|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 0:16:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Nemaju ovakvi dušu Hanady, čuj molim te "naglavke" bi trebalo okrenut školu user posted image user posted image user posted image , nju treba zajedno sa foteljom "naglavke"...
Zar se ne može naći neko rješenje, izmjestit učionicu na prvi sprat a ovi iz pedagoškog neka idu na drugi...

pa ženo ...samo pasarelu da naparve sa prizemlja betona im treba 1500 KM.
Sram ih bilo, fuj...
a direktorica...''naglavke'' strašno prestrašno...
fotelja kožna crvena, nakita na njoj ko jna boćžićnoj jelci..stavrno tužnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 0:24:53   
Anoniman
Jasmin njihovoj djeci je dobro, baš nju briga, ona ne zna ni šta je mišićna distrofija, dijete ima sve petice ona bi njega u specijalnu školu, van svake pameti, a gdje je tu inkluzija i uključivanje sve djece bez obzira na oštećenje u redovan sistem obrazovanja...
Joj nemate pojma koliko sam ljutauser posted image , ja bi nju mogla istog momenta zadavit...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 1:14:23   
jasmin
Kada sam pomenula njihovu djecu mislila sam na to kako nemaju straha da im se isto desi kad tako hladnokrvno ponizavaju djecaka koji je sposobniji od cijelog razreda.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 9:46:05   
Anoniman
user posted image   drzavu....takve stvari se desavaju kad se zaposle ljudi po krvnom ili ti stranackom srodstvu...ove dvije kravetine treba maknuti po hitnom postupku...ova direktorica bi samo od svoje bizuterije mogla lift kupiti...strava...

hajmo mi (mislim na rr) probat prikupiti novac za lift...ganjat sponzore

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 14:51:00   
Anoniman
Okrenut će joj se škola "naglavke"-glupača ...
Ja sam ZA, ne znam ko se baš razumije koliko bi novca tačno trebalo za jedan lift???

< Poruku je uredio Breskva -- 9.10.2010 14:52:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 17:16:53   
IvanaTz
I ja sam definitivno za bilo kakvu akciju! Mene ono rasplaka kad sam odgledala... I hajde da se organizuje neka peticija, nesto... I medijska hajka na glupavu direktoricu, nek' je barem malo glava zaboli, kravetina user posted image user posted image user posted image !!!
Evo predlozite vi sa RR-a sta se moze, mislim putem tog RR udruzenja? Dajte ljudi da se dignemo malo, ono je tuga i zalost, nevjerovatno ali istinito...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 17:23:12   
IvanaTz
heeej sad mi pade na pamet, treba Batku javiti za ovo!!!

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 18:05:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Okrenut će joj se škola "naglavke"-glupača ...
Ja sam ZA, ne znam ko se baš razumije koliko bi novca tačno trebalo za jedan lift???
pa na ovom klipu rekose oko 3.000 KM ...to stvarno nije suma koju ne bi mogli skupiti ako se zadamo s dopisima za donacije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 18:26:03   
Anoniman
O,uzas uzasni, fakat ko njoj dopusti da sjedi i na kakvoj fotelji, kamoli direktorskoj,pa rukama bih je user posted image user posted image user posted image user posted image

A on, dusa draga, nadam se da cemo nesto smisliti da mu se pomogneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 19:33:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

heeej sad mi pade na pamet, treba Batku javiti za ovo!!!

može to super a od donatora meni jedino pada na um pivarauser posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 20:14:11   
Nunichi
Opstina Tuzla je odobrila novac za lift. Samo se trebaju susresti ministrica i djecakov tata(nemam pojma zasto), a on naravno to odbija. Informacije su iz pouzdanih izvora, cim bude nesto novo javljam vam.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
9.10.2010 21:39:15   
dacy
ja ne znam šta da kažem na ovaj klip...
kako samo ovu ravnateljicu nije Boga strah
ja da sam bila na mjestu ove novinarke počupala bih joj sav nakit i u nos joj ugurala


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
10.10.2010 9:53:04   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: IvanaTz

heeej sad mi pade na pamet, treba Batku javiti za ovo!!!

može to super a od donatora meni jedino pada na um pivarauser posted image


khm khm user posted image user posted image Zdogovorićemo nešto user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
10.10.2010 10:52:58   
Anoniman
W. pooh znam ja da ste vi široke rukeuser posted image ali Nunichi kaže da su sredstva odobrena, ne znam bojim  se da to nije samo da zamažu oči javnosti, vidjećemo još...Nunichi ima pouzdane izvore informacija, obavještavat će nas

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
10.10.2010 11:04:38   
Meri29
Ja tek sad vidjela, pa ovo je strasno. Nasih prosvjetnih radnikauser posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
11.10.2010 15:25:46   
IvanaTz
Evo rijesilo se...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=38326




_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
11.10.2010 15:38:12   
jasmin
Bogu hvala! Odlicna vijest za mladog djecaka.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
21.5.2012 21:50:19   
veeseelaa
http://www.show.hr/poster/vremena-u-skolstvu-se-mijenjaju/

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
21.5.2012 21:55:17   
Blue rose RR
Žalosno, ali istinito user posted image .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Obrisana poruka]
21.5.2012 22:00:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
21.5.2012 22:11:19   
Blue rose RR
Iman odlično te razumijem, i slažem se sa tobom u konstataciji da je to izuzetno važan poziv ne samo za pojedinca, u obliku učenika djeteta, već i u obliku društva kao cjeline ...
Slažem se i da se i pojavna struktura u odnosu na nastavni kadar promijenila, nažalost ne na bolje..učitelji, nastavnici, profesori su nekada bili izuzetno cijenjena grupa društva- u odnosu na danas-gdje su smješteni na marginu.

Međutim zamisli moje zaprepaštenje kad mi jedna učiteljica, mlada majka kćerke koja treba da krene ove godine u prvi razred kaže:"A zar vi očekujete od učitelja da vaše dijete nauči? To je posao roditelja, a moj je da mu objasnim":.....

U tom momentu sam se osjećala kad da pripadam Marsovcima... i da sam tu slučajno zalutala...user posted image


Sreća pa sam odavno svjesna ovakvih stajališta priličnog broja prosvjetnih radnika (moje poštovanje i čast izuzecima, znam i vjerujem da ih ima), te neću dozvoliti da moje dijete ovisi o bilo kojem prosvjetnom radniku.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
21.5.2012 22:12:57   
hatepsut
Slazem se s Iman ! roditelji vise vjeruju svom djetetu nego uciteljici/nastavnici.a znaju djeca sto sta i da presute.mislim po kojoj logici da vjerum nekom ko ima 10g a ne vjerujem formiranoj licnost.I onda su krive uciteljice/nastavnice.Mi smo imali problem gdje je majka napala uciteljicu kako njeno djete nista ne zna i uciteljica je kao kriva jer ne radi svoj posao kako treba user posted image mislim halo,uciteljica objasni a ti ljepoto moja ko i ja knjigu pa uci sve zajedno s njim da bi stekao "naviku" ucenja.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   [Obrisana poruka]
21.5.2012 22:17:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
21.5.2012 22:17:20   
D_K

IZVORNA PORUKA: Iman83

Eh da, prečesto u zadnje vrijeme čujem: ''''ko nam sve to uči djecu?''''...a iako radim u seoskoj školici u katastrofalnim uslovima, djecu i dalje uči kvalifikovan kadar koji voli svoj posao i koji se iz petnih žila trudi ponuditi dječici najbolje. Ali promjenili su se roditelji pa za pravo sebi često uzmu da kritikuju učitelje/nastavnike/profesore kao da su diplome sticali plandijajući na suncu 4-5 godina. Uglavnom, podcjenjena profesija...ali lijepa, izuzetno lijepa.user posted image


mi smo dijete upisali u podrucnu skolu jer nam je najbliza i uciteljica nam je extra.. prezadovoljni smo..
znam ja da ima jako puno ljudi koji predaju iz ljubavi i koji daju sve od sebe ali citav sistem ne podrzava takve ucitelje, oni su na margini desavanja i vjerujem da ih i drzi taj osjecaj da rade radi svoje savjesti i sevapa..
ja licno znam mnogo vise ucitelja/nastavnika koji su sklepali ispite na jednom tamo fakultetu jer im je u Sarajevu bilo nemoguce zavrsiti i oni se prije zaposle nego neko ko je izgubio godine i godine u ucenju.. licno znam zenu, do sada domacicu, koja je prije 15-tak godina pocela faks i sad je ceka posao dok ne skrpi ostatak fakulteta.. sve zbog toga jer joj je muz direktor jedne obrazovne ustanove i sredio zeni posao 'da ne sjedi kod kuce'.. a ona ne zna sastaviti sastav kako treba.. e na osnovu takvih ucitelja roditelji i donose te zakljucke i rade to sto rade..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kakve nam škole pohadjaju djeca
21.5.2012 22:22:11   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

..jer roditelji uglavnom imaju visoka očekivanja...imam ih i ja...ali ja se ne brojimuser posted image ....elem, teško je to razumijeti...ali treba jako puno dobrog odnosa roditelj- nastavnik.


U pravu si odnos učitelja i roditelja je izuzetno važan. I mislim da je to ključ uspjeha i djeteta i učitelja. Svako na svom polju.
Mada opet kažem...prepotentno je reći da njen zadatak nije da uči, i da nauči, škola jeste za učenje, a fax za studiranje...i na kraju krajeva - zar nije van svake pameti zadati djeci u prvom razredu pjesmicu na nauče napamet - a djeca ni slova nisu naučila?

A sa druge strane ima i do nastavnog plana - u kojem (kao i većini stvari kod nas) ne učestvuju niti direktni predavači, niti roditelji.
SAmo kad se sjetim koliko torbetinu mora nositi u prvom razredu :(((
Plače mi se...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *