|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:35:26   
Apotekarka
Svasta ja mislim da je prije svega vazna ljepota duse a ne izgled a stRije spadaju u izgled...Svakako nisu u modi majice da se pupak vidi a kad odes na more pored raznih debelih baba i sa strijama si bolja od njih tako da....
Mislim da je sve do koze mozes se mazati zlatnim uljem ako koza nije elasticna dobit ces ih i sta onda zar je smak svijeta,onaj tko te voli volit cete i sa strijama ako mislis da nece onda nisi sazrela za svoje godine....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 14:36:52   
veeseelaa
al ja već imam ljepotu duha user posted image ako ne budem imala strije + 2 djece oko sebe eh to je merak user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 15:45:29   
almondray
U prvoj user posted image sam se mazala raznim mazalicama koje se inače koriste za suhu kožu , losioni i mlijeka za kožu ,ništa za strije ili sl.Ali nisam štedila , bolje kupiti neko litarsko pakovanje i bogato nanositi , nego svako malo mazuckati skupim kremicama i ne vidjeti rezultate.
Ni jednu striju nisam dobila na stomaku , na žalost nije mi palo na pamet da mažem bokove i bedra , tu sam popucala .
Sad koristim Dove body milk , pa ćemo da vidimo hoće li mi stomak ostati netaknut user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 15:53:56   
malena sharena
Bezveze rasprava. Izmedju strija i mucnina, izabrala bih ovo drugo, ali ja sam sa trudnocom dobila oboje. Naravno da bih vise voljela da ih nemam, ali kad se vec ne mogu ukloniti, ja necu rezati vene sto ih imam.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 15:58:49   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kad se strije pojavljuju, ako se već trebaju pojaviti?

ako nisi dobila strije u prvoj trudnoci, valjda neces ni u drugoj, koza se vec jednom razvukla..a svakako se maziuser posted image ja ih isto nisam dobila, ok jesam po grudima koje su buknule iza poroda,ali su mi te strije sasvim nestale nakon nekog vremena, ne znam kako,nisam nicim mazala

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 15:59:36   
animagical

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Bezveze rasprava. Izmedju strija i mucnina, izabrala bih ovo drugo, ali ja sam sa trudnocom dobila oboje. Naravno da bih vise voljela da ih nemam, ali kad se vec ne mogu ukloniti, ja necu rezati vene sto ih imam.

i ja bih izabrala mucnine, one bar prodju a strije, bar one po stomaku, nikad...iako nije neka tragedija imati ih...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 16:01:15   
ajla86
apotekarka...
ja imam sto si nabrojala user posted image user posted image user posted image
4 god ganjala trudnocu,od pocetka mukotrpne mucnine,kontrakcije,prijeteci prijevremeni evo 9 mj lezim nigdje nemicem...sve tegobe imam....samo da mi se poroditi a kakve sam srece i tu cu nahebati ko zuti.....
mislila sam se provuci bez strija ali ja nebi bila ajla kad bi mi nesto islo sa "lakse" strane u zivotu..evo pred kraj sami strije...sad jel ih puno ili malo nneznam mjeru koja je...ali ima ih...a bas mi je krivo...
da me ista fulilo user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit cu ja sexy i sa njima.....
neznam sta bude kad se pocrni....dal su manje vidljive ili su upadljive....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 16:03:19   
lana32
Ja sam u trudnoći pila kolagen radi opadanja kose,a ispostavilo se da čuva i elastičnost kože,jer sam se udebljala oko 27 kg u trudnoci ,a nigdje strija.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 16:14:31   
animagical

IZVORNA PORUKA: ajla86

apotekarka...
ja imam sto si nabrojala user posted image user posted image user posted image
4 god ganjala trudnocu,od pocetka mukotrpne mucnine,kontrakcije,prijeteci prijevremeni evo 9 mj lezim nigdje nemicem...sve tegobe imam....samo da mi se poroditi a kakve sam srece i tu cu nahebati ko zuti.....
mislila sam se provuci bez strija ali ja nebi bila ajla kad bi mi nesto islo sa "lakse" strane u zivotu..evo pred kraj sami strije...sad jel ih puno ili malo nneznam mjeru koja je...ali ima ih...a bas mi je krivo...
da me ista fulilo user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit cu ja sexy i sa njima.....
neznam sta bude kad se pocrni....dal su manje vidljive ili su upadljive....

kad se pocrni, one pobijele, vise se jos gore...znam po mojoj mami... eto, ne mora biti ni do genetike

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 16:29:26   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: malena sharena

Bezveze rasprava. Izmedju strija i mucnina, izabrala bih ovo drugo, ali ja sam sa trudnocom dobila oboje. Naravno da bih vise voljela da ih nemam, ali kad se vec ne mogu ukloniti, ja necu rezati vene sto ih imam.

i ja bih izabrala mucnine, one bar prodju a strije, bar one po stomaku, nikad...iako nije neka tragedija imati ih...


Iskreno, kad sam se prvi put poslije poroda vidjela u ogledalu doslo mi je da sjednem i da placem. S vremenom sam se doCerala u red, a na ono sto nisam mogla promijenit sam se navikla. Ne bih voljela da sam predebela ili premrsava pa da sva visim, ali ovako neka umjerena kilaza s oblinama ( i strijama user posted image ) me jos uvijek cini zadovoljnom. Ne mislim da mi je tijelo ruznije, samo je drugacije.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 16:30:54   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: ajla86

apotekarka...
ja imam sto si nabrojala user posted image user posted image user posted image
4 god ganjala trudnocu,od pocetka mukotrpne mucnine,kontrakcije,prijeteci prijevremeni evo 9 mj lezim nigdje nemicem...sve tegobe imam....samo da mi se poroditi a kakve sam srece i tu cu nahebati ko zuti.....
mislila sam se provuci bez strija ali ja nebi bila ajla kad bi mi nesto islo sa "lakse" strane u zivotu..evo pred kraj sami strije...sad jel ih puno ili malo nneznam mjeru koja je...ali ima ih...a bas mi je krivo...
da me ista fulilo user posted image user posted image user posted image user posted image ma bit cu ja sexy i sa njima.....
neznam sta bude kad se pocrni....dal su manje vidljive ili su upadljive....

kad se pocrni, one pobijele, vise se jos gore...znam po mojoj mami... eto, ne mora biti ni do genetike


Ali mogu se stanjiti pa postanu skoro nevidljive tako da ne brini ajla86. Čim se kile izgube, strija skoro da nema.
Ja sam solidno prošla s njima, ali sam se porodila u sedmici u kojoj si ti ispucala... Ali sam zato po grudima ispucala show poslije poroda, srećom sve neke tanke linijice, tješim se da se vide samo pod određenim uglom user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 16:38:51   
malena sharena
Moje se vide pod svakim, cak nisu pobijelile, vec su pomodrile user posted image . Trudnice, zanemarite ovaj post user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 19:53:36   
ajla86
moje su sad modre.....
ah moja dzeni kako je krenulo sva cu ispucti do poroda..nema nista ni od sisa mojih hahahaha

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 21:03:36   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: ajla86

moje su sad modre.....
ah moja dzeni kako je krenulo sva cu ispucti do poroda..nema nista ni od sisa mojih hahahaha



Ma briga te, kad vidiš malo sunce sve će ti pasti u drugi plan user posted image A i to što su trenutno modre je samo znak da je koža upaljena, vjerovatno te strašno svrbi. Ne odustaj od mazanja, a kad se porodiš počet će ti bijeliti i manje će se dosta vidjeti. Manje ćeš misliti na to user posted image doduše

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Strije u trudnoci
4.9.2012 23:32:16   
ajla86
hvala na savjetu..mazem se redovno...

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Strije u trudnoci
10.9.2012 14:13:30   
I love youu
Moze li jedna molbica, da mi kazete cime se najbolje mazati protiv strija, i sta vam je pomoglo? sada sam u 8 sedmici, i naravno ne vidi se stomak, pa kada je najbolje se poceti mazati? Hvala vam punoo:)))))

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Strije u trudnoci
10.9.2012 14:15:42   
veeseelaa
pa ja mislim od 4 mjesec, tada pupa počinje da raste
mislim takodje da je maslinovo ulje najučinkovitije..... namaži se pred spavanje, ruke, noge do koljena, stomak, guzu, butine, grudi i legni malo na peškir ispod sebe.... kad upije koža ulje obuci neku laganu spavaćicu.....

inače ja to ne radim al čuh od nekih ženica da je učinkovito


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Strije u trudnoci
11.9.2012 20:10:03   
ajla86
ma nema to nikakve veze...ja sam se mazala maslinovim uljem jos ove vrucine fujj samo akd se sjetim pa niveinim uljem pa jonson baby ulje ...sve one masne kreme od bademove pa zagrebackog melema...

i sve je bilo dobro do 36 sedmice..jer je do tad stomak nekako lagano rasto...pa se koza lagano sirila...i akd je preko noci nekako bukno stomak ja sva ispucala...kako koji dan meni stomak sve veci a ja sve vise i vise pucam....
jutros kad sam se vidjela doslo mi da placem stare mi....
stomak mi je grozan ali sta cu....
nisam ni prva ni posljednja zena sa strijama....znam da ima zena koje nemaju strije ali mislim da je to sve zavisi od elasticnosti koze jer stvarno sam se trudila i mazala svim i svacim...

kad ovo sve inshalla prodze probati sa onim preparatima protiv strija mozda ih ublazi.....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Strije u trudnoci
11.9.2012 20:14:01   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja mislim od 4 mjesec, tada pupa počinje da raste
mislim takodje da je maslinovo ulje najučinkovitije..... namaži se pred spavanje, ruke, noge do koljena, stomak, guzu, butine, grudi i legni malo na peškir ispod sebe.... kad upije koža ulje obuci neku laganu spavaćicu.....

inače ja to ne radim al čuh od nekih ženica da je učinkovito



pocni vec sada...ja sam od 3 mjeseca ...mozda i ranije... treba kozu pripremiti na rastezanje i prije nego se pocne rastezati...ja ni jedne strijice...uvjek preporucujem striement melem...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Strije u trudnoci
11.9.2012 20:19:14   
ajla86
oduvjek se mazem....doduse ne masilnovim i melemima vec nivea body milk-om ili fenjalom
ujutru i navece nakon tusiranja i imala sam super njegovanu kozu ali me sheba trudnoca maximalno.......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Strije u trudnoci
11.9.2012 21:42:44   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja mislim od 4 mjesec, tada pupa počinje da raste
mislim takodje da je maslinovo ulje najučinkovitije..... namaži se pred spavanje, ruke, noge do koljena, stomak, guzu, butine, grudi i legni malo na peškir ispod sebe.... kad upije koža ulje obuci neku laganu spavaćicu.....

inače ja to ne radim al čuh od nekih ženica da je učinkovito



pocni vec sada...ja sam od 3 mjeseca ...mozda i ranije... treba kozu pripremiti na rastezanje i prije nego se pocne rastezati...ja ni jedne strijice...uvjek preporucujem striement melem...



Jedino njime mazem stomak i ove dijelove koji se debljaju u trudnoci, meni je bio super i u prvoj a i evo u drugoj trudnoci je da kucnem superuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Strije u trudnoci
12.9.2012 9:28:55   
I love youu
Gdje se ima kupiti taj striement melem? Imam nekih brdo kremica na spisku, ne znam sta da kupim, hehe :)

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Strije u trudnoci
12.9.2012 9:36:49   
Arminaa
I ja koristim striet i ne mislim ga mijenjati. Mozes ga kupiti u skoro svakoj apoteci, samo pod nazivom Menta, to ti je melem od Saljica, cijena mu je oko 10 KM.
Pod nazivom Strietment ja ga nalazim jedino u maloj privatnoj apoteci na Grbavici, a cijena mu je 14,80 KM, a isti melem je u pitanju.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Strije u trudnoci
12.9.2012 9:42:33   
I love youu
E hvala ti puno, kupit cu ga onda dok sidjem do grada. Mada sve kontam rano je (8-ma sedmica), al neka nema veze, nije mi se mrsko mazuckati :))

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Strije u trudnoci
12.9.2012 12:31:48   
Alannah
Samo se mazi,za svaki slucaj,nije rano.Ja sam i prije trudnoce mazala se,a kad sam zatrudnila najmanje dva puta dnevno.Sad pred kraj( 37.sedmica) po citav dan,cim vidim da se upila krema.I za sada nemam ni jednu striju.Nadam se da ce ovako ostati,ali vidjecemo.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *