|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1310 1311 [1312] 1313 1314   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:53:02   
mimikimi
user posted image isto i kod mene tako
nesto mi se cini da RR steka malo ha


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32776
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:53:44   
palachinken
Kako je nama bilo veselo sinoc, danas i evo trenutno shiz traje. Mahdi je izgleda skontao da mater i on nisu isti insan pa ja vise ne mogu mirom ni u halu. Sinoc se budio cim ga 20cm odaljim, a sad evo lezim kraj njega jer ako skonta da sam utekla, dreka. Preko dana cim zamaknem, zove i galami. Eh, oni dani kad se zabavljao ispod vrtuljka...

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32777
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:54:10   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: animagical

hajd sad mi je lakse...ali bas mi ga zao, jadan kad zaspi valjda sanja i u plac...pa naucio na mir jeste, sta cu jedino da se mm i ja pocnemo derati po kuciuser posted image

A moj kao da spava na autobuskoj.....user posted image ..moze da ori..on spava...cak sam brojala jednom 4X sam ga prenijela u toku jednog spavanja....
A Uma je hvatala zvuk muhe...user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32778
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:54:50   
taurus
lady jesi li to kupila babyvac

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32779
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:55:17   
taurus
lady jesi li to kupila babyvac

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32780
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:56:45   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: taurus

lady jesi li to kupila babyvac


Ako jesi pls napisi mi gdije, da odmah i ja kupim cim dodjem dole user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32781
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:57:31   
taurus
šta je ovo sa forumom, duplira postoveuser posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32782
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:57:54   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: taurus

lady jesi li to kupila babyvac


Ako jesi napisi mi gdje, da i ja kupim cim dodjem dole... user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32783
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 23:00:34   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: taurus

lady jesi li to kupila babyvac


Ako jesi pls napisi mi gdje, da i ja kupim cim dodjem dole?? user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32784
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 23:02:41   
Gemelli

Laku noc drage moje,

user posted image odoh uciti sina da kaze mama, dok sam pisala sa vama, moj muz je naucio malog da kaze tata, pustila sam suzu i od dragosti i od ljubomore user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32785
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 23:02:46   
palachinken
Posto je forum pripuk'o , ja odoh na spavanje. Drzim vini d pua u majici da poprimi moj miris pa da probam podvaliti Mahdici za vecerasuser posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32786
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 23:18:09   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Posto je forum pripuk'o , ja odoh na spavanje. Drzim vini d pua u majici da poprimi moj miris pa da probam podvaliti Mahdici za vecerasuser posted image


a joj strasna si vini d pu hehe
i moram ti reci da ti sin ima jako lijepo ime ako budem imala sina tako ce se zvat ak smijem pozajmiti user posted image user posted image



_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32787
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 23:21:06   
Anoniman
Mala_sa ima ti babyvac u sarajevo apotekama i kosta 43KM, definitivno extra stvar, sta moze izvuci iz malog djeteta to je cudo.

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna veza do poruke: 32788
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 23:24:15   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: branka12

tako mi rece teta doktorica...starija je pedijatrica..pa se sigurno drzi stare skole

pa sad kontam da li dalje da uvodim te pahuljiceuser posted image

radila sam ja tsh nakon 6 nedelja od poroda...i nalazi bolji nego ikad user posted image
ali i dalje sam na letrox-u 100mg..i kontrola za 6 mjeseci

branka vidiš ovdje ćeš dobiti različita iskustva, user posted image i meni je pedijatrica sa sinom govorila da uvodim prvo sok, jer kao tečniji je kao i mlijeko pa da ne pada teže na želdu, nekome kažu pahuljice a opet neki govore ne pahuljicama do 7-8 mjeseci, neki kažu povrće da bi ga dijete zavolilo, ma hajde.... Kako ti misliš tako i uradi, s čim god da počneš što je primjereno za tu dob djeteta nećeš pogriješiti,...Ja sam se samo trudila da što više pravim domaće kašice i slane i slatke i cijedila domaće sokiće koliko sam mogla, i zadovoljna sam bila i tako namjeravam i sa malenom, samo što nju hB dojim pa i ne žurim plaho sa dohranom, nekad joj dam kašikicu nastrugane jabukice ako je ja jedem usput, ili banane ali to je u vrh glave mala kašikica, eto više da lazne... Jesti i ne zna samo istjeruje jezikom vani user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32789
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 7:37:35   
Amam

IZVORNA PORUKA: palachinken

Posto je forum pripuk'o , ja odoh na spavanje. Drzim vini d pua u majici da poprimi moj miris pa da probam podvaliti Mahdici za vecerasuser posted image


Joj ali se ismijah na sabahu user posted image ,javi je li pomoglo.
Mom E nikad nisam mogla nista podvaliti.
A faza dvije jedinke ga i sad drzi
od juce samo razgleda po kuci,ne place on igra se s mm ali samo me prati,Juce mm podigao nogu i zaklonio mu mene on svako malo proviri da vidi jesam li gdje me ostavio user posted image .

Dobar vam jutar,odoh piti kafu s umene mi muzem,rodjendan mu je user posted image .
Evo i vama user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32790
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 8:00:57   
maglaj_mum
IZVORNA PORUKA: Amam


IZVORNA PORUKA: palachinken

Posto je forum pripuk'o , ja odoh na spavanje. Drzim vini d pua u majici da poprimi moj miris pa da probam podvaliti Mahdici za vecerasuser posted image


Joj ali se ismijah na sabahu user posted image ,javi je li pomoglo.
Mom E nikad nisam mogla nista podvaliti.
A faza dvije jedinke ga i sad drzi
od juce samo razgleda po kuci,ne place on igra se s mm ali samo me prati,Juce mm podigao nogu i zaklonio mu mene on svako malo proviri da vidi jesam li gdje me ostavio user posted image .

Dobar vam jutar,odoh piti kafu s umene mi muzem,rodjendan mu je user posted image .
Evo i vama user posted image




Sretan rodjus muzu....a ti se dobro pokazi...user posted image user posted image user posted image ne stedi...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 32791
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 8:02:22   
maglaj_mum
IZVORNA PORUKA: Amam


IZVORNA PORUKA: palachinken

Posto je forum pripuk'o , ja odoh na spavanje. Drzim vini d pua u majici da poprimi moj miris pa da probam podvaliti Mahdici za vecerasuser posted image


Joj ali se ismijah na sabahu user posted image ,javi je li pomoglo.
Mom E nikad nisam mogla nista podvaliti.
A faza dvije jedinke ga i sad drzi
od juce samo razgleda po kuci,ne place on igra se s mm ali samo me prati,Juce mm podigao nogu i zaklonio mu mene on svako malo proviri da vidi jesam li gdje me ostavio user posted image .

Dobar vam jutar,odoh piti kafu s umene mi muzem,rodjendan mu je user posted image .
Evo i vama user posted image




Hvala user posted image user posted image   Nadam se da nisi stedila na muzu... user posted image user posted image user posted image
Sretan rodjus...user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 32792
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 8:03:25   
maglaj_mum
Joj ali se ismijah na sabahu a ,javi je li pomoglo.
Mom E nikad nisam mogla nista podvaliti.
A faza dvije jedinke ga i sad drzi
od juce samo razgleda po kuci,ne place on igra se s mm ali samo me prati,Juce mm podigao nogu i zaklonio mu mene on svako malo proviri da vidi jesam li gdje me ostavio user posted image .

Dobar vam jutar,odoh piti kafu s umene mi muzem,rodjendan mu je user posted image .
Evo i vama user posted image


Hvala....user posted image user posted image user posted image
Sretan rodjus muzu, nadam se da se nije stedilo na poklonu...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 32793
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 8:06:18   
maglaj_mum
Nesto mi se ovdje iskomplikovalo...
Sorry...user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 32794
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 9:01:50   
vjestica
gemeli svaka beba se individualno razvija, pa tako i blizanci
bebu ne treba stavljati da sjedi, dok samam se ne podigne u sjedeći položaj i samam ga održava, takođe je ne treba oslanjati na noge, dok se sama  nije ustala
ako curica sama još nije sjela ni ustala (a s obzirom da joj je 6 mjeseci, još je rano, rijetko koja beba prosjedi sa 6 mjeseci, a ne znam da je i jedan asa 6 sama ustala na noge) znači da njen lokomotorni aparat joj nije spreman za to
svako forsiranje i "vježbanje" može samo negativno uticati na lokomotorni aparat
pusti bebe nek se razvijaju svaka svojim tempom, to što su blizanci, ne znači da to treba ići istovremeno
branka samo to doji i ne opterećuj se još dohranom
dojenoj bebi, ako ne trebaš brzo na posao, i ne treba dodavati ništa prije 6 mjeseci
ja sma počela sa 6 mjeseci i to sa voćem, povrćemo i žitaricama (naravno jedno po jedno, par dana jedna namirnica, pa zatim druga, da vidim kako će reagovati, jer neke nije dobro podnijela npr tikvicu, i sad kad sma joj dala imala je problema sa probavom nakon nje)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 32795
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 9:02:18   
vjestica
.


< Poruku je uredio vjestica -- 29.11.2011 9:13:22 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 32796
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 9:02:51   
vjestica
.


< Poruku je uredio vjestica -- 29.11.2011 9:15:06 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 32797
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 9:05:17   
vjestica
.


< Poruku je uredio vjestica -- 29.11.2011 9:14:40 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 32798
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 9:07:21   
vjestica
.


< Poruku je uredio vjestica -- 29.11.2011 9:14:16 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 32799
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
29.11.2011 9:11:28   
vjestica
šta se dešava user posted image
prvo neće da mi pošalje poruku, sad odjednom 4 user posted image
i da dodam - moja cura se sama posjela sa 8 mjeseci, tad je polako počela da puže tj gmiže, i da stane na noge, ali dok se čuva
prve samostalne korake je napravila sa 12 mjeseci, a počela je pravo hodati sa 13 mjeseci
nikad nije bila u hodalici, nisam je forsirala (hod počinje prvo sa strane, dok se čuva za nešto, pa tek onda naprijed) i nikad se nije oslanjala na prste, nego odmah cijelim stopalom, i naučila je pažljivo da prelazi preko prepeke, i kad pada, fino se dočeka na ruke


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 32800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1310 1311 [1312] 1313 1314   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1310 1311 [1312] 1313 1314   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *