|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Divanović
25.6.2013 13:00:00   
veeseelaa
temeljit jeste, ništa ne prepušta slučaju
ali je i ters i pomalo za penzije, po mom mišljenju
npr bijah kod njega neki dan i doniejla sam odredjene nalaze da napravi uvid u iste, nažalost jedan mi je ostao u autu, skroz zaboravih na njega
kaže on meni nešto ste mi S zaboravni, mrtav ozbiljan hahahah

ili na moje jedno podpitanje mi kaže: nisam ja student da me isputujete
hahahah pa mislim

il kad sam došla prvi put nakon + na testu na pregled, kaže mi , dok mi drži sondu u vagini, ja ne znam kako vas ovo ne boli, desna strana, ja bila i prošla i onda kaže aaaaa evo ga, trudni ste

pa mislim, jebo ga ti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: dr Divanović
25.6.2013 17:57:26   
shej
Bas mi je zao sto si imala takvo iskustvo. Meni je bio super, imala sam doslovno 101 pitanje i sve mi je strpljivo odgovorio, jedno 10tak minuta mi je objasnjavao sve sto radi na ultrazvuku i jedno 5 puta mi je ponovio da se ne valja puno udebljati :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: dr Divanović
25.6.2013 21:45:35   
aidana
Jest on malo na svoju ruku. Ja sam poslije pregleda kad mi je potvrdio trudnocu izasla placuci. Toliko je bio neljubazan da nisam mogla vjerovati. Ali eto posto ga vecina hvali dam mu ja jos jednu sansu i taj drugi put je bio nesto bolji pa sam nastavila ici. Ima on svojih losih dana ali nije uvijek takav. Ja sam se navikla na njegov karakter, ipak je najbitnije kakav je doktor a mislim da niko ne dovodi u pitanje njegovu strucnost. Meni je vodio citavu trudnocu a aBd i sljedecu ce, njemu ipak najvise vjerujem.

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: dr Divanović
25.6.2013 22:03:21   
jasminah
Meni je divke vodio dvije trudnoce i ja sam prezadovoljna. Detaljan je i susretljiv, zvala sam ga na tel. za svaku sitnicu. Neko kaze da je ters,a za mene je samo duhovituser posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: dr Divanović
26.6.2013 10:20:57   
veeseelaa
izgleda da imamo različit smisao za humoruser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: dr Divanović
26.6.2013 10:37:04   
M kao Mama
ne znam ja se eto opet ponavljam, ali ne mogu da odlolim, hahahaha, jednom sa otišla kod njega, sugeriosa mi je da uradim jenad nalaz i pretragu i pokazalo se da je "ubo" u srž problema, do tada haman i tri godine nema šta nisam ispregledala i litre krvi dala, al dijagnoze nije bilo, pomogao mi jeste, ali brate čovjek nikako ne voli kile, i to mu zamjeram, on je čovjek profesionalac i morao bi malo bolje to da prevaziđe, eto meni se kod njega ne sviđa kako je mršav, al ko me pita, tako da sam jednom otišla i nikada više, jer kad odem kod dr. pa još i platim ne očekujem da me vala do suza dovede, nego da mi pomogne, da me razgovori, utješi, zavisno kakve su okolnosti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: dr Divanović
26.6.2013 10:40:37   
veeseelaa
da, meni stalno govori da sam krupna žena, pa kontam legendo moja ti si sićušan i mršav pa ja tebi ko div izgledam user posted image
mada to me ne dotiče, mislim da bi trebao imati više takta al daj je stručan jeste, zato sam tu

i strašne me nervira kad ona što radi kaže da moram imati sitno, ma daaaj

jesam mahalušauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: dr Divanović
26.6.2013 10:44:10   
Lady26
A ti usitni sve po pola markice ili markicu i neka broji user posted image user posted image user posted image
Izvinjavam se na OT user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: dr Divanović
26.6.2013 10:48:16   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

A ti usitni sve po pola markice ili markicu i neka broji user posted image user posted image user posted image
Izvinjavam se na OT user posted image



user posted image baš mi šega, pregle dje 70 KM, ako joj daš stoju ko da si joj oko izvadio, de ba rekoh
sad moram kad kod njega krenem to znati
a ona kaže ostale trudnice to znaju pa imaju sitno hahahaha
on baš trenira strogoću

i ja se uprpila od njegauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: dr Divanović
26.6.2013 11:49:13   
Arminaa
Ccccccc, nemojte zezati Divnog (tako ga ja zovem, jer ga zaista tako i dozivljavam). Promijenila sam doktora i doktora, nisu mi odgovarali, sto zbog nestrucnosti, sto zbog aljkavosti, sto zbog brzine, dok nisam otisla kod njega. Sad molim Boga da mu podari dobro zdravlje i dug radni i zivotni vijek.
Od njega nikad nisam dozivjela tu bahatost i tersluk o kojem pricate, odgovarao je na sva moja pitanja bas strpljivo, zvala sam ga ujutro, uvece, vikendima, kad sam lezala u bolnici (sta god mi doktori u bolnici kazu, ja zovnem njega da se konsultujemuser posted image ) i za njega, kao sto vidite, imam samo rijeci hvale. Da nije bilo njega i njegove preciznosti i strucnosti, samo dragi Bog zna kako bi se zavrsila moja trudnoca zbog problema sa protocima. Svaki put kad pogledam svog smjeska, zahvalna sam Divnomuser posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: dr Divanović
26.6.2013 12:13:41   
veeseelaa
pa dobro, to je tvoje iskustvo, imala si rizičnu trudnoću pa se valjda više uključio i sa strpljivošlu i sl
nije sad ni on meni nešto zabermedet rekao al tako ponešto jeste sitno user posted image
ja jkažem da je stručan al malo bahat

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: dr Divanović
26.6.2013 12:34:31   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa dobro, to je tvoje iskustvo, imala si rizičnu trudnoću pa se valjda više uključio i sa strpljivošlu i sl
nije sad ni on meni nešto zabermedet rekao al tako ponešto jeste sitno user posted image
ja jkažem da je stručan al malo bahat


Ja sam imala skolsku trudnocu do 28. sedmice kada je doslo do problema sa protocima. Kako sam kod njega isla od 6. sedmice trudnoce, mogu reci da je prema meni imao isti odnos od samog pocetka, samo sto je kasnije, naravno, akcenat stavljao na protoke.
Moje 4 kolegice (od toga 3 trudnice) idu kod njega i takodje imaju slicna iskustva poput mene.
S druge strane, od mnogih zena sam cula da je bahat i ters, ali sam ja misljenja da treba znati sa njim u smislu, kad pocne pricati, ne prekidati ga dok ne zavrsi, sve njegove, nazovi zadatke, mislim na nalaze ispostovati do naredne kontrole, ne dovoditi njegove odluke u pitanje i to je dovoljno. Na sva pitanja ce odgovoriti strpljivo i krajnje korektno.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: dr Divanović
26.6.2013 12:39:47   
veeseelaa
ma nemam ja problem s komunikacijom inače user posted image
on je meni rekao da je ušće zatvoreno a ja sam nakon završetka pregledarekla: znači ušće je zatvoreno a on će: nisam ja student da me ispitujeteuser posted image
vidi ja to ne bi ni pitala, al sam prethodno izgubila bebu u 7 mjesecu trudnoće i otud moja bojatzan a on je znao za sva ta dešavanja.....
prije nikad nisam ni propitkivala doktora .... mego on mi kaže da je sve ok i ja odem bez dodatnih pitanja.... a sad je malo drugačije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: dr Divanović
26.6.2013 12:50:01   
Arminaa
Znam draga sve sto se desavalo, iz postova takodje znam da nemas problema sa komunikacijom i da je kod tebe, bas kao i kod mene, sto na umu, to na drumu - bez dlake na jeziku. Shvatam i tvoj strah i milione pitanja nakon izgubljene trudnoce u visokom stadiju, ali se samo prepusti njemu i ne brini. On je meni uocio problem sa protocima u 28. sedmici koji se nastavio pogorsavati iz sedmice u sedmicu, tako da mi je u 31. sedmici rekao da nam je cilj izgurati do 34. sedmice, jer tada beba moze samostalno disati, bez lijekova za pluca. Slusajuci njega i drzeci se njegovih savjeta, ja izgurah do 38+2 user posted image user posted image user posted image , a i tad sam se porodila, jer su mi isprovocirali porod, nije krenuo prirodno.

P.S. zaboravih napisati da si mi ti, citajuci tvoje komentare na raznim temama, jedna od drazih forumasicauser posted image . Lijep pozdrav

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: dr Divanović
26.6.2013 15:28:51   
veeseelaa
user posted image hvala
a reci mi kakvi protoci su bili problem? protoci u pupčanoj vrpci?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: dr Divanović
27.6.2013 8:46:25   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image hvala
a reci mi kakvi protoci su bili problem? protoci u pupčanoj vrpci?


Sva tri protoka su bila losa, srcani bolji od druga dva. Prvo je doslo do pogorsanja protoka u pupcanoj vrpci, a kako je to bilo stresno za bebu, jer nije bila u idealnim uslovima i dobivala dovoljno hrane, pogorsao se i mozdani protok (sreca pa je Divni predlozio hospitalizaciju, jer kad sam legla u bolnicu mozdani je vec bio 1,10). Tad sam bila kraj 8. mjeseca trudnoce i sjecam se kad su mi doktori u viziti rekli sacekat cemo dan-dva, ukoliko se protoci ne poprave moracemo te poroditi, a vidjecemo kako. Odmah sam nazvala njega i rekla mu da hoce da me porode, da bi mi on rekao da insistiram na sekciji, jer bi porod za bebu, u takvim uslovima, bio suvise stresan i rizican. Sreca pa su se protoci popravili uz konstantno lezanje i mirovanje.
Ja sam ubijedjena, da sam bila kod nekog drugog doktora, da bi mu protoci promakli, jer zaista ni kod jednog drugog doktora nisam vidjela i dozivila takvu posvecenost i detaljnost prilikom pregleda. I jos nesto moram naglasiti. Cijelo vrijeme me je ohrabrivao, govorio da se ne brinem, da situacija nije idealna, ali nije ni patoloska, bitno je da otvorimo 100 ociju i nadgledamo situaciju, da on cini sve sto moze, ali da nije cudotvorac i da je sve u Bozjim rukama, a to mi se jako svidjelo, jer sam ja prizemna i realna osoba, pa mi takav odnos odgovara.
Na kraju krajeva, ja sam otisla kod njega na pocetku trudnoce po drugo misljenje, jer mi je jedna doktorica koja ima privatnu ordinaciju rekla da se moram ocistiti, da ne smijem zadrzati bebu, buduci da mi nalaz TORCH-a nije dobar.
A rodila sam, hvala dragom Allahu i dr. Divanovicu, savrsenu, zdravu bebu koja danas ima 5 mjeseci, 8 kg i dug je 70 cm user posted image user posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: dr Divanović
27.6.2013 9:31:46   
veeseelaa
divno Armina, divno
svak čast za dr Divanovića, skidam kapu
ja i rekoh da je temeljan user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: dr Divanović
27.6.2013 9:56:17   
tekja

Ja sam ubijedjena, da sam bila kod nekog drugog doktora, da bi mu protoci promakli, jer zaista ni kod jednog drugog doktora nisam vidjela i dozivila takvu posvecenost i detaljnost prilikom pregleda.


Da je ovo ovako, bilo bi tragicno. Protoci su izuzetno bitan parametar razvoja i opstanka bebe i svaki dr. ih gleda i prati user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: dr Divanović
27.6.2013 10:15:21   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: tekja


Ja sam ubijedjena, da sam bila kod nekog drugog doktora, da bi mu protoci promakli, jer zaista ni kod jednog drugog doktora nisam vidjela i dozivila takvu posvecenost i detaljnost prilikom pregleda.


Da je ovo ovako, bilo bi tragicno. Protoci su izuzetno bitan parametar razvoja i opstanka bebe i svaki dr. ih gleda i prati user posted image


Naravno da ih svaki doktor prati, ja nisam ni rekla drugacije ali pogleda na koji sekund i to je to, meni su 2 razlicita doktora na Jezeru gledala protoke i rekla da su OK, a nisu bili, zato sto su pogledali na brzinu, oni to ukljuce na nekoliko sekundi, dovoljno da se na ekranu ocitaju od pocetka do kraja, znaci nekoliko talasa i to je to. Nijedan doktor ne mjeri protoke na 5 mjesta kao sto je Divanovic meni radio.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: dr Divanović
27.6.2013 12:36:43   
elma_87
Ja sam sa Divketom bas zadovoljna. Nisam osjetljiva pa je meni njegovo ponasanje duhovito :) Primjetila sam da voli kad postavljam pitanja i on odgovori na svako od njih. Na svoj nacin :) Pitanjima mu pokazujete kakvo je zaista vase stanje. On onda ima bolju sliku vase trudnoce. Ako postavite kakvo gluplje pitanje (nesto sto se podrazumjeva) odgovorit ce tipa: naravno da smijes - ne smijes, sta mislis kako drugi zive/rade... Ja ignorisem te njegove komentare i samo poslusam onaj dio smijes ili ne smijes :)

Vrlo je detaljan, i ako mu je nesto sumnjivo mjeri nekoliko puta. Biram ga jer mi treba doktor kojem 100% vjerujem. Ako on kaze da nesto trebam uraditi onda postoji i razlog. Uz njega nemam potrebu da trazim drugo misljenje. Meni je to najbitnije.

Ti njegovi komentari za debljinu mene ne doticu mnogo. Mozda se zbog njega trudim malo pripaziti. Da mi ne skrene paznju na to ja bih se totalno opustila. Covjek ipak zeli najbolje za nas, a debljina steti i meni i bebi.

To bi bilo moje misljenje :)

E sad jedno pitanje: Jel Divke radi 4d ultrazvuk u sklopu svoji regularnih 70 KM? :) Znam da smo nekad na pocetku to imali, oko 12 sedmice ali bih ja voljela i sad kad je bebac veliki :)

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: dr Divanović
27.6.2013 12:43:22   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: elma_87

Ja sam sa Divketom bas zadovoljna. Nisam osjetljiva pa je meni njegovo ponasanje duhovito :) Primjetila sam da voli kad postavljam pitanja i on odgovori na svako od njih. Na svoj nacin :) Pitanjima mu pokazujete kakvo je zaista vase stanje. On onda ima bolju sliku vase trudnoce. Ako postavite kakvo gluplje pitanje (nesto sto se podrazumjeva) odgovorit ce tipa: naravno da smijes - ne smijes, sta mislis kako drugi zive/rade... Ja ignorisem te njegove komentare i samo poslusam onaj dio smijes ili ne smijes :)

Vrlo je detaljan, i ako mu je nesto sumnjivo mjeri nekoliko puta. Biram ga jer mi treba doktor kojem 100% vjerujem. Ako on kaze da nesto trebam uraditi onda postoji i razlog. Uz njega nemam potrebu da trazim drugo misljenje. Meni je to najbitnije.

Ti njegovi komentari za debljinu mene ne doticu mnogo. Mozda se zbog njega trudim malo pripaziti. Da mi ne skrene paznju na to ja bih se totalno opustila. Covjek ipak zeli najbolje za nas, a debljina steti i meni i bebi.

To bi bilo moje misljenje :)

E sad jedno pitanje: Jel Divke radi 4d ultrazvuk u sklopu svoji regularnih 70 KM? :) Znam da smo nekad na pocetku to imali, oko 12 sedmice ali bih ja voljela i sad kad je bebac veliki :)


Sve potpisujem sto si napisala user posted image , a za 4D ti ne znam reci, jer mene zaista nije interesovalo i nisam ga htjela ni raditi, mislim da je neko pisao da mu je prebacio na 4D da vidi  bebu, bez nekog dodatnog placanja, najbolje da nazoves i pitas Sanelu.

P.S. Kad ces uzeti naocare od mene, kad pijemo kaficu?

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: dr Divanović
27.6.2013 13:48:25   
elma_87
Hehehhe sto se mene tice moze sutra :)
Sljedece sedmice sam na moru :)

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: dr Divanović
28.6.2013 8:23:22   
Arminaa
Ja mogu vikendom, jer radim, pa mi se teze uskladiti. Ako nista, moze kafica nakon mora user posted image .

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: dr Divanović
26.7.2013 11:14:51   
madame noire
molim vas, da li imate informaciju kada je dr. divanovic na godisnjem.
zovem 641 666 ne javlja se, pretpostavljam da je na GO user posted image

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: dr Divanović
26.7.2013 11:16:10   
Skvo RR
 29.07. pocinje raditi.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu madame noire)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *