|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:33:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

potpisujem veeseelu, ja sam oduvijek za emancipaciju i ravnopravnost zena, a glupost mi je razmisljat sta ce neko reci o vama, jer nikad udovoljit narodu. svako treba raditi ono sto ga cini sretnim a naravno da to ne ugorozava nekog drugog. ne odobravam sex bez ljubavi ali isto tako mi je glupost suzdrzavati se ako postoji ljubav i zelja bilo da ste u braku ili ne...to mi je malo licemjerno...imam prijateljicu koja je imala nekoliko (5-') ozbiljnih veza, sve radila s momcima al nije "do kraja" isla  i usla nevina u brak. po meni je to licemjerno. ne vidim sto je ona postenija od neke koja je imala mozda 2 momka prije braka i spavala s njima. eto, da i ja odem OT malo, necu vise obecavam



samo ne znam kako sma ja ovako neemacipvana i ne ravnoprvana ostala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i uz silne molbe moderatora da ne idete van okvira date teme...jokj vi morate...pa još ispadoh neemancopvana i nerevnoprvan ja koja sm najmanje 6 članoba zakona o ravnospravnosti spolova sročila radeći sa gender centrom F BiH.
A ovaj dio o licimjerstvu neću da komentiram...tu se nikako ne nalazim...raditi sve za mene je također sex ili bar doživljaj istog.
I ja ne spmatram da se poštenje oliči u nevinsoti ili obrnuto žene koja ulazi u brak....to nema veze sa poštenjem.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:38:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

potpisujem veeseelu, ja sam oduvijek za emancipaciju i ravnopravnost zena, a glupost mi je razmisljat sta ce neko reci o vama, jer nikad udovoljit narodu. svako treba raditi ono sto ga cini sretnim a naravno da to ne ugorozava nekog drugog. ne odobravam sex bez ljubavi ali isto tako mi je glupost suzdrzavati se ako postoji ljubav i zelja bilo da ste u braku ili ne...to mi je malo licemjerno...imam prijateljicu koja je imala nekoliko (5-') ozbiljnih veza, sve radila s momcima al nije "do kraja" isla  i usla nevina u brak. po meni je to licemjerno. ne vidim sto je ona postenija od neke koja je imala mozda 2 momka prije braka i spavala s njima. eto, da i ja odem OT malo, necu vise obecavam



samo ne znam kako sma ja ovako neemacipvana i ne ravnoprvana ostala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i uz silne molbe moderatora da ne idete van okvira date teme...jokj vi morate...pa još ispadoh neemancopvana i nerevnoprvan ja koja sm najmanje ' članoba zakona o ravnospravnosti spolova sročila radeći sa gender centrom F BiH.
A ovaj dio o licimjerstvu neću da komentiram...tu se nikako ne nalazim...raditi sve za mene je također sex ili bar doživljaj istog.
I ja ne spmatram da se poštenje oliči u nevinsoti ili obrnuto žene koja ulazi u brak....to nema veze sa poštenjem.


ne trebas se nalaziti ni u prvom dijelu, jer me nisi razumjela- govorila sam o predrasudama da muski mogu sve a zene nista- pa sam se tu osvrnula na emancipaciju i ravnopravnost, a nisam mislila da su oni koji su usli u brak neemancipovani i zaostali


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:43:24   
Skvo RR
Malo mi je zlo od ove teme.
Kako je tema OT, i vjerovatno ce na brisanje.
Ostavit cu i ja OT komentar.

Ovde niko da kaze razloge zasto je usao u brak nevin. Recite, da je vjerski aspekt i onda je jasno. Tu nema prostora za licemjerstvo i za "komentare da ste radili "druge stvari"", koje ne moraju biti nuzno u vezi sa krajnjim seksualnim cinom.

Po meni je licemjerstvo kada se neko predstavlja kao jedno, a radi drugo. E, to je meni licemjerstvo. Jednostavno neke stvari ne idu skupa.
Tu npr. kazem vjera je bit zivota i zivotna orijentacija i ona ne ide skupa sa seksom i "drugim igricama" prije braka.

Ja sam samo izuzela taj razlog...
A licno, sam za ravnopravnost spolova, emancipaciju i slicno. Zenino pravo da bira i da bude izabrana.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:44:17   
Anidae
IZVORNA PORUKA: teacher75

mozda je zena skontala da je privlaci isti spol, a nezgodno joj to reci muzu, gdje ce reci, pa da je okolina osudi?!!user posted image ja mislim da ona ima ljubavnika, il je zaljubljena u nekom drugog i jednostavno ne voli vise svog muza. da ga voli, popricala bi s njim i pokusala rijesiti problem, kakav god da je



To i ja kazem... mislim barem je kod mene tako... Ja sam imala zdravstvenih problema koji su mi ometali seksualni zivot ali je moj muz isao sa mnom doktorima, cak pricao i on s njima, kod kuce isto tako puno razgovora i razumjevanja, i sad nam je super, eto cekamo i bebu user posted image Ali opet kazem, nikad se nezna, mozda je taj tip (prijatelj iz price) neka seljacina kojem je lako optuziti zenu da ne da, mozda je ona davala signale da joj nesto ne stima a on bio grub, ono u smislu htio svoje po svaku cijenu, pa zena vise izgubila interes... Mozda je seljak koji nije zadovoljan, koji ofirno bali za drugim zenama pa zeni vise prekipilo ba... Jer stvarno, poznajuci zene (i sama sam zena) zeni treba stvarno debeo razlog da ne prica... Volimo mi pricat, makar i zvocale user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:45:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Malo mi je zlo od ove teme.
Kako je tema OT, i vjerovatno ce na brisanje.
Ostavit cu i ja OT komentar.

Ovde niko da kaze razloge zasto je usao u brak nevin. Recite, da je vjerski aspekt i onda je jasno. Tu nema prostora za licemjerstvo i za "komentare da ste radili "druge stvari"", koje ne moraju biti nuzno u vezi sa krajnjim seksualnim cinom.

Po meni je licemjerstvo kada se neko predstavlja kao jedno, a radi drugo. E, to je meni licemjerstvo. Jednostavno neke stvari ne idu skupa.
Tu npr. kazem vjera je bit zivota i zivotna orijentacija i ona ne ide skupa sa seksom i "drugim igricama" prije braka.

Ja sam samo izuzela taj razlog...
A licno, sam za ravnopravnost spolova, emancipaciju i slicno. Zenino pravo da bira i da bude izabrana.


slazem se u potpunosti, ta moja prijatljica je bas iz vjerskih razloga odlucila da nevina stupi u brak al se upustala u raznorazne igrice. zato sam i nazvala to licemjerstvom


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:46:32   
tea lana

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Malo mi je zlo od ove teme.
Kako je tema OT, i vjerovatno ce na brisanje.
Ostavit cu i ja OT komentar.

Ovde niko da kaze razloge zasto je usao u brak nevin. Recite, da je vjerski aspekt i onda je jasno. Tu nema prostora za licemjerstvo i za "komentare da ste radili "druge stvari"", koje ne moraju biti nuzno u vezi sa krajnjim seksualnim cinom.

Po meni je licemjerstvo kada se neko predstavlja kao jedno, a radi drugo. E, to je meni licemjerstvo. Jednostavno neke stvari ne idu skupa.
Tu npr. kazem vjera je bit zivota i zivotna orijentacija i ona ne ide skupa sa seksom i "drugim igricama" prije braka.

Ja sam samo izuzela taj razlog...
A licno, sam za ravnopravnost spolova, emancipaciju i slicno. Zenino pravo da bira i da bude izabrana.



svaka ti je zlatna i na mjestu.
A tema je uveliko OT

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 12:47:25   
teacher75
trebamo ove postove prebaciti na neku drugu temu, jer je ocigledno puno zainteresovanih za diskusiju user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 13:05:28   
ziki
Da dam i ja svoje mišljenje, mada izbjegavam ove teme. Sex je bitan ali nije najvažniji dio braka. Ako je samo "ispunjavanje bračnih dužnosti" pa bolje da ga nema. Možda žena ima neki problem koji je guši pa joj nije ni do čega, možda je ne zadovoljna sobom svojim izgledom a možda samo premorena. Skvo je već rekla, "gospodin" koji je ovako ispričo ža ženine i njegove probleme je izuzetno ne korektan, bolje da joj je suđe opr'o, zapito se šta može da uradi da joj pomogne a ne da mašta o drugim, čak i u tim trenutcima. user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 13:09:13   
teacher75
i meni je to njegovo mahalanje o intimnim problemima uzas. al meni je veci problem sto oni ne mogu pricati o tom problemu nego sam problem...uh sto i ja zapetljah user posted image konverzacija, dogovor, kompromis, postivanje izmedju dva partnera je presudno! ako nisu u stanju razgovarati o jednoj od najvaznijih stavki u braku, ne kontam u cemu je poenta braka onda. za mene je razgovor najbitniji u braku, razgovor sve rjesava, bilo koje probleme. kad nema komunikacije, onda je sve tesko...

< Poruku je uredio teacher75 -- 3.6.2010 13:15:39 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 13:13:33   
jasmin
Mogu oni draga,samo sto ciko ne zna kako da `privoli` hanumu na razgovor.Ili zena ima nekih deset_ih problema u kojim bi trebala imati njegovu pomoc,ali....zato,nek oni rjesavaju svoje probleme,a on bi trebao manje da to iznosi okolo,jer se javljaju dodatni problemi zbog toga,pa tome nikad kraja.

< Poruku je uredio jasmin -- 3.6.2010 13:14:04 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 13:27:34   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: jasmin

Mogu oni draga,samo sto ciko ne zna kako da `privoli` hanumu na razgovor.Ili zena ima nekih deset_ih problema u kojim bi trebala imati njegovu pomoc,ali....zato,nek oni rjesavaju svoje probleme,a on bi trebao manje da to iznosi okolo,jer se javljaju dodatni problemi zbog toga,pa tome nikad kraja.

potpisujem

pricati o svom najintimnijem zivotu "prijateljima" a ne moci naci nacin da razgovaraju sami o tome onda izmedju njim nema nicega... i ako nemaju djece nek se fino razvedu ...a ako imaju nek pokusaju pronaci rjesenje a ako ga nema ni prvi ni zadnji koji su se razveli...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 15:54:53   
acudesa
Pa ako neće da priča-neka je iznenadi romantičnom večerom, masažom, omiljenom pjesmom, naka na internetu pronađe tehnike zavođenja, pokloni neko rublje-pa neka mu ga proba....
100 % nešto nije ok, ja mislim da samo emotivno zadovoljna žena možeželjeti sex, a emotivno nezadovoljnu teško može odvući u krevet..moje mišljenje (e, sad, šta može stvarati to nezadovoljstvo??? to najbolje on zna...)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 15:58:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ja mislim da samo emotivno zadovoljna žena može željeti sex, a emotivno nezadovoljnu teško može odvući u krevet..


user posted image to je i naučno dokazanouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 16:08:50   
Mostarka*
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Pa ako neće da priča-neka je iznenadi romantičnom večerom, masažom, omiljenom pjesmom, naka na internetu pronađe tehnike zavođenja, pokloni neko rublje-pa neka mu ga proba....
100 % nešto nije ok, ja mislim da samo emotivno zadovoljna žena možeželjeti sex, a emotivno nezadovoljnu teško može odvući u krevet..moje mišljenje (e, sad, šta može stvarati to nezadovoljstvo??? to najbolje on zna...)



Ovo je ono sto sam mislila reci user posted image
Sto se tice sex-a prije braka svak ima pravo na svoj izbor, ja se nisam suzdrzavala jer sam to htjela i uzivala sam u tome. Nisam spavala sa svakim vec sam vodila ljubav, a meni za to nije bio potreban papir. Nekome jeste, ne osudjujem ali ne treba osudjivati ni mene. Nikome nisam rekla da mu nesto fali, ali meni sto je trebalo ja sam uzela i drago mi je zbog toga. Nisam imala abortuse vec sam svjesno i zrelo stupila u intiman odnos s covjekom kojeg volim.


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 16:26:36   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma muškarci samo vole sex i dok ih dobro.... sve je ok, sve će ti oprostiti i ne kuhanje i novac, i što mu staru ne gotiviš,  al ako ga dobro ne isexaš e tu je problem





hahahhahah jojj zeno ismijah se tebi do sada ev citam dalje da vidim sta si pisala :)) uglavnom sa svim se slazem sto si rekla ;))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 17:55:34   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: ziki

Da dam i ja svoje mišljenje, mada izbjegavam ove teme. Sex je bitan ali nije najvažniji dio braka. Ako je samo "ispunjavanje bračnih dužnosti" pa bolje da ga nema. Možda žena ima neki problem koji je guši pa joj nije ni do čega, možda je ne zadovoljna sobom svojim izgledom a možda samo premorena. Skvo je već rekla, "gospodin" koji je ovako ispričo ža ženine i njegove probleme je izuzetno ne korektan, bolje da joj je suđe opr''o, zapito se šta može da uradi da joj pomogne a ne da mašta o drugim, čak i u tim trenutcima. user posted image

slazem se u potpunosti cuj doci i pricati po komsiluku kako mu zena ne pruza dovoljno sexa ama koji je to samo idiot bar u mojim ocima, postoje problemi o kojima se samo pricaju u cetiri zida i izmedju supruznika a sexualni problemi  spadaju  u to, mozda on ne moze da zadovolji zenu pa tako prica mozda vec ima drugu pa trazi razumjevanje  u svakom slucaju TIP JE user posted image .

< Poruku je uredio Mirkica -- 3.6.2010 17:57:53 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 18:20:33   
Anoniman
Znas sta Neki, meni se uopce ne svidja taj vas "prijatelj".
Ko zna da li je sve to tako kako on tvrdi...
Mozda je to njegov nacin da bude "dasa" u drustvu...
Mada ne kontam ni to...
Nije normalno da supruznici imaju odnose samo jednom mjesecno. Ako on tvrdi da ona nema zelje za sexsom, trebao bi poraditi na njihovom odnosu, a ne da mahala okolo...
Malo njeznosti, malo "samo njihovog" vremena, malo promjene mjesta i nacina...malo pokloncica i eto ti rjesenja.
Pa sta ako zena nece da prica sto joj se ne sexa?user posted image Mozda ga ne zeli uvrijediti, mozda joj nije dobar(sto mislim da je posrijedi)...
Nek' poradi na sebi i svojoj tehnici, neka joj pomogne oko kucanskih poslova(mozda je zena premorena), neka joj udijeli kompliment(mozda je zena izgubila samopouzdanje), neka je izvede na neko lijepo mjesto(mozda ih je uhvatila rutina)...
Ne znam sta bih pametnije rekla...
Za problem u braku (a manjak i nedostatak seksa je itekakav problem) NIKAD nije jedno krivo!
I ja, Neki, daj njemu link ove stranice, a ne njoj...Neka covjek malo procita sta se moze odvijati u zenskoj glaviuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 18:37:05   
koka i po
Ja mislim da nije problem u njoj nego u njemu.
Prvo,takva intima ne priča se okolo,
drugo,muž mahali okolo umjesto da se pozabavi njom,
treće,žena bi možda i voljela da se stvari promjene,ali joj on ne daje dovoljno prostora da se riješi problem.Možda gleda samo sebi a nju gura u zadnji plan.

Ko zna šta se dešava u njenoj glavi.Muž nije objasnio koliko je žena zaposlena i dali joj on pomaže u poslovima da ona na kraju večeri bude odmorna za njega.Kakav je njihov život?Možda je ljubav nestala a ostala samo navika?

Ja samo znam da takav život nije nikakav život.To je brak na guranje i pitanje kako će završiti.U sličnoj sam situaciji pa znam(trebalo mi je mnogo vremena da se odlučim da ovo napišem i napisah pa šta bude,ako neko ima dobar savjet neka rekne ako nema neka zaboravi moje zadnje rečenice)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 20:15:07   
ena23
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Znas sta Neki, meni se uopce ne svidja taj vas "prijatelj".
Ko zna da li je sve to tako kako on tvrdi...
Mozda je to njegov nacin da bude "dasa" u drustvu...
Mada ne kontam ni to...
Nije normalno da supruznici imaju odnose samo jednom mjesecno. Ako on tvrdi da ona nema zelje za sexsom, trebao bi poraditi na njihovom odnosu, a ne da mahala okolo...
Malo njeznosti, malo "samo njihovog" vremena, malo promjene mjesta i nacina...malo pokloncica i eto ti rjesenja.
Pa sta ako zena nece da prica sto joj se ne sexa?user posted image Mozda ga ne zeli uvrijediti, mozda joj nije dobar(sto mislim da je posrijedi)...
Nek' poradi na sebi i svojoj tehnici, neka joj pomogne oko kucanskih poslova(mozda je zena premorena), neka joj udijeli kompliment(mozda je zena izgubila samopouzdanje), neka je izvede na neko lijepo mjesto(mozda ih je uhvatila rutina)...
Ne znam sta bih pametnije rekla...
Za problem u braku (a manjak i nedostatak seksa je itekakav problem) NIKAD nije jedno krivo!
I ja, Neki, daj njemu link ove stranice, a ne njoj...Neka covjek malo procita sta se moze odvijati u zenskoj glaviuser posted image




Mislim da je pahuljica rekla apsolutno sve sto se ima reci na ovu temu. user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 20:30:20   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja mislim da nije problem u njoj nego u njemu.
Prvo,takva intima ne priča se okolo,
drugo,muž mahali okolo umjesto da se pozabavi njom,
treće,žena bi možda i voljela da se stvari promjene,ali joj on ne daje dovoljno prostora da se riješi problem.Možda gleda samo sebi a nju gura u zadnji plan.

Ko zna šta se dešava u njenoj glavi.Muž nije objasnio koliko je žena zaposlena i dali joj on pomaže u poslovima da ona na kraju večeri bude odmorna za njega.Kakav je njihov život?Možda je ljubav nestala a ostala samo navika?

Ja samo znam da takav život nije nikakav život.To je brak na guranje i pitanje kako će završiti.U sličnoj sam situaciji pa znam(trebalo mi je mnogo vremena da se odlučim da ovo napišem i napisah pa šta bude,ako neko ima dobar savjet neka rekne ako nema neka zaboravi moje zadnje rečenice)



joj koko on je neka sirovina i to teska
da je normalno nije jednom mejsecno ali treba se uvijek pitati ZASTO zbog cega ona nema zelju za njim u mojim ocima kao  sto je pahuljica rekla on treba da proradi na sebi nema te zene kojoj voljeni muz nece pruziti malo ljubavi paznje i nejznosti a da se ona nece istopiti.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 20:34:29   
koka i po
nema te zene kojoj voljeni muz nece pruziti malo ljubavi paznje i nejznosti a da se ona nece istopiti




Sto posto si u pravu Mirkice.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 22:51:15   
neki
Auuuuuuuuuu,pa vi se bas raspisaleuser posted image user posted image user posted image

Eh ovako,vidim otvorena je jos jedna tema na kojoj se mogu nastaviti rasprave...
Prvo,uopste ne zelim niti jednom od njih dvoje davati link ove teme,vec sam samo ja kao ja htjela malo dublje da razmislim o svemu uz vasu pomoc...
Sad ne zelim raspravljati o tome da li je on dasa,faca,da li ima pretjerane potrebe,da li je ona kriva,da li ona ima milion problema i i dalje ne zeli razgovarati sa svojim muzem...
Zaista sam dugo razmisljala o ovoj njihovoj situaciji,i dugo poredila neke stvari...

Kao sto sam vec rekla,mislim da se slazem sa skvo i teacher75,radi se tu izgleda o mnogo dubljem problemu,a ovo je samo usputni simptom...
Kao sto teacher75 rece,razgovor je najbitniji od svega,razgovor i samo razgovor,da je ne znam sta u pitanju...

U svakom slucaju,ako se tema ne zakljuca(a ne vidim razlog zasto bi) slobodno nastavite pisati,i zelim se zahvaliti svakoj od vas,jer ste svaka na svoj nacin doprinijele temiuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 22:59:27   
Anoniman
Ja nisam baš inicijator u našem odnosu, ali u trudnoći nisam smjela imati odnose, ja ne znam kako sam preživjela, sama sebi sam se čudila otkud tolika želja...prvo sam mislila hajde prvo tromjesečje, pa ćemo onda moći, jok, sramota me više bilo piati gin. za to, to mi je na svakom pregledu bilo glavno pitanje, i do samog kraja ništa, kriza me hvatala....
A bila sam prisutna kada žene u godinama razgovaraju o muško-ženskim odnosima  i kaže jedna: Meni nikako nije jasno, žene se naljute na muževe ,pa neće da spavaju s njima, šta je mene briga, ja mogu ležati, on svoje nek završi.user posted image
A jedna moja prijateljica se posvađala dooobro sa mužem i nakon nekoliko dana pao sex, rekoh, dobro je, pomirili ste se, kaže ona ne, to je baška, što bih ja sebe uskraćivala, ja sam ljuta na njega na drugu temu...respect, ali ja ne bih mogla.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 23:08:15   
sporty mamaa
Draga neki ja bih ovdje samo jos dodala iz dobronamjernih razloga da oni mogu naci ovu temu, dala im ti link ili ne.... I na ne znam ti koji od nacina skontati da pises upravo o njima... Sta mislis da ona surfajuci pronade ovo slucajno, sazna da joj muz fantazira o drugim zenama i jos pritom da prica po susjedstvu....
Ako mislis da je ovo nemoguce VARAS SE!!!
A znas li zasto???? zato sto sam se ja jednom opekla i to dobro.... Pisala sam na jednoj od tema i to kao anonimna ( jer doticna gospoda zna moj nick pa nisam zeljela za svaki slucaj da me skonta iako MI NIKAD NIJE REKLA DA SE UCLANILA NA RR, a uclanila i izgleda "spijunirala moje postove), zeljela sam zaista pomoci nekome, dati pametan savjet koji u tom trenutku ljutnje nisam mogla smisliti... Ajde mislis vise glava je pametnije, kad ono pufffffffffff.......... Nije bitno o kojoj se temi radilo, bitno je da je doticna nekako sve shvatila(ocito je i njoj samoj trebao Savjet na tu temu pa pronasla) i na kraju mi ispricala tolike lazi na mog muza, moju obitelj, i sl..... I jos ispricala svima u uzoj familiji da je ja tracam po forumu( iako ni u jednom trenutku nisam spominjala imena, prezimena, ma ni najmanje podatke).... Znaci navela sam samo situaciju koja je bila aktivna tada, kao sto je i ova sada kod njih i ni dan danas sa tom osobom nisam u dobrim odnosima.... Da li ona vise prati ili ne mene moj nick i ostalo NIJE ME BRIGA, ali nije me vise briga ni sta se desava po tudim kucama, jer kad zelis ispasto dobar (kao sto ti zelis njima) ispadnes dubre....
Izvini na ovako dugom postu samo zelim apelovati forumasicama:
NE IZNOSITE SVOJE NAJINTIMNIJE NA FORUMU, A POSEBNO ONO INTIMNO OD DRUGIH LJUDI.... Jer dobro koje ucinis ubrzo ce biti zaboravljeno, a ionako svako na kraju odluci onako kako skonta da mu je najbolje...... Bez obzira sta mu neko drugi sugerirao....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 23:13:33   
neki
sporty mama,hvala na savjetuuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *