|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 12:54:02   
Arina
e.....vala nek doceka i tu slikuuser posted image .....ma slatkice nasa....ma vidi ti nje!!!!!....mashallah....ne znam sta je ljepse....boja maice....zida ...ili pupouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma salim se ...ali sva si mi ko bombonica...jos da si nam i pramenove uslikalauser posted image user posted image user posted image

Bas se radujem tvom dobrom stanju i izgledu....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1151
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 12:55:20   
gerberka
arina

user posted image user posted image user posted image bas ti hvala na ovim divnim riječima!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 12.12.2011 12:56:09 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1152
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 12:57:25   
Anoniman
grebo masallahuser posted image user posted image user posted image user posted image draga pupa a bome i kod tebe je linija user posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 1153
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 16:37:42   
Mrgica
Raja ringe, masalah, pepi pupo, a ti zgodnica prava i u farmerice mozes stati, blago tebi.user posted image
Sandric ti riba i po, pupa ti kao kod mene u 5mj, ti kad se porodis, macka i po odmah u liniji.user posted image
Gerbo masalah, pepi pupo i divna maica, volim narandzasto.user posted image
Ma u jednoj rijeci divne ste sve masalah, ljubim vas.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1154
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 16:38:37   
Bebica11
super ste sveuser posted image

pomalo mi nedostaje pupouser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 1155
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 19:53:36   
pauza
kako diiiivne stome i zzzzgodne mamice!!!! svaka cast cureuser posted image user posted image user posted image
gerbouser posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1156
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 20:19:17   
vila_7
ahhh kako ste divne trudnjacice sve do jedne! user posted image user posted image user posted image
Bas covjek pozeli maziti pupu - al eto aBd da se i ja uskoro pridruzim i ovaj put postavim slikicu-da se i ja malo foliram! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 1157
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 20:42:04   
anđelo
Gerbo/trebouser posted image svaka čast na liniji,mačka si prava.Nisi ti džaba stavila onu mačku što liže stalnouser posted image .Stvarno nemam rječi,bez teksta sam ostalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1158
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
12.12.2011 20:51:56   
anđelo
Pa tu nam je i Mrgica i  Raja Ringeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,sad tek vidjela slikeuser posted image Sve ste mi zgodne prave mačkice.Ja moram da kažem da sam se prije na sva usta hvalila s kilažom i sporim debljanjem u trudnoći,kad sad na pregledu za mjesec dana dobila 4 kguser posted image .Znači do 19 nedelje dobila 3 kg a do 23 još 4,ukupno 7 ljudi moji.Bit ću ko tenk,a muž me zeza da ću i njega još malo i prestićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidjet ću da i ja stavim svoju sličicu

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1159
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 13:32:42   
Silver
user posted image


evo jedne teske kategorije user posted image kraj 38-me sedmice! Jos maloo...

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1160
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 13:46:56   
gerberka
anđelo da te nemam na fejsu mogla bi mi reci da si debela..prava si ljepotica, to sam ti davno rekla user posted image user posted image user posted image

silver user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 1161
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 16:40:44   
Arina
IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

user posted image evo kao sto sam obecala...to smo mi,,,,14 nedjelja ili ti 4-ti mjesec....user posted image user posted image
user posted image evooo nas.....na pragu 22. sedmice........Ma ,narasli smo masallah user posted image user posted image user posted image
user posted image eeee.....drage moje....evo nas opet  user posted image user posted image ....sutra ulazimo u  7. mjesec...masallah........sad smo ko bombica user posted image user posted image ..
user posted image evo nas opett.....sutra ulazimo u 8.....masallahuser posted image user posted image user posted image ....sad se mozemo gegatiuser posted image ......nekako idemo u spic....samo naprijed.....obim nam je 109 cm
user posted image drage moje,evo nas jos jednom,na samom pragu 9.mjeseca.......user posted image user posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1162
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 22:36:33   
Teddy Bear
Predivno, uzivam gledajuci svaku fotografiju, meni tako moj nedostaje, jedva cekam ponovo ako Bog dauser posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1163
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 22:44:32   
gerberka
arina mackooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1164
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 22:48:42   
Arina
ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image .....ma kakva mackauser posted image user posted image user posted image

Salim se...hvala mila....ali eto trudimo se ostati fituser posted image ...nego jel se meni cini ili se ovaj moj stomo malo spustio....nekako me i pritisce dole...idem cesce u wc.....cini mi se da se malo spustiouser posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1165
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
23.12.2011 22:49:11   
palachinken

IZVORNA PORUKA: vila_7

ahhh kako ste divne trudnjacice sve do jedne! user posted image user posted image user posted image
Bas covjek pozeli maziti pupu - al eto aBd da se i ja uskoro pridruzim i ovaj put postavim slikicu-da se i ja malo foliram! user posted image



Hoćeš, hoćeš aBd, jedva čekam da te ganjam po forumu i zovem debela user posted image

Trudnice, krasne ste! Pogotovo vi 30+
Joj nostalgija me uhvati...


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1166
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.12.2011 10:07:25   
dzenyA
Arina super izgledate user posted image  user posted image  user posted image
ja sam ovako poput gerbice,i ja imam osjecaj da mi se stomak malo spustio user posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1167
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.12.2011 18:05:26   
dush
Evo i moj tibo, 25ta sedmica

user posted image

I sa strane:

user posted image

(odgovor članu dzenyA)
Neposredna veza do poruke: 1168
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.12.2011 21:12:52   
gerberka
dush medena si skroz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 1169
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.12.2011 21:21:30   
dush
Hvala gerbice user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1170
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.12.2011 21:35:47   
vila_7
IZVORNA PORUKA: palachinken


Trudnice, krasne ste! Pogotovo vi 30+
Joj nostalgija me uhvati...



ih cim ti tako pricas eto i tebe brzo! hhehe

Stvarno su sve trudnice predivne i sva ste mala cuda! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1171
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
26.12.2011 20:42:13   
anđelo
user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1172
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
27.12.2011 9:43:21   
raja_ringe
ooo vidim novih sličica user posted image user posted image user posted image .. arina, silver, dush, anđelo super pupeuser posted image user posted image

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1173
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
8.1.2012 12:17:15   
Mrgica
user posted image
Evo i nac sad smo 24+4, masalah...

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 1174
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
8.1.2012 12:39:26   
raja_ringe
Mrgice prelijepoooo user posted image user posted image user posted image i ti nešto kukuaš na kg...

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *