|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:52:00   
felix

IZVORNA PORUKA: Ella_H

vesela istinu si reklauser posted image .


user posted image sutra ceš se ti jel da udatiuser posted image sjecam se prije kad muzevi odu na poso nedje dalje pa ih nema nekoliko dana. Kad trebaju kuci , drugarica il komšinica im rekne jel ti ceš se veceras udat muzek ti dolaziuser posted image zna se na šta se misli


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:52:59   
veeseelaa
pa tako je to, ja mislim da onaj ko ima redovit sex je samopouzdaniji, veseliji itd
čim mu vidiš onu nabijenu fejs znaš da niej čačko ništa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:53:24   
malena sharena
Ni ja nisam imala problema sa zeljom, vremenom i nacinom, mada nas je beba x puta omela cestim budjenjem. A vezani za ove rizicne trudnoce...moja je bila rizicna, kontrakcije, skracen grlic i doktorica nam je zabranila, ovim rijecima - spolni odnos. Mi smo to shvatili da je dozvoljeno sve osim penetracije i hvala Bogu, iznijela sam trudnocu bez problema. Ja vam se onda divim kako ste normalne uopste.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:54:05   
felix
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa tako je to, ja mislim da onaj ko ima redovit sex je samopouzdaniji, veseliji itd
čim mu vidiš onu nabijenu fejs znaš da niej čačko ništa user posted image user posted image user posted image


upravu si ...user posted image covjek odma leprša sav je hapyuser posted image

malena sharena ja sam imala rizicnu nad rizicnim trudnocama nisam se sex 9 mjes i posle poroda još mjesec dva evo me ziva zdrava
a da ti kazem da je lako bilo nije slagala user posted image dolazila sam u iskušenje al mm nije hvalim te boze da je, bio ko ja blentav nebi danas bilo A sigurno ga nebi dovela do vakta


< Poruku je uredio felix -- 19.10.2012 15:55:51 >


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:55:56   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:57:52   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: teacher75

3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi imamo sada problem jer alan spava s nama u sobi a ima uzasno lagan san, svaki susanj ga probudi, tako da nikako ne mozemouser posted image a lana u drugoj sobi


pa što se mora sex desiti u spavaćoj???
ima hodnik, kupatilo, na pregradnom zidu, na nosivom, balkonu, haustoru, kupatilu, ostavi, kuhinjiuser posted image


u nasem minijaturnom stanu nema sanse vjerujuser posted image

kak nema tiki bem mu tunje sto anel kaze user posted image

lana je skoro pa svako malo kod nane, a malac mora se zadesiti jednom u nekoliko mjeseci da zaspi kad tm dodje s posla
ti odma navali
snalazi se user posted image

mi to samo navecer, nema kod nas preko dana, ne da nam se, umorni oboje, samo u horizontali pred spavanje dolazi u obzir- tako je kad te godine savladajuuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.10.2012 15:58:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:58:12   
malena sharena
A jest ko hrana, samo neko jede vise, neko manje, neko ima manje kvalitetnu ishranu i tako. Al nadam se da nema na forumu gladnih zena :)

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:59:15   
felix
nikad necu zaboraviti recenicu od sveki, nikaduser posted image išla samnom kod ginica i on pred njom veli mi : nema sex ni da pomislim a kamal da bude išta dok se ne porodim , ako zelim ovo djete izvest do kraja .
Ona šuti ništa ja se crvenim malo mi neugodno

Mi van pošle kuci a ona ce jel no on rece nema se , ajjj pa joj pa ste ce moj B . kao njen sin de ba puti ti njih daj ti njemu malo kad tad nisam u zemlju propala necu nikad jebeš šamar da mi je opalila
ja sam sam šutila

Onda od druge sam savjet jedne gospodje dobila na to da nema sex je ajde ba lako je meni za muške kao njima mozeš napraviti znaš šta ja mislim i tu kad ne umre od stida mislila valjda na oralno user posted image
crnjak majkemi moje


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:59:50   
veeseelaa
a malac mora se zadesiti jednom u nekoliko mjeseci da zaspi kad tm dodje s posla


čuj jednom u nekoliko mjeseci user posted image user posted image user posted image
fleki looodaaa si user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 15:59:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ja se sjecam jednom,Alan je imao 8 mjeseci,spavao u kreveticu do naseg kreveta i ja i muz se zadali,kad sam se ja slucajno okrenula vidim Alana stoji poluotvorenih usta,to je bila faca za uslikatiuser posted image

user posted image user posted image user posted image i nas se par puta probudio u "nevakat" pa smo odustaliuser posted image jedini izlaz kad lana ode na vikend kod nane da preselimo u dnevnu mada smo tamo jos davno ugao razvaliliuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 19.10.2012 16:00:14 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:00:35   
felix
a niko na mene mislio nije kako cu ja user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:00:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ova tema se pretvara u savjete za "ikakav sex", daj sta das user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:01:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

A jest ko hrana, samo neko jede vise, neko manje, neko ima manje kvalitetnu ishranu i tako. Al nadam se da nema na forumu gladnih zena :)


poneko je strogo na dijetuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:01:28   
malena sharena
felix, i moj je bio stvarno strpljiv i razuman. Nego smo nas dvoje oboje tako skontali doktoricu i zato smo bili onako poprilicno leprsavi i sretni do kraja trudnoce, nismo se nesto patili.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:04:33   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: felix

nikad necu zaboraviti recenicu od sveki, nikaduser posted image išla samnom kod ginica i on pred njom veli mi : nema sex ni da pomislim a kamal da bude išta dok se ne porodim , ako zelim ovo djete izvest do kraja .
Ona šuti ništa ja se crvenim malo mi neugodno

Mi van pošle kuci a ona ce jel no on rece nema se , ajjj pa joj pa ste ce moj B . kao njen sin de ba puti ti njih daj ti njemu malo kad tad nisam u zemlju propala necu nikad jebeš šamar da mi je opalila
ja sam sam šutila

Onda od druge sam savjet jedne gospodje dobila na to da nema sex je ajde ba lako je meni za muške kao njima mozeš napraviti znaš šta ja mislim i tu kad ne umre od stida mislila valjda na oralno user posted image
crnjak majkemi moje



Joj felix, dozivjeh dva soka. Prvi, da ides gin sa svekrvom. I drugi, da ti daje takve savjete.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:04:36   
felix

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ja se sjecam jednom,Alan je imao 8 mjeseci,spavao u kreveticu do naseg kreveta i ja i muz se zadali,kad sam se ja slucajno okrenula vidim Alana stoji poluotvorenih usta,to je bila faca za uslikatiuser posted image

user posted image user posted image user posted image i nas se par puta probudio u "nevakat" pa smo odustaliuser posted image jedini izlaz kad lana ode na vikend kod nane da preselimo u dnevnu mada smo tamo jos davno ugao razvaliliuser posted image

user posted image user posted image

jebo to na kraju ceš morat menjat secijuuser posted image
bolje ti je onda u kupatilo il na pod il na stolicu bilo dje je jeftinije da prodješ nego ugaouser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:04:45   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: felix

nikad necu zaboraviti recenicu od sveki, nikaduser posted image išla samnom kod ginica i on pred njom veli mi : nema sex ni da pomislim a kamal da bude išta dok se ne porodim , ako zelim ovo djete izvest do kraja .
Ona šuti ništa ja se crvenim malo mi neugodno

Mi van pošle kuci a ona ce jel no on rece nema se , ajjj pa joj pa ste ce moj B . kao njen sin de ba puti ti njih daj ti njemu malo kad tad nisam u zemlju propala necu nikad jebeš šamar da mi je opalila
ja sam sam šutila

Onda od druge sam savjet jedne gospodje dobila na to da nema sex je ajde ba lako je meni za muške kao njima mozeš napraviti znaš šta ja mislim i tu kad ne umre od stida mislila valjda na oralno user posted image
crnjak majkemi moje



ovo me podsjeca na moju sveki kad sam se porodila. Kad god bi me zvala prjetila mi je da nista neradimo slucajno dok neprodje 40 dana. Hahah meni pre smjesno mi se vec 26. dan zadali na poso hahaha

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:08:11   
teacher75
juser posted image sve kad ne mozes avaza pustiti u naletu strasti da ne bi user posted image probudili, prodje nas volja. dok nije ovaj mali dosao nismo imali problema jer je lana od pocetka spavala u drugoj sobi a inace ona spava ko top a ovaj mali uzas, cim nesto susne budi se i place i dok ga ne podojim ne moze zaspati

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:09:33   
teacher75
user posted image user posted image felix bas me nasmija sa tim savjetima od sveki i te zeneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:09:49   
felix
malena sharena ništa me ne pitajuser posted image
tiki, ti bi malo i glasica pustila user posted image pa cuce te komšije user posted image ....


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:09:54   
SailorMoon


Eh onda Tiki neku ljepu, debelu deku prostri u kuhinju i opleti hahah

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:10:02   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ja se sjecam jednom,Alan je imao 8 mjeseci,spavao u kreveticu do naseg kreveta i ja i muz se zadali,kad sam se ja slucajno okrenula vidim Alana stoji poluotvorenih usta,to je bila faca za uslikatiuser posted image

user posted image user posted image user posted image i nas se par puta probudio u "nevakat" pa smo odustaliuser posted image jedini izlaz kad lana ode na vikend kod nane da preselimo u dnevnu mada smo tamo jos davno ugao razvaliliuser posted image


tiki, il si konzetvativna il staris ne kontam sta ce ti ugaouser posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:11:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Eh onda Tiki neku ljepu, debelu deku prostri u kuhinju i opleti hahah

u kuhinji mi plocice, tvrdo i odose krsta, ne moze mi dormeo pomociuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:11:53   
felix

IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ja se sjecam jednom,Alan je imao 8 mjeseci,spavao u kreveticu do naseg kreveta i ja i muz se zadali,kad sam se ja slucajno okrenula vidim Alana stoji poluotvorenih usta,to je bila faca za uslikatiuser posted image

user posted image user posted image user posted image i nas se par puta probudio u "nevakat" pa smo odustaliuser posted image jedini izlaz kad lana ode na vikend kod nane da preselimo u dnevnu mada smo tamo jos davno ugao razvaliliuser posted image


tiki, il si konzetvativna il staris ne kontam sta ce ti ugaouser posted image

user posted image
kod tiki je parola snadji se haman , još kad je to nabrzaka da se djeca ne bude još uspaljeno ne bira se mjesto jel da tiki .
što se vesela ušuti.user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
19.10.2012 16:13:00   
Ella_H
Felix ja se tako najvise volim osjecati
ko udajem seuser posted image .
I uvijek kazem nemorate mi vjerovati manje price, vise rada
i uvijek imajte otvorenu komunikaciju i svi sretniuser posted image .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *