|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Testiranje na HIV i hepatitis
4.3.2011 18:04:11   
Msica
zaboravio sam da kazem da sam bio kod urologa i nit namerava da zamrzne te bradavice na penisu nego dao mi je neki mast ako nisu opasne zasto ih ne zamrznu jer cito sam na dosta meste da trebaju da se zamrzne oni to ne rade zastouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Msica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Testiranje na HIV i hepatitis
4.3.2011 22:44:46   
salmy
Ja mislim da se ovdje neko zezauser posted image user posted image user posted image user posted image imas penis nemas penis...imas kapice nemas...Bome ni sam neznas jesil došo il pošouser posted image user posted image

(odgovor članu Msica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Testiranje na HIV i hepatitis
10.3.2011 12:21:54   
Gucci
Ovdje u njemackoj je normalno testiranje na hiv tokom trudnoce. Ja sam tek dosla u njemacku tako da nisam nista znala kako ovdje to ide i sta, s muzem sam bila kod ginekologa kad nam je rekao da ce mi uzeti krv i uraditi neke pretrage, ja sam mislila da ce to biti obicni nalazi krvi kao sto to u bosni rade, medjutim drugi put kad sam dosla iznenadila sam se kad sam vidjela u mutterpass naljepnicu da je radjen hiv test... mislim pozitivno sam se iznenadila, za mene je to super stvar. Inace sam pozitivno iznenadjena njihovim zdravstvom.

(odgovor članu Msica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Testiranje na HIV i hepatitis
2.2.2012 12:48:34   
KupusLivada
Zna li iko ima li igdje u SA testiranje na HIV ispod 50 KM? Treba da uradim sto prije zbog poroda u vodi, na DIP-u mi jedva uradise ostale nalaze, ovaj ne rade?

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Testiranje na HIV i hepatitis
2.2.2012 14:26:06   
mamma mumi
Besplatno terstiranje na infektivnoj klinici u HIV savjetovalistu pon i cetvrtak, a mozes i hepatitis markere u

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Testiranje na HIV i hepatitis
6.2.2012 12:41:12   
KupusLivada
Hvala ali mislim da su ti testovi anonimni, nisam sigurna da mogu posluziti kao potvrda?

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *