|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:21:07   
teacher75
http://www.poliklinika-analiza.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=344:zivotna-je-istina-muskarcima-s-godinama-pada-razina-testosterona&catid=65:anti-aging&Itemid=329

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:23:08   
teacher75
nego iskoristite jos ovih 10ak godina dok mozeteuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:23:25   
MAMA MA
Mom jos samo fali karirani pulover,stolica na ljuljanje,papuce,i solja caja s rumom u ruci,da poduprem teoriju o padu libida....user posted image user posted image ...sve ostale simptome ima...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:25:01   
animagical
ok, pada nivo hormona, stoji to..ne bih se slozila da je to vec nesto primjetno sa 40,ali hajde... u svakom slucaju, partneri se s godinama sve bolje poznaju i imaju precice za zadovoljiti se medjusobno, tako da iskustvo opet nadigra manjak hormona....

meni je to bio jedan od prioriteta, i u braku i u zivotu inaceuser posted image to je uostalom fizioloska potreba a ne neka specijalna sporedna potreba...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:25:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Mom jos samo fali karirani pulover,stolica na ljuljanje,papuce,i solja caja s rumom u ruci,da poduprem teoriju o padu libida....user posted image user posted image ...sve ostale simptome ima...user posted image user posted image user posted image

user posted image ma bolje jednom sedmicno kako treba nego svaki dan na silu. i meni libido opada, jos malo pa cu u menopauzuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:26:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical

ok, pada nivo hormona, stoji to..ne bih se slozila da je to vec nesto primjetno sa 40,ali hajde... u svakom slucaju, partneri se s godinama sve bolje poznaju i imaju precice za zadovoljiti se medjusobno, tako da iskustvo opet nadigra manjak hormona....

meni je to bio jedan od prioriteta, i u braku i u zivotu inaceuser posted image to je uostalom fizioloska potreba a ne neka specijalna sporedna potreba...

mi se zadovoljimo bez problema za 10-15 minuta al nam se nekad mrsko pokrenutiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:27:37   
InLove
Tiki to jos nisi otisla user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:27:51   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Mom jos samo fali karirani pulover,stolica na ljuljanje,papuce,i solja caja s rumom u ruci,da poduprem teoriju o padu libida....user posted image user posted image ...sve ostale simptome ima...user posted image user posted image user posted image

user posted image ma bolje jednom sedmicno kako treba nego svaki dan na silu. i meni libido opada, jos malo pa cu u menopauzuuser posted image


user posted image user posted image ne pretjeruj Tiki,izgledas ko milion dolara,đe ćeš namah u menopauzu...u pauzu mores al jok u meno

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:28:32   
animagical
sve je to u vasim glavamauser posted image ja znam i dosta starijih od vas koji se pokrenu bez po muke...i kazu da im godine i na tom polju gode...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:28:42   
teacher75
ma salim se malo veceras, pola ovog napisanog bacite u voduuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:30:05   
salmy
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Mom jos samo fali karirani pulover,stolica na ljuljanje,papuce,i solja caja s rumom u ruci,da poduprem teoriju o padu libida....user posted image user posted image ...sve ostale simptome ima...user posted image user posted image user posted image
hahahhaha,vaka sam ti ja...kad podjem na spavanje...umotam se u deku ko palacinak...ispod debela pidjama,carape i jorgan....Podje on,pa se vrati...kaze:jbt ko ce tebe nacuser posted image user posted image

< Poruku je uredio salmy -- 19.10.2012 23:33:19 >

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:32:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Mom jos samo fali karirani pulover,stolica na ljuljanje,papuce,i solja caja s rumom u ruci,da poduprem teoriju o padu libida....user posted image user posted image ...sve ostale simptome ima...user posted image user posted image user posted image
hahahhaha,vaka sam ti ja...kad podjem na spavanje...umotam se u deku ko palacinak...ispod debela trenerka,carape i jorgan....Podje on,pa se vrati...kaze:jbt ko ce tebe nacuser posted image user posted image

prodje ga voljauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:32:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: InLove

Tiki to jos nisi otisla user posted image user posted image

mrsko mi se pokrenutuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 23:38:54   
Tiruliru80
Pozdrav svima na forumu! Ja sam ovdje novi! Vidim da su sve zene ovdje na temi, pa me zanima da li je dozvoljeno i muskima da diskutuju na ovoj sekciji? user posted image

Iskreno volio bih malo da preispitam sebe, da li ja nisam normalan, ili nešto drugo ne štima u mojoj sexualnoj vezi!? user posted image
A to mi najbolje mogu žene dati savjet! user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 11:10:46   
teacher75
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581402_371021796314738_319439637_n.jpg

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 11:45:19   
anđelo

IZVORNA PORUKA: teacher75

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581402_371021796314738_319439637_n.jpg

user posted image user posted image



hahahhaahha...eh nismo još do ovoga došli

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 11:48:05   
anđelo

IZVORNA PORUKA: Tiruliru80

Pozdrav svima na forumu! Ja sam ovdje novi! Vidim da su sve zene ovdje na temi, pa me zanima da li je dozvoljeno i muskima da diskutuju na ovoj sekciji? user posted image

Iskreno volio bih malo da preispitam sebe, da li ja nisam normalan, ili nešto drugo ne štima u mojoj sexualnoj vezi!? user posted image
A to mi najbolje mogu žene dati savjet! user posted image


Ne znam da li je dozvoljeno muškarcima,to najbolje može moderator reći ,ili neka žena koja poznaje pravila...
ti izloži svoj problem ,a članice mogu reći svoje mišljenje

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 12:10:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: anđelo


IZVORNA PORUKA: Tiruliru80

Pozdrav svima na forumu! Ja sam ovdje novi! Vidim da su sve zene ovdje na temi, pa me zanima da li je dozvoljeno i muskima da diskutuju na ovoj sekciji? user posted image

Iskreno volio bih malo da preispitam sebe, da li ja nisam normalan, ili nešto drugo ne štima u mojoj sexualnoj vezi!? user posted image
A to mi najbolje mogu žene dati savjet! user posted image


Ne znam da li je dozvoljeno muškarcima,to najbolje može moderator reći ,ili neka žena koja poznaje pravila...
ti izloži svoj problem ,a članice mogu reći svoje mišljenje



ovo je porodicni portal.... kamo srece da imamo vise muževa, tata...

ako si dosao s potrebom za savjetima i diskusijom o nekom problemu doboro si dosao ...ali ako si tu radi zezancije, provokacija i sl... bices brzo "procitan", upozoren pa iskljucen...
Btw dobrodosao

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 21:34:02   
Tiruliru80
Nikako nemam namjeru da nekoga provociram ili na bilo koji način da nekoga uvrijedim!
Baš mi treba diskusija sa ljudima koji imaju razumjevanja i koji imaju slične ili iste probleme!
Imam ja više problema, ali ovdje koliko vidim tema je savjeti za dobar - bolji sex!
Mene zanima da li je baš tolika razlika u sexualnosti žena i muškaraca?
Evo ovako:
U braku sam 4 godine, a ja i moja supruga nikako da se uskladimo! JA imam jaku želju i potrebu za sex, ali ona ni približno toliko. Meni 32 njoj 29 godina. Mislim nešto ako sada nećemo da uživamo u blagodati sexa, kada ćemo!?
Ja imam potrebu bar svaki treći dan, ako ne može svaki drugi, a što se nje tiče kaže da je dovoljno svake druge sedmice (ako mora).
Eh sad, da li stvarno žene nemaju toliko potrebu?
Ja znam da je to individualno, kao i kod muških, ali eto da mi vi kažete jel vi imate veće ili manje potrebe?
Ja zbilja ne mogu da se suzdržim dugo i da čekam, pa kontam ili ja nisam normalan ili je nešto drugo!user posted image
Hvala!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 21:55:17   
bambi7
Kupi joj Pedeset nijansi, sva tri dijela!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 22:43:36   
ena23
malo sjedi sa njom, reci joj da zelis iskreno razgovarati o vasem prolemu, jer to jeste problem, pitaj je otvoreno sta joj godi,sta ne, da li je zadovoljna...mislim, ruzno je reci, ali mozda nisi bas doar u krevetupa se zeni ne da zaheavati za par minuta guranja tamo-vamo. proguglaj malo gdje su koje erogene zone itd, ima se svasta nesto procitati na internetuuser posted image
procitajv 50 nijansi sive, kupi i zeni, pa se zadajte u pricu sta vam se svidja u knjizi,koje poze bi vi isproali, koje su vam fantazije....


hm, ako ti je zena trudna, tek porodjena ili doji onda je stvar u hormonima i tad se jedino mozes nadati da ce kad djete odraste i njoj se zelja vratiti, a do tad....user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 22:54:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

malo sjedi sa njom, reci joj da zelis iskreno razgovarati o vasem prolemu, jer to jeste problem, pitaj je otvoreno sta joj godi,sta ne, da li je zadovoljna...mislim, ruzno je reci, ali mozda nisi bas doar u krevetupa se zeni ne da zaheavati za par minuta guranja tamo-vamo. proguglaj malo gdje su koje erogene zone itd, ima se svasta nesto procitati na internetuuser posted image
procitajv 50 nijansi sive, kupi i zeni, pa se zadajte u pricu sta vam se svidja u knjizi,koje poze bi vi isproali, koje su vam fantazije....


hm, ako ti je zena trudna, tek porodjena ili doji onda je stvar u hormonima i tad se jedino mozes nadati da ce kad djete odraste i njoj se zelja vratiti, a do tad....user posted image



nek ti je Bog na pomoći.user posted image

Ozbiljno...
sve stoji unaprijed rečeno...
I možda nije porblme u njoj nego u tebi...tvoj prustu, prilaz, razumjevanje...način.
Ja kada ne bih svoag supruga poželjela i obavljala to po nekom redu ''ako baš moram'' zapistala bih se gdje je kuršluz nastao...zašto me na njegov pogled a kamoli dodir trnci ne prolaze...
Možda je žena pos stresom nekim, posao, kuća, finansije...
možda ona stres tako ispoljavauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
20.10.2012 23:20:30   
ena23
i ne zaboravi, muskarci gledaju, zene slusaju.

znaci ti ces se vjerovsatno uzbuditi na prizor njeu donjem rublju, a ona da bi se uzudilamora da cuje rjeci, da je volis daje zelis, da te uzudjuje, da zelis svasta da jojradis...da osjetihemiju...
ma procitaj 50 nijansi,sve ce ti se samo kazati, garantuser posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
21.10.2012 0:42:07   
Tiruliru80
Zakljucak 50 nijansi!user posted image

Hm, odakle da počnem?
Razumjevanja imam puno!
Nisam lav u krevetu, ali nije da ne mogu pružiti užitak, ako ne prlikom penetracije, onda bar drugim metodama. Nikada ne dozvoljavam da žena ode iz kreveta nezadovoljna.
Puno sam toga pročitao i znam koliko je bitan razgovor, predigra, pa i sam čin sexa, ali ne znam kako da probudim volju kod nje!?
Pokušao sam više puta da razgovaramo, ali jednostavno ona je nezainteresovana.
jest da ima stresa u poslu, pa i umora, ali ja kada sam najumorniji, to je za mene relaxacija, a zbilja biram vrijeme kada nije umorna i tako to.
Nije uvjek bilo tako, ali sada je drastično! Ni prije nisam doživio da ona inicira sex, ali sada i kada ja pokrenem inicijativu, često dobijem "mokru čarapu". user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
21.10.2012 10:03:37   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Tiruliru80

Zakljucak 50 nijansi!user posted image

Hm, odakle da počnem?
Razumjevanja imam puno!
Nisam lav u krevetu, ali nije da ne mogu pružiti užitak, ako ne prlikom penetracije, onda bar drugim metodama. Nikada ne dozvoljavam da žena ode iz kreveta nezadovoljna.
Puno sam toga pročitao i znam koliko je bitan razgovor, predigra, pa i sam čin sexa, ali ne znam kako da probudim volju kod nje!?
Pokušao sam više puta da razgovaramo, ali jednostavno ona je nezainteresovana.
jest da ima stresa u poslu, pa i umora, ali ja kada sam najumorniji, to je za mene relaxacija, a zbilja biram vrijeme kada nije umorna i tako to.
Nije uvjek bilo tako, ali sada je drastično! Ni prije nisam doživio da ona inicira sex, ali sada i kada ja pokrenem inicijativu, često dobijem "mokru čarapu". user posted image


mužu moj jesi li to tiuser posted image

šalu na stranu, tačno je da je zaposlenim ženama draže spavanje nego seks, ali treba se postići neki načelni dogovor kojeg će se obje strane pridržavati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Tiruliru80)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *