|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stilski savjeti
21.7.2014 18:42:46   
koka i po
user posted image znala samuser posted image
a za finalnu verziju cemo jos da razmislimouser posted image ...mozda "bezglavu"user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:12:55   
aidana
Pozvana sam na svadbu za vikend i dvoumim se oko 2 kombinacije. Obukla bih ovako nesto https://www.google.ba/search?q=red+dress+black+tights&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=RR4GVMWJOMmZPb7DgLAC&ved=0CCsQ7Ak&biw=1366&bih=643#imgdii=_ , ali ne znam je li rano za crne grilonke...sta ako sunce ugrije? Inace sam taj outfit nosila za novu godinu user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:13:46   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: aidana

Pozvana sam na svadbu za vikend i dvoumim se oko 2 kombinacije. Obukla bih ovako nesto https://www.google.ba/search?q=red+dress+black+tights&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=RR4GVMWJOMmZPb7DgLAC&ved=0CCsQ7Ak&biw=1366&bih=643#imgdii=_ , ali ne znam je li rano za crne grilonke...sta ako sunce ugrije? Inace sam taj outfit nosila za novu godinu user posted image

Meni je otvorilo jako puno slika.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:15:51   
teacher75
crvena haljina i crne grilonke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:24:40   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: teacher75

crvena haljina i crne grilonke

pa da, ali jako puno slika, koja sad od tih?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:27:06   
aidana

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: teacher75

crvena haljina i crne grilonke

pa da, ali jako puno slika, koja sad od tih?


http://www.neofundi.com/profiles/blogs/red-dress-black-tights kao na zadnjoj slici

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:27:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: teacher75

crvena haljina i crne grilonke

pa da, ali jako puno slika, koja sad od tih?

svejedno,, valjda ima neku crvenu haljinu pa ne zna idu li sad grilonke crne uz njuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:29:09   
aidana

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: teacher75

crvena haljina i crne grilonke

pa da, ali jako puno slika, koja sad od tih?

svejedno,, valjda ima neku crvenu haljinu pa ne zna idu li sad grilonke crne uz njuuser posted image


ma znam da idu user posted image nego ove druge zene imaju spremne ljetne haljine pa reko da ne odudaram sa zimskim outfitom user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:30:16   
MicoTico
Iskreno, nisam baš oduševljena. A šta fali običnim štramplama, onim najtanjim, u boji kože. Neće ti biti hladno, a nećeš ni izgledati "ko za zime".

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:33:10   
aidana

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Iskreno, nisam baš oduševljena. A šta fali običnim štramplama, onim najtanjim, u boji kože. Neće ti biti hladno, a nećeš ni izgledati "ko za zime".


ma haljina je kraca a moje noge su daleko od savrsenog pa je nosim samo na tamne.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:40:27   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Iskreno, nisam baš oduševljena. A šta fali običnim štramplama, onim najtanjim, u boji kože. Neće ti biti hladno, a nećeš ni izgledati "ko za zime".


ma haljina je kraca a moje noge su daleko od savrsenog pa je nosim samo na tamne.

A čije jesu? Ne računam ove retuširane fotke s netauser posted image

Kako hoćeš, ako je tebi OK i ako ćeš se ugodnije osjećati, onda go for.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:43:01   
Hannica
http://www.pinterest.com/pin/122230577360036865/
Meni je ovo baš cool.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:43:58   
Hannica

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Iskreno, nisam baš oduševljena. A šta fali običnim štramplama, onim najtanjim, u boji kože. Neće ti biti hladno, a nećeš ni izgledati "ko za zime".


ma haljina je kraca a moje noge su daleko od savrsenog pa je nosim samo na tamne.

A čije jesu? Ne računam ove retuširane fotke s netauser posted image

Kako hoćeš, ako je tebi OK i ako ćeš se ugodnije osjećati, onda go for.


Tvoje mici.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:46:16   
aidana

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Iskreno, nisam baš oduševljena. A šta fali običnim štramplama, onim najtanjim, u boji kože. Neće ti biti hladno, a nećeš ni izgledati "ko za zime".


ma haljina je kraca a moje noge su daleko od savrsenog pa je nosim samo na tamne.

A čije jesu? Ne računam ove retuširane fotke s netauser posted image

Kako hoćeš, ako je tebi OK i ako ćeš se ugodnije osjećati, onda go for.


To bi sad dalje bila prica za neke teme o kompleksima user posted image al se svakako osjecam ugodnije sa crnim grilonkama, s tim sto sam ja neko ko sorceve oblaci iskljucivo kad je hladno na helanke ili debele strample....i imam kolekciju "zimskih sorceva" na koje mm samo prevrce ocima user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:48:37   
canim
Pa nista, obuci dugu haljinu i rijesi problem user posted image onda mozes i bosa ici user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:49:41   
aidana

IZVORNA PORUKA: Hannica

http://www.pinterest.com/pin/122230577360036865/
Meni je ovo baš cool.


i meni user posted image
mada ja kad sam pisala nisam mislila da li se to opcenito nekom svidja ili ne, vec da li ima smisla obuci dok oficijelno jos ljeto traje...o tome se radilouser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:49:56   
canim

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Iskreno, nisam baš oduševljena. A šta fali običnim štramplama, onim najtanjim, u boji kože. Neće ti biti hladno, a nećeš ni izgledati "ko za zime".


ma haljina je kraca a moje noge su daleko od savrsenog pa je nosim samo na tamne.

A čije jesu? Ne računam ove retuširane fotke s netauser posted image

Kako hoćeš, ako je tebi OK i ako ćeš se ugodnije osjećati, onda go for.


Tvoje mici.user posted image

Eh cuj hannice a ti i micotico u istoj kategoriji user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:51:40   
aidana

IZVORNA PORUKA: canim

Pa nista, obuci dugu haljinu i rijesi problem user posted image onda mozes i bosa ici user posted image


bi rado...ali nemam svecane user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:56:03   
canim
Ma obuci sta ti se svidja, iako nemoras sad 100 dena obuci, nekih 40-60tak dena tek da zamaskiras to sto hoces da maskiras.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 22:57:24   
Hannica

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: Hannica

http://www.pinterest.com/pin/122230577360036865/
Meni je ovo baš cool.


i meni user posted image
mada ja kad sam pisala nisam mislila da li se to opcenito nekom svidja ili ne, vec da li ima smisla obuci dok oficijelno jos ljeto traje...o tome se radilouser posted image

Znam ja šta si ti pitala,nego ugledah ovu sliku dok sam razgladela i morala sam reči.
Da mi je ovakvu haljinu obukla bih se isto na svadbu u septembru,pa nek grije kol'ko hoće.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 23:02:04   
Hannica
Kad malo bolje razmislim ...za ovu kombinaciju mi fali sve osim grilonki.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 23:06:50   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Kad malo bolje razmislim ...za ovu kombinaciju mi fali sve osim grilonki.user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Stilski savjeti
2.9.2014 23:09:21   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hannica

http://www.pinterest.com/pin/122230577360036865/
Meni je ovo baš cool.

Da, ali sve u fullu, s jaknom, ali od aidane je malo drugačija haljina, više klasična i bez rukava.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Stilski savjeti
3.9.2014 0:10:42   
saritaa
ma obuci crne carape ali tanke...zamaskirat ces noge a neces izgledati kao da si pala sa marsa ako ugrije sunce user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Stilski savjeti
3.9.2014 11:55:34   
Galicia

IZVORNA PORUKA: aidana

Pozvana sam na svadbu za vikend i dvoumim se oko 2 kombinacije. Obukla bih ovako nesto https://www.google.ba/search?q=red+dress+black+tights&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=RR4GVMWJOMmZPb7DgLAC&ved=0CCsQ7Ak&biw=1366&bih=643#imgdii=_ , ali ne znam je li rano za crne grilonke...sta ako sunce ugrije? Inace sam taj outfit nosila za novu godinu user posted image



Perfektna kombinacija. Nije vise ljeto, svakako je septembar, tako da ne moras glumiti dvorsku ludu u sandalicama. user posted image
I ne, ni slucajno obicne strample da obuces.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *