|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 [1315] 1316   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:46:27   
palachinken
Za te pare možeš fino u Makarsku na kaFučino user posted image
IZVORNA PORUKA: Gemelli


sad iskreno nije ni jeftin, ne znam isplatili se za tu cijenu kupiti ...



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32851
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:50:54   
bombina
imamo sad i turuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32852
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:52:24   
Super Beba
dobar dan i od mene...ja evo prilegla da odmorim, od jutros nešto po kući...
mala_sa - sretan rođendan i sve naj! Momak je meeed medeni! Nek ti bude zdrav i nasmijan!

a za ovaj dolce gusto - ima po merkatorima..cijena je od nekuh 180 pa do 300 KM (koliko sam upratila), ovisno o mašini...al' se dodatno kupuju one kapsule i mislim da su one poprilično paprene...mada kažu da je kafa extra sa tog aparata..i ja MMa nagovarala da ga kupimo, al kad sračunam, dođe me skuplje pita nego tepsija...



_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32853
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:55:18   
palachinken

IZVORNA PORUKA: bombina

imamo sad i turuuser posted image user posted image user posted image

Bombina, nadam se da će brzo proći. Kolika je tura?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bombina)
Neposredna veza do poruke: 32854
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 14:09:03   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: bombina

imamo sad i turuuser posted image user posted image user posted image


e misha li mu :( Je li velika? Da probaš recept od Cickoline - kaladont na stopala?

cickolino - sretno sa dijetom :)) da ustraješ :*


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu bombina)
Neposredna veza do poruke: 32855
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 14:14:57   
mala_sa
Bombina misa mu vas pravo uhvatilo, jel puno visoka tura??

Amam sad sam bas isla uzeti postu, i dosla mi tona reklama, uglavnom svi nude sad za bosic tu kafe masinu, ovdije je ima od 70€ pa dalje - u principu sam aparat nije skup ali su kapsule jakooo skupe srednja marka kosta 20kom = 5€
Mi imamo Senseo aparat od Philipsa (cijena mu je 60€) - mm ga je kupio prije 4 ili 5 godina (jos uvijek radi ko lampa), on je na principu dozeta (jedna dozeta je jedna kafa) i mi 100kom dozeta platimo 9€. Sad trazimo aparat koji radi i sa kapsulama i sa dozetama - ali izgleda da ga jos nisu napravili user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32856
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 14:20:29   
bombina
ma skoro 39,evo istusirala sam je i dala paracetamol,pa cemo vidjeti...ako ne spadne,probacemo nesto drugo...

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32857
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 14:55:59   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Juuuutro ... necu da ucestvujem u raspravi o okretanju jer mi je na vrh glave user posted image Tu sam temu preradila 100 puta. Zdrava bebica ce sve sama kad bude spremna. Price da bebu treba uciti i vjezbati nemaju smisla i ne pokusavajte ...

Ja od danas na UN dijeti ... ako budem bezobrazna u komentarima da znate da nije do mene nego do dijete user posted image user posted image user posted image


ljubim ja tebe guzlo moja dragauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 32858
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 14:56:03   
ladyblue RR
Super bebo, kad je sunet?

< Poruku je uredio ladyblue -- 29.11.2011 14:58:12 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 32859
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 14:57:01   
ladyblue RR
mahanje od mene sa posla

mala_sa, sretan roendanko!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 32860
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 15:03:59   
treciputmama
da vam malo mahnemo...nemam kad citat....ali samo da znate da smo zivi i mislimo na vas.....

_____________________________

10.10.2005. rodila se moja ljepotica- nasa prva sreca
07.07.2009. obradovani smo po drugi put- stigao je jedan momak....
18.07.2011. jos jedna ljepotica se pridruzila sretnoj porodici...

eto...jedna veeeeelika sretna porodica, hvala Allahu dz.s

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32861
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 15:20:04   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Super bebo, kad je sunet?


U petak u 17h :)))

Šta ima u institucijama :))

Kod vas nema više tura, baja i sl.? :* za N...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 32862
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:24:23   
Amam
Ma i meni je on ko curica sladak,jos onaj crveni ma user posted image ,nije da je jeftin,ali njega jednom kupis ,ali te kapsule bi me ukopale,jer je mm bas kafopija velika.
Mala_sa sretan rodjendanko,ne znam rekoh li to prethodno.
Bombina nadam se da ce tura proci,probaj s pastom za zube i ja sam sebi stavljala,kad sam s anginom deverala.

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32863
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:26:07   
ciciban26
Kupili babyvac..a sta je slinca izletilo majko mila user posted image user posted image user posted image ..Umrla sam od smijeha,ona zizi i koluta okicama a slince lete iz nosa user posted image user posted image user posted image
Sto se dolce gusta tice i mi ga planiramo kupiti,kafa je preeedobra.. Nema nikakve razlike u aparatima osim u velicini odnosno kolicini vode.Najmanji aparat je oko 190 ali su kafe skupe oko 10 km je pakovanje od 16 kafica.
Bombina user posted image user posted image da tura brzo nestane user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 32864
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:30:24   
palachinken

IZVORNA PORUKA: ciciban26

Kupili babyvac..a sta je slinca izletilo majko mila user posted image user posted image user posted image ..Umrla sam od smijeha,ona zizi i koluta okicama a slince lete iz nosa user posted image user posted image user posted image
Sto se dolce gusta tice i mi ga planiramo kupiti,kafa je preeedobra.. Nema nikakve razlike u aparatima osim u velicini odnosno kolicini vode.Najmanji aparat je oko 190 ali su kafe skupe oko 10 km je pakovanje od 16 kafica.
Bombina user posted image user posted image da tura brzo nestane user posted image


Jesi vidjela! Dobro pa je tvoja mirna, kod nas je to operacija trijumf. JEdno ga drzi, drugo usisava, on drami.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32865
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:34:09   
Medi_87
Ajme to izgleda prava sprava,
Amam hvala puno, strasno volim komplimenteuser posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32866
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:37:49   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: palachinken

Jesi vidjela! Dobro pa je tvoja mirna, kod nas je to operacija trijumf. JEdno ga drzi, drugo usisava, on drami.


E sto ga ranije ne kupih user posted image ..Mm se uspanicio,a ona kulira..Stvarno katasrofa koliko u tom malom nosicu bude slinca..Koliko se inace drzi u nosnici,da ne pretjeram user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32867
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:39:56   
palachinken
Ja sam gledala neki klip na jutubu, po nekoliko sekundi jedna nosnica, pa duga, pa opet prva i tako šaraš.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32868
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:42:42   
animagical
taj babyvac, jel moze na koji bilo usisivac? i u sta se tacno na usisivacu utakne, jel gdje idu one obicne stope? nama jos ne treba ali eto, garant ce nekad opet zasliniti...bilo je tih problema kad smo izasli iz bolnice, ali ne od prehade nego se bio nagutao plodne i svega, jedva je disao...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 32869
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:48:09   
palachinken
Utakne se u cijev usisivača, gdje idu stopice. Moze u svaki usisivac, makar u ove po nasim standardima.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32870
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:50:42   
ciciban26
Palacinko hvala..mm se uspanicio da ce ostati bez daha ili da ce joj popucati kapilari pa mi bas i nije dao da skroz ocistim user posted image ..Ponovit cemo pred spavanac
Animagical mislim da moze na bilo koji usisivac..Uklopis u onu cijev od usisivaca i predstava pocinje. Ja se ne mogu nacuditi kolicini "blaga" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32871
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:51:52   
sporty mamaa
Dan i od nasuser posted image Nismo bas aktivni ovih dana, sa dva djeteta jedva sta i stignem procitat. Mi bili danas na vakcini, dobila u rukicu i nogicu, zacudo samo je na ubod mrvicu zaplakala i vise nista. Sad sam joj dala malo paracetamola, cisto preventivno. Prijateljica mi rekla da na mjesto uboda samo premazem uljem obicnim ili jos bolje maslinovim i da se nece uopce vidjeti mjesto uboda niti da ce biti otoka, pa sam sad i to uradila.
Vidim prica se o dolce gusto, i ja bi gaaaaaaaaa...... Al mm kaze skupe kave, a ja nesa 2 - 3 pijem dnevno, bi na glavu otisliuser posted image
Animagical i mene zanima taj babyvac, srecom ja kod starije nisam imala skoro nikavih problema s nosicem, pa nam nije ni trebalouser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32872
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:53:23   
mersiha 77
mala_sa generacijo Sretan vam 7-mi rodjendancic da ti bude zdrav,ziv i veseo puno,puno godinauser posted image user posted image
i da meddddd je mmmeeeeeeeddddeeeeeeeeeennnnnniiiiiiiii user posted image
moj Anes isto ovako sjediuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32873
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:54:12   
sporty mamaa
user posted image


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 29.11.2011 17:00:13 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32874
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 16:55:37   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: ciciban26

Kupili babyvac..a sta je slinca izletilo majko mila user posted image user posted image user posted image ..Umrla sam od smijeha,ona zizi i koluta okicama a slince lete iz nosa user posted image user posted image user posted image
Sto se dolce gusta tice i mi ga planiramo kupiti,kafa je preeedobra.. Nema nikakve razlike u aparatima osim u velicini odnosno kolicini vode.Najmanji aparat je oko 190 ali su kafe skupe oko 10 km je pakovanje od 16 kafica.
Bombina user posted image user posted image da tura brzo nestane user posted image



Čuh da čak nije 16 kafa, nego 8 patrona kafa, 8 mlijeko user posted image

a kako vi uspijete babyvac da ugurate u nos user posted image Daju vam bebe bez problema?... jer moj mali histeriše kad mu se približim sa maramicom, a kamoli nešto drugo...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 [1315] 1316   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 1314 [1315] 1316   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *