|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:19:18   
Galicia
kada ti kazes da sam ja zlobna


Kancerogena.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:21:10   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Galicia

kada ti kazes da sam ja zlobna


Kancerogena.


Kako god. Kompliment. user posted image

De popij jednu pivu. Skocio ti je pritisak. user posted image

A one koje kljukaju apaurine, nek popiju jedan. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:28:14   
mala curica
Fine........opasno kakas.....a da ne osjetis.
To sto si umislila u tu svoju glavu da je tebi neko ljubomoran i o tim nekim ciframa stalno pises.....nigdje veze.....
A zasto ti nas koje ne zivimo u BiH stalno spominjes?Jesi li to ljubomorna?
A ni jedna od nas nije uzela da se hvali koliko ima para i sta sebi i porodici moze priustiti...
Zenska glavo spusti se malo na zemlju,visoko letis.......kada tresnes nece te niko sastaviti........

Sto se nas tice radzaj kako do sada niko nije......nas to ne zanima.Mi smo samo OBICNE zene,pune razumijevanja za takve kao sto si ti.


Vani kisa padauser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:28:36   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

kada ti kazes da sam ja zlobna


Kancerogena.


Kako god. Kompliment. user posted image

De popij jednu pivu. Skocio ti je pritisak. user posted image

A one koje kljukaju apaurine, nek popiju jedan. user posted image


e ovo za apaurine je dno dna da ne kazem sta drugo. i ja koja sam pila apaurine da bi moja beba i ja usle u 9ti mjesec i da se ne bih porodila prije vremena ili nedaj Boze izgubila svoju bebu mogu samo da ti kazem da se nadam da ces jednom da shvatis tezinu tih rijeci i koliko je majki pilo apaurine (ne zbog razonode nego zbog srca i drugih terapija) i kolko smo se bojale i plakale...
E nek ti je na dusu za te apaurine!

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:36:17   
muaaa
Drage trudnice ,mile.....maknite se od ove temeuser posted image

A mederatori bih trebali....kljuc-kljac!!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:37:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

Draga fine, ne da nemas mrvicu dobrog u sebi, nego si sva kancerogena.
Niko spomenuo ovdje nije privatni smjestaj, privatni apartman, privatnu sestru, osim tebe. Niko spomenuo nije hiljade i hiljade maraka, osim tebe. Ko se rasipa ovdje visinom osim tebe? Niko.
Zaista si kancerogena. user posted image


kada ti kazes da sam ja zlobna, da ne kazem ove forumasice, za mene, iskreno, to predstavlja kompliment. user posted image

Ipak moras priznati neko ko nije zajedljiv nece pored problema raspravljati sto je nekom uopste receno za CR. user posted image Ovako ispada..ljubomora. user posted image

Koliko kosta soba je spomenula ona koja je prokomentarisala da se moze cijela djecija soba opremiti.


A ja sam samo objasnjavala zasto hocu u vojnu. pa ako imam para da me neko tetosi, iskoristit cu to. Tj privatna sestra. Ne znam zasto je to nekome trn u ou? Samo zato sto ne moze sebi priustiti? al posto vecina ionako nema svog dinara.. Sto im muzevi nebi platili?

koja vecina? gdje ti zivis i u kakvom okruzenju, bas me zanima? na ovom forumu je vecina zena fakultetski obrazovanih koje rade i ne zavise od muzeva a to s kim se ti privatno druzis je tvoj problem pa mislis da si iznad nekoga. zalosnouser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:40:47   
teacher75
a ja bih se bogami zapitala i zabrinula za sebe da mi je takav karakter iritantan, evo ne vidim da si ikome legla na ovom forumu. znaci nije do nas nego do tebe, zeno razmisli malo zasto si toliko iritantna. jah, sigurno smo ljubomorne na tebeuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:47:25   
muaaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja bih se bogami zapitala i zabrinula za sebe da mi je takav karakter iritantan, evo ne vidim da si ikome legla na ovom forumu. znaci nije do nas nego do tebe, zeno razmisli malo zasto si toliko iritantna. jah, sigurno smo ljubomorne na tebeuser posted image user posted image


Ma sigurno je zena nekog politicara u stranKi,kojeg je tu uvalio neki inace njegov dobar drug,pa je tako prepotentna i mi smo sve ljubomorne na nju jer je ona iznad nas,a imaju love i love jer znamo kako politicari dolaze do nje.....a jos je i biznis women....to je nasa Fina
I sad naravno sav grijeh na mene ide ako lazemuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:49:22   
Medić*

IZVORNA PORUKA: muaaa

Drage trudnice ,mile.....maknite se od ove temeuser posted image

A mederatori bih trebali....kljuc-kljac!!


user posted image user posted image

Ja ne zelim vise komentarisati, osim ako lijepo pricamo onda hocu.

Dovoljno je uvreda zaista bilo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:49:32   
Finepex
IZVORNA PORUKA: mala curica

Fine........opasno kakas.....a da ne osjetis.
To sto si umislila u tu svoju glavu da je tebi neko ljubomoran i o tim nekim ciframa stalno pises.....nigdje veze.....
A zasto ti nas koje ne zivimo u BiH stalno spominjes?Jesi li to ljubomorna?
A ni jedna od nas nije uzela da se hvali koliko ima para i sta sebi i porodici moze priustiti...
Zenska glavo spusti se malo na zemlju,visoko letis.......kada tresnes nece te niko sastaviti........

Sto se nas tice radzaj kako do sada niko nije......nas to ne zanima.Mi smo samo OBICNE zene,pune razumijevanja za takve kao sto si ti.


Vani kisa padauser posted image


Pa ko je pricao i raspravljao se jesam li paralizovana? Jesam li te negdje pitala jesam li paralizovana? user posted image user posted image user posted image Mislim, nekad cu pomisliti da si tako opterecena mojim zivotom samo zato sto nosis k.br. 56 user posted image

jel to rijesenje mog problema? I sad jel ja kakam ili dvije koje nisu iz BiH a uveliko raspravljaju o BH bolnicama. user posted image Mislim sta ti imas raspravljati o BiH bolnici? Jesi li uopste vani? Pomislit cu da nisi.
I ne znam zasto zachatavas svaku Boziju temu gdje ja postavim pitanje.

jesili senilna d anisi shvatila pitanje? Galicija je dokazala da je senilna.

Gdje je tvoj dini islam? Okacila ga macku o rep? user posted image A kacis se za tudji dini islam? user posted image Gdje ti je bio dini islam kada te svekrva zamrzila? Jel ti shavtas da mene moja svekrva voli. Vidis ovu osobu s ovakvim razmisljanjem, mene voli, mene nije istjerala iz kuce, niti mi je umanjila vrijednost, znas sta moja sveki radi? Svaki mjesec uplacuje po 100evra za moje dijete. Kada skupi uzet ce mu svasta. Sta je tebi tvoja dala? Osim ponizenja?

Pa ti ne volis ni zaovino dijete. a pricas o tudjoj zlobi. i ko kaki ko ne kaki.

Kako neko ko za sebe kaze d aje muslimanka nema dobre odnose s familijom?

Zar nisi rekla nek su joj vrata dalja od svojih?user posted image


Koliko si me osudila jer sam ti samo dala dobronamjeran savjet da si zadnja rupa na svirali, da je to njegova familija, a da si ti osoba koja se da zamijenit. I ljubomorna si na moj odnos sa sveki. ne sa sveki, nego cijelom familijom. i taj svoj frust iskaljujes ovako..


de..molim te idi kupi veliku milku pa je pojedi..to se inace zove frustessen . user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 23.5.2015 13:51:33 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:50:05   
mala curica
user posted image user posted image user posted image
A nije svjesna kako se ave moze okrenuti.
Sada ima i odjednom da sve izgubi.Bogu sila nije mila user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:53:41   
ninuska
user posted image user posted image
dajte zene..ne pisite na ovoj temi, pls user posted image . Preslo je sve granice

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:55:41   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ninuska

user posted image user posted image
dajte zene..ne pisite na ovoj temi, pls user posted image . Preslo je sve granice

I ja sam istog misljenja

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:56:48   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica

Fine........opasno kakas.....a da ne osjetis.
To sto si umislila u tu svoju glavu da je tebi neko ljubomoran i o tim nekim ciframa stalno pises.....nigdje veze.....
A zasto ti nas koje ne zivimo u BiH stalno spominjes?Jesi li to ljubomorna?
A ni jedna od nas nije uzela da se hvali koliko ima para i sta sebi i porodici moze priustiti...
Zenska glavo spusti se malo na zemlju,visoko letis.......kada tresnes nece te niko sastaviti........

Sto se nas tice radzaj kako do sada niko nije......nas to ne zanima.Mi smo samo OBICNE zene,pune razumijevanja za takve kao sto si ti.


Vani kisa padauser posted image


Pa ko je pricao i raspravljao se jesam li paralizovana? Jesam li te negdje pitala jesam li paralizovana? user posted image user posted image user posted image Mislim, nekad cu pomisliti da si tako opterecena mojim zivotom samo zato sto nosis k.br. 56 user posted image

jel to rijesenje mog problema? I sad jel ja kakam ili dvije koje nisu iz BiH a uveliko raspravljaju o BH bolnicama. user posted image Mislim sta ti imas raspravljati o BiH bolnici? Jesi li uopste vani? Pomislit cu da nisi.
I ne znam zasto zachatavas svaku Boziju temu gdje ja postavim pitanje.

jesili senilna d anisi shvatila pitanje? Galicija je dokazala da je senilna.

Gdje je tvoj dini islam? Okacila ga macku o rep? user posted image A kacis se za tudji dini islam? user posted image Gdje ti je bio dini islam kada te svekrva zamrzila? Jel ti shavtas da mene moja svekrva voli. Vidis ovu osobu s ovakvim razmisljanjem, mene voli, mene nije istjerala iz kuce, niti mi je umanjila vrijednost, znas sta moja sveki radi? Svaki mjesec uplacuje po 100evra za moje dijete. Kada skupi uzet ce mu svasta. Sta je tebi tvoja dala? Osim ponizenja?

Pa ti ne volis ni zaovino dijete. a pricas o tudjoj zlobi. i ko kaki ko ne kaki.

Kako neko ko za sebe kaze d aje muslimanka nema dobre odnose s familijom?

Zar nisi rekla nek su joj vrata dalja od svojih?user posted image


Koliko si me osudila jer sam ti samo dala dobronamjeran savjet da si zadnja rupa na svirali, da je to njegova familija, a da si ti osoba koja se da zamijenit. I ljubomorna si na moj odnos sa sveki. ne sa sveki, nego cijelom familijom. i taj svoj frust iskaljujes ovako..


de..molim te idi kupi veliku milku pa je pojedi..to se inace zove frustessen . user posted image user posted image user posted image



Ti fakat nisi normalna.....
Ko je spominjao da si paralizivana?Ja???????
ajd sto si glupa jos si i corava.......
A ti mi nista ne spominji o Islamu,cistoj vjeri.......ti koja tvrdis da su stidna mjeata kod zene od pupka do koljena i da grudi smije sidjeti svekar i ostala okolina.Grudi nisu stidni dio tijela.

A za tvoju informaciju moja sveki je bas sinoc bila kod nas na veceri i trazila halal od mene i priznala da je pogrijesila.
A Boze me oprosti da ja necije dijete ne volim.........ti nemas pojma koliko grijeha zaradis s tim tvojim prljavim jezikom.
Mozes oguliti koljena na kozici kada si dno dna pokvarene osobe.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:58:36   
Finepex

IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja bih se bogami zapitala i zabrinula za sebe da mi je takav karakter iritantan, evo ne vidim da si ikome legla na ovom forumu. znaci nije do nas nego do tebe, zeno razmisli malo zasto si toliko iritantna. jah, sigurno smo ljubomorne na tebeuser posted image user posted image



Zasto bih se trebala ja zapitati i uopste radi koga kada sam na postavljeno pitanje dobila raspravu da li sam paralizovana osoba. user posted image Znaci ignorisalo se pitanje. Svaki put kada bih postavila pitanje (jedino mi je Salmy dala koliko toliko odgovor i hvala joj) nego se raspravlja i LTM je kroz svaku stranicu prenosila i vise ju je zadeveralo tretman nego bilo sta drugo. Osim u zadnjih par postova gdje se prica okrenula oko otvorene zene, kao da je to rijesenje mog problema. Pitanje, da li je to rjesenje mog problema?
Da li meni uopste treba informacija hocel neka tamo biti otvorena i hocel je mazati?
hajde na stranu sto nisu odgovorile, al sto su na kraju krenule o samo raspravi CR. I jos o nekim nedefinisanim da ne kazem potvrdjenim optuzbama. Kao da neko nebi sacekao 40 sedmicu, otisla, sjela na sto, hop izbacila dijete i to je to. Kao da su ljudi tako glupo da ne znaju da cr nije sala. al et bitno da se lupa i da je pocela rasprava da li neko CR zeli iz obijesti ili ne. user posted image
Hajde sve to na stranu, cak se na ovoj temi pocelo raspravljati zasto mene zanima hocul obrijat glavu djeteta. user posted image
jel to rjesenje mog problema?


Ili je samo opterecenje finepexinim zivotom?!

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 865
   [Obrisana poruka]
23.5.2015 13:58:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mala curica)
  Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 13:59:14   
mala curica
Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:01:27   
Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica

Fine........opasno kakas.....a da ne osjetis.
To sto si umislila u tu svoju glavu da je tebi neko ljubomoran i o tim nekim ciframa stalno pises.....nigdje veze.....
A zasto ti nas koje ne zivimo u BiH stalno spominjes?Jesi li to ljubomorna?
A ni jedna od nas nije uzela da se hvali koliko ima para i sta sebi i porodici moze priustiti...
Zenska glavo spusti se malo na zemlju,visoko letis.......kada tresnes nece te niko sastaviti........

Sto se nas tice radzaj kako do sada niko nije......nas to ne zanima.Mi smo samo OBICNE zene,pune razumijevanja za takve kao sto si ti.


Vani kisa padauser posted image


Pa ko je pricao i raspravljao se jesam li paralizovana? Jesam li te negdje pitala jesam li paralizovana? user posted image user posted image user posted image Mislim, nekad cu pomisliti da si tako opterecena mojim zivotom samo zato sto nosis k.br. 56 user posted image

jel to rijesenje mog problema? I sad jel ja kakam ili dvije koje nisu iz BiH a uveliko raspravljaju o BH bolnicama. user posted image Mislim sta ti imas raspravljati o BiH bolnici? Jesi li uopste vani? Pomislit cu da nisi.
I ne znam zasto zachatavas svaku Boziju temu gdje ja postavim pitanje.

jesili senilna d anisi shvatila pitanje? Galicija je dokazala da je senilna.

Gdje je tvoj dini islam? Okacila ga macku o rep? user posted image A kacis se za tudji dini islam? user posted image Gdje ti je bio dini islam kada te svekrva zamrzila? Jel ti shavtas da mene moja svekrva voli. Vidis ovu osobu s ovakvim razmisljanjem, mene voli, mene nije istjerala iz kuce, niti mi je umanjila vrijednost, znas sta moja sveki radi? Svaki mjesec uplacuje po 100evra za moje dijete. Kada skupi uzet ce mu svasta. Sta je tebi tvoja dala? Osim ponizenja?

Pa ti ne volis ni zaovino dijete. a pricas o tudjoj zlobi. i ko kaki ko ne kaki.

Kako neko ko za sebe kaze d aje muslimanka nema dobre odnose s familijom?

Zar nisi rekla nek su joj vrata dalja od svojih?user posted image


Koliko si me osudila jer sam ti samo dala dobronamjeran savjet da si zadnja rupa na svirali, da je to njegova familija, a da si ti osoba koja se da zamijenit. I ljubomorna si na moj odnos sa sveki. ne sa sveki, nego cijelom familijom. i taj svoj frust iskaljujes ovako..


de..molim te idi kupi veliku milku pa je pojedi..to se inace zove frustessen . user posted image user posted image user posted image



Ti fakat nisi normalna.....
Ko je spominjao da si paralizivana?Ja???????
ajd sto si glupa jos si i corava.......
A ti mi nista ne spominji o Islamu,cistoj vjeri.......ti koja tvrdis da su stidna mjeata kod zene od pupka do koljena i da grudi smije sidjeti svekar i ostala okolina.Grudi nisu stidni dio tijela.

A za tvoju informaciju moja sveki je bas sinoc bila kod nas na veceri i trazila halal od mene i priznala da je pogrijesila.
A Boze me oprosti da ja necije dijete ne volim.........ti nemas pojma koliko grijeha zaradis s tim tvojim prljavim jezikom.
Mozes oguliti koljena na kozici kada si dno dna pokvarene osobe.


pa skim si se raspravljala na ovoj temi? user posted image Jel to rijesenje mog problema, ili je samo cilj zachatavati temu? Lupati raznroazne price i teorije.

Nisam tvrdila ja, nego sam ti citirala koja je ulema rekla da zena moze izlaziti s otvorenim dekolteom pred svekrom. user posted image ocito si senilna d ai to zapamtis. cak sam citirala izvor tri puta.



Bilo je krajnje vrijeme da je ugostis. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:01:59   
Medić*

IZVORNA PORUKA: mala curica

Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?


Emotivno vezana za taj grad. Wiena u srcu, djetinjstvo lijepo. Jedva cekam da ga posjetim, nisam odavno.
Mala curice opusti se user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:02:13   
bebacha

IZVORNA PORUKA: mala curica

Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?


Mozda ti samo misliš da se družiš s njima user posted image user posted image
Zezam se naravno.......
Meni jedna Tošetova pjesma ovo sve super opisuje user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:02:52   
Finepex
IZVORNA PORUKA: mala curica

Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?


Ne zanima me. I ja sam isla u bec pa ne zivim u Becu. zasto se pravdas? jel shvatas rijec ne zanima me. al cudno je da osoba koja ne zivi u BiH uveliko raspravlja o <bih zdravstvenom sistemu. Koji dio ne razumijes?

< Poruku je uredio Finepex -- 23.5.2015 14:03:16 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:03:31   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: mala curica

Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?


Emotivno vezana za taj grad. Wiena u srcu, djetinjstvo lijepo. Jedva cekam da ga posjetim, nisam odavno.
Mala curice opusti se user posted image



Medic,kada budes dolazila obavezno se javi.Kod mene uvijek imas bujrumauser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:09:07   
mala curica
IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: mala curica

Moze biti da uopce ne zivim u Becu....vidis u pravu si.
Samo nezz kako se druzim i vidjam sa zenama koje su na rr a u Becu zive?


Mozda ti samo misliš da se družiš s njima user posted image user posted image
Zezam se naravno.......
Meni jedna Tošetova pjesma ovo sve super opisuje user posted image




Ejjj moze biti i to user posted image
Pa bujrum ko dolazio da se lijepo druzimo user posted image


Fine.....zasto da ne komentarise Bosnu i stanje dole.
Ja sqm jednu trudnocu vodila u Bosni tj Sarajevu.Imala op u Sarajevu.
Bosna je moka zemlja dok sam ziva ja to ne mogu promijeniti niti zelim.Ja sam drzavljanma BiH zivjela bilo hdje u svijetu.Ja se Bosni vratim kada mi se ukaze prilika.
user posted image

Za tvoju informaciju ja o cr nisam komentarisala ili o bolnicama kakve su.
Vidis da ne znas sta pises.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:12:48   
Private
O dragi Boze,sta se svega nacitah,oci mi ispadoseuser posted image Finepex,moze li se znati koliko imas godina ?

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
23.5.2015 14:13:40   
Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica



Za tvoju informaciju ja o cr nisam komentarisala
Vidis da ne znas sta pises.user posted image





IZVORNA PORUKA: mala curica

Zena razmislja o cr i.porodu a tek ostala trudna(ako je trudna)user posted image

Malo mi smijesno tek zatrudnila i odmah ti receno da ces na cruser posted image (ne vezano za kicmu)



Mala curice nije tuzno sto mene lazes, nije tuzno sto se pokusavas "izvuci" , tuzno je sto sebe lazes, i sto je najgore u te svoje lazi si sama uvjerena. Kada neko nesta ne komentarise, onda to ne spominje draga mala curice.. samo za ubuduce..da znas..



_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *