|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije u trudnoci
1.10.2012 21:37:59   
srećicaa
Savjet-žene mažite se obavezno. Ja sam to malo zanemarila, hajde reko udebljala sam se 2 kg što nije puno, 15-a sedmica, pa mislila da mogu izdržati do 20-e. Kada sam se večeras malo detaljnije pogledala u ogledalo kriza na bedrima i leđima iznad guze kao izrezbarena. Šokirala sam se, a na stomaku nijedna. Imam neko ulje za masažu i od večeras svaku noć mazanje, da nisam imala ovog ulja uzela bi obično maslinovo, a sve sam razmišljala kupiti i ja taj melem pa početi, ali budala govorila sama sebi ma neka kada mi bude usput i kad se sjetim kupiti ću ga pa onda polako. Od večeras nema zezanja, zato pamet u glavu i odmah se počnite mazati.

< Poruku je uredio srećicaa -- 1.10.2012 21:40:07 >


_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Strije u trudnoci
22.11.2012 15:22:23   
veeseelaa
kod pojave strija puca vezivno tkivo, mazanje može ublažiti al da se iste izbjegnu... ništa od tog
recite vi meni, ja sam u 28 tjednu trudnoće, strija nemam, mogu li se veseliti tome da ih i neće biti?

kada su se kod vas strije pojavile?
ja ih u prvoj trudnoći nisam dobila, no nisam dobila ni puno kg, samo 11
sad sam na sličnom putu....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Strije u trudnoci
22.11.2012 16:44:47   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod pojave strija puca vezivno tkivo, mazanje može ublažiti al da se iste izbjegnu... ništa od tog
recite vi meni, ja sam u 28 tjednu trudnoće, strija nemam, mogu li se veseliti tome da ih i neće biti?

kada su se kod vas strije pojavile?
ja ih u prvoj trudnoći nisam dobila, no nisam dobila ni puno kg, samo 11
sad sam na sličnom putu....

ja sa 4 trudnoće nisam uopšte dobila strije,ali ja mislim da veliku ulogu ima genetika

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Strije u trudnoci
22.11.2012 17:07:47   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod pojave strija puca vezivno tkivo, mazanje može ublažiti al da se iste izbjegnu... ništa od tog
recite vi meni, ja sam u 28 tjednu trudnoće, strija nemam, mogu li se veseliti tome da ih i neće biti?

kada su se kod vas strije pojavile?
ja ih u prvoj trudnoći nisam dobila, no nisam dobila ni puno kg, samo 11
sad sam na sličnom putu....


U 39. i 40. sedmici. Porodila se u 41. sedmici. user posted image Nije puno: dvije-tri sa strane koje su sada skroz blijede. I to su se pojavile na onoj strani gdje je stomak bio veci (beba mi je nekako cijelo vrijeme bila vise na desnoj strani i gurala tu stranu). Sada nemam neki kompleks od njih. Svakako se vide samo ljeti kada sam u kupacem. Ali sam se ipak isplakala kada su se pojavile. user posted image

MM mi predlaze da ih obojim/istetoviram nekom bojom, a da onda one iz druge trudnoce obojim drugom bojom pa da vidim koje me dijete vise zeznulo. user posted image A njemu apsolutno ne smetaju, ljubi ih i zove suvenirima iz trudnoce. user posted image




_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Strije u trudnoci
22.11.2012 17:50:50   
Jeca_Perec
zanima me.. da li koriste neke skupe kreme da mazete stomacice? kupila sam za trudnice dva puta kremu i jednom ulje u DM ( cijena oko 4 KM ), i nemam strija.. vidjela sam da ima da se kupi od travara Skaljica neki melem protiv strija ( 250 ml oko 14 KM) , zatim cujem od drugih trudnica za HIPP mama puter .. ako se dobiju strije u 39. - 41. sedmici.. da li trebam kupim nesto ozbiljnije ?!user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Strije u trudnoci
22.11.2012 17:58:17   
Full Moon
Meni je saljicev melem zakon, i kosta oko 10 KM, barem u SA, koristila sam i u prvoj i u ovoj trudnoci i sad je li do koze ili do njega ali mene je zastitiouser posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Strije u trudnoci
24.11.2012 9:43:41   
Arminaa
Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Strije u trudnoci
24.11.2012 15:22:42   
irisss
Dobro je i hippovo ulje protiv strije, također se brzo upije

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Strije u trudnoci
24.11.2012 17:30:59   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

Ja sam 5.mj i sve do sad se isto mazem Saljicevim melemom, ok mi je.A koliko je taj puter od HIPP-a i gdje si ga kupila?Koliko se puta na dan mazes?Ja jednom i to navece poslije tusiranja.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Strije u trudnoci
24.11.2012 17:39:25   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

Ja sam 5.mj i sve do sad se isto mazem Saljicevim melemom, ok mi je.A koliko je taj puter od HIPP-a i gdje si ga kupila?Koliko se puta na dan mazes?Ja jednom i to navece poslije tusiranja.


Kupila sam ga u DM-u i košta skoro 17 KM, 16,80 da budem preciznija. Buduci da sam lijena po pitanju mazanja, mazem se svaki drugi dan, nekad i treci, ali hvala Bogu nemam nijednu striju, bar za sada. Ono sto sam primijetila jeste da iako se mazem svaku drugu ili trecu noc, a tusiram 2 puta dnevno, koza je masna i glatka, osjeti se da puter jos drzi, tako da kazem, vjerovatno zbog toga se i ne mazem svaki dan. Kad sam koristila Saljicev melem, mazala sam se svaki dan, bez obzira sto mi je bilo mrsko, a sad sa ovim puterom, hvala Bogu, ne moramuser posted image user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Strije u trudnoci
25.11.2012 21:39:10   
Derya
Ja sam se mazala od 3-4 mj trudnoce sa Hipp Mama bademovim uljem, 2x dnevno i tako sve do kraja trudnoce. Ali sam ipak dobila strije po stomaku, pocele su u 8 mj trudnoce...tako da mislim da genetika igra veliku ulogu u tome, elasticnoct koze, a jos nisam bila ni debela user posted image user posted image 11,5 kg se udebljala, ali je zato sve otislo u stomak.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Strije u trudnoci
1.12.2012 20:02:25   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

Ja sam 5.mj i sve do sad se isto mazem Saljicevim melemom, ok mi je.A koliko je taj puter od HIPP-a i gdje si ga kupila?Koliko se puta na dan mazes?Ja jednom i to navece poslije tusiranja.


Kupila sam ga u DM-u i košta skoro 17 KM, 16,80 da budem preciznija. Buduci da sam lijena po pitanju mazanja, mazem se svaki drugi dan, nekad i treci, ali hvala Bogu nemam nijednu striju, bar za sada. Ono sto sam primijetila jeste da iako se mazem svaku drugu ili trecu noc, a tusiram 2 puta dnevno, koza je masna i glatka, osjeti se da puter jos drzi, tako da kazem, vjerovatno zbog toga se i ne mazem svaki dan. Kad sam koristila Saljicev melem, mazala sam se svaki dan, bez obzira sto mi je bilo mrsko, a sad sa ovim puterom, hvala Bogu, ne moramuser posted image user posted image

Isla sam do Dm-a i vidjela sam pise maslac protiv strija od Hipp-a, kosta 16,60.Velika kutija je pakovanje.Jel to to?Nisam smjela da kupim, da se ne zeznem.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Strije u trudnoci
1.12.2012 20:39:42   
Valida
Pozdrav. Nova sam clanica, u 27. sam sedmici, cekam 2 bebice. Neredovno se mazem pregnacare kremom i jos nemam nijednu striju, nadam se da ce tako i ostati. Gospodja u apoteci mi je rekla da mazanje ne pomaze toliko, da je to stvar elasticnosti koze i da skupe kreme nisu vazne, nekad bolje pomogne maslinovo ulje i slicno.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Strije u trudnoci
1.12.2012 21:38:52   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod pojave strija puca vezivno tkivo, mazanje može ublažiti al da se iste izbjegnu... ništa od tog
recite vi meni, ja sam u 28 tjednu trudnoće, strija nemam, mogu li se veseliti tome da ih i neće biti?

kada su se kod vas strije pojavile?
ja ih u prvoj trudnoći nisam dobila, no nisam dobila ni puno kg, samo 11
sad sam na sličnom putu....


Ja ih u trudnoci dobila na prelazu iz 8og u 9ti mjesec - i to za vrijeme boravka u bolnici 2 sedmice kada se nisam mazala. Pa da li je do mazanja ili ne, u mom slucaju ja bih rekla da jeste hehe. Druga trudnoca mazala do kraja i niti jednu striju nisam dobila, stare su bile tu ali se nisu mjenjale, ostale iste.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Strije u trudnoci
1.12.2012 22:27:35   
SelmaK
U prvoj trudnoci koristila razne kremen-od onih iz DM-a, mislim da su bile Bay Love Mama ili slicno, pa kasnije Musteline koje su pravo bile skupe. Sve dijelove tijela koje sam intenzivno mazala su ostala bez strija. Nesto malo po butnom dijelu nogu i grudima koje su iznenada narasle, gdje sam zanemarila mazanje u odredjenom periodu trudnoce su se pojavile. Znaci kod mene je bilo, ako nisam mazala one su se pojavljivale.

Evo sada u drugoj trudnoci od pocetka, ali redovno svaku vecer nakon tusiranja samo se mazem Niveinim uljem od badema za suhu kozu (toplo preporucujem kao efikasno, a ne preskupo sredstvo), i super mi godi. Cini mi se da mi se nije pojavila niti jedna nova strija. Jedino sto su one stare opet vidne-znaci nisu nestale.


_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Strije u trudnoci
1.12.2012 22:51:27   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

Ja sam 5.mj i sve do sad se isto mazem Saljicevim melemom, ok mi je.A koliko je taj puter od HIPP-a i gdje si ga kupila?Koliko se puta na dan mazes?Ja jednom i to navece poslije tusiranja.


Kupila sam ga u DM-u i košta skoro 17 KM, 16,80 da budem preciznija. Buduci da sam lijena po pitanju mazanja, mazem se svaki drugi dan, nekad i treci, ali hvala Bogu nemam nijednu striju, bar za sada. Ono sto sam primijetila jeste da iako se mazem svaku drugu ili trecu noc, a tusiram 2 puta dnevno, koza je masna i glatka, osjeti se da puter jos drzi, tako da kazem, vjerovatno zbog toga se i ne mazem svaki dan. Kad sam koristila Saljicev melem, mazala sam se svaki dan, bez obzira sto mi je bilo mrsko, a sad sa ovim puterom, hvala Bogu, ne moramuser posted image user posted image

Isla sam do Dm-a i vidjela sam pise maslac protiv strija od Hipp-a, kosta 16,60.Velika kutija je pakovanje.Jel to to?Nisam smjela da kupim, da se ne zeznem.


Jeste, to je taj, bas sam danas kupila jos jednu kutiju, 16,60 KM.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Strije u trudnoci
2.12.2012 10:58:03   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

Ja sam 5.mj i sve do sad se isto mazem Saljicevim melemom, ok mi je.A koliko je taj puter od HIPP-a i gdje si ga kupila?Koliko se puta na dan mazes?Ja jednom i to navece poslije tusiranja.


Kupila sam ga u DM-u i košta skoro 17 KM, 16,80 da budem preciznija. Buduci da sam lijena po pitanju mazanja, mazem se svaki drugi dan, nekad i treci, ali hvala Bogu nemam nijednu striju, bar za sada. Ono sto sam primijetila jeste da iako se mazem svaku drugu ili trecu noc, a tusiram 2 puta dnevno, koza je masna i glatka, osjeti se da puter jos drzi, tako da kazem, vjerovatno zbog toga se i ne mazem svaki dan. Kad sam koristila Saljicev melem, mazala sam se svaki dan, bez obzira sto mi je bilo mrsko, a sad sa ovim puterom, hvala Bogu, ne moramuser posted image user posted image

Isla sam do Dm-a i vidjela sam pise maslac protiv strija od Hipp-a, kosta 16,60.Velika kutija je pakovanje.Jel to to?Nisam smjela da kupim, da se ne zeznem.


Jeste, to je taj, bas sam danas kupila jos jednu kutiju, 16,60 KM.


Hvalaaaa hvalaaaaa, danas ili sutra idem ga kupiti :)))) pa se onda mazuckati,hehe.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Strije u trudnoci
3.12.2012 13:41:02   
I love youu

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Ja sam se do 6. mjeseca mazala Saljicevim melemom za strije i bila sam prezadovoljna. Tada sam, cisto radi promjene, uzela HIPP puter za mame i otada se kunem u njega. Ne da je dobar, stvarno je predobar, izdasan je, lako se razmazuje i jos brze upija, ne ostaje nista na odjeci. Nemam namjeru vise mijenjati, to je to!

Ja sam 5.mj i sve do sad se isto mazem Saljicevim melemom, ok mi je.A koliko je taj puter od HIPP-a i gdje si ga kupila?Koliko se puta na dan mazes?Ja jednom i to navece poslije tusiranja.


Kupila sam ga u DM-u i košta skoro 17 KM, 16,80 da budem preciznija. Buduci da sam lijena po pitanju mazanja, mazem se svaki drugi dan, nekad i treci, ali hvala Bogu nemam nijednu striju, bar za sada. Ono sto sam primijetila jeste da iako se mazem svaku drugu ili trecu noc, a tusiram 2 puta dnevno, koza je masna i glatka, osjeti se da puter jos drzi, tako da kazem, vjerovatno zbog toga se i ne mazem svaki dan. Kad sam koristila Saljicev melem, mazala sam se svaki dan, bez obzira sto mi je bilo mrsko, a sad sa ovim puterom, hvala Bogu, ne moramuser posted image user posted image

Isla sam do Dm-a i vidjela sam pise maslac protiv strija od Hipp-a, kosta 16,60.Velika kutija je pakovanje.Jel to to?Nisam smjela da kupim, da se ne zeznem.


Jeste, to je taj, bas sam danas kupila jos jednu kutiju, 16,60 KM.


Hvalaaaa hvalaaaaa, danas ili sutra idem ga kupiti :)))) pa se onda mazuckati,hehe.

Kupila sam je danas,divna je,uh kako pepo mirise,ima da se sva izmazuckam sa njom,hehe.Povelika je ona kutija,imam osjecaj da ce mi duuugo trajati:)))))

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Strije u trudnoci
3.12.2012 23:37:47   
Arminaa
Hoce, trajat ce jako dugo, uvjerices se i sama. Bas je izdasan, brzo se upija, ne masti odjecu, a mirise predivnouser posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Strije u trudnoci
25.5.2014 13:24:12   
Lilyfee
Ja sam se mazala redovno i tuširala ta krizna područja kružnim pokretima kako se savjeuje. Imala sam razna ulja i kreme i masti i opet sam krajem 8.mjeseca popucala i to jakoooo na jednoj strani stomaka gdje je beba više boravila. To me baš deprimiralo i baš mi je krivo jer sam se nadala da ću proći dobro. Mama mi nema pola strije ...al et zato ja imam baš unakaženu jednu stranu. :(

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Strije u trudnoci
19.2.2015 10:46:02   
Hanady RR
http://www.ringeraja.ba/clanak/welleda-misli-na-mame_2262.html

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Strije u trudnoci
16.2.2016 8:39:41   
Angelica

IZVORNA PORUKA: irisss

Dobro je i hippovo ulje protiv strije, također se brzo upije


e ovo ću sad da probam pošto mi daju na poklonuser posted image

sa prvom trudnoćom sam se mazala maslinovim uljem te nisam imala problema sa strijama, eh sad ne znam jel do genetike ili ima šta u ovim mazanjimauser posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Strije u trudnoci
16.2.2016 9:10:07   
minie
Ja sam u prvoj trudnoci svaki dan mazala stomak i butine, HIPP uljem, pa onim Striament, pa onim iz DM-a, ali stomak i butine ispucali samo tako. Sada su blijede, ali ih ima kao u prici. Sada se namazem obicnim mlijekom za tijelo posliej tusiranja, a i to nekad preskocim. Za sada nema novih, pa vidjecemo.

A ja mislim da je vise do genetike, nego do mazanja. Bar sam se uvjerila u mojoj prvoj trudnoci. Znam zene koje su imale ogromaan stomak, a nigdje ni jedne strije.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Strije u trudnoci
17.2.2016 13:37:21   
FlowerLily
Meni je bademovo i kokosovo ulje super pomagalo. Nigdje ni jedne nakon tri trudnoceuser posted image
Idem opet s istim i ovu cetvrtu. Nije do genetike. Moja mama je uzasno ispucala, sestra isto, ja nijednom.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Strije u trudnoci
26.2.2016 13:17:41   
Enisa1989
Ja se svaku noć mažem WELEDA (Schwangerschafts-Pflegeol) i nemam još uvijek niti jedne strije (mada i ne mogu još ni očekivati 22 sedmice + 5 dana). Počela sam se mazati još dok sam bila treći mjesec trudnoće prevencije radi kako bi smanjila rizik nastanka strija kasnije.

_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu FlowerLily)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Stomatolog
gvendolina

Molim preporuku za slomatologa u DZ Omer maslic.Da li ste isli kod nekoga i koji je po vama najbolji?Posto nema dovoljno opcija za odgovore ovdje cu jos dodati i :dr.Maja Torlakovic i dr.Mirjana Radosavljevic

dr.Ida Mulić (53%)

dr.Vedad Kulenović (17%)

dr.Adisa Peštek (11%)

dr.Rusmira Fazlić (7%)

dr.Melina Dautović (1%)

dr.Zadra Skorupan (11%)


Broj svih glasova: 136

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *