|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:46:44   
Dida79
E jbg sad si me zbunilauser posted image
Morske plodove ne volem a on ne jede piletinu samo crveno mese i to teletina obavezna.
Jao meni ako on sve ovo procita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kad vidi kako vesela i Aida redovno zavrsavaju svoje bracne obaveze i jos traze repete ovaj moj onda nece silaziti sa mene ispod meneuser posted image user posted image user posted image i tako to

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:49:50   
Mostarka*
  Ova gospodja treba rijesiti svj problem ostala ili ne sa svojim muzem jer ce je to pratiti s bilo kim. A njemu je najgora varijanta za brak biti s drugom, ma daj to je samo opravdanje za prevaru. Dvije osobe trebaju sex ne samo zbog njega samoga vec jednostavno to te zblizuje, niko nije uvijek raspolozen ali jednom mjesecno. Pa ima li uopste menstruaciju i divljaju li hormoni. To je navika da to tako bude, i njoj se mrsko bakcati s tim a vidi da joj to prolazi. Mozda da malo ukljuce romantike, ako ne ide nek proba nesto drugo i td. 

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 11:35:01 >


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:03:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mostarka*
. Ova gospodja treba rijesiti svj problem ostala ili ne sa svojim muzem jer ce je to pratiti s bilo kim. A njemu je najgora varijanta za brak biti s drugom, ma daj to je samo opravdanje za prevaru. Dvije osobe trebaju sex ne samo zbog njega samoga vec jednostavno to te zblizuje, niko nije uvijek raspolozen ali jednom mjesecno. Pa ima li uopste menstruaciju i divljaju li hormoni. To je navika da to tako bude, i njoj se mrsko bakcati s tim a vidi da joj to prolazi. Mozda da malo ukljuce romantike, ako ne ide nek proba nesto drugo i td. 


Mudro zboriš

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 11:34:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:05:07   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mostarka*
Ova gospodja treba rijesiti svj problem ostala ili ne sa svojim muzem jer ce je to pratiti s bilo kim. A njemu je najgora varijanta za brak biti s drugom, ma daj to je samo opravdanje za prevaru. Dvije osobe trebaju sex ne samo zbog njega samoga vec jednostavno to te zblizuje, niko nije uvijek raspolozen ali jednom mjesecno. Pa ima li uopste menstruaciju i divljaju li hormoni. To je navika da to tako bude, i njoj se mrsko bakcati s tim a vidi da joj to prolazi. Mozda da malo ukljuce romantike, ako ne ide nek proba nesto drugo i td. 


Mudro zboriš


Slazem se user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 11:33:38 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:07:22   
Hanady RR
al ovo sa čim se vi slažete nije tem ovog zbora nikako.
user posted image user posted image user posted image user posted image
niste rješile porblem kod nekinog prijatelja nikako...
a bitno vam jel ko nevin ili nije ušao u brak...
bome ja se sjećam na jednoj temi haman sev smo se izjasnile o isitomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja se ne slažem sa mostarkom u jednoj rečenici...al nije bitno kojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:16:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e zamisli sad od 25 godina pa na više da udješ nevin u brak, meni je to pomalo tužnouser posted image user posted image user posted image


Meno nije tuzno,nego cudno,kako to izvesti,pa pitam se imaju li takve osobe uopce momka???Ja sam nedavno tako usla u pricu sa svojim mm i on mi ispricao za svog kolegu koji ima 28 godina i zabavlja se sa djevojkom ' godina i jos nisu spavali kao ona se cuva za braka i sta sada ona kao finauser posted image user posted image A on ovamo nade sebi neku semu,e mislim da je to stvarno tuznouser posted image

vi nastavile opet....
ja rekoh nije tema...
ja sam ušla sa 26 nevina...i ništa mi ne fali...
šta je tu tužno...
što sam poštovala strogi odgoj samohrane majke....
što sam sa 23 upoznala svoju polovinu jabuke...
što sam htjela imati sigunost u ljubav a ne iskorištavanje koje su doživjele moje vršnjakinje...
što nisma čula za abortus niti znala kako se radi...
što nisma sama rađala djecu....
jel to tužno...

zar je moguće da je toliko čudno što je naka žena nije osjetila potrebu da se baci u zagrljaj nekome prije braka...

nit je tužno nit je čudno...meni je bilo preče osigurati sebi fakultetsko obrazovanje, ne povrijediti mamu, ne zakopati sebe i naći nekoga ko će me voljeti a ne kome je samo sex u glavi...

nije da nisma imala ponuda...
nisma ja neka zatucana djevojka bila...

pa valjda se iz mojih postova do sada vidi kakva sam i likom i djelom...
aj anisma na ništa zakasnila i nemam za čim da žalim...taman je onako kako sam težila da budeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:17:45   
Amelaa RR
Tema je Ispovjest jednog muza koja je zapravo usko vezana s sexualnim odnosima u braku, a ne ko je kakav i kako se ulazi brak..nevin, ovakav ili onakaav..postovi koji su OT ce na brisanje. user posted image
LP user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 11:25:35 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:26:10   
Mostarka*
Moje je rjesenje da malo porade na svom odnosu to dvoje, jer ne moze ni ona reci eto meni se nikada bas ne da pa ja nec, a ni on eto moras jer to tako treba biti. Ne da se ni meni ali nekada se samp "pustim" mrsko mi pa onda me "krene" user posted image user posted image user posted image Jedna stvar vodi drugoj ali tu neko nije zadovoljan u tom braku (a meni se cini oboje) i to ne moze dugo funkcionisati. 

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:29:36   
aida.

IZVORNA PORUKA: Mostarka*

Moje je rjesenje da malo porade na svom odnosu to dvoje, jer ne moze ni ona reci eto meni se nikada bas ne da pa ja nec, a ni on eto moras jer to tako treba biti. Ne da se ni meni ali nekada se samp "pustim" mrsko mi pa onda me "krene" user posted image user posted image user posted image Jedna stvar vodi drugoj ali tu neko nije zadovoljan u tom braku (a meni se cini oboje) i to ne moze dugo funkcionisati. 


potpisujem vaku rijec....ne bih ja rekla da je tu problem samo gubitak njene zelje za sexom, ko zna sta tu jos ima...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:37:09   
Hanady RR


nemojmo ići OT molim Vas.
poštujte napisani post moderatora.

LPuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:38:19   
Anoniman
Potpisujem Hanady,od riječi do riječi!

i,ja isto user posted image .....
Svidjami se njen post,njeno razmisljanje .......


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:40:31   
muby
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e zamisli sad od 25 godina pa na više da udješ nevin u brak, meni je to pomalo tužnouser posted image user posted image user posted image


Meno nije tuzno,nego cudno,kako to izvesti,pa pitam se imaju li takve osobe uopce momka???Ja sam nedavno tako usla u pricu sa svojim mm i on mi ispricao za svog kolegu koji ima 28 godina i zabavlja se sa djevojkom ' godina i jos nisu spavali kao ona se cuva za braka i sta sada ona kao finauser posted image user posted image A on ovamo nade sebi neku semu,e mislim da je to stvarno tuznouser posted image

vi nastavile opet....
ja rekoh nije tema...
ja sam ušla sa 2' nevina...i ništa mi ne fali...
šta je tu tužno...
što sam poštovala strogi odgoj samohrane majke....
što sam sa 23 upoznala svoju polovinu jabuke...
što sam htjela imati sigunost u ljubav a ne iskorištavanje koje su doživjele moje vršnjakinje...
što nisma čula za abortus niti znala kako se radi...
što nisma sama rađala djecu....
jel to tužno...

zar je moguće da je toliko čudno što je naka žena nije osjetila potrebu da se baci u zagrljaj nekome prije braka...

nit je tužno nit je čudno...meni je bilo preče osigurati sebi fakultetsko obrazovanje, ne povrijediti mamu, ne zakopati sebe i naći nekoga ko će me voljeti a ne kome je samo sex u glavi...

nije da nisma imala ponuda...
nisma ja neka zatucana djevojka bila...

pa valjda se iz mojih postova do sada vidi kakva sam i likom i djelom...
aj anisma na ništa zakasnila i nemam za čim da žalim...taman je onako kako sam težila da budeuser posted image



slazem se Hanady user posted image user posted image

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:42:00   
Ilhana RR

I kod mene nije to samo sex, to je ljubav... to je nesto posebno izmedju dvoje a ne nesto sto se moze raditi ko ti je prvi pri ruci... bar moje misljenje...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 13:39:27 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:42:32   
marinčii
hanady svaka čast ,svaka ti je na mjestuuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:46:52   
veeseelaa
nego da se vratimo temi
Neki ti znaš da je sex jedan od temelja braka, tako da mi je potpuno razumljivo razočarenje tvog prijatelja
E sad on možda u očaju lupa svašta (prevare i sl) al obično do prevare dodje baš zbog ne kvalitetnog sexualnog života
Ne vidim ja tu selameta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:47:13   
Ilhana RR
Beze mi je kad se brak pokvari radi sexa... al radi toga sto ONA ili ON zna da ima ih bolji u krevetu a to samo zato sto "nisu mogli izdrzati" bez seksa prije braka i imali vise partnera...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:49:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Beze mi je kad se brak pokvari radi sexa... al radi toga sto ONA ili ON zna da ima ih bolji u krevetu a to samo zato sto "nisu mogli izdrzati" bez seksa prije braka i imali vise partnera...




i u braku skontaš da nešto voliš ili ne itd neke su ti stvari ok a neke ne podnošljive, ranije je već pisano o tome

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 11:59:51   
veeseelaa

Brakovi se znaju raspasti u oba slučaja.... muško ženski odnosi su čudo

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 13:44:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:11:58   
Lejla Ka
Ja bih malčice filozofirala na temu "može li se i treba li se brak raspasti zbog ne kvalitetnog seksualnog života?". Čini mi se da je to bit topica.
Moje je lično mišljenje da je loš seksualni život u pravilu posljedica, a ne uzrok. Znači neki drugi, dublji problemi uzrokuju loš seksualni život. Možete se željeti a da se ne volite, možete se željeti zato što se volite, ali da se volite, a ne želite se (naravno, mislim na odnos muškarca i žene u "romantičnoj" vezi) to meni zvuči kao neki drugi problem.
A šta je razlog to mogu znati samo partneri koji imaju problem.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:14:07   
Aki Sa
A mozda mu je mali ili zavrsi posao za 2 minute pa se zeni mrsko peglat, sredjivati i poslje tusirati radi te 2 minuteuser posted image

Ma ko zna sta je tu po srijedi, svako od nas u odredjenim periodima zivota ima jake i manje jake zelje za sexom ali da mi se gadi pomisao na sex sa sopstvenim muzem dobro bi se sama sa sobom presabrala do cega je.


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:24:17   
Anidae
Stvarno je simpaticno nagadjati ali, objektivno sagledano, niko od nas niti zna niti ce saznati sta se zaista izmedju njih dvoje desava(lo )... Sto kazu, niko nezna sta se desava iza zatvorenih vrata, ko je krivac ko ne... jeidno sto je meni sumnjivo u toj cijeloj prici jeste to da ta zena nezeli razgovarati o tome... Za mene je to dokaz da nema zelje da ispravi neke stvari, da ostane u tom braku i sl.... E sad, opet i tu ima caka... Mozda je on grub ili taj koji prije nekad nije bio za komunikaciju pa se sad i ona zategla... Zato kazem, nikad se ne zna izmedju 2 zaljubljenih user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:28:06   
teacher75
potpisujem veeseelu, ja sam oduvijek za emancipaciju i ravnopravnost zena, a glupost mi je razmisljat sta ce neko reci o vama, jer nikad udovoljit narodu. svako treba raditi ono sto ga cini sretnim a naravno da to ne ugorozava nekog drugog. ne odobravam sex bez ljubavi ali isto tako mi je glupost suzdrzavati se ako postoji ljubav i zelja bilo da ste u braku ili ne...to mi je malo licemjerno...imam prijateljicu koja je imala nekoliko (5-6) ozbiljnih veza, sve radila s momcima al nije "do kraja" isla  i usla nevina u brak. po meni je to licemjerno. ne vidim sto je ona postenija od neke koja je imala mozda 2 momka prije braka i spavala s njima. eto, da i ja odem OT malo, necu vise obecavam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:29:16   
veeseelaa
user posted image  poštenje je kad ne kradeš, varaš i ne lažeš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:31:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Anidae

Stvarno je simpaticno nagadjati ali, objektivno sagledano, niko od nas niti zna niti ce saznati sta se zaista izmedju njih dvoje desava(lo )... Sto kazu, niko nezna sta se desava iza zatvorenih vrata, ko je krivac ko ne... jeidno sto je meni sumnjivo u toj cijeloj prici jeste to da ta zena nezeli razgovarati o tome... Za mene je to dokaz da nema zelje da ispravi neke stvari, da ostane u tom braku i sl.... E sad, opet i tu ima caka... Mozda je on grub ili taj koji prije nekad nije bio za komunikaciju pa se sad i ona zategla... Zato kazem, nikad se ne zna izmedju 2 zaljubljenih user posted image

mozda je zena skontala da je privlaci isti spol, a nezgodno joj to reci muzu, gdje ce reci, pa da je okolina osudi?!!user posted image ja mislim da ona ima ljubavnika, il je zaljubljena u nekom drugog i jednostavno ne voli vise svog muza. da ga voli, popricala bi s njim i pokusala rijesiti problem, kakav god da je


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:31:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image  poštenje je kad ne kradeš, varaš i ne lažeš

zaboravila sam postena staviti pod "" ("postena")user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *