|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slika o sebi (SOS)
29.4.2010 19:14:05   
tea lana
Da li se mišljenje ljudi oko vas slaže sa onim što i vi mislite o sebi.

Da
Da li ste samouvjereni ili lako gubite samopouzdanje.

Samouvjerena sam u poslu, u ljubavi a ponekad nesigurna u svoj izgled.

Da li vaši realni uspjesi odgovaraju onome što i sami očekujete od sebe?

Ono sto ocekujem od sebe su moji ciljevi koji kad se ostavre postanu uspijesi.A sve radim da ostvarim svoje zadate ciljeve,ali biram sredstva.
Čvrsto stojite na zemlji ili "lebdite".
Volim da po nekad odlutam,ali se jos brze spustam.

Iznenadite li se kad vas neko pohvali?

Ako je pohvala vezana za nesto sto sam odlicno uradila,mozda sam je i ocekivala.

...Da li vas je sram kad vas neko hvali pred vama ili u tome uživate?

Nije me sram ako je pohvala sa razlogom,a ako to radi da mi se uvuce reagujem ja.

Kažete li transparentno: To je moj uspjeh, ja sam zato zaslužna ili čekate da to drugi primjete.

Ako je moj uspijeh nezapazen,potrudim se da ga zapaze svakako.


< Poruku je uredio tea lana RR -- 29.4.2010 19:15:17 >

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Slika o sebi (SOS)
29.4.2010 20:45:28   
Hanady RR

Da li se mišljenje ljudi oko vas slaže sa onim što i vi mislite o sebi?

Uglavnom da...
svi oni koji mi znače u životu o meni misle ili bar tako govore i ponašaju se prema meni kako i sama mislim  o sebi.

Da li ste samouvjereni ili lako gubite samopouzdanje?

samouvjerena totalno, samopouzdanje ko neboder user posted image i ponosna na to a to je ono što želim i na svoju djecu prenijeti.

Da li vaši realni uspjesi odgovaraju onome što i sami očekujete od sebe?
U principu mislim da uvijek mogu više i bolje ali do sada većina mojih planova i želja su na nivou onoga što sam zacrtala...mada može i bolje, sve može i bolje.

Čvrsto stojite na zemlji ili "lebdite".

čvrsto stojim na zemlji definitvno,

Iznenadite li se kad vas neko pohvali?

 najviše volim kad me pohvali mama...to stalno očekujem i tome težim.
ponekad  se dese iznenađenja od nekih ljudi koji su manje dio mog života ali uglavnom pohvale primam od najbližih i najmiljih a to me raduje jer njihovo mišljenje mi je bitno.

Da li vas je sram kad vas neko hvali pred vama ili u tome uživate?

iako vrlo samouvjerena lako se zastidim kada je riječ o meni. uvijek mislim da nakon pohvale to mora još bolje biti.

Kažete li transparentno: To je moj uspjeh, ja sam zato zaslužna ili čekate da to drugi primjete.

za svoje uspjehe u životu uvijek hvalim svoju mamu, bez nje niti jedan moj uspijeh to nebi bio. znam naravno reći otvoreno da uradila sam to i ponosna sam na sebe ali uvijek i uvijek znam kome treba zahvaliti što mi je puhao u jedra.



kako stvari stoje ja sam realna. taman tako treba i biti...vazda zlatna sredina.user posted image user posted image user posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Slika o sebi (SOS)
30.4.2010 0:22:45   
Skvo RR



Da li se mišljenje ljudi oko vas slaže sa onim što i vi mislite o sebi?

Poprilicno..

Da li ste samouvjereni ili lako gubite samopouzdanje?

Samouvjerena da, veoma tesko gubim samopouzdanje...

Da li vaši realni uspjesi odgovaraju onome što i sami očekujete od sebe?
 
Kratko - "Sve sto sam zeljela to sam imala, sve sto sam imala to sam zeljela"

Čvrsto stojite na zemlji ili "lebdite".

Volila bi bar ponekad da me ponese, da i ja lebdim.

Iznenadite li se kad vas neko pohvali?
 
Ne, obicno je zasluzeno...Tako i ja prema onima koji zasluze kazem "svaka cast"!

Da li vas je sram kad vas neko hvali pred vama ili u tome uživate?
 
 
Sto bi me bilo sram? E, vala nije ni da spec. uzivam...ovo mi pitanje onako.



Kažete li transparentno: To je moj uspjeh, ja sam zato zaslužna ili čekate da to drugi primjete.

Kako kada!






_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

VAKCINE :-(


jeste li se ikada usudile i pitale sestru,kad odvedete djete/bebu na vakcinu dal je toj vakcini istekao rok... I dali je vazeca???Mislim na prije ovoga nego,se desilo sa ovom malom bebom :-( slucaj ...... I sta vam je ona na to odgovorila???

nisam nikada pitala (91%)

pitala sam (9%)


Broj svih glasova: 107

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *