|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znacenje imena
22.1.2010 13:53:22   
anidla
mozda se mnogi nece sa mnom sloziti, ali meni iskreno cije je ime nista previse ne znaci....ne znam...misljenja sam da je bitno da ime ima lijepo znacenje i da nije izmisljeno ime, a porjeklo mi bas nije bilo bitno...moj sin Noa je staro hebrejsko ime i znaci MIR i bas je mirna beba user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Znacenje imena
22.1.2010 14:04:17   
sporty mamaa
Ni ja nisam znala znacenje imena moje bebe, iako mi se odmah svidjelo... A jos kad sam saznala da znaci pobjednica jos mi se vise svidjelo, jos lavica po horoskopu , uuu opasnoooooo.... Vec sad sefujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Znacenje imena
22.1.2010 14:08:06   
hanin
Moja djevojcica se zove Dalia. Na arapskom znaci plodonosno, zeleno, polje koje daje zivot :))).
Inace, ime se moze naci i u drugim kulturama. Osobno vjerujem da znacenje imena na odredjen nacin odredi osobu...user posted image


_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Znacenje imena
22.1.2010 14:11:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hanin

Moja djevojcica se zove Dalia. Na arapskom znaci plodonosno, zeleno, polje koje daje zivot :))).
Inace, ime se moze naci i u drugim kulturama. Osobno vjerujem da znacenje imena na odredjen nacin odredi osobu...user posted image


dalia je divno ime. mi smo se dvoumili izmedju lana i dalia i na kraju je ostalo lana

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Znacenje imena
28.1.2010 13:58:12   
Mandaida
SANJIN Da li netko zna značenje tog imena i da li je muslimansko?

(odgovor članu cvrcak)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Znacenje imena
10.2.2010 22:02:49   
AmelaR
Ako neko zna znacenje imena Elsa i odakle potice , molim da javi, hitno user posted image

_____________________________

Kanita mamina sreca rodjena 15.03.2010.

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Znacenje imena
10.2.2010 22:09:46   
Nunichi
Elsa  user posted image

(odgovor članu AmelaR)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Znacenje imena
12.2.2010 9:25:29   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Tidzi

Cure, znate li znacenje imena ERNA i kojeg je porijekla?


Od njemačkog muškog imena Ernest.
Značenje: Ozbiljna.
( njemačo eornost znači ozbiljno )

http://babynamesworld.parentsconnect.com/search.php?p=qsearch&s_gender=1&s_copt=2&i_search=Erna



A ja sam nasla da znaci sposobna

http://www.thinkbabynames.com/meaning/0/Erna



Hvala vam cure! Jel to sad znaci da ERNA nije muslimansko ime ili?

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Znacenje imena
12.2.2010 13:19:45   
Anoniman
Zanimaju me znacenja i porijeklo imena
Nadja(ne Nađa)
Ema i Emma
pa ako neko zna, molim vas, odgovorite mi.
Unaprijed hvalauser posted image

(odgovor članu Tidzi)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Znacenje imena
12.2.2010 13:28:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Zanimaju me znacenja i porijeklo imena
Nadja(ne Nađa)
Ema i Emma
pa ako neko zna, molim vas, odgovorite mi.
Unaprijed hvalauser posted image



Nadja je i meni prelijepouser posted image ...ja sam mislila dati to ime da sam dobila curicu, samo sto kod nas vazda izadje nađa...a nađa mi jeuser posted image ..

Nadja ti je inace ruskog porijeklai znaci vjera


< Poruku je uredio dadada -- 12.2.2010 13:29:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Znacenje imena
12.2.2010 13:32:15   
Anoniman
A Emma ti je germanskog i francuskog porijekla

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Znacenje imena
12.2.2010 13:38:26   
Anoniman
Hvala Dadyuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Znacenje imena
14.2.2010 16:17:40   
AmelaR
Ime Irma tesko mi pronaci znacenje, da li iko zna :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Znacenje imena
14.2.2010 18:18:30   
snijeg
Evo ja sam našla ovo:

Značenje imena dolazi od njemačkog Irma skraćenica od Irmberga, Irmgard, Irmhild, Irmtraud. U osnovi je starovisokonjemački irmin - velik, sveobuhvatan. Irma je relativno često ime, među prvih petsto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko petsto osoba koje nose ovo ime. Slični oblici imena ili nadimci: Irmica.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu AmelaR)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Znacenje imena
15.2.2010 17:18:29   
AmelaR
Velika hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Znacenje imena
13.3.2010 1:47:49   
teacher75
evo jedna stranica sa zenskim arapskim imenima i znacenjima na engleskom:
http://www.sudairy.com/arabic/fem.html

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu AmelaR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Znacenje imena
8.4.2010 1:10:13   
Jaca82
Da li neko zna znacenje imena Minela i da li je to uopste muslimansko ime??

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Znacenje imena
8.4.2010 13:32:27   
sara.at
jedno pitanje user posted image dal netko zna znacenje imena Hana i Arian?
prelijepa su mi imena al neznam sta znace user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Jaca82)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Znacenje imena
8.4.2010 13:33:56   
Nadja08
Nadja nije samo ruskog porijekla, vec i arapskog. Nadia, Nadiya, Nadya - negdje kaze da znace pocetak, prvi, negdje da je to neko ko nesto objavljuje, a meni su rekli da znaci i prva jutarnja rosa. Eto jos malo informacija...

< Poruku je uredio Nadja08 -- 8.4.2010 13:34:41 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Znacenje imena
8.4.2010 14:27:14   
Medić*
Moj maleni se zove Fatih u prevodu Osvajac, i stvarno je tako, uporan, ono sto naumi mora i ostvariti, to ne znaci da je nemiran, jako je pitom user posted image ali voli biti samostalan i probati granice svojih mogucnosti, jednostavno osvaja ono sto naumi user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Znacenje imena
12.4.2010 11:12:29   
dzejlana
jako mi se svida ime..........."""" DZENAD"""""'.......... ,nazalost nemogu njegovo znacenje da pronadem u ovim klasicnim internet stranicama sa muslimanskim imena.....MOZELI MI NEKO POMOCI DA TO SAZNAM?????

HVALA UNAPRIJED

(odgovor članu ajša)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Znacenje imena
12.4.2010 11:24:50   
snijeg
Ni ja nisam uspjela pronaći na net-u, poslat ću ti na pp broj telefona, gdje sa sigurnošću možeš saznati sve o navedenom imenu i drugim koja te zanimaju user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu dzejlana)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Znacenje imena
25.4.2010 4:22:21   
Magicze
Da li neko zna kakvo znacenje ima Ajla? Mi smo kontali to ime ali da se pise Ayla....

(odgovor članu cvrcak)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Znacenje imena
25.4.2010 8:11:52   
frenkoza
ne znam koje je znacenje, ali ja ti ne bih preporucila da stavaljas Y, zbog nasih razno raznih salterskih pametnjakovica, pa da djetetu ne bude sutra pola dokumenata sa J pola sa Y... MM je htio da Abdulaha upisemo sa 2 L - Abdullah, ali ja nisam htjela jer ce mu to cijeli zivot praviti problem.... a i nije u alfabetu naseg jezika niti Y, niti podvojeni suglasnici.... tako da... ne znam to je samo moje misljenje.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Znacenje imena
25.4.2010 18:57:46   
mali_baby
Dali mi neko moze reci malo vise o imenu Zara? Zanima me porijeklo jer nalazim razlicite odgovore sto se toga tice na internetu. Zanima me isto tako dali je muslimansko ime i ako jeste sta tacno znaci? Posto mi je vazno da znam da jeste muslimansko ime, ako mi odgovorite mozete li mi reci kako to znate i kako to mogu da provjerim.
Hvala puno unaprijed.

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *