|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:23:33   
teacher75
Noa je stvarno lijepo i neobicno ime. ja prvi put cuh na nasim prostorima za to ime (tj. upoznah uzivo) anidlinog nou, pa odmah zatim jos jednog na rodjendanu kod skorpije, a nakon toga od komsinice mali i jos jedan djecak nekidan u setnjiuser posted image u par mjeseci ih odjednom upoznah nekolikouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:26:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image anidla ja sam to rekla kad je Josko Lokas voditelj upitnika dao ime svojoj curici i ostade tako...
musko mi se svdja Andrea i Matija al mm kaze da ne dolazi u obziruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti bas hoces narod da zbunjujesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:26:50   
maja78 RR
meni je zensko ime pravo lijepo Petra, ali kad skontam da je to od pere odmah mi muka hahahaha

ja sam oduvijek znala da ako bude djecak ce biti dario ili andrej i eto bi Andrej

za curicu sam imala jedno ali sam odustala, previse ih je tako da sad nemam definitivno koje ako nekad budem trudna s a curciom ali sam dobila prijedlog Daria sto mi se svidjelo ali muz rekao nono morbidno mu (on je dario)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:28:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image anidla ja sam to rekla kad je Josko Lokas voditelj upitnika dao ime svojoj curici i ostade tako...
musko mi se svdja Andrea i Matija al mm kaze da ne dolazi u obziruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti bas hoces narod da zbunjujesuser posted image user posted image user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi smo totalno drukciji od drugihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jadna moja djeca

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:29:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

meni je zensko ime pravo lijepo Petra, ali kad skontam da je to od pere odmah mi muka hahahaha

ja sam oduvijek znala da ako bude djecak ce biti dario ili andrej i eto bi Andrej

za curicu sam imala jedno ali sam odustala, previse ih je tako da sad nemam definitivno koje ako nekad budem trudna s a curciom ali sam dobila prijedlog Daria sto mi se svidjelo ali muz rekao nono morbidno mu (on je dario)


zasto morbidnouser posted image ima dosta takvih slucajeva. od moje kolegice muz jasmin a mala jasmina. sta faliuser posted image meni je lijepo i ime Karlo


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:30:38   
maja78 RR
ma ni meni ne fali ali on tako kaze, a obzirom da nije nista rekao za ime andrej, ako ikad budem trudna drugi put mozda njegova bude zadnja ili kompromis

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:31:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ma ni meni ne fali ali on tako kaze, a obzirom da nije nista rekao za ime andrej, ako ikad budem trudna drugi put mozda njegova bude zadnja ili kompromis




majo reci ti njemu da je Daria najljepse imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:32:43   
Hanady RR
jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:32:48   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ma ni meni ne fali ali on tako kaze, a obzirom da nije nista rekao za ime andrej, ako ikad budem trudna drugi put mozda njegova bude zadnja ili kompromis




majo reci ti njemu da je Daria najljepse imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



zar ne rece da je Noa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:34:16   
teacher75
Dalia i Daria su super! user posted image ja bih drugoj curici dala ime Dalia a mozda se do tada opet predomislim user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:34:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:34:57   
Romali
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image



Zar je stvarno mogao upisati takvo ime??

Sta znaci ime Amani??


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:35:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:35:30   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oplakah od smjeha


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:35:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jedan moj stariji kolega toliko je ponosan što je dobio sina pa mu dao ime Ismet junior...a on babo Ismet...
meni fakat bilo smiješno...
al kad sam vidjela rodni list u kome piše Ismet junior...kad nisma isti suzama pocjepaka od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image



Zar je stvarno mogao upisati takvo ime??

Sta znaci ime Amani??


napisala sam ja gore da znaci zelja


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:37:02   
Romali
E thanks, teacheruser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:38:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Romali

E thanks, teacheruser posted image

a na swahili jeziku znaci: harmonija, miruser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:38:56   
Hanady RR
Vjerujte mi upisao u roni list.
on radio kod nas...ia nakon nekog vremena donesu meni da mu zavšim papire zzadravstnea knjižica za dijete jer su mu djeca osiguran na njega...
kad je donio rosni list...majko moja ja počela da se smijem nekontrolisano...gleda me njegova sekretarica al ne porgovara od šokauser posted image user posted image user posted image user posted image

taj čovjek javna je lisčnost sad je direktor jedne ustanove...ma cirkus majkemi...upisao ga u roni list Ismet Junior ( J veliko...jer samo jedan je Junior hamanuser posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:39:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ma ni meni ne fali ali on tako kaze, a obzirom da nije nista rekao za ime andrej, ako ikad budem trudna drugi put mozda njegova bude zadnja ili kompromis




majo reci ti njemu da je Daria najljepse imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



zar ne rece da je Noa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






ma hajd majo ne zna tm da sam ovo za Nou reklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:41:11   
kaktuscic
Mi smo ime Mak izabrali dok smo se jos zabavljali, a ja sam tada bila 4 razred srednje skole, i ostade Mak! Nismo nasli konkretno znacenje, osim sto je mak cvijet, a i muz ima jedno cvijetno ime, jos samo da djevojcici (ako je budemo imali) damo Narcisa i ja ostado ko visak.
A sad bas kazem muzu drago mi je sto nije prva djevocica jer prije nisam cula za ime Mona, divno ime, eto ako Bod ga djevojcicu bit ce Mona!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:41:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Vjerujte mi upisao u roni list.
on radio kod nas...ia nakon nekog vremena donesu meni da mu zavšim papire zzadravstnea knjižica za dijete jer su mu djeca osiguran na njega...
kad je donio rosni list...majko moja ja počela da se smijem nekontrolisano...gleda me njegova sekretarica al ne porgovara od šokauser posted image user posted image user posted image user posted image

taj čovjek javna je lisčnost sad je direktor jedne ustanove...ma cirkus majkemi...upisao ga u roni list Ismet Junior ( J veliko...jer samo jedan je Junior hamanuser posted image user posted image user posted image user posted image )

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo sam muzu morala procitati...probudicemo Andrejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kralj...majkemi...kralj

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:44:32   
kaktuscic
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Vjerujte mi upisao u roni list.
on radio kod nas...ia nakon nekog vremena donesu meni da mu zavšim papire zzadravstnea knjižica za dijete jer su mu djeca osiguran na njega...
kad je donio rosni list...majko moja ja počela da se smijem nekontrolisano...gleda me njegova sekretarica al ne porgovara od šokauser posted image user posted image user posted image user posted image

taj čovjek javna je lisčnost sad je direktor jedne ustanove...ma cirkus majkemi...upisao ga u roni list Ismet Junior ( J veliko...jer samo jedan je Junior hamanuser posted image user posted image user posted image user posted image )



Ne mogu da vjerujem! hahahahaha  Mi u komsiluku imamo malog Suzukija!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:48:45   
maja78 RR
i meni je Mona predivno, evo sad bas razmisljam, nekako zvucno, hm stavljam je na listu user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:49:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

i meni je Mona predivno, evo sad bas razmisljam, nekako zvucno, hm stavljam je na listu user posted image

ja znam jednu Monu koja je ime dobila po svome dedi iz albanije...on je bio Mon....
curica je ko med...al značenje imena ne znamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Znacenje imena
15.9.2010 22:52:56   
maja78 RR
pisali su naprijed sta znaci i bas fino znacenje ali sam vec zaboravila (meni znacenja imena nista ne znace) user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *