|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
4.10.2010 17:11:22   
rose
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: rose

ma mogu probat user posted image nista odo kuci kad zavrsim s poslom po dosadasnje nalaze i idem probat srecu ...kad udjem u bolnicu pa gdje je ginekologija?

nemoj ici na glavni ulaz malo je komplikovano....idi na onaj ulaz u bolnicu gdje ima KLAS prodavnica....eh kad udjes popenji se uz stepenice na prvi sprat,onda idi odmah hodnikom desno i samo idi tim hodnikom doci ces do dijela gdje je porodjajna sala,prodjes taj dio i odmah imas stepenice popenjes se uz te stepenice i tu ti je ginekologija


hajd hvala valjda cu se snaci user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
4.10.2010 22:10:31   
rose
isla sam veceras...nije se moglo na taj ulaz al se snadjoh i na glavnom...dr. masic me primio, uradili smo ctg i uz, malo popricali o porodu u vodi i nalazima koje trebam uraditi, i vidim na nalazu kontrola za 2 sedmice...svakako idem sutra i svojoj doktorici i ona ce me poslati da radim krv...sad cu ih nekako izbalansirati jos ovpo par sedmica...a dr. masic ma znate i same, jako prijatan i fin user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 8:36:25   
10 mart 2009
Drago mi je zbog tebe rose, što si napokon i to završila...želim ti laganu trudnoću, lak porod i zdravu user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 9:47:12   
amiboj
Pozdrav zenice, ako saznate da li je doktor Nakas sutra dezurni javnite molim vas, hvala puno

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 10:43:09   
rose
IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

Drago mi je zbog tebe rose, što si napokon i to završila...želim ti laganu trudnoću, lak porod i zdravu user posted image


hvala, primaklo se user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 11:07:28   
aldi87

IZVORNA PORUKA: rose

isla sam veceras...nije se moglo na taj ulaz al se snadjoh i na glavnom...dr. masic me primio, uradili smo ctg i uz, malo popricali o porodu u vodi i nalazima koje trebam uraditi, i vidim na nalazu kontrola za 2 sedmice...svakako idem sutra i svojoj doktorici i ona ce me poslati da radim krv...sad cu ih nekako izbalansirati jos ovpo par sedmica...a dr. masic ma znate i same, jako prijatan i fin user posted image

bas mi je drago,ma on je xtra doktor nikad nije nijednu trudnicu odbio....jel bilo guzve gore....a ti znaci planiras porodjaj u vodi

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 15:49:20   
rose
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: rose

isla sam veceras...nije se moglo na taj ulaz al se snadjoh i na glavnom...dr. masic me primio, uradili smo ctg i uz, malo popricali o porodu u vodi i nalazima koje trebam uraditi, i vidim na nalazu kontrola za 2 sedmice...svakako idem sutra i svojoj doktorici i ona ce me poslati da radim krv...sad cu ih nekako izbalansirati jos ovpo par sedmica...a dr. masic ma znate i same, jako prijatan i fin user posted image

bas mi je drago,ma on je xtra doktor nikad nije nijednu trudnicu odbio....jel bilo guzve gore....a ti znaci planiras porodjaj u vodi


ja planiram sto lakse to bolje...ako ce mi voda olaksati super...ali ako ne bude islo, ja bih onda iz vode presla na stocic...uvijek mogu na sto na kraju user posted image

nije bila guzva...mozda 3-4 zene ispred mene...cim je otvorio vrata poslao me na ctg...danas muz uzeo papir sta trebam od testova pa cu kasnije po uputnicu i sutra ujutro vadit krv

< Poruku je uredio rose -- 5.10.2010 15:50:16 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 17:24:22   
aldi87

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: rose

isla sam veceras...nije se moglo na taj ulaz al se snadjoh i na glavnom...dr. masic me primio, uradili smo ctg i uz, malo popricali o porodu u vodi i nalazima koje trebam uraditi, i vidim na nalazu kontrola za 2 sedmice...svakako idem sutra i svojoj doktorici i ona ce me poslati da radim krv...sad cu ih nekako izbalansirati jos ovpo par sedmica...a dr. masic ma znate i same, jako prijatan i fin user posted image

bas mi je drago,ma on je xtra doktor nikad nije nijednu trudnicu odbio....jel bilo guzve gore....a ti znaci planiras porodjaj u vodi


ja planiram sto lakse to bolje...ako ce mi voda olaksati super...ali ako ne bude islo, ja bih onda iz vode presla na stocic...uvijek mogu na sto na kraju user posted image

nije bila guzva...mozda 3-4 zene ispred mene...cim je otvorio vrata poslao me na ctg...danas muz uzeo papir sta trebam od testova pa cu kasnije po uputnicu i sutra ujutro vadit krv

e super mila,jer to ti je najbolje dogovorit se s masicem,znam da je on i jos dvoje doktora isli u split na seminar za taj porodjaj u vodi,eh zato ti se najbolje s njim dogovoriti oko toga.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
5.10.2010 22:15:06   
rose
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: rose

isla sam veceras...nije se moglo na taj ulaz al se snadjoh i na glavnom...dr. masic me primio, uradili smo ctg i uz, malo popricali o porodu u vodi i nalazima koje trebam uraditi, i vidim na nalazu kontrola za 2 sedmice...svakako idem sutra i svojoj doktorici i ona ce me poslati da radim krv...sad cu ih nekako izbalansirati jos ovpo par sedmica...a dr. masic ma znate i same, jako prijatan i fin user posted image

bas mi je drago,ma on je xtra doktor nikad nije nijednu trudnicu odbio....jel bilo guzve gore....a ti znaci planiras porodjaj u vodi


ja planiram sto lakse to bolje...ako ce mi voda olaksati super...ali ako ne bude islo, ja bih onda iz vode presla na stocic...uvijek mogu na sto na kraju user posted image

nije bila guzva...mozda 3-4 zene ispred mene...cim je otvorio vrata poslao me na ctg...danas muz uzeo papir sta trebam od testova pa cu kasnije po uputnicu i sutra ujutro vadit krv

e super mila,jer to ti je najbolje dogovorit se s masicem,znam da je on i jos dvoje doktora isli u split na seminar za taj porodjaj u vodi,eh zato ti se najbolje s njim dogovoriti oko toga.


plus on je i bio na primopredaji stocica tako da mi je nekako najbolji za pricu o tome...u biti rekao mi odradi ove nalaze pa dodji user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
7.10.2010 11:16:49   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: lilybeby

ja sam doktora Nakasa zvala i zakazao mi je 7-og u kabinetu a znam da radi i 11-og jer su mi tada zakazale neljubazne tete sa recepcije ali mi je to bilo kasno.eto nadam se da sam ti pomogla i da ti nije kasno

a joj user posted image Sta bi s dr. Nakasom za danas? Ja zovem i kazu mi da nije tu uopste 

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
7.10.2010 13:27:58   
peky
dr.nakas nije danas u kabinetu vec nenad, ja bila danas.... i ja sam mislila da je nedzad al nije :(

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
7.10.2010 13:29:54   
peky
nedzad nije danas na kabinetu, vec dr.nenad :( i ja sam mislila da je nedzad pa otisla jutros i iznenadila se kad sam vidjela nenada...a vidjela sam nedzada jutros  na poslu jeste al ne gdje treba hahahahahaha

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
7.10.2010 14:56:43   
aldi87

IZVORNA PORUKA: peky

nedzad nije danas na kabinetu, vec dr.nenad :( i ja sam mislila da je nedzad pa otisla jutros i iznenadila se kad sam vidjela nenada...a vidjela sam nedzada jutros  na poslu jeste al ne gdje treba hahahahahaha

i ja sam jutros bila,vidis sigurno smo se srele....nakas bio u operacionoj sali i nije bio uopste njegov dan da radi na kabinetu...steta....al vala vise necu ici dok me ne zaboli...svakako mi je ostalo jos 10 dana...

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.10.2010 8:39:53   
ajnur
Zna li neko jel dr Nakas ujutru radi tj jel dezura?Hitno mi je

< Poruku je uredio ajnur -- 9.10.2010 8:40:44 >


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.10.2010 8:42:23   
aldi87

IZVORNA PORUKA: ajnur

Zna li neko jel dr Nakas ujutru radi tj jel dezura?Hitno mi je

ja mislim da radi na kabinetu sutra ili prekosutra...ali nisam sigurna jos uvijek

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.10.2010 8:45:17   
ajnur
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: ajnur

Zna li neko jel dr Nakas ujutru radi tj jel dezura?Hitno mi je

ja mislim da radi na kabinetu sutra ili prekosutra...ali nisam sigurna jos uvijek


Juce mi je zakazao za 2 dana ne znam jel to sutra ili u ponedeljak?Al na drugi sprat mi rekao da dodjem?Ja saam sva pogubljena ovih danauser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.10.2010 8:58:13   
ajnur
Vidi mene treba mi dr. Masic ja pitam za dr. Nakasa?user posted image Jesam se prepalauser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.10.2010 9:10:05   
aldi87

IZVORNA PORUKA: ajnur

Vidi mene treba mi dr. Masic ja pitam za dr. Nakasa?user posted image Jesam se prepalauser posted image

hahaha ma nema veze,za masica neznam kad je...al ako ti je rekao da je na drugi sprat to ti je onda u dezuri,da ides poslije 5 na pregled.sretno

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.10.2010 19:06:14   
peky
IZVORNA PORUKA: aldi87


IZVORNA PORUKA: peky

nedzad nije danas na kabinetu, vec dr.nenad :( i ja sam mislila da je nedzad pa otisla jutros i iznenadila se kad sam vidjela nenada...a vidjela sam nedzada jutros  na poslu jeste al ne gdje treba hahahahahaha

i ja sam jutros bila,vidis sigurno smo se srele....nakas bio u operacionoj sali i nije bio uopste njegov dan da radi na kabinetu...steta....al vala vise necu ici dok me ne zaboli...svakako mi je ostalo jos 10 dana...


sigurno smo se vidjele, trebali bi nosati neku znacku da se prepoznajemo hhahahaha.....i meni je ostalo jos 15 dana do poroda oticu opet u utorak jer mi je reko tad da dodjem na kontrolu, nemam zivaca vise da ganjam doktore gore po vojnoj hahhaahaha.... tebi sretno u svakom slucaju ako "krene"....mozda se cak nadjemo gore u istoj sobi  ;)....prepoznaces me - ona sto ce se najvise derati hahahahha.... 

(odgovor članu aldi87)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
12.10.2010 13:25:34   
peky
Drage trudnice... ako neko zna kada je dr.Masic ove sedmice u dezuri nek mi odg na post...please hitno mi treba...hvala

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
12.10.2010 14:31:24   
rose
IZVORNA PORUKA: peky

Drage trudnice... ako neko zna kada je dr.Masic ove sedmice u dezuri nek mi odg na post...please hitno mi treba...hvala


ja mislim da je on bio juce...ako je svaki 6-i dan...jer je mene primio prosli utorak ...pretpostavljam da je onda u nedjelju opet dezurni?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
12.10.2010 16:00:06   
10 mart 2009
Rose, znam sigurno da je dr. Mašić bio dežurni u nedjelju 10.10. jer sam taj dan bila kod njega na kontroli. Dalje trebamo provjeriti da li je dežurni na 5 ili 6 dan, tj. petak ili subota. Pokušat ću saznati preko moje "obavještajne službe"user posted image   

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
12.10.2010 17:19:14   
rose
IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

Rose, znam sigurno da je dr. Mašić bio dežurni u nedjelju 10.10. jer sam taj dan bila kod njega na kontroli. Dalje trebamo provjeriti da li je dežurni na 5 ili 6 dan, tj. petak ili subota. Pokušat ću saznati preko moje "obavještajne službe"user posted image   


skontala sam jer je mene primio u ponedjeljak a citajuci stare postove naletih da se dezura mjenja na svakih 6 dana... ispada da je u nedjelju bio dezurni i onda je sada u subotu...hajd saznaj pa dojavi user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
15.10.2010 8:22:02   
10 mart 2009
rose, dežurni je u subotu user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
15.10.2010 12:56:58   
rose
IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

rose, dežurni je u subotu user posted image


bas sam to posla da pitam...hvala puno...taman imam ove nalaze za porod u vodi pa da radim dalje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *