|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 61 62 [63]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
22.10.2014 11:36:26   
kokouli

IZVORNA PORUKA: aminaKZ

Pozdrav dame

Prvo da vam se zahvalim, mnogo informacija sam ovdje pronašla.
A drugo, da vas pitam, trebam operisati cistu kod dr Godinjaka, došli smo do faze kad sam uradila nalaz interniste i
dr uzeo broj da me nazove za termin operacije, ali ne zove, otišla sam još jednom i ponovo uzeo broj ali ne zove.
Na koji ste način došle do termina, ako je neko nedavno operisan?

Hvala unaprijed

Zvace te kad bude imao termin .

(odgovor članu aminaKZ)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
25.10.2014 10:06:06   
aminaKZ

Bravo kokouli, dr je zvao 2 dana nakon vašeg odgovora iako čekam termin oko 2 mjeseca, svašta se izdešavalo, i godišnji doktorov i dr.
Ja sam već dva puta ponovila nalaze u tom periodu uključujući nalaz interniste, svi dobri, i sad će mi opet na dan termina nalaz interniste biti stariji za 2 dana od mjeseca. Neću stići obmoviti nalaze mineralogram i ABS pošto nisam iz Saraja i neću stići, a tamo to radimo, pa pitam, jesu li ikoga vratili ako nema svaki nalaz mlađi od mjesec dana?

I hvala ako ko stigne odgovoriti

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
25.10.2014 12:37:12   
kokouli
Ne smije biti stariji nalaz za internistu to je jako vazno ,ako se radi o EKG to ti i pred operaciju mogu napraviti kod svog interniste ...ne znam stvarno ,cini mi se da sam ja morala ponoviti nesto ne sjecam se tacno sta isto mi bilo zastarilo .2 dana ja mislim nije tako strasno .

(odgovor članu aminaKZ)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
30.10.2014 9:48:30   
zejsan2014
Hvala vam zeniceuser posted image onda kad ne prima mito (svaka cast rijetki su takvi doktoru) uzet cemo mu neki pokloncic poslije operacije

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
4.3.2015 15:16:34   
Lilly
Da li se neko iskljucivo privatno kod dr. God. i da radi stimulacije, folikumetriju itd.?

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu zejsan2014)
Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.7.2015 15:27:48   
Sanjalica 85
Pozz svima, vidim da dugo nije bilo objava na ovoj temi, ali eto pitat cu, pa mozda neko odgovori user posted image . Naime, zakazana sam u cetvrtak kod dr. Godinjaka (privatno na Ilidzi) i ne znam sta da ocekujem. Nakon dvije godine zavlacenja od strane moje sada vec bivse doktorice iz Skerliceve, kljukanja Logestom, rijeci "lako cemo mi to", na kraju sam dobila hladan peskir u glavu rijecima"nismo mi specijalizirani za sterilitet idi Godinjaku". Uglavnom odlucila sam se za dr. Godinjaka i sada sa grcem u zeludcu cekam cetvrtak user posted image . Ima li neko iskustava sa njim?

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.7.2015 13:47:05   
kokouli
Pa privatno mozes razgovarati uraditi UZ ili papa test ,vjerovatno ce te zakazati na laparaskopiju ,zavisi sve ,trazice spermiogram i ici ces ubuduce na GAK na odjeljenje za sterilitet I uz malo srece brzo ces biti mama ,ako bog da.user posted image

< Poruku je uredio kokouli -- 15.7.2015 13:48:06 >

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.7.2015 15:24:11   
Sanjalica 85
Hvala draga kokouli na brzom odgovoru. Najbitniji mi je taj dio sa razgovorom, da znam na cemu sam, a ne da mi svaki doktor postavi drugu dijagnozu, a ni jedna nije potvrdjena. Iskreno se nadam da ce uskoro biti user posted image . Veliki pozdrav user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.7.2015 16:16:21   
delfin

IZVORNA PORUKA: Sanjalica 85

Hvala draga kokouli na brzom odgovoru. Najbitniji mi je taj dio sa razgovorom, da znam na cemu sam, a ne da mi svaki doktor postavi drugu dijagnozu, a ni jedna nije potvrdjena. Iskreno se nadam da ce uskoro biti user posted image . Veliki pozdrav user posted image


samo da te pripremim da ne očekuješ puno od razgovora, jer dr. nije baš pričljiv, ali u stručnost ne sumnjam (dokaz moje 2 srećice ;) Ako možeš uvedi muža da popričate sa dr. ili nakbolje kad dođeš po papa test da uđet eobadvoje na konsultaciju i da popričate.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.7.2015 12:46:04   
kokouli
Sanjalica ,tacno ,dr.ne prica puno ,ali ako konkretno upitas dobices odgovor .I da ,svakako muz nek pode s tobom .Sretno .

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
17.7.2015 1:51:31   
Sanjalica 85
Evo da se I ja tuspasim, svjeza sa pregleda kod Dr. Godinjaka. Kao sto ste I rekle doktor stvarno puno me prica, ustvari ja Sam pricala za oboje user posted image . Uglavnom, prava stara skola, sve crno na bijelo, ono sto on vidi tako je, ostalo ga ne zanima. Od starih nalaza nista nije htio ni pogledati( posteno), uradio detaljan UZ, popisao nalaze koje u toku ovog mjeseca trebam uraditi ( hormoni,brisevi,tumor markeri) I vidimo se za mjeseca ponovo.
Borba ponovo pocinje, sve jovo na novo, ali nema veze, nadamo se uspjehu and user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
24.7.2015 13:50:50   
lamija777
Pozdrav drage dame,

Ja se također liječim kod dr Godinjaka, prošla laparoskopiju, inseminaciju, stimulacije, briseve, nalaze svakojake, i
razmišljam ima li bilo šta drugo prije vantjelesne. Je li vam preporučivano još štogod? Moji folikuli rastu i pucaju, trudnoće nema, spermiogram također dobar.

Teško je kad dođe taj osjećaj da ponestaje metoda, osim nade.. Veliki pozdrav :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
27.7.2015 9:32:54   
Sanjalica 85

IZVORNA PORUKA: lamija777

Pozdrav drage dame,

Ja se također liječim kod dr Godinjaka, prošla laparoskopiju, inseminaciju, stimulacije, briseve, nalaze svakojake, i
razmišljam ima li bilo šta drugo prije vantjelesne. Je li vam preporučivano još štogod? Moji folikuli rastu i pucaju, trudnoće nema, spermiogram također dobar.

Teško je kad dođe taj osjećaj da ponestaje metoda, osim nade.. Veliki pozdrav :)


Draga lamija 777, posto vidim da niko do sada nije odgovorio na tvoj post, rekoh da se ja oglasim user posted image . Ja sam trenutno u pocetnoj fazi lijecenja, pa iz svog iskustva ne mogu govoriti, ali znam nekoliko zena koje su nakon svih postupaka koje si i ti prosla, uzele malu pauzu od svega i desilo se cudo, ugledale su svoje dvije crtice.

Znam da je tesko filozofirati, pricati radi ovo, pij ono, opusti se (najgora stvar koju neko moze reci zeni sa dijagnozom steriliteta),ali ponekad lijekovi za stimulaciju mogu da daju svoj maksimum nakon par mjeseci.

Ne znam kojih si godina, ali ako jos uvijek nisi dosla do faze da je svaka minuta/mjesec bitna, probaj da se posvetis malo sebi (znam da je lakse reci nego uciniti, jer ti je vjerovatno prva misao ujutru kada se probudis, kao i posljednja pred spavanje, sta dalje). Sreca pa imamo ovaj forum, pa mozemo da bodrimo i tjesimo jedni druge, jer ovo je jedna velika psihicka borba, ali mi smo zene i mi smo jake i na kraju sve ispadne dobro.

Mozda se oglasi i neka zenica sa slicnim iskustvom pa ti da neki konkretniji savjet, ali eto ja se javih cisto da znas da nisi sama user posted image

Zelim ti puno srece, puno pozitivnih misli i uskoro jedan najpozitivniji testic user posted image









_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu lamija777)
Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
27.7.2015 16:56:59   
lamija777

Divno si to sročila sanjalice85, hvala ti, oraspoložila si me :)), imam 28 godina, ima vremena još, a 4 godine su iza mene
pa baš i nije moguće biti pozitivan cijelo vrijeme. Tebi također želim sreću, a ja baš i nemam iskustva sa testovima, ciklus je toliko tačan da ne stignem posumnjati na trudnoću i uraditi ga, ali nisam jedina, mnogima je puno teže.

Veliki zagrljaj šaljem iii uspješno da bude :))))

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.10.2015 22:09:47   
Turbo Limac
Pozdrav Lamija777,

Trazi od doktora da ti radi IVF, rade kod njega na odjelu. Vrijedi pokusati.

lijep pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lamija777)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
21.10.2015 11:58:06   
zirafic
Drage moje, evo i ja da napisem da pocinjemo radit na bebi...moj problem je sto sam prije 3 mjeseca imala operaciju dermoidne ciste na jajniku, i tom prilikom je doktor Godinjak je uspio spasiti jedan dio jajnika....tada je rekao da je sve ostalo sve uredu... medjutim, sad mi se pojavio tamno smedji iscjedak,.otisla doktoru kaze vodena cista ae pojavila na ovom cijelom zdravom jajniku....sad me je tako strah da li cu moci zatrudnit, ne znam jel ta vodena moze sprjecavati zacece, jer ne znam da li mi dio ovog jajnika sto je doktor uspio spasiti funkcionira, prpizvodi li folikule....je li neka imala slican problem ili bar neko ako zna da mi da odg?

(odgovor članu Turbo Limac)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
24.10.2015 23:04:29   
el_sa
Pozdrav zenice :)
Ima li neko adresu i broj telefona ordinacije gdje Godinjak privatno radi, na Ilidzi?
Unaprijed hvala!

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
26.10.2015 16:22:30   
Vodolija 2
El-sa, broj ordinacije je 033 772 002, nalazi se u hotelu Terme, na Ilidzi.
Pozdrav !

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
29.11.2015 21:25:52   
el_sa
tek vidim odgovor
hvala ti mnogo!
lijep pozdrav!

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
1.8.2017 8:56:56   
vortex RR
Dr Godinjak jos uvijek radi u hotelu Terme na Ilidzi. Bila sam prije par dana i sve napisano o njemu mogu potvrditi. Covjek djeluje jako sabrano, strucno, stalozeno, definicija "stare skole". Pogledao je stare nalaze i to samo par kljucnih doslovno na kraju pregleda i to na moje insistiranje, iako sam ponijela punu fasciklu svega :) Uradio je detaljan pregled i ultrazvuk, nije mnogo pricao, ali na svako pitanje (kojih je zbog moje pogubljenosti bilo malo) dao odgovor. Kratak, ali jasan :)

Bila sam svojevremeno i kod dr Divanovica i mislim da su "ista skola", ali mi dr Godinjak ima mnogo topliju i pozitivniju energiju.

Uglavnom nakon 5 godina vozanja endokrinolog - ginekolog - nalazi - tablete - novi nalazi itd. dr Godinjak je u 5 minuta pobio sve i jednu dijagnozu koju su mi ikada dali. Nikoga nije uvrijedio niti rekao bilo sta ruzno osim: "Joj, pa to se tako ne radi", i bio je sokiran ko su sve bili moji doktori jer su zaista kljucna imena u Sarajevu za te probleme koje imam. Ukupno sam bila kod cca 10 ginekologa i 3 endokrinologa. Nisam doktor, niti zelim da se pravim pametna, ali nesto sto su svi do jednog vidjeli i meni pokazivali na ultrazvuku (pa i ja sama naucih to da vidim :) ) kod njega na UZ NEMA. Nikako, nigdje, a dijagnoza je takva da to ne moze "samo od sebe tek tako nestati"... E sada, da li je to nestalo ili je njemu los UZ user posted image to ne znam..

Njegov savjet je prestati sve moguce terapije i doci ponovo kada se organizam iscisti. Ziva ne znam da li nastaviti ovo sto mi 13 doktora vec 5 godina govori (manje vise istu pricu) ili poslusati njega i sa svime prestati....

Otisla ja da me smiri jos jedno misljenje, a covjek me izvrnuo doslovno iz cipela :)

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
1.8.2017 18:46:13   
Galicia
Je li on specijalista za reproduktivnu endokrilogiju?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.9.2017 20:59:17   
vortex RR
Zaista to ne znam.. iskljucio mi je sve terapije i 11.09 sam ugledala user posted image na 2 testa... idemo dalje i nadamo se najboljem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1572
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 61 62 [63]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 61 62 [63]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *