|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znacenje imena
19.11.2014 14:28:27   
Ajlaaaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zdravo zene,evo mene prvi put na ovoj temi..naime,ocekujemo djevojcicu ali bas nam je tesko za ime...zanimaju me muslimanska imena....nekako sam najsigurnija da je to neko ime prvenstveno lijepog znacenja a i da je ime neke zenske licnosti poznate u historiji islama...jest da su neka najzvucnija aisa,merjem,fatima ali stvarno ih ima preeevise pa mi se ne mili dat.....neka o kojima smo razmisljali su: ajna,nadia,zehra,i zanima me dania????? Jel to uopste muslimansko????


Dania je žensko ime talijanskog porjekla. Dva su tumačenja ovog imena, jedno kaže da je vrsta biljke dok drugo kaže da znači bliska srcu. Drugi oblik ovog imena je Danija. Evo sta prodnadjoh za to ime. Od navedenih mi je Ajna najljepse user posted image

Evo nekih prijedloga: Riana,Berina,Alejna,Inaja,Asja,Šejma,Lamia,Alisa,Sumejja,Nejla,Najla,Amaja,Adna,Rejhana,Iman,Ilajda,Dzana,Nedzma,Nedzla,Ajsel,Dilara,Kajra,..

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Znacenje imena
19.11.2014 22:50:21   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Mahidevran 6

Dania jeste muslimansko,meni najljepse i najredje od navedenih ,znaci lijepa user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo jos nekih predloga:Ranija,Halima,Atija,Nedzla,Ismihan(a),Rumejsa,Rehana,Latifa
,Nurija,Umihana


Mm navalio halima pa halima hahahhaha....lijepo znacenje al ne bi....ranija se meni svidja al mm nece :( a ove sto imaju č,ć,đ nece ni da cuje hahhaa...meni se i nedzla i nedzma svidjaju al et necw mm....mada nekako mislim da ce bit ajna!!? Vidjet cemo aBd...zznaci dania je muslimansko?!

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mahidevran 6)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Znacenje imena
19.11.2014 22:51:42   
teacher75
Ajna i dania su mi bas lijepa imenauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Znacenje imena
19.11.2014 22:54:42   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Ajlaaaa


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zdravo zene,evo mene prvi put na ovoj temi..naime,ocekujemo djevojcicu ali bas nam je tesko za ime...zanimaju me muslimanska imena....nekako sam najsigurnija da je to neko ime prvenstveno lijepog znacenja a i da je ime neke zenske licnosti poznate u historiji islama...jest da su neka najzvucnija aisa,merjem,fatima ali stvarno ih ima preeevise pa mi se ne mili dat.....neka o kojima smo razmisljali su: ajna,nadia,zehra,i zanima me dania????? Jel to uopste muslimansko????


Dania je žensko ime talijanskog porjekla. Dva su tumačenja ovog imena, jedno kaže da je vrsta biljke dok drugo kaže da znači bliska srcu. Drugi oblik ovog imena je Danija. Evo sta prodnadjoh za to ime. Od navedenih mi je Ajna najljepse user posted image

Evo nekih prijedloga: Riana,Berina,Alejna,Inaja,Asja,Šejma,Lamia,Alisa,Sumejja,Nejla,Najla,Amaja,Adna,Rejhana,Iman,Ilajda,Dzana,Nedzma,Nedzla,Ajsel,Dilara,Kajra,..


Fini prijedlozi :) vise tih imena mi se svidja...ja volim ta rijetka i neobicna al mm je visee za ona staromodna hahaha klasicna:) al nagovorit cu ga vec nekako hihih...mada smo sinu zajedno birali i zove se mustafa....bitno nam je da ima fino znacenje a i da se spominje u historiji islama ( da ne kazem u Kur' anu konkretno) al zenska bas nemaju neka...a ona koja imaju su bas cesta tak da....
Svidjaju mi se prijedlozi :) hvala

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Znacenje imena
19.11.2014 23:17:18   
canim
Mustafa i Emina, kud ces bolji izbor, Emina klasicno a i slaze se jel user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Znacenje imena
20.11.2014 17:22:26   
Mahidevran 6
Emina je definitivno najbolje ,nisam predlozila bejbibi jer sam ja Emina user posted image user posted image ...A Ajna nije lose ali je precesto znam najmanje 10 Ajni..

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Znacenje imena
20.11.2014 21:25:19   
bejbibi
Ej drage moje hvala vam na prijedlozima :) pubo lijepih imena a tesko odluciti:( ja bih voljela onako neobicno neko ime...anisamznala da je ajna cesto... Sasvim slucajno smo dosli do tog imena:) nesto muz govorio ajla,..ma reko necu..i tako krenuli kao iz tog imena i dosli na ajna :) a znaci prava,izvorna,nepatvorena( ovo ne znam,sta znaci haha) ... Aemina,ajla.lejla sve je to super samo su bas cesta..ja bih ipak nesto rjedje haha :)))) jedino se dvoumim oko ajna jer na turskom znaci ogledalo haha ali je arapsko ime ....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mahidevran 6)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Znacenje imena
20.11.2014 21:37:58   
mimi_2in1
Hej bejbibi, birali mi ime za curicu. I navro mm Asja i gotovo..a ja stvarno samo jednu aasju znala, moju kolegicu sa faxa. Divna osoba...pa hajd reko moze. Ja navijala za Ismihan, al on nije bio za. I ja popustim. Sad doslovno na svako metar ima po jedna Asja user posted image al ne smeta mi..nekako joj odgovara. Ne bih je mogla nikako zamisliti pod nekim drugim imenom. user posted image tako da kakvo god ime date vjeruj da ces poceti pronalaziti male curice oko sebe koje se tako zovu...kazu mozak vidi ono sto zna user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Znacenje imena
24.11.2014 7:10:36   
bejbibi
E asja je meni isto fino ime...jedno od majljepsih imena meni jw uvijek bilo Sara ::) ali imam u poeodici saru a i mm ima....tako da otpada....ma bekako kao da smo se usaglasili oko ajna al nije nista sigurno..mm je vise za ta neka tradicionalna imena,tipa zehra,halima itd.. A ja sam vise za neka neobicna :) kao ajna,dania,nadiaa,tajra...al vidjet cemo,valjda cemo se usaglasiti do poroda user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Znacenje imena
7.3.2017 5:20:51   
Zanazana
Zana je italijansko venecijanskog podrijetla ...i znacenje mu je lotosov cvijet .Na albanskom nema znacenje svijetlost nego mu je znacenje vila.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Znacenje imena
7.3.2017 5:24:26   
Zanazana
Zana je italijanskog venecijanskog podrijetla dolazi od imena Zuana sto znaci lotosov cvijet.Na albanskom ne znaci svijetlost nego vila.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Znacenje imena
7.3.2017 21:13:17   
Galicia
Ma who cares. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Zanazana)
Neposredna veza do poruke: 937
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *