|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preporučite mi dobru kozmetičarku
16.3.2009 10:34:50   
Anoniman
Evo ja sam postavila post gdje tražim od vas da mi preporučite dobru kozmetičarku. Lice mi se pokvarilo i htjela bih da uradim dubinsko čišćenje kompletnog lica i da mi očisti lice od mitesera. Molim vas ako znate neku dobru i provjerenu.
Hvala

< Poruku je uredio acudesa RR -- 17.2.2010 23:05:11 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
16.3.2009 10:40:35   
Gigana
ja sam cula sve najbolje za onu Vedranu, čini mi se da na Alipašinom ima salon.  Navodno je ona najbolja, znam da je jednoj mojoj drugarici riješila problem akni po čelu i licu.



_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
16.3.2009 10:44:09   
Anoniman
Znam i ja za Vedranu al isto tako sam čula da joj je sanitarna inspekcija zatvorila salon jer su našli neku bakteriju tako sam čula a jel istina to neznam o tome sam čitala na forumu sarajevo-x,al opet za njene usluge treba imati malo dublji džep

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
17.3.2009 13:25:05   
leli§
ivany...sa licem se nije igrati...ako si cula za vedranu i ako je provereno dobra u svom poslu, ja smatram da je isplatnije uloziti jednom u tretman nego manje platiti pa poslije snosavati posljedice necijeg neiskustva. a znam poprilicno ljudi kojima je kozmeticarka "sredila" liceuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
18.3.2009 10:59:02   
zagy
Vedrana ti je odlicna, ima svoj salon u A fazi na Alipšinom, mislim da je kozmetičarka od Olipijadeuser posted image Možes dobiti na informacijama njen broj, i jeste malo skuplja.
Druga kozmetičarka koju bi ti ja preporučila je Elvedina Pustahija, nisam sigurna kako joj se salon zove, nalazi se u Starom gradu preko puta Vijećnice. Cijene su ok, jedino je problem dobiti termin kod nje, evo ti broj nazovi pa kada bude imala termina. Ja sam znala cekati i po mjesec dana, doduše za popodnevne termine, ali isplati se, cura stvarno odlično radi.
Broj salona je 062 218398.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
20.3.2009 8:06:35   
ElmaB
I ja sam iskljucivo za Vedranu Dupanovic i kozmeticki salon Iv Rose, u Ferhadiji. Kod njih rade kozmeticarke koje su zavrsile profesionalnu obuku u Francuskoj, a proizvodi koje koriste su na biljnoj bazi, takodjer iz Francuske.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
23.3.2009 16:21:32   
Anoniman
ja idem u ives rocher i super su mi. ono što mi se najviše sviđa je da su jako blage, i ne insistiraju da sve urade odjednom, već su strpljive i polahko riješavaju problem. jer ipak je to koža.

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
15.4.2009 12:46:26   
Leva
Ja sam kod Vedrane isla godinama samo s njom je problem sto nikada ne znas koliko ce ti naplatiti (stalno mijenja cijene). Tretman lica joj je bio prvo 40 pa 50 i na kraju 60KM.
Koga biste preporucile ako je u pitanju depilacija a narocito brazilka?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
20.4.2009 22:55:23   
delfin
Zna li neko kako se riješiti dlačica brade? Izludiše me?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
30.4.2009 15:15:06   
Leva
IZVORNA PORUKA: delfin

Zna li neko kako se riješiti dlačica brade? Izludiše me?


Elektroepilacija kod kozmeticarke i rahat si mjesec dana user posted image
Nije ni skupo.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
3.5.2009 23:57:22   
Visnja RR
imas i trajnu epilaciju ... al moras nekoliko tretmana uraditi pa si rahat cijeli zivot user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
4.5.2009 0:16:58   
veeseelaa
da li se uopće smiju uklanjati dlacice s mladeža?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
12.5.2009 18:43:42   
ljubičica 28
Mene interesuje kakva su vaša iskustva sa čupanjem obrva kod kozmetičarke...poželjela sam da ih počupam...nisam ih čupala ranije...a bojim se da ih kozmetičarka ne bi počupala previše  user posted image . Pa eto ako neko ima iskustva s tim, molim vas da  mi odgovorite...i još ako neko zna za dobru kozmetičarku u Zenici i kolika je cijena čupanja obrva recite mi please...user posted image   

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
23.3.2010 12:38:38   
Mia
Da li je neko od vas imao iskustva sa DermoLaser salonom? Imaju dosta dobru ponudu na internetu, pa me zanima da li je ista od toga efikasno. Posebno me interesuje njega lica. Ja inace imam problematicnu kozu, ali u zadnje vrijeme se poprilicno otela kontroli tako da me vec pocinje hvatati nervoza od toga (pa onda jos bude gore) user posted image i namjeravam do vikenda ako Bog da obavezno posjetiti neki od salona da uradim tretman lica. Koliko sam vidjela na internetu (raznim forumima) uglavnom se ponavljaju isti nazivi salona: Estetika, Elite, Biba, Vedrana, ali eto mene je bas zainteresovao ovaj DermoLaser. Posebno me zanimaju iskustava dama koje su uspjele (tj. ako su uspjele) rijestiti problem problematicne koze.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
19.5.2015 9:41:32   
škorpija
Drage žene imate li preporuku za dobrar kozmetički salon u Sarajevu, konkretno za tretman lica i da li je neko radio tretman lica kisikom, kakva su iskustva

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
19.5.2015 10:02:00   
anitaa
Zadnja dva puta sam čistila lice kod Vedrane na Alipašinom, zadovoljna, korektno urađeno, za tretman lica kisikom zaista ne znam... gdje bi još otišla (ovo po iskustvima s nekih drugih tretmana), možda Farah u Importanne-u, Maab, eventualno kozmetički salon u hotelu Central, F&A...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: preporučite mi dobru kozmetičarku
19.5.2015 11:07:49   
škorpija

IZVORNA PORUKA: anitaa

Zadnja dva puta sam čistila lice kod Vedrane na Alipašinom, zadovoljna, korektno urađeno, za tretman lica kisikom zaista ne znam... gdje bi još otišla (ovo po iskustvima s nekih drugih tretmana), možda Farah u Importanne-u, Maab, eventualno kozmetički salon u hotelu Central, F&A...

hvalaaa

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *