|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1307 1308 [1309] 1310 1311   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:03:37   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: babilon

znam ja mjere koliko i sta treba, nego mi uvijek u glavi 'ok sad je dojio 10min i nema mlijeka i dalje je gladan, koliko da napravim'...
a to ko hoce odnosno nece da doji je licna stvar... :) ja dojim, ali kad nema onda nema... helem. Hvala zene jos 1, evo napravila sam mu, hapio je :)

i da, u slucaju da od npr 100ml popije 70ml pa za 1,5h opet bude gladan, da li da mu napavi novih 30ml pa da mu to dam i da li se onda nakon tih 30ml pratim vrijeme do slijedeceg hranjenja ili od ovih prvih 70ml (na kutiji pise da ga ta kolicina mlijeka treba 4h drzati)..ako me je iko aazumio :)))



ja sve sto znam je da AD ide na 3-4 sata pa kontam da je i tako sa kobinovanjem ad-a i podoja....

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 32701
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:04:03   
palachinken

IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Eh jos..ima li ko iz zenice slucajno..ako zna u igraoni ukod hotela dubrovnik od koliko primaju djecu..svaku sam obisla ali sve od dvije godine..a rado bih ga odvela,ako treba i ja sa njim samo da je sto vise medju djecom jer vidim da mu fali...



Ne primaju maje bebe nigdje. Mislim da ta igraona sad samo radi rodjendane. To si ti ovdje, nisam upratila.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 32702
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:05:59   
m.i.n.a.
Lady i za vas user posted image ...vidim da si se presaltala na dvicu al tako i treba,sve su one tebe cekale,hahahah...upratila sam Nadjin rodjendan,prelijepa je bila..nadam se da ce stat i sa prehladicama...mada "poznavajuci"tebe,sve ces ti to dovest u red:-)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32703
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:08:07   
m.i.n.a.
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Eh jos..ima li ko iz zenice slucajno..ako zna u igraoni ukod hotela dubrovnik od koliko primaju djecu..svaku sam obisla ali sve od dvije godine..a rado bih ga odvela,ako treba i ja sa njim samo da je sto vise medju djecom jer vidim da mu fali...




oo da,dosla sam:-)vidim spremate se za sunecenje aBd.....da vam sve prodje bas kako treba,samo se nemoj sekirat i zapamti da ce brzo prestat plakat:-)

Ne primaju maje bebe nigdje. Mislim da ta igraona sad samo radi rodjendane. To si ti ovdje, nisam upratila.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32704
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:10:03   
palachinken
Eh da je moj M mrvicu stariji, mogli bi kod nas organizovati igraonicu user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 32705
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:29:59   
Super Beba
Hvala svima na lijepim riječima za sunet :) Vadili nalaze, sve OK...sunet aBd u petak..eto, jedan "to do" manje sa liste user posted image
iskreno, ne znam što, ali ja se nešto i nisam preopteretila sa sunetom...idem logikom da to treba da se uradi, znam da će boljeti, al' i to tako treba, jbg..ma predever'o je mujo i gore vala...hB ima ko pomoći, pa će mi biti lakše...izabrala sam namjerno petak, da bi i MM mogao "ćejfiti" sa malim preko vikenda user posted image

i da, dobili smo još jedan zub, donja dvica izletila, sad brojimo ukupno 7 :) ova druga dvica se nazire, pa vjerovatno će i ona nekad sad...zato mali i bali k'o lud i trpa sve živo u usta...pojeo mi je daljinski...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32706
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:31:22   
sweet insanity
super za nalazeuser posted image

moja jede dlajinski i bez zuba, to joj je omiljena igrackauser posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32707
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:32:07   
animagical
kakvi se nalazi rade za sunet i gdje?

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32708
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:49:33   
palachinken
animagical, radis tamo gdje ces i sunetiti. Radi se vrijeme zgrusnjavanja krvi i jos nesto, zaboravih. Kod nas konkretno ide isti dan, 15 min prije sunecenja.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32709
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:52:37   
taurus
super bebauser posted image za nalaze
ma biće to bolje nego što misliš, garant, samo je prvi dan "kriza" je budu malo nervozni, ali sam ja R naveče dala paracetamol za bolove i spavao je bez problema
sutra kao da ništa nije bilo

gdje se sunetite, je li pod lokalnom ili općom anestezijom

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32710
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:53:35   
taurus
IZVORNA PORUKA: animagical

kakvi se nalazi rade za sunet i gdje?


trombociti, vrijeme krvarenja i eritrociti
krv se vadi iz prsta

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32711
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 14:56:29   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Super Beba

Hvala svima na lijepim riječima za sunet :) Vadili nalaze, sve OK...sunet aBd u petak..eto, jedan "to do" manje sa liste user posted image
iskreno, ne znam što, ali ja se nešto i nisam preopteretila sa sunetom...idem logikom da to treba da se uradi, znam da će boljeti, al' i to tako treba, jbg..ma predever'o je mujo i gore vala...hB ima ko pomoći, pa će mi biti lakše...izabrala sam namjerno petak, da bi i MM mogao "ćejfiti" sa malim preko vikenda user posted image

i da, dobili smo još jedan zub, donja dvica izletila, sad brojimo ukupno 7 :) ova druga dvica se nazire, pa vjerovatno će i ona nekad sad...zato mali i bali k'o lud i trpa sve živo u usta...pojeo mi je daljinski...




ooooooooo nisam upratila da nam drug ide na "cap-carap"! hajde i to skini s vrata. nek' je sa srećom!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32712
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:03:47   
palachinken
I mi cemo najvjerovatnije u petak po novi ćundras. Moram tortu napravit user posted image Kod mene u familiji svi drame, to sam vec spominjala, i lagano mi skacu po zivcima.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32713
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:19:19   
Super Beba
lady, taurus - hvala :)))

taurus - uzet' ćemo opću (neka inhalaciona anestezija), jer je mali prevelik za lokalne...tačnije, preživ, pa ne bih da ga doktor mora ganjat po stolu...ja ga jedva presvučem, mogu mislit' kako bi tek bilo na sunetu :))) a idemo u Sanasu...neki dr. Zvizdić (mislim da sam mu dobro "ufatila" ime heh)...

palachinken - kod nad srećom niko ne drami, ni u širok ni u užoj okolini, pa onda ni ja ne mislim o tome :) A tortu će neko drugi da pravi, nije to moj reon user posted image


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32714
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:22:33   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Super Beba


palachinken - kod nad srećom niko ne drami, ni u širok ni u užoj okolini, pa onda ni ja ne mislim o tome :) A tortu će neko drugi da pravi, nije to moj reon user posted image



Ih, ovdje se čuju rečenice "Majko mila, kako ću ja to preživjet'" pa nadalje.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32715
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:23:01   
sweet insanity
ja za sat idem na kontrolu, nervozna sam kao da nisam nikad bilauser posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32716
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:33:27   
zanzibarka
Samo da vam mahnemo, danas smo bili na prvoj kontroli, masallah dobila je kilogram, porasla 3cm, i upiskila dokotora posteno :) kad je primala vakcinu tako je zalosno plakala da mi je srce htjelo puci, jos mi kaze pristisni joj koljeno, kao to nju nista ne boli, sreca pa je muz bio, ja nisam imala srca za to, evo je sad pomalo pajki, budi se svaki tren i hoce da je stalno na siki, valjda joj lakse tako user posted image  jestel vi poslije prve vakcine stavljali oblogu od vode ili od alkohola?

_____________________________

Naša princeza, naše malo sunce došlo je na ovaj svijet 27.10. Hvala Uzvišenom na najljepšoj blagodati!!!

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 32717
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:34:20   
taurus
super beba i mi smo u sanasi i da znaš da je bolje da ga dr zvizdić suneti jer on je dječiji hirurga, ja tada nisam znala i mi bili kod nekog dr nana (arap, radi u hitnoj) koji je opšti hirurg

tako ga je ružno osunetio da smo prije dvije godine išli na pregled kod dr zvizdića, pa mi je tada objasnio razliku
on suneti kružno jer je dječiji hirurg, a ovaj dr nana reže ravno, znači samo navuče kožicu i cap, pa je zbog toga kod mog R ostao malo veći kožni nabor

ja se prepala što mu je piša mala (bojala se sindroma uvučenog penisa) i tada mi on to objasni i reče da mu je normalne veličine....navodno kako piša bude rasla izvući će se više vani

eto ja čitavu teoriju razvila oko pišauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 32718
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:35:22   
palachinken

IZVORNA PORUKA: zanzibarka

Samo da vam mahnemo, danas smo bili na prvoj kontroli, masallah dobila je kilogram, porasla 3cm, i upiskila dokotora posteno :) kad je primala vakcinu tako je zalosno plakala da mi je srce htjelo puci, jos mi kaze pristisni joj koljeno, kao to nju nista ne boli, sreca pa je muz bio, ja nisam imala srca za to, evo je sad pomalo pajki, budi se svaki tren i hoce da je stalno na siki, valjda joj lakse tako user posted image  jestel vi poslije prve vakcine stavljali oblogu od vode ili od alkohola?


Mlaka voda.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu zanzibarka)
Neposredna veza do poruke: 32719
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:35:46   
taurus

IZVORNA PORUKA: zanzibarka

Samo da vam mahnemo, danas smo bili na prvoj kontroli, masallah dobila je kilogram, porasla 3cm, i upiskila dokotora posteno :) kad je primala vakcinu tako je zalosno plakala da mi je srce htjelo puci, jos mi kaze pristisni joj koljeno, kao to nju nista ne boli, sreca pa je muz bio, ja nisam imala srca za to, evo je sad pomalo pajki, budi se svaki tren i hoce da je stalno na siki, valjda joj lakse tako user posted image  jestel vi poslije prve vakcine stavljali oblogu od vode ili od alkohola?


od prve vakcine nema reakcije (uglavnom)
je ni na jednu nisma stavljala oblogu, jedino ako se zacrveni i otekne stavlja se obloga od mlake vode
nikako alkohol

(odgovor članu zanzibarka)
Neposredna veza do poruke: 32720
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:39:02   
zanzibarka
Hvala vam  na odgovoru user posted image

_____________________________

Naša princeza, naše malo sunce došlo je na ovaj svijet 27.10. Hvala Uzvišenom na najljepšoj blagodati!!!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32721
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 15:40:39   
Super Beba
zanzibarka - stavi oblogu od stajaće vode...i no sikiriki, bebači se malo prepadnu, al' brzo oni to zaborave :))) i mashAllah, bebica fino napreduje user posted image

sweet - sretno :)))


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu zanzibarka)
Neposredna veza do poruke: 32722
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 16:14:30   
bombina
EVO MI SE SAD VRATILI OD DR.ISLI SMO NA ONU SIGURNU VARIJANTU...PLUCA SU UREDU,SAMO JOJ JE PUNO SEKRETA U NOSU,DALI SU NAM REUKAPI I AQUA MARIS DA CISTIMO NOSIC I SIRUP ZA KASALJ,NE MOGU NI DA PROCITAM KAKO SE ZOVE,U APOTECI SU NAM REKLI DA SU GA PORUCILI DA DODJEMO POSLIJE...ETO I AKO ZA PET DANA NE BUDE BOLJE S KASLJEM DA UKLJUCIMO PROSPAN,AKO BUDE DA JE NE DONOSIM NA KONTROLU ZATO STO IMA MASA BOLESNE DJECE...ETO,NADAMO SE DA CE BITI BOLJEuser posted image

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32723
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 16:28:11   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: taurus

super beba i mi smo u sanasi i da znaš da je bolje da ga dr zvizdić suneti jer on je dječiji hirurga, ja tada nisam znala i mi bili kod nekog dr nana (arap, radi u hitnoj) koji je opšti hirurg

tako ga je ružno osunetio da smo prije dvije godine išli na pregled kod dr zvizdića, pa mi je tada objasnio razliku
on suneti kružno jer je dječiji hirurg, a ovaj dr nana reže ravno, znači samo navuče kožicu i cap, pa je zbog toga kod mog R ostao malo veći kožni nabor

ja se prepala što mu je piša mala (bojala se sindroma uvučenog penisa) i tada mi on to objasni i reče da mu je normalne veličine....navodno kako piša bude rasla izvući će se više vani

eto ja čitavu teoriju razvila oko pišauser posted image user posted image user posted image


heheh, ti se to prepala u ime budućih djevojaka :P


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32724
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 16:35:49   
Medi_87
hellou, Super bebo sretno sa sunnetom, Zanzibarka bravo za djevojcicu, ja danas isla raditi papa test i kupiti sebi jaknu i u vas cijelom Sarajevu nigdje broja za mene definitivno se moram udebljatiuser posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1307 1308 [1309] 1310 1311   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1307 1308 [1309] 1310 1311   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *