|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:56:05   
N_N
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: triputmama

Ja mislim da se nakon trudnoce zena pocne gojiti jer ostane mozda onaj isti "tempo" jela???? ili??? 




Ne vjerujem, ja jedem i tokom noći, kad god se B probudi (najmanje 3,4x) uvijek nešto pojedem user posted image , imam super apetit ali neće kg nikako user posted image  Prije prve trudnoće sam imala 54 kg i to je moja idealna težina i nedostaju mi te 3,4 kg pravoooo user posted image

Kazu da se poslje 30-te kg lijepe.





e hvala ti na ovoj infouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nema na cemu i drugi put user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Mene ubijedile druge forumašice (znaju one ko su user posted image ) da od ovoga nema ništa user posted image user posted image  Ma kakvi, kod mene je genetika, svi sa očve strane su mršavi, tetke eno imaju po 50, 60 god...... ništa, nikad s nisu udebljale user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:56:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: triputmama

Ja mislim da se nakon trudnoce zena pocne gojiti jer ostane mozda onaj isti "tempo" jela???? ili??? 




Ne vjerujem, ja jedem i tokom noći, kad god se B probudi (najmanje 3,4x) uvijek nešto pojedem user posted image , imam super apetit ali neće kg nikako user posted image  Prije prve trudnoće sam imala 54 kg i to je moja idealna težina i nedostaju mi te 3,4 kg pravoooo user posted image

Kazu da se poslje 30-te kg lijepe.



E jesi me utješila...user posted image




ne žesti se beze nije istina...znam iz iskustva..user posted image .
sa 30 tek počnu da lete dole...žao mi je N-N a ionako kud bi ti mogla do tad čekati...nego ti si taman...ti si sitne građe beze bi i bilo da si beblja fakta...taman ti je to.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:58:09   
veeseelaa
.ti si sitne građe beze bi i bilo da si beblja fakta...taman ti je to.user posted image


vala bi se trebala udebljati, rekla sam joj to na regionalnom
N_N nema ljutiš, samo sam iskrena
Isto kao što bi ja trebala smršati user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:58:34   
N_N
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ne žesti se beze nije istina...znam iz iskustva..user posted image .
sa 30 tek počnu da lete dole...žao mi je N-N a ionako kud bi ti mogla do tad čekati...nego ti si taman...ti si sitne građe beze bi i bilo da si beblja fakta...taman ti je to.user posted image



Ne, ne ne bunim se ja user posted image  ali bih voljela kao ranije još samo 3,4 kg. Tačno, meni ne stoji, ja imam sitne kosti. Kad sam B rodila, poslije poroda imala 60 kg..... ma katastrofa izgledala user posted image user posted image user posted image  ali je sa 54 kg sve taman, eh to mi je cilj.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:00:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ne žesti se beze nije istina...znam iz iskustva..user posted image .
sa 30 tek počnu da lete dole...žao mi je N-N a ionako kud bi ti mogla do tad čekati...nego ti si taman...ti si sitne građe beze bi i bilo da si beblja fakta...taman ti je to.user posted image



Ne, ne ne bunim se ja user posted image  ali bih voljela kao ranije još samo 3,4 kg. Tačno, meni ne stoji, ja imam sitne kosti. Kad sam B rodila, poslije poroda imala 60 kg..... ma katastrofa izgledala user posted image user posted image user posted image  ali je sa 54 kg sve taman, eh to mi je cilj.

ma sitna kos ne trpi kile...
nego draga moja jesi ti probala sa tahanom i medom...de ti to sebi uvedi po jednu kašiku veliku ujutro...me je dobro za opšte zdravlje em se počnu ljepiti htjela ti il neuser posted image i samo te 3 naguraj sve preko nebi valjalo ti si zvr ženica...tebi kile ne trebaju nit bi stajale...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:00:50   
Anoniman
Ne vjerujem, ja jedem i tokom noći, kad god se B probudi (najmanje 3,4x) uvijek nešto pojedem

kad bih ja jela kad god mogu i sta ja zelim pojesti user posted image kukuuuuuuuuuu   bas se brzo gojim a i brzo mrsam  primeti se oboje kod mene

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:01:13   
bananica
ja ogladnih citajuci vas, idem sta traziti za pojesti

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:01:41   
Anoniman
aman kad cu ja vec jednom shvatit da text kopiram poa ispod svoj napisem nekad uspe nekad ne a uvek zaboravim kako bude ono kad mi uspeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:02:40   
myb@by

IZVORNA PORUKA: triputmama

aman kad cu ja vec jednom shvatit da text kopiram poa ispod svoj napisem nekad uspe nekad ne a uvek zaboravim kako bude ono kad mi uspeuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:02:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

ja ogladnih citajuci vas, idem sta traziti za pojesti

i ja, odoh spavati da ne bih jela. laku noc svimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:03:01   
bananica
hajde zene bujrum

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:04:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bananica

ja ogladnih citajuci vas, idem sta traziti za pojesti

i ja, odoh spavati da ne bih jela. laku noc svimauser posted image


kakvo spavanjeuser posted image , ja odoh šta lijepo obući i sačekati mm, uh što sam ga poželjela user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:04:50   
veeseelaa
a onda ćemo da treniramouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:06:01   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a onda ćemo da treniramouser posted image


da se kg topeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   [Obrisana poruka]
9.4.2011 0:06:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:06:17   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:07:00   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.ti si sitne građe beze bi i bilo da si beblja fakta...taman ti je to.user posted image


vala bi se trebala udebljati, rekla sam joj to na regionalnom
N_N nema ljutiš, samo sam iskrena
Isto kao što bi ja trebala smršati user posted image user posted image



Ma kakva ljutnja, vidiš da dozivam kile user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:07:36   
Hanady RR
ja ne jedem u ovo doba nikada već poslednjih 15 godina...nisma ni u trudnoćiuser posted image

čuj da spavaju vako rano...nemoj te zezat...tel nova godina ( ponoć)user posted image

nego da mi zapjevamo pred spavanje ili ti šta većuser posted image
http://www.youtube.com/watch?v=ZQD7E6bOovo&feature=related

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:07:57   
N_N
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


nego draga moja jesi ti probala sa tahanom i medom...de ti to sebi uvedi po jednu kašiku veliku ujutro...me je dobro za opšte zdravlje em se počnu ljepiti htjela ti il neuser posted image i samo te 3 naguraj sve preko nebi valjalo ti si zvr ženica...tebi kile ne trebaju nit bi stajale...


Misliš tahan halva i med user posted image  Hajde objasni user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:08:14   
Anoniman
citah neki dan da bi  izgubili pola kilograma  treba 21 sahat sex-a  user posted image   pa sad da racunamo koliko je to u gramove sto skinemo

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:08:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: bananica

hajde zene bujrum


Čekaj mene, odoh sebi jedan sendvič ugrijati!

E ovo me i ubi: sve mislim hajd šta fali i samo upadam u dubiozu! Za godinu dana na ovoj temi ja ću biti br 50. Moraću početi zapisivati šta jedem ne bi li se šokirala! user posted image



ja preko dana slabo jedem, al zato po noci sve nadoknadim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:09:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: triputmama

citah neki dan da bi  izgubili pola kilograma  treba 21 sahat sex-a  user posted image   pa sad da racunamo koliko je to u gramove sto skinemo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko ovo izabere za dijetu ima da se satre totalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:10:14   
myb@by

IZVORNA PORUKA: triputmama

citah neki dan da bi  izgubili pola kilograma  treba 21 sahat sex-a  user posted image   pa sad da racunamo koliko je to u gramove sto skinemo

I ja sam procitala da se za pola sata sexa gubi samo 249 kalorija. Meni to bas nesto malo.


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:10:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: triputmama

citah neki dan da bi  izgubili pola kilograma  treba 21 sahat sex-a  user posted image   pa sad da racunamo koliko je to u gramove sto skinemo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko ovo izabere za dijetu ima da se satre totalnouser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
9.4.2011 0:10:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


nego draga moja jesi ti probala sa tahanom i medom...de ti to sebi uvedi po jednu kašiku veliku ujutro...me je dobro za opšte zdravlje em se počnu ljepiti htjela ti il neuser posted image i samo te 3 naguraj sve preko nebi valjalo ti si zvr ženica...tebi kile ne trebaju nit bi stajale...


Misliš tahan halva i med user posted image  Hajde objasni user posted image

ne tahan halva nego samo tahan...to je smjesa sa b vitaminom i drugim vitaminima i mineralima od koje se halva pravi...al ima kupiti u teglama samo tahan...imaš to u klasovim prodavnicama...uzmeš teglu toga pa pomješaša pola med pola tahan i jedeš kašiku dnevno...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *