|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
25.5.2009 14:40:32   
bebana27
ako imas broj posalji mi da nazovem da se informisem

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
1.6.2009 23:20:31   
Anoniman
Molim sve mame koje su se skoro porodile u Općoj bolnici (sahara, škorpija... user posted image ) da napišu jesu li nosile robicu za bebe i ako jesu šta su ponijele. Dole na pregledima sam u holu vidjela da treba ponijeti gegice, benkicu, bodi, pelene.... i ne znam šta još pa da se konsultujem sa vama u vezi toga. I ako vam nije problem da napišete šta ste za sebe ponijele (koliko spavaćica, uložaka, veša...) šta vam je dobrodošlo a šta je bio višak plizzzzzzzz. Ja sam pripremila svašta nešto kao da idem na 20 dana user posted image . Imam osjećaj da će pola vratiti mm a isto tako mislim da mi sve treba....
Hvala vam puno unaprijed!!!!

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 0:02:21   
Anoniman
odjecu za dijete ne nosi, one ga previjaju kao kiflu u pelenu i zgodnije je da je kompaktno i zbog dojenja i prosto sto  nisi u komforu kao kod kuce, niko nije oblacio svoju odjecicu, ja ponijela 2 spavacice, jednu  u kojoj sam se porodila, drugu poslije, ogrtac(posebno ako ces mahalati sa muzem na hodniku,hahaahahahha), ulozaka najmanje 3 paketa, ako zatreba donijece ti muz poslije, meni je trebalo vise zbog toga sto mi je pukao vodenjak pa sam i za to potrosila, pribor za licnu higijenu, jedan veliki peskir za tusiranje, ja sam se tusirala bas cesto, mali peskir za lice, sminku ako ti je do zavodjenja ljekarauser posted image user posted image user posted image neki keksic ( ja ponijela plazmu) i sokic, naravno i casu, i puno toalet papira jer gore nemas toga, papuce, punjac z amobitel, mp3 ako ne zelis slusati ostale kako vriste, jednokratne gace,grudnjak za dojenje i kremuu za bradavice, i ja sam i one aventove prsne skoljke da se ne prlja odjeca, mozes i nekih slatkisa, cokoladice za poslije poroda, mislim da je to sve, ostalo ti donosi muz po zeljama, kao i  odjecu za izlazak i tebi i  bebi

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 0:03:45   
Anoniman
zaboravih da napomenem vlazne maramice i tebi i bebi i pampers pelene, jedno 15-ak i gore ces dobiti paketic, sapun

< Poruku je uredio sahara -- 2.6.2009 0:04:21 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 0:22:16   
Anoniman
E hvala ti ljubice punoooo, baš si mi pomogla. Sve sam kontala da li da ponesem i odječicu za user posted image . Moram još mp3 nabaviti user posted image , baš danas malenaa piše u poruci kako se žene deru user posted image user posted image  a znam da bi mi to uništilo psihu još više, dok ja ne počnem pjevati user posted image user posted image
Hvala ti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 17:30:43   
Saraya
IZVORNA PORUKA: sahara

i puno toalet papira jer gore nemas toga


Uh, dobro si, to sam zaboravila spakovat user posted image user posted image user posted image a znam da treba...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 18:47:10   
Anoniman
ma nema na cemu, drago mi je da sam vas podsjetila sta treba, a zelim vam puno srece i da se sto lakse poroditeuser posted image

(odgovor članu Saraya)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 18:54:12   
škorpija
Potpisujem sve što je rekla sahara, ja bih samo dodala da umjesto velikog soka od litra poneseš desetak malih na slamku, to mi je bilo puno praktičnije i ja sam ponijela paracetamol koji sam pila zbog bolova nakon epizetomije (ko ne doji smije i analgin) i plastične papuče ( ja sam nosila japanke gumene i papuče platnene za oko krevetauser posted image ) u kojim se možeš tuširati da ne staješ bosim nogama u one tuš kabine nisu baš oličenje čistoće

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 19:35:26   
Saraya
Hvala Sahara, srce si user posted image , samo da se hairli porodimo user posted image

I tebi Skorpija, velika hvala, takodjer.

Ja samo dodajem stvari, kako sam pocela trebat ce mi ona velika putna torba user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 20:11:52   
Anoniman
ma naravno, i ja sam ponijela torbu  kao da idem na ljetovanje,hahaahahhahaa, i da znate da sve u cemu dodjete morate skinuti i dati dragom da vrati kuci, eto

(odgovor članu Saraya)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:23:52   
Anoniman
Opet ja user posted image user posted image
Prije svega još jednom hvala na odgovoru!!! Eh sad pitanje user posted image , kada se izlazi kući nakon prirodnog poroda?? Jel se ostaje 24h, duže, krače....?? Neću vas više peglati user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:29:34   
neki
Ja sam se porodila u nedelju u 19:10,a izasla sam u utorak u 12huser posted image Prirodan poroduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:30:31   
Anoniman
Hvala neki, hvala!! user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:31:46   
NANICA
U drzavnoj, ako se porodis poslije 2 ili 3h poslije podne izlazis tek prekosutra

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:31:54   
neki
user posted image user posted image user posted image Sretnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:36:10   
juni
Ja sam se porodila u Drzavnoj bolnici u 16:00 i izasla sutra u to vrijeme. Bitno je samo da prodju 24 sata od poroda.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:38:02   
lely
IZVORNA PORUKA: NANICA

U drzavnoj, ako se porodis poslije 2 ili 3h poslije podne izlazis tek prekosutra


I ja mislim da je nesto ovako ,jer ako se porodis do 12h pustaju odmah sutra,a ako je iza onda prekosutra.Jer moraju proci 24h,a otpusna pisma pisu do 12h(mislim da je ovako,ali nisam sigurnauser posted image ).

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:46:00   
juni
Ja bih jos nesto nadodala na spisak. Obavezno ponesite cokoladica i banana jer ce vam trebati energije i slobodno jedite. I vlazne maramice.
I jos nesto, trazite da vam urade klistir iako im to nije drago kad trazite, vjerujte mi bit ce vama drago.

Sve ostalo ste navele.
Sretno!


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:50:02   
Anoniman
Ja sam evo pripremila brdo čokoladica, keksića i sokova kao da ću biti 5 dana user posted image . Znam da sam prošli put bila užasno gladna i žedna a nisu mi dali ama baš ništa da popijem i pojedem user posted image .
Hvala vam žene punoooooo!!!

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
2.6.2009 23:52:44   
neki
Sto se tice klistira,mene nisu ni na jednom porodu klistiraliuser posted image user posted image user posted image i sve super prodjeuser posted image user posted image user posted image A u pravu ste za te cokoladice,ja sam ih tamanila posle porodauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
3.6.2009 0:01:23   
NANICA
Klistir obavezno, bit ce vam drago poslije, kako neko rece. Sto se tice cokolada, bolje su cokoladice sa muslijem (onaj milky way snita ili kako vec, bonzita ili corny, bounty-jer ima vise kokosa) jer nije bas dobro da cokolada ide prva da "zabetonira" stolicu

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
3.6.2009 0:07:59   
Anoniman
Ma kod mene je već počeo prirodni klistir od treme user posted image user posted image

(odgovor članu NANICA)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
3.6.2009 0:08:39   
NANICA
Imala sam i ja oba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
3.6.2009 0:10:10   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vjerujem ti enisa_sara,ja sam jos presla termin 10dana,ma sizila sam od iscekivanja i strahauser posted image Ali bice to sve ok,aBduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Porodilište Državna bolnica u Sa
3.6.2009 0:22:39   
Anoniman
Ma ja ujutro imam kontrolu pa me trema spucala, a s obzirom da sam u petak bila otvorena i da slabo čujem bebu a i stomak mi je stalno u kontrakcijama, bojim se da me ne ostavi sutra, pa ću večeras vjerovatno biti dežurna u wc-u user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *