|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
21.10.2012 19:31:50   
Tiruliru80
Pa ženo, zar si me i ovdje našla? Pa ni ovdje ne mogu da dođem do izričaja! :) user posted image

Ma sve je to OK, znam ja šta je umor, ali...

Dobro, sve će to na kraju da bude Ok, ali eto, trenutno mi to jako smeta! Kad mi bude 50 godina, onda može jednom u dva mjeseca, ali sad malo treba živosti! user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
23.10.2012 19:11:34   
anđelo

IZVORNA PORUKA: Tiruliru80

Zakljucak 50 nijansi!user posted image

Hm, odakle da počnem?
Razumjevanja imam puno!
Nisam lav u krevetu, ali nije da ne mogu pružiti užitak, ako ne prlikom penetracije, onda bar drugim metodama. Nikada ne dozvoljavam da žena ode iz kreveta nezadovoljna.
Puno sam toga pročitao i znam koliko je bitan razgovor, predigra, pa i sam čin sexa, ali ne znam kako da probudim volju kod nje!?
Pokušao sam više puta da razgovaramo, ali jednostavno ona je nezainteresovana.
jest da ima stresa u poslu, pa i umora, ali ja kada sam najumorniji, to je za mene relaxacija, a zbilja biram vrijeme kada nije umorna i tako to.
Nije uvjek bilo tako, ali sada je drastično! Ni prije nisam doživio da ona inicira sex, ali sada i kada ja pokrenem inicijativu, često dobijem "mokru čarapu". user posted image



Pitaj nju ,neka ti iskreno kaže da li ona izađe zadovoljna iz kreveta.Sve ovo što kažeš je tvoja strana priče...

i da ,potpisujem ovo što ena 23 kaže...

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
23.10.2012 19:28:46   
MicoTico
Mm i ja razgovaramo o bukvalno svemu, pa samim tim i o tome šta nam odgovara ili ne odgovara u sexu. Nemam vremena čitati misli ili pustiti da nagađa da li se meni nešto sviđa ili ne sviđa. Otvoreno mu kažem kad nešto ne štima.
Tiruliru, pitaj ženu u čemu je problem, probaj biti malo inovativniji, ali i tu s oprezom, da ne bi još više zglajzao.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
23.10.2012 19:42:47   
ajla86
Tirulirlu svi smo mi individue i reagujemo na milion nacina...
ja sam sa svojim muzem dugo bila u vezi i u braku smo 4 godine....o sexu se nama sta pricati....tu je bitan samo rad kukovima user posted image

radim 12 sati dnevno mogu reci fizikanerski poso....znaci dodzem kuci mrtva umorna i mrzim i sebe i sve oko sebe a o sexu da nepricam.ni na kraj mi pameti...
ali kad moj muz pridze meni na pravi nacin ja njega pocnem da skidam a ne on mene....vjeruj mi....
rastresi tu zenu..podsjeti je na uzitak,na strast....svi mi zapadnemo u razne krize kao zene...neprivlacne,debela ovakve i onakve+poso+obaveza mali milion....ko je lud da se znoji kad moze spavati....
ali tad ti treba da nastupas..da je probudis....
ponavljam svi smo individue.....
nadam se da ce vam se sexuualni zivot popraviti...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 9:08:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anđelo


IZVORNA PORUKA: Tiruliru80

Zakljucak 50 nijansi!user posted image

Hm, odakle da počnem?
Razumjevanja imam puno!
Nisam lav u krevetu, ali nije da ne mogu pružiti užitak, ako ne prlikom penetracije, onda bar drugim metodama. Nikada ne dozvoljavam da žena ode iz kreveta nezadovoljna.
Puno sam toga pročitao i znam koliko je bitan razgovor, predigra, pa i sam čin sexa, ali ne znam kako da probudim volju kod nje!?
Pokušao sam više puta da razgovaramo, ali jednostavno ona je nezainteresovana.
jest da ima stresa u poslu, pa i umora, ali ja kada sam najumorniji, to je za mene relaxacija, a zbilja biram vrijeme kada nije umorna i tako to.
Nije uvjek bilo tako, ali sada je drastično! Ni prije nisam doživio da ona inicira sex, ali sada i kada ja pokrenem inicijativu, često dobijem "mokru čarapu". user posted image



Pitaj nju ,neka ti iskreno kaže da li ona izađe zadovoljna iz kreveta.Sve ovo što kažeš je tvoja strana priče...

i da ,potpisujem ovo što ena 23 kaže...


to neka smlata od žene, nije ni prije inicirala sex, sex joj nije relaksacija, pa šta reći
nadji si drugu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 9:11:21   
veeseelaa
ačno je da je zaposlenim ženama draže spavanje nego seks,


mooooliiim, ne i ne



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 9:31:27   
mirnah
Meni je draze spavanje nego seks user posted image . Seks, iako u njemu uzivam, nije najveca naslada u mom zivotuuser posted image Npr, kad mi padne secer, veci uzitak mi pruza cokoladica nego bilo sto drugo!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 9:34:59   
veeseelaa
stvarno?
mene sex relaksira, utiče mi na ten, na zdravlje i na raspoloženje user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 10:51:14   
mala_sa
Mm i ja smo sinoc dosli do zakljucka da su za srecu dvoje ljudi potrebni zdravlje, sex i novac (bar u nasem slucaju)! Sto kaze vesela mene sex cini nasmijanom i zadovoljnom, a takva valjam prvo sebi, pa onda i ostalima user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 14:32:18   
Lejla Ka
http://www.youtube.com/watch?v=8jbtCw48ZR4&NR=1&feature=endscreen

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 14:39:09   
malena sharena
Ja sam spavalica user posted image Ja sam za to da se nicu spava, a po danu, kad je covjek horan i naspavan mogu ove vannastavne aktivnosti

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 14:40:06   
ena23

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

http://www.youtube.com/watch?v=8jbtCw48ZR4&NR=1&feature=endscreen

user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 14:43:24   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ena23


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

http://www.youtube.com/watch?v=8jbtCw48ZR4&NR=1&feature=endscreen

user posted image


Reko da malo presječem temu user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
24.10.2012 23:36:02   
Tiruliru80
Znaci drugu! Hm...

Gdje sad da nadjem drugu?user posted image

A sta da radim sa ovom? user posted image

P.S. pedeset nijansi sive!?
Piši kumu Gliši. Umalo da me ubije knjigom!
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 9:52:22   
Aiša
Tiruliru, niko ti ne savjetuje da tražiš drugu, barem ne prije nego što pokušaš riješiti problem sa suprugom, nisi o tome ništa napisao, jeste li razgovarali i slično?

Ovo za knjigu sam htjela ranije napisati da može imati samo kontra efekat, ali to sada nije bitno.

1. Nego, je li uvijek bila tako nezainteresovana?
2. Ti "trpiš" četiri godine takvo ponašanje i odbijanje?
3. Jesi li prije braka mogao zaključiti da ima (možda) smanjen libido i da joj seks nije toliko značajan?
4. Da li si imao nekih "izleta" za to vrijeme, ne znam jesi li i ti promijenio ponašanje, pa možda sada ima neke svoje zaključke u glavi, a ne razgovarate o tome?
5. Zašto ne posjetite seksologa?



A da ti odgovorim na ono pitanje s početka - Seks ne vole više muškarci, niti je ženama draže spavanje ili čokolada.

Smatram da su to samo mitovi.

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 10:01:13   
veeseelaa
Znaci drugu! Hm...

Gdje sad da nadjem drugu?user posted image


čuj gdje da nadješ, pametni imaju uvijek rezervu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 10:02:12   
Aiša
Joj veselaaa..... user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 10:36:40   
mala_sa
Jeste li vi uopste otvoreno razgovarali o vasem problemu??? Ako jeste, mora da ti je rekla neki razlog??? Takodjer, bih pitala 4to pitanje od Aise, mozda je ona stvorila neko "drugo" misljenje tebi?

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 10:49:21   
MAMA MA
Kupi joj neku lijepu ogrlicu bez ikakvog povoda,iznenadi je,nek se okrene da joj je zakopcas,i ti onda akcija s ledja....prvo njezni poljubac u vrat pa jedno "volim te" sapatom u uho..dalje znas sam.....i ima da gori ko olimpijska vatrauser posted image
user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 10:52:24   
MAMA MA
Pusti te neke suplje price,razgovore,i smaranja....djeluj!

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 10:55:11   
veeseelaa
ma kupiš joj ogrlicu a ona ti ne da opet, koji tać user posted image
ja da sam na tvom mjestu ignorirala bi je totalno, ono fino al ne prefino, budi učtiv al ne oblijeći oko nje i ne instistiraj na seksu
ni riječ, bilo bi dobro da ti nadje neku dvosmislenu poruku u tvom mobu, pošalji je sam sebi a ukucaj si broj kao neku šifricu user posted image
pročitaj je u njenom prisustvu i onda se nakezi, od uha do uha, nakon 15-20 min ostavi mob i izadji do toaleta, daj joj vremena user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.10.2012 10:56:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 11:08:13   
Aiša
Koliko sam mogla zaključiti:

!. Ne razgovaraju (o problemu), a možda njoj to i nije problem
2. Ne seksaju se (2x mjesečno kao da ga i nema)
3. "Umalo da ga ne ubije knjigom"
..........
...........
.........
Ogrlica, i posao "s leđa" neće biti rješenje

Hajde Tiruliru napiši komentare na ove postove

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 13:09:11   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kupiš joj ogrlicu a ona ti ne da opet, koji tać user posted image
ja da sam na tvom mjestu ignorirala bi je totalno, ono fino al ne prefino, budi učtiv al ne oblijeći oko nje i ne instistiraj na seksu
ni riječ, bilo bi dobro da ti nadje neku dvosmislenu poruku u tvom mobu, pošalji je sam sebi a ukucaj si broj kao neku šifricu user posted image
pročitaj je u njenom prisustvu i onda se nakezi, od uha do uha, nakon 15-20 min ostavi mob i izadji do toaleta, daj joj vremena user posted image





bas ovako, napravi je ljubomornomuser posted image pa ces vidjeti kako ce ona oblijetati oko tebe

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 13:11:54   
veeseelaa
al treba je par puta odbiti, nek se preznoji od muke
al ne ono drsko, nego joj draga moram nešto obaviti, u frci sam i bla bla
sve fino, a na njeno pitanje: šta je s tobom? nek ti fejs izgleda frapirano, začuđeno, pa kao sve je ok, čemu takva pitanja user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
25.10.2012 13:13:41   
MAMA MA
Vi ne kontate da ovako saljete poruku muskarcima da nas trebaju levatit da bismo bile dobre supruge,ljubavnice...

Nebih nikad oblijetala oko mog muza da vidim da me pravi budalom...u bilo kojem smislu...Nisam taj tip....mislim da bi se jos vise udaljila od njega....

A kad bih vidjela da se trudi da mi na neki nacin pokaze da mu je stalo,i ja bih razmislila o kocnicama zbog kojih ovo ili ono ne stima,pa bih se trudila da to popravim....



_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *