|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 [1314] 1315 1316   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:20:48   
animagical
mla sa divan ti je momcicuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32826
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:22:26   
lilylily
hej cicolino lino coko lino ha ha kad ce se znati rezultati za kalendar ja sva evo utrnula cekam da ljepotica pobjedi ma kani te se dijeta mrsavite pomalo umanjite kruh i slatko i odose kile

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 32827
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:31:12   
ciciban26
hello i od nas,mi bile na previjanju,mazile se pa sad malo bebolina pajki na mami :)..Opet nam se pojavio gnoj pa je dr. sinoc sjecnuo i stavio dren user posted image .Srce mi puca kad je na moje oci sjeckaju ali neka zavrsi na ovome bit cu presretna.
user posted image user posted image user posted image za djuga Ajnura,dobrica napreduje bas fino user posted image .Moja E se smije i zavodi ih na hirurgiji sve dok je ne dotaknu,ona pravi haos user posted image user posted image
Zenice na UN dijeti sretno user posted image .Meni je bilo zlo od nje,srozalami pritisak 80/70 bio..Ako vam bude falilo ideja za ruckic imam knjigu sa receptima pa vam napisem neki user posted image
Je li babyvac ona spravica sto se prikljuci na usisivac,ja kontam da je kupim.Jeste zadovoljne njome


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32828
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:35:00   
Medi_87
Animagical masAllah za decka, pa je li ti napisla u knjizicu tamo gdje su vakcine
Nama je uvijek frka za oblacenja, a pogotovo sad, ja navucem maicu a on je cupa
Cicko sretno s dijetomuser posted image
Bombina nadam se da ce malena sto prije ozdraviti
Mala_sa cestitamo maleni rodjendanuser posted image
Maglaj_mum pa i tvoj maleni je rođen na isti dan kao nase rr trojke,user posted image

(odgovor članu lilylily)
Neposredna veza do poruke: 32829
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:36:12   
Medi_87
Palačinko ni meniuser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 32830
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:38:40   
palachinken

IZVORNA PORUKA: ciciban26

hello i od nas,mi bile na previjanju,mazile se pa sad malo bebolina pajki na mami :)..Opet nam se pojavio gnoj pa je dr. sinoc sjecnuo i stavio dren user posted image .Srce mi puca kad je na moje oci sjeckaju ali neka zavrsi na ovome bit cu presretna.
user posted image user posted image user posted image za djuga Ajnura,dobrica napreduje bas fino user posted image .Moja E se smije i zavodi ih na hirurgiji sve dok je ne dotaknu,ona pravi haos user posted image user posted image
Zenice na UN dijeti sretno user posted image .Meni je bilo zlo od nje,srozalami pritisak 80/70 bio..Ako vam bude falilo ideja za ruckic imam knjigu sa receptima pa vam napisem neki user posted image
Je li babyvac ona spravica sto se prikljuci na usisivac,ja kontam da je kupim.Jeste zadovoljne njome



babyvac-om sam izvukla tonu slina djetetu user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32831
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:44:29   
lepetetka
Mala sa maleni je meden sretan rođendanko!!!!user posted image user posted image
Animagical kod nas napišu u knjižicu kada da dođemo na sljedeću kontrolu, ondje gdje se i vakcine upisuju pa pored stranica

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32832
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:47:27   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mala_sa


Sad da vas pocastimo jednom jutrasnjom slicicom user posted image
user posted image


Smješko mali user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32833
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:48:42   
mala_sa
Hvala na komplimentima user posted image

Ciciban jeste, ja cu takodjer da ga kupim. Jos ja imam i onu pumpicu sto ti povlaacis slinice preko crijeva, ali meni nije prakticna - mislim da je babyvac punoo efikasniji

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 32834
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:49:20   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: palachinken


babyvac-om sam izvukla tonu slina djetetu user posted image



Znaci dobra spravica,nama ona rucna nista ne pomaze. Dzaba vlazenje i sto mi se mio miris luka siri kucom.Koliko dugo je muce slince ima da i mi tonu izvucemo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32835
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:52:15   
palachinken
I mi smo sinoc spavali s lukom, kao što neko reče,jutros isto buregdžinica user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32836
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 12:54:54   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: mala_sa



Sad da vas pocastimo jednom jutrasnjom slicicom user posted image
user posted image


Kako sam ja jepi i veseli momak user posted image user posted image ..Sretan mali rodjendankouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32837
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:04:01   
animagical
sad gledala, u knjizici ima samo sta je vec primio, ali ne i kad idemo na iducu...ma zvacu dz pa pitati, otprilike za mjesec je iduca jel?

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 32838
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:04:55   
palachinken
Minimalno 30 dana mora proci. A momak je maala, raste i u duzinu i u irinu, nek vam je ivi zdrav!

< Poruku je uredio palachinken -- 29.11.2011 13:07:11 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32839
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:09:20   
animagical
hvalauser posted image samo nek su zdravi... ciciban, bas mi je zao, mogu misliti kako ti je tesko, jos moras paziti da je ne uvrijedisuser posted image maca mala...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32840
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:09:29   
Gemelli

Jutro zenice, uhvatila napokon vremena za kaficu i odmor, bebare zaspale

mala_sa sretan rodjendanko, momak je medic
bombina ne brini, ozdravice bebare

a nas na kontrolu narucuje svakih 45 dana, eto ljubim sve, pozzz

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32841
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:09:34   
Gemelli
opet steka user posted image

< Poruku je uredio Gemelli -- 29.11.2011 13:11:05 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32842
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:10:38   
mala_sa
Animagical user posted image za Ajnura (masAllah)... sad ce se naci neko da ti kaze: samo ti njega toliko hrani, pa ces vidjeti kad bude imao 10kg a ti ga moras nosati user posted image user posted image (naravno ne mislim na zenice sa foruma)

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32843
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:14:47   
palachinken

IZVORNA PORUKA: palachinken

Minimalno 30 dana mora proci. A momak je maala, raste i u duzinu i u irinu, nek vam je ivi zdrav!


Ja nepismeniju poruku nisam u zivotu otkucala. Hoce to na laptopu s pola tipki hahah

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32844
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:20:27   
Amam
Mala_sa masallah ti djeteta user posted image .
Cicibanko samo da user posted image joj to prodje.
Animagical,sto to djetetu dajes keks user posted image ,salim se,masallah,masallah k'o valjusak user posted image .
Medi masallah tvoj djecak je pravi slatkis,a i ti si lijepa user posted image i mlada user posted image .

Eno postavila sam anketu za Dolce Gusto,pa bujrum user posted image


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32845
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:21:20   
Amam

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: palachinken

Minimalno 30 dana mora proci. A momak je maala, raste i u duzinu i u irinu, nek vam je ivi zdrav!


Ja nepismeniju poruku nisam u zivotu otkucala. Hoce to na laptopu s pola tipki hahah


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32846
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:21:50   
animagical
ma nista stavicu ga na dijetuuser posted image palacinko ja ti te greske nisam ni skontala dok nisi reklauser posted image uh odoh spavati ako mi bude dao....jutros nije odspavao, pa nas u dz one smote prozvase u ordinaciju s bolesnom djecom, kako sam ih samo napala....uh...i onda nas na zdravoj strani potrefila pauza dok su one prebacile karton...ja ovamo ko budala cekam, a one karton odnijele na bolesnu stranu.... ugl dosli smo u 9 a zavrsili u 11user posted image   a A spava tek od ponoci...to mu postalo normalno...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32847
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:25:16   
Gemelli

Amam MM i ja smo takodje ljubitelji nescafe pa kako smo upratili reklame cesto se pitamo, da li uzeti i koliko je, ali jos nisam se sjetila kad sam vani pogledati, kako izgleda, koliko kosta i sl.

Uglavnom i meni je uskoro rodjus, pa mi kao poklon legao podobro user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32848
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:27:09   
palachinken
Dolce Gusto ja vidjala po Bingu i Konzumu, cijena oko 220-230KM aparat + posebna kafa. Bas super izgleda, onako k'o bubamara.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32849
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 13:29:28   
Gemelli

sad iskreno nije ni jeftin, ne znam isplatili se za tu cijenu kupiti ...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1312 1313 [1314] 1315 1316   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1312 1313 [1314] 1315 1316   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *