|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijete li nam potresi???
26.4.2010 22:24:28   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja sam potpunog ubjedjenja da nam prijete potresi,jer je mnostvo potresa,po nasem vjerovanju,predznak Sudnjeg dana.
Iskreno,osjecam strah,sama cinjenica da je Sudnji dan blizu dovoljno je za strah,a jos kad se obistini kazivanje naseg Poslanika prije 1500 godina da ce pred Sudnji dan biti mnogo zemljotresa.
Seleme ibnu Nufejl Es-Sekuni, radijallahu anhu, prenosi da je Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, rekao: "Pred Sudnji dan će biti mnogo umiranja, a zatim će nastupiti godine zemljotresa." (Ahmed 4/104, Et-Taberani,Bezzar i Ebu Je'ala, sahih.

potresa je bilo i uvijek ce biti , ratova umiranja bilo i bice tako da dosada neke velike razlike od nekada nema.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prijete li nam potresi???
26.4.2010 22:26:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Naravno da prijete!
Od kad sed na planeti Zemlji pojavila čvrsta kora. I niti smo šta mogli uradit, niti sad možemo. Osim da ne razbijamo glavu takvim stvarima.
Prijeti li vam svaki dan neka mahnita budala bez vozačke u saobračaju? Prijeti.
Prijeti li vam ledenica sa krova? Prijeti.
Prijeti li vam neka strašna neizlječiva bolest. Prijeti.
Hoćete li se zbog toga zatvoriti u mišiju rupu i čekati nešto? Nećete!

Ljudi dragi stiže nam proljeće za koji dan, a na ovom forumu se dešavaju najdivnija čuda kojom je ljudski rod obdaren, rađaju se novi životi.
Sretno i hairli u nove dane!



Lejla tvoje odgovore milina citati :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prijete li nam potresi???
26.4.2010 22:32:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a cirkus živi jedva objavih poruku
Komp mi skroz zatrokirao, testatura i miš hahah tek sam se sad prepala
Objavih post iznad ne dovršen
Kao što rekoh ne bi se toliko ni pribojavala ovog sna da moja mama nije 87-88 godine usnila tri noći za redom san kao u nastavcima koji se ostvario
E ajte me malo razuvjerite da je san san i tako to, da ja pišem gluposti itd

vesela ja zadnjih 18 godina sanjam jedan te isti san , mislim tema je ista ali ipak neki nacin drugaciji , taj san je ujedno i moaj najveca strah , strah ponovo prezivljavanaj od istog , strah za moju porodicu , moje roditelje i uvijek mi doalzi an san nekoliko puta godisnje sinoc sam isto sanjala lijepo kad nisam svisnula koliko je san bio jasan al #Bogu hvala samo je san mozda zbog toga i sanjam jer u mojoj podsvjesti toga se i najvise plasim.
Tvoja mama mozda se plasi za vas , da vam se nsto moze desiti a da vam nemoze pomoci i mozda zbog toga sanja, tako opusti se i neplasi sea sta ce biti bice.




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prijete li nam potresi???
26.4.2010 22:37:01   
marny
IZVORNA PORUKA: Mirkica

vesela ja zadnjih 18 godina sanjam jedan te isti san , mislim tema je ista ali ipak neki nacin drugaciji , taj san je ujedno i moaj najveca strah , strah ponovo prezivljavanaj od istog , strah za moju porodicu , moje roditelje i uvijek mi doalzi an san nekoliko puta godisnje sinoc sam isto sanjala lijepo kad nisam svisnula koliko je san bio jasan al #Bogu hvala samo je san mozda zbog toga i sanjam jer u mojoj podsvjesti toga se i najvise plasim.
Tvoja mama mozda se plasi za vas , da vam se nsto moze desiti a da vam nemoze pomoci i mozda zbog toga sanja, tako opusti se i neplasi sea sta ce biti bice.



slažem se

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prijete li nam potresi???
27.4.2010 10:52:18   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam ovih dana malo kako da kažem u behutu
Nadam se da me nećete proglasiti čudnom jer nisam paničar, niti sam opterećena gatkama i sl stvarima
Naime, moja mama 4 dana sanja isti san... 3 dana za redom i onda prekid od dana i opet isti san, samo malo jasniji, stvarniji kako ona kaže
San ide ovako: Moja mama je na nekoj planini iznad Sarajeva s manjom grupom ljudi, Sarajevo je srušeno skoro pa sravnjeno sa zemljom.... ulice su prepolovljene na pola, drveće je iščupano, zgrade su srušene
Ona pokušava naći put kojim bi došli do grada, ne bil kom pomogli ukoliko ima preživjelih
U snu zna da se radi o zemljotresu

Znam da će sad mnogi reći ajde Boga ti, iskreno se nadam da je samo san ali razlog zbog kojeg sam zabrinuta je jer je moja ....


Ja te u opće neću razuvjeravat, neki ljudi imaju otvorenije kanale prema signalima koji su konstantno oko nas, ali ih većina nas ne prima. Ne znam hoće li ti biti utjeha ali se takve poruke mogu vizualizirati kao situacija u poznatoj sredini, a da se ne odnosi na tu konkretnu osobu ili prostor. Možda je tvoja majka dobila upozorenje za zemljotres, ali ga je vizualizirala za Sarajevo. tiruriru tiruriru user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prijete li nam potresi???
27.4.2010 12:46:03   
Saraya
Ne mora znaciti da je, iskljucivo, podsvjest u pitanju. San je dio Objave, i postoje istiniti snovi, kao i snovi koji covjeku budu upozorenje i poruka...

Takodjer, ne moze svako tumaciti san, imaju ljudi koji su znali kroz historiju, kao Ibn Sina, samo sto je pitanje kako su te predaje prenesene do nas, jesu li autenticne ili ne.

U ovom sanovniku sto sam ja citala pise da se zemljotresi odnose na nepravednog vladara ili nerede koji ce izbiti medju narodom, a znamo vec kakva je situacija kod nas, ne treba nam san da nam to potvrdi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prijete li nam potresi???
3.11.2010 22:01:59   
hampsi
Trese se cijeli Balkan Zemljotres 16 km jugoistočno od Mostara Euromediteranski seizmološki centar je u 16.28 sati evidentirao zemljotres jačine 3,4 stepena po Richteru, čiji je epicentar bio 16 km jugoistočno od Mostara, odnosno sedam kilometara istočno od Blagaja. Informacija o materijalnoj šteti, kao ni o eventualno povrijeđenim osobama još uvijek nema.
Pola sata ranije zemljotres jačine 3,2 stepena po Richteru potresao je glavni grad Hrvatske, a noćas su u zemljotresu u Kraljevu smrtno stradale dvije osobe, a stotinjak ih je povrijeđeno.

Dva sata nakon zemljotresa u centralnom dijelu Srbije, zemljotres jačine 5,3 stepena po Richteru pogodio je sjeverozapadni dio Turske, a osjetio se i u Grčkoj.
Preuzeto sa Sarajevo-x.com
 

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prijete li nam potresi???
3.11.2010 22:06:10   
marinčii
uh ja sam ga osjetila itekako i to je prilično dugo trajao ,baš sam se prepala a još sama s djetetom bila u stanu ..uh ne ponovio se više toga se nešto najviše bojimuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prijete li nam potresi???
4.11.2010 1:58:12   
sporty mamaa
marinci u koliko bi taj potres, ja nista osjetila nisamuser posted image user posted image user posted image Pise tamo oko 16h, e ja sam tada bila u Tusu, pa se mozda nije osjetilo...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prijete li nam potresi???
4.11.2010 2:18:31   
jasmin
Citam danas da je bilo vise od 60 zemljotresa u 24 sata :(.Puno...i zastrasujuce...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prijete li nam potresi???
4.11.2010 2:20:58   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Citam danas da je bilo vise od 60 zemljotresa u 24 sata :(.Puno...i zastrasujuce...


Ovdje u Mo bas zna drmati, nije odavno, al eto bi danas... Nadam se samo da nece ponovo, jer se zna desiti da poslije jednog ide drugi i to malko jaci....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prijete li nam potresi???
6.11.2010 12:37:48   
Nik Name
Da nije medija ne bih ni znali da je bio zemljotres. Mogli su i topovi pucati, ali mm i ja smo spavali snom pravednika i nista nismo culi. Ali zato je moja mama dobor osjetila na 16-tom spratu.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prijete li nam potresi???
6.11.2010 13:30:29   
amela2208
kako ste vi taj zemljotres od 3 mogle osjetit user posted image Ovdje u İstanbulu u zadnjıh 2 nedjelje bila su dva zemljotresa od 4.5 i ja nijedan nisam osjetilauser posted image user posted image user posted image
Plasim se zemljotresa  ali ovoliki zemljotresi ne lice mi na dobro, koliko ja znam i to su predznaci sudnjeg dana. A ja sam u aprilu mjesecu u vrlo kratkom vremenu sanjala sudnjı dan, osjetila sam uzasan strah kakv u zivotu nism osjetila i osjetila sam taj topli miris koji ce nas uspavatiuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Nik Name)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prijete li nam potresi???
6.11.2010 20:48:52   
aazra
Ne plasim se zemljotresa, i također ne bih to povezivala sa Sudnjim danom - bas neki dan gledam jednu naucnu emisiju - otkako je svijeta i vijeka ljudi su vjerovali da ce upravo njihova generacija dozivjeti "smak svijeta", kao i sudnji dan i uvijek su u prirodi i desavanjima nailazili znakove koji su upucivali na to...Osjetila sam ovaj zadnji zemljotres bas je bio dugotrajan i naravno, nikome nije ugodno ali isto tako znam da laksi i povremeni potresi sprjecavaju one razorne, tlo se mijenja, sve se u prirodi krece i pomjera pa i tlo ispod nas.

Ustvari najvise se plasim stete koju mogu napraviti i razmisljam o svim onim nesretnim ljudima kji u trenu ostanu bez svojih domova....user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 6.11.2010 20:50:23 >


_____________________________








(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prijete li nam potresi???
7.11.2010 16:53:04   
sporty mamaa
Joj mene sad mama zvala i bas me ono malo prepala... Kaze procitala negdje da nam prijete jaki potresi, posebno Mostar, Zagreb i malo manje sarajevo i to 7,3 stupnja po Richteru... Da bi kao broj zrtava moga biti preko 3000, e stvarno....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prijete li nam potresi???
4.1.2011 14:29:56   
Cherry
i ja budala cackam po ovim temama, a umirem od straha... jos uvijek imam traume od zemljotresa od prije 2-3 godine na novu godinu... jos danas citam po facebook-u da je jutros oko 9 bio zemljotres u Zenici i to da se fino osjetilo... uh...user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prijete li nam potresi???
4.1.2011 22:37:55   
scarlett
Ja sam u zadnjih par mjeseci opsjetila sve ove zemljotrese koji su se desili u našem okruženju i čak sam tačno prepoznala da li su bili horizontalni ili vertikalni. Međutim, često u toku dana, ne baš svaki dan, ali nekim danima i više puta, osjetim kao da se trese pod nogama. Pitala sam se da mi nije oslabila krvna slika ili nešto slično, ali inače se osjećam ok. Nedavno sam čula da postoje ljudi koji intenzivnije osjećaju potrese, odnosno osjećaju i one najblaže, iskreno se nadam da nisam od tih ljudi, ali zna li neko nešto o tome user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prijete li nam potresi???
4.1.2011 22:41:06   
Visnja RR
moj papagaj je mogao osjetiti...uvjek desetak sekundi prije zemljotresa padne sa one precage na dno kavezauser posted image  al vise nije ziv

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prijete li nam potresi???
4.1.2011 22:45:57   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Cherry

i ja budala cackam po ovim temama, a umirem od straha... jos uvijek imam traume od zemljotresa od prije 2-3 godine na novu godinu... jos danas citam po facebook-u da je jutros oko 9 bio zemljotres u Zenici i to da se fino osjetilo... uh...user posted image


Ja ga nisam osjetila user posted image I nisam ni znala da je bio... ali pitam sad mm i on kaže da je malo osjetio...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *