|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:26:27   
Dida79

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dida79

vesela user posted image user posted image user posted image user posted image



morala sam user posted image ako mi se šta desi didi copy paste i dostavi maloj


bjezi tamo daleko bilo pu pu...ali fakat si me rasplakala sa ovim postomuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:27:13   
taurus
 ma daj vesela bježi s ove teme
rasplaka me
idi tamo na sex to ti bolje ide od ovoga user posted image user posted image user posted image user posted image
ostavi umiranje za kasnije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:28:09   
veeseelaa
tema ti je za 10 mila moja, nek si je vala otvorila, o smrti i treba misliti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:28:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: taurus

ma daj vesela bježi s ove teme
rasplaka me
idi tamo na sex to ti bolje ide od ovoga user posted image user posted image user posted image user posted image
ostavi umiranje za kasnije user posted image user posted image user posted image


vala baš i sama sam se rastužilauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:28:35   
Dida79
Vesela je svestrana zena svasta se od nje moze nauciti user posted image A naravno u seksu nema je ravne...da sam musko sad bi rekla ono njihovo uh

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:29:51   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image zezaj, zezaj
odo sad na veselije teme, joj kad se sutra javim s oporukom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:30:07   
Hanady RR
vesela draga...
taman se malo umirih pa sad opet user posted image user posted image user posted image user posted image

nemoj me zezat...nisi ti za ove teme bona...pa ajša mi mrva...
nemoj bona ovako pisati...mila moja...nema toga pisma ni lančića da njoj tebe nadomjeti nedo mi dragi Allah....

hajde šetnja tamo na sex teme....

teško je bez roditelje jednog biti i kad svoju porodicu imaš... a kamoli o tome da msilim da djecu ako su ovako mala ostavljam


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:30:42   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

Živi svaki dan kao da ti je posljednji -jednom sigurno nećeš pogriješiti!

user posted image

što u prevodu znači sex svakodnevi pa ko dida sve da skončamo.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:31:27   
Dida79
To si upravu mene cesto u zadnje vrijeme puknu takve misli...valjda sto sam imala ne tako davno smrtni slucaj u porodici zena mlada a iznenada preselila a iza nje ostale dvije prekrasne djevojciceuser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:34:13   
veeseelaa
djevojke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam vas htjela rastužiti al zaista sam više puta o ovom razmišljala, upravo ponukana nekim tragedijama drugih ljudi
Mislim svašta se može desiti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:37:34   
Dida79

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

djevojke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam vas htjela rastužiti al zaista sam više puta o ovom razmišljala, upravo ponukana nekim tragedijama drugih ljudi
Mislim svašta se može desiti



E dobro je vise tuznih tema...znam ja sam kriva ali to su samo bila moja razmisljanjauser posted image dobro je meni rekao mm da previse gledau u buducnost ali sta cu kad je to jace od meneuser posted image

Nego vesela tamo zena se zadeverala dolazi pomagaj jojuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:51:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ne znam zasto je ovo tabu kad nas sve ovo ceka lijepo bi bilo da covjek moze sve drzati pod kontrolom...a ako ne zaste da ne razmislajam o tomeuser posted image
Vesela a gdje u tome svemu tvoj muzic puzic ja kako god on je u mojoj prici na koji god nacin ispricanauser posted image


Ma nije tabu,ali ja o ovom ne mogu razmišljati a da se ne rasplačem,previše se uživim,ne bi rek´o danas je taj dan...Previše mi je teško i bolno zamisliti da bi moje djevojčice ovako male mogle ostati bez mene,bez svoje mame user posted image
Moja mama je umrla kad je meni bilo 15 (već tinejdžerka) ali tek sad,9 god poslije njene smrti znam šta je zapravo majka i čega sam sve ostala uskraćena,tada nisam znala.
Kao što rekoh iskreno se nadam da ću poživjeti malo duže,a ako mi nije suđeno,šta bih,nemoćna sam po tom pitanju,hvala Bogu,mislim da kada bih znala kada ću umrijeti umrla bih i ranije,od sikiracije.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:53:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ne znam zasto je ovo tabu kad nas sve ovo ceka lijepo bi bilo da covjek moze sve drzati pod kontrolom...a ako ne zaste da ne razmislajam o tomeuser posted image
Vesela a gdje u tome svemu tvoj muzic puzic ja kako god on je u mojoj prici na koji god nacin ispricanauser posted image


Ma nije tabu,ali ja o ovom ne mogu razmišljati a da se ne rasplačem,previše se uživim,ne bi rek´o danas je taj dan...Previše mi je teško i bolno zamisliti da bi moje djevojčice ovako male mogle ostati bez mene,bez svoje mame user posted image
Moja mama je umrla kad je meni bilo 15 (već tinejdžerka) ali tek sad,9 god poslije njene smrti znam šta je zapravo majka i čega sam sve ostala uskraćena,tada nisam znala.
Kao što rekoh iskreno se nadam da ću poživjeti malo duže,a ako mi nije suđeno,šta bih,nemoćna sam po tom pitanju,hvala Bogu,mislim da kada bih znala kada ću umrijeti umrla bih i ranije,od sikiracije.



hahahah baš me nasmija, nema sekiracije, kad bi znale morale bi skočiti i organizirati stvari


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:55:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

To si upravu mene cesto u zadnje vrijeme puknu takve misli...valjda sto sam imala ne tako davno smrtni slucaj u porodici zena mlada a iznenada preselila a iza nje ostale dvije prekrasne djevojciceuser posted image


Žalosti...kad čujem ovakvo nešto,danima ne mogu misliti ni o čemu drugom...

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 1:25:10   
milenium

IZVORNA PORUKA: Gracanka


Kao što rekoh iskreno se nadam da ću poživjeti malo duže,a ako mi nije suđeno,šta bih,nemoćna sam po tom pitanju,hvala Bogu,mislim da kada bih znala kada ću umrijeti umrla bih i ranije,od sikiracije.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se više ismijah a možda bi trebala bit ozbiljnija na ovoj temi. joj gračankouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 1:38:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Gracanka


Kao što rekoh iskreno se nadam da ću poživjeti malo duže,a ako mi nije suđeno,šta bih,nemoćna sam po tom pitanju,hvala Bogu,mislim da kada bih znala kada ću umrijeti umrla bih i ranije,od sikiracije.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se više ismijah a možda bi trebala bit ozbiljnija na ovoj temi. joj gračankouser posted image user posted image



Hahahah,meni tek sad smješno!Eto,opet ne bi bilo kako bih ja planirala....user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 10:04:12   
sarayka
Suviše mi je potresno i da mislim o tome sta bih....
Ne mislim na sebe kao i na svoj strah od smrti već na moju Mazu kao i svi mi koji hB imamo djecu.
Vasi postovi su i suvise potresni a samo mogu reci da se pronalazim u svakom od njih user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
11.7.2010 11:59:42   
DM
Slušaj nanu i daidzu oni su ti pravi prijatelji pored babija.

Cijelo tvoje pismo me rasplakalo(naročito zbog situacije u kojoj se nalazim..) ali sam ovu rečenicu istakla da te pitam-šta je sa drugom nanom?user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
11.7.2010 12:20:02   
Blue rose RR
Provela bih posljednji dan života sa svojim najvećim blagom što mi je Bog dragi podari -  sa svojom kćerkom.
Samo bih je grlila i ljubila.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
11.7.2010 13:16:10   
ajnur
U ibadetu...

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
11.7.2010 16:41:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: doublemum

Slušaj nanu i daidzu oni su ti pravi prijatelji pored babija.

Cijelo tvoje pismo me rasplakalo(naročito zbog situacije u kojoj se nalazim..) ali sam ovu rečenicu istakla da te pitam-šta je sa drugom nanom?user posted image



živa i zdrava, hB al nije prisna malena s njom kao sa mojima user posted image   inače pogledi na žensku djecu moje svekrve mi nisu ok pa malenoj ne bi savjetovala da je sluša (po pitanju većine stvari) ukoliko mene nekad ne bude.....

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.7.2010 16:42:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
12.7.2010 8:44:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
12.7.2010 8:47:18   
Nedi
Rasplakaste me na sabahuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ccccc.....znate li da nije lijepo rasplakati ženu ponedjeljkom na poslu?  Hem jutro, hem ponedjeljak, hem na poslu...

Često o tome razmisljam i uglavnom ovako kao vesela, prakticno i u interesu mog sina

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
12.7.2010 9:35:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

dida ma vala u ovoj svoj nekoj muci nisi trebala otvarati ovu temu,pa dajte ljudi mislite na nešto veselo,ali eto kad si je otvorila da i ja kažem šta bih........taj dan bih provela sa svojim roditeljima i mm
 
veeseelaa ti si me pravo rastužila,ne daj Bože da ti se šta desi ja bih potražioa tvog brata i zamolila ga da meni da tvoju Aki da se ja brinem o njoj,jer nemam svoju user posted image  user posted image ,a ti si to zaslužila, Boga mi bi joj sve zadovoljstvo pružila i stalno bih joj o tebi pričala


hej dobra moja ženice, ljubi tebe tvoja veeseelaa, da te Bog nagradi jednom djevojčicom u skorije vrijeme!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
12.7.2010 10:10:33   
sara.at
ajme sad cu vas pomlatiti hebem vam temu od ranog jutra rasplakivate narod,brisite ovu temu, mi gledamo kako cemo svaki dan da prezivimo unatoc teskoj situaciji i da odrzimo koliko toliko osmijeh na licu a vama djawo mira neda nego ste se razbubali o smrtiuser posted image user posted image
bubicee user posted image user posted image user posted image
 
vesela vala ti si svestrana zena sa sexa na zadnji dan zivota ajd bezi odavde ne preuzimaj losu energiju user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *