|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 1315 [1316]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:56:07   
sporty mamaa
user posted image


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 29.11.2011 16:59:35 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32876
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:56:20   
sporty mamaa
Dan i od nas. Mi bili na vakcini, maloprije joj dala parecetamol, cisto preventivno, nadam se da necemo imati turu. Stavila joj na mjesto uboda malo ulja, cula sam da je to jako dobro, da poslije nema otoka ni crvenila
Animagical i mene zanima taj babyvac i kolika mu je cijena, cini mi se dobra spravica
A dolce gusto, u kako bi ja voljela da mi to neko pokloni za Bozic

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32877
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:56:38   
sporty mamaa
user posted image


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 29.11.2011 16:59:08 >

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 32878
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:56:54   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: animagical

taj babyvac, jel moze na koji bilo usisivac? i u sta se tacno na usisivacu utakne, jel gdje idu one obicne stope? nama jos ne treba ali eto, garant ce nekad opet zasliniti...bilo je tih problema kad smo izasli iz bolnice, ali ne od prehade nego se bio nagutao plodne i svega, jedva je disao...


user posted image


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 29.11.2011 16:58:38 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32879
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 17:01:05   
sporty mamaa
Sorry, koliko mi postova izbaci, a svaki put mi pisalo da nije poslano...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 32880
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 17:03:36   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: Super Beba

Čuh da čak nije 16 kafa, nego 8 patrona kafa, 8 mlijeko user posted image

a kako vi uspijete babyvac da ugurate u nos user posted image Daju vam bebe bez problema?... jer moj mali histeriše kad mu se približim sa maramicom, a kamoli nešto drugo...



Uh onda bolje da ne kupujemo,8 kafa je smijesno..To bi puklo za 2 dana..a da je kafa dobra-jeste user posted image
Ja sam E vise mucila onom rucnom pumpicom pa joj ovo nije smetalo,cudi me,inace je veliki ters..Njoj je bitno samo da je u rukama pa mozemo sta hocemo user posted image ..Koliko je hvalim ureci cu je user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32881
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 17:54:05   
bombina
e cure,a ovaj kaladont za turu,je li se namazu nogice ili???ne spada tura...user posted image user posted image i ima i proljevuser posted image user posted image

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32882
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 17:57:33   
palachinken
Kaladont mazes na tabane, ali provjeri prvo da li su hladni ili topli. Obloge uvijek idu na tople tabane. Ako su hladni, snazno ih masiraj dok se ne zagriju pa onda obloge. Imas ovdje tekst, meni je pomogao:
http://www.ringeraja.ba/forum/Temperatura!!!/m_412228/tm.htm

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bombina)
Neposredna veza do poruke: 32883
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 20:53:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Super Beba

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Super bebo, kad je sunet?


U petak u 17h :)))

Šta ima u institucijama :))

Kod vas nema više tura, baja i sl.? :* za N...



kod nas kašalj najstrašniji i sline neviđene..ali eto nema temperature pa se tješim da će nekako proći

u insitucijama, ista meta-isto odstojanjeuser posted image



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32884
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 21:26:02   
Amam
Ja evo ispratih goste,sad sjela a mm ce da slozi sudje na pranje user posted image .
I mi smo u procesu kupovine babyvac-a(citaj :cekamo da dodje u apoteku).Vjerujem da nece dati,jer ne da da mu obrisem nosic,histerise,jos sam mu kupila one male kao vatice iz DM-a,ma k'o dusha,ali dzaba.


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32885
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 21:28:44   
ladyblue RR
ja sam jučer kupila baby vac u apoteci Baščaršija. imaš ga i u onoj dežurnoj apoteci i na Socijalnom i na Č. vili. zove se Arianna i košta  43 KM. extra je!

< Poruku je uredio ladyblue -- 29.11.2011 21:29:15 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 32886
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:15:33   
lejla80
Evo da vam i se i ja prijavim...mi evo vec dvije noci ne spavamo A je prevristao bukvalno....sinoc imao temperaturu 39,3..a u kuci imali samo paracetamol koji mu ne pomaze..Uglavnom jutros ga odvedemo doktoru, nalaz krvi nista ne pokazuje..moramo izvadit i mokracu al to nam malo teze ide. Valjda cemo ujutro uspjeti napokon pa da i to prekontrolisemo..On sad mirno spava i danas je bio bas normala pa vidjecemo kakva ce biti noc..nadam se konacno sa malo sna jer i mm i ja smo gotov pali s nogu...

Jucer sam bila u Konzumu, sniznenje svih igracaka 30% pa eto zene navalite i obraduje svoje privjescice:) Ima dosta onih FP igracaka, bas su povoljne..

Mala_sa sretan rodjendanko preslatkom momkuuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32887
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:20:37   
lejla80
Evo da vam i se i ja prijavim...mi evo vec dvije noci ne spavamo A je prevristao bukvalno....sinoc imao temperaturu 39,3..a u kuci imali samo paracetamol koji mu ne pomaze..Uglavnom jutros ga odvedemo doktoru, nalaz krvi nista ne pokazuje..moramo izvadit i mokracu al to nam malo teze ide. Valjda cemo ujutro uspjeti napokon pa da i to prekontrolisemo..On sad mirno spava i danas je bio bas normala pa vidjecemo kakva ce biti noc..nadam se konacno sa malo sna jer i mm i ja smo gotov pali s nogu...

Jucer sam bila u Konzumu, sniznenje svih igracaka 30% pa eto zene navalite i obraduje svoje privjescice:) Ima dosta onih FP igracaka, bas su povoljne..

Mala_sa sretan rodjendanko preslatkom momkuuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32888
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:20:50   
lejla80
Evo da vam i se i ja prijavim...mi evo vec dvije noci ne spavamo A je prevristao bukvalno....sinoc imao temperaturu 39,3..a u kuci imali samo paracetamol koji mu ne pomaze..Uglavnom jutros ga odvedemo doktoru, nalaz krvi nista ne pokazuje..moramo izvadit i mokracu al to nam malo teze ide. Valjda cemo ujutro uspjeti napokon pa da i to prekontrolisemo..On sad mirno spava i danas je bio bas normala pa vidjecemo kakva ce biti noc..nadam se konacno sa malo sna jer i mm i ja smo gotov pali s nogu...

Jucer sam bila u Konzumu, sniznenje svih igracaka 30% pa eto zene navalite i obraduje svoje privjescice:) Ima dosta onih FP igracaka, bas su povoljne..

Mala_sa sretan rodjendanko preslatkom momkuuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32889
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:21:02   
lejla80
Evo da vam i se i ja prijavim...mi evo vec dvije noci ne spavamo A je prevristao bukvalno....sinoc imao temperaturu 39,3..a u kuci imali samo paracetamol koji mu ne pomaze..Uglavnom jutros ga odvedemo doktoru, nalaz krvi nista ne pokazuje..moramo izvadit i mokracu al to nam malo teze ide. Valjda cemo ujutro uspjeti napokon pa da i to prekontrolisemo..On sad mirno spava i danas je bio bas normala pa vidjecemo kakva ce biti noc..nadam se konacno sa malo sna jer i mm i ja smo gotov pali s nogu...

Jucer sam bila u Konzumu, sniznenje svih igracaka 30% pa eto zene navalite i obraduje svoje privjescice:) Ima dosta onih FP igracaka, bas su povoljne..

Mala_sa sretan rodjendanko preslatkom momkuuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32890
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:42:00   
mala_sa
Hvala svima na cestitkama user posted image
Moj djecak je veceras prvi put propuzao unaprijed user posted image user posted image

Lejla i Bombina sta nam je to uvatilo bebice, nadam se da ce brzo da ode tura i neka se vise ne vraca iss isss... evo malo pozz vibrica user posted image

Lejla da mu nisu zubici??? user posted image

Gamelli sve hocu da te pitam, pa zaboravim; nije valjda da je tvoj djecacic progovorio?? Ovaj moj se samo smije i pomalo gukne - al nije bas hitar za pricanjem user posted image

Mersiha bravo za Anesa user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 32891
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:43:22   
R&T@
taurususer posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32892
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:43:52   
R&T@
taurususer posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 32893
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 22:49:21   
Hanady RR
zaklju�at ćemo i poslati na �uvanje ovu temu...sad ću otvoriti novu...pa da vidimo jel porblem riješen...surađujet javite mi dal će biti Ok novootvorena.

http://www.ringeraja.ba/forum/Bebe_0_-_1_godine_(chat)/m_1130937/tm.htm
nova

< Poruku je uredio Hanady RR -- 29.11.2011 22:51:45 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32894
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 1315 [1316]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 1315 [1316]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *