted image ma eto gledat cu da ponesem nekih krekera i kojecega...a jel to znaci da ja npr mogu ponjeti svoju spavacicu?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Porodiliste Jezero
15.7.2015 10:20:52   
Vanne
Rose kad krenes u porodjajnu salu dozvole samo uloske da poneses...mozes u njih sakriti mobitel ,ali meni mobitel nije pao na pamet u onim bolovima,ionako sam se posvadjala s mm tijekom kontrakcija... nakon sto rodis moze ti doci muz i ostaviti stvari na recepciji,sidje sestra dole i donese ti ono sto su ti ostavili...moze i tvoja spavacica naravno,grudnjak za dojilje,ves,pribor za higijenu...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 10:28:58   
rose

IZVORNA PORUKA: Vanne

Rose kad krenes u porodjajnu salu dozvole samo uloske da poneses...mozes u njih sakriti mobitel ,ali meni mobitel nije pao na pamet u onim bolovima,ionako sam se posvadjala s mm tijekom kontrakcija... nakon sto rodis moze ti doci muz i ostaviti stvari na recepciji,sidje sestra dole i donese ti ono sto su ti ostavili...moze i tvoja spavacica naravno,grudnjak za dojilje,ves,pribor za higijenu...



ma samo mi fali jos mobitel u sali user posted image ...ja sad ne kontam donosenje, odnosenje stvari...ja u vojnu kad sam dosla, donjela svoje stavri i ostavila u sobu...porodila se u sali i vratili me u moju sobu...gdje su i bile moje stvari sta ima ko da ih donosi, odnosi???? ja imam malo dijete kuci...znaci svaku put mora angazovati nekoga da je cuva da bi on nesto odnjeo/donjeo meni...preseravaju se...ko da su nekom zabremedet moji ulosci ili slicno ...i u vojnoj nisam nosila uloske u salu...stavili mi naku zelenu krpu i vratili me u sobu nakon poroda na dva sata do tusiranja..tek nakon toga ulozak

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 10:52:36   
Emica_sa
na jezeru stvarno komplikuju sa ovim nosanjem stvari..Rose to je zato sto obicno lezis na jednom odijelu,pa onda ides u porodjajnu salu i onda kad se porodis na drugi odijeluser posted image

Nije kao u Vojnoj,znam jer i meni je prvi porod bio u Vojnoj,da te vrate u isti krevet,ovdje je sve drugacijeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 11:02:19   
rose

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

na jezeru stvarno komplikuju sa ovim nosanjem stvari..Rose to je zato sto obicno lezis na jednom odijelu,pa onda ides u porodjajnu salu i onda kad se porodis na drugi odijeluser posted image

Nije kao u Vojnoj,znam jer i meni je prvi porod bio u Vojnoj,da te vrate u isti krevet,ovdje je sve drugacijeuser posted image



e bas me ovo sad okahari...moram muza spremiti na ovo i logistiku cijelu obezbjediti user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 12:01:33   
Vanne
Znaci rose kad krenes da rodis nosis samo uloske ,oni ti daju njihovu spavacicu..user posted image nakon poroda ides na odjel gdje su porodilje...tada ti mm donese stvari koje ti trebaju nakon poroda,ostavi na recepciji i sesstra sa odjela sidje dole po njih i donesee ti...a stvari za bebu i ono u cemu ces izaci iz bolnice ti donose na dan kad budete trebali izaci...
Ma fercera to sve kod niih,nije to nista kompilokvano,samo im je eto takva organizacija...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 12:06:55   
M.A.M.
E bas komplikuju,isto da je neko besposlen toliko pa da dolazi 5 puta,donesi ovo,donesi ono user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 12:11:09   
M.A.M.
Zenice koje ste se nedavno porodile na Jezeru,kakva su iskustva sa osobljem u porodjajnoj sali?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Porodiliste Jezero
16.7.2015 13:11:41   
rose

IZVORNA PORUKA: Vanne

Znaci rose kad krenes da rodis nosis samo uloske ,oni ti daju njihovu spavacicu..user posted image nakon poroda ides na odjel gdje su porodilje...tada ti mm donese stvari koje ti trebaju nakon poroda,ostavi na recepciji i sesstra sa odjela sidje dole po njih i donesee ti...a stvari za bebu i ono u cemu ces izaci iz bolnice ti donose na dan kad budete trebali izaci...
Ma fercera to sve kod niih,nije to nista kompilokvano,samo im je eto takva organizacija...



to za otpust mi je ok..al ipak mora dva puta doci...znaci doci sa mnom na prijem...ostaviti mi papuce i uloske a pokupiti moju odjecu...a kad se porodim da dodje i donese mi moju spavacicu? ma mislim ne treba mi...mogu jos dan biti u njihovoj a uz te uloske cu spakovati jednokratne gace...makar ni zube ne oprala taj jedan dan user posted image ..mislim karikiram al bezze komplikuju..sta bih da mi nisam iz ovog kantona ili da mi muz mora voziti sat vremena do kuce...nacekala bih se user posted image ili npr da mu ne znam broj mobitela napamet...kao sto one prosle brojeve nisam znala.user posted image .kad vec ne daju mobitele user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *