|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
4.1.2012 9:58:43   
Dida79
Joj Selmy bas mi je zao sto ti se je snaha razbolila...i moja je pocela da kasljuca tacnije iza masine dok pere mi izlazi po malo pare pojavi mi se na zidu pojma nemam koga da zovem da pogleda jer kod mene je neka Haier marka a nemaju kod nas servis

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: perilica za suđe??
4.1.2012 10:00:40   
Pingvina
IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: Pingvina

I kod mene je masina za sujde Beko-i da kucnem bas sam zadovoljna.A sporet (isto Beko)-nije se kvario, ali mu se oljustila boja na onom dijelu iznad pekare, a ispod ploce za kuhanje...Nije stajala kako treba ni dva mjeseca.user posted image


kod mene jednom pregorila plata,drugi put grijac i to dan uoci Bajrama !Kad nisam poludila.nedavno gledala klime i neka gospodja za pare koliko je kostao moj sporet kupila i obicni el. sporet i sporet na cvrsto gorivo i usisavac user posted image


Znaci ja sam sa ljustenjem boje jos dobro i prosla.user posted image user posted image  

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: perilica za suđe??
4.1.2012 10:03:37   
hatepsut
Idemo OT,kod mene je sivi sporet,s ravnom plocom..nema ljustenja osim tih kvarova koji su otklonjeni.kazu iz servisa da nikad nikom na ovoj regiji nije pregorila plata user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: perilica za suđe??
16.3.2012 10:07:20   
Alhemicarka
Moja snaha samo što se nije razbolila, zna li iko ikakvog servisera za whirpool?

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: perilica za suđe??
13.12.2012 18:25:04   
pepika
Da li ima neka iskustvo sa SIEMENS-ovom masinom za pranje sudja?

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: perilica za suđe??
29.12.2012 8:04:57   
sirnica
Jutro, ženice. Ja sinoć legoh kaharli, mašina za suđe neće da radi. Tek je kupljena, Indesitova, priključena na struju, dovod i odvod vode, nasula joj vodu i so, sredstvo za sjaj, dala tableticu, odaberem program, uključim, uključi se pranje, čuje se dotok vode, zatim počnu da trepere lampice za pranje i kraj-i ništa!Pomagajte, o Iskusne!

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: perilica za suđe??
29.12.2012 8:52:56   
Pingvina
Sirnice, isti sam rpoblem imala. Doduse nije indesitova masina nego beko..Ali pretpostavljam sta se desilo, jer snaha ima iste "simptome" kao sto je moja imala. Ludi radnici kad su prikljucivali nisu izvukli neki "cep" iz unutrasnjosti crijeva. I kad voda krene, nastane urnebes. Zovni ih ponovo, ili ako ti je muz vjest neka on pokusa. Nije neko mudro slovo..i moj je sam rijesio problem. Ako nije siguran sta treba da radi, nazovite servis pa mu mogu dati telefonske upute.
Nadam se d acete rijesiti problem..i nema sekiracije. Masini nije nista.user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: perilica za suđe??
29.12.2012 8:56:49   
sirnica
Draga Pingvina, hvala ti puno na odgovoru, odmah ćemo provjeriti da nije to.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: perilica za suđe??
29.12.2012 9:04:42   
hapymum

IZVORNA PORUKA: pepika

Da li ima neka iskustvo sa SIEMENS-ovom masinom za pranje sudja?




Ko mene je Siemens i bas sam zadovoljna

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: perilica za suđe??
29.12.2012 14:49:29   
Pingvina
sirnica????user posted image user posted image user posted image Jeste sta uspjeli rijesiti??

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: perilica za suđe??
29.12.2012 15:14:43   
sirnica
Nismo, s crijevima je sve regularno. Zvali smo prodavca, oni rekli da zovemo servis koji je naveden na garanciji, a servis u Sarajevu, neće dolaziti u Brčko do iza Nove godine. Valja mi sačekati, šta ću. Tebi hvala što se brinešuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: perilica za suđe??
6.1.2013 15:13:10   
sirnica
Evo me s novostima. Juče mi je konačno dolazio serviser, a potrefio dan kad je grad ostao bez vode zbog kvara na glavnoj vodovodnoj cijeviuser posted image . Srećom problem je mogao riješiti i bez vode, tj.voda i jest pravila problem. Prilikom testiranja u fabrici u mašini ostane vode. Transportom je ta voda otišla gdje ne treba, u neki zračni ventil. Čikica ga "propuhao" i to je to. Sinoć je svečano obavljeno prvo pranjeuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: perilica za suđe??
9.1.2013 11:36:37   
pepika

IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: pepika

Da li ima neka iskustvo sa SIEMENS-ovom masinom za pranje sudja?




Ko mene je Siemens i bas sam zadovoljna

Ja sam je dobila al polovnu,znaci bez upustva. Reci mi molim te kolko vremenski tebi pere,ja je stavim na 50 stepeni,program ECO i pere 170 min,meni to izgleda puno. Koliko tvoja masina prere vremenski,da li se moze nastimat vrijeme ili???

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:21:42   
scarlett
Dal' se kome desilo slijedeće: Mašina radila, ja izašla iz kuće, došla nakon par sati, ona u međuvremenu završila, ali vidim crvena lampica ne svijetli, a svijetli inače kad mašina završi. Bilo mi sumnjivo, ja je isključim, probam ponovo upaliti, ne pali se zeleno, probam promijeniti utičnicu, opet ništa... Kontam, da te lampice nisu dotrajale, ali da li moraju nužno imati veze s tim da li mašina radi ili ne? Ima li neko savjet, prije nego zovem servis? Zadnji put su mi fino naplatili "kvar" na veš-mašini, koji sam i sama mogla riješiti - da sam znala ... user posted image , pa rekoh možda opet nije nešto ozbiljno.
Mašina je Beko, imal' ko savjet?

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:26:40   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: pepika


IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: pepika

Da li ima neka iskustvo sa SIEMENS-ovom masinom za pranje sudja?




Ko mene je Siemens i bas sam zadovoljna

Ja sam je dobila al polovnu,znaci bez upustva. Reci mi molim te kolko vremenski tebi pere,ja je stavim na 50 stepeni,program ECO i pere 170 min,meni to izgleda puno. Koliko tvoja masina prere vremenski,da li se moze nastimat vrijeme ili???


Moja je Beko, ali ima takodje eko program na 50 stepeni i traje 165 min.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:31:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: scarlett

Dal' se kome desilo slijedeće: Mašina radila, ja izašla iz kuće, došla nakon par sati, ona u međuvremenu završila, ali vidim crvena lampica ne svijetli, a svijetli inače kad mašina završi. Bilo mi sumnjivo, ja je isključim, probam ponovo upaliti, ne pali se zeleno, probam promijeniti utičnicu, opet ništa... Kontam, da te lampice nisu dotrajale, ali da li moraju nužno imati veze s tim da li mašina radi ili ne? Ima li neko savjet, prije nego zovem servis? Zadnji put su mi fino naplatili "kvar" na veš-mašini, koji sam i sama mogla riješiti - da sam znala ... user posted image , pa rekoh možda opet nije nešto ozbiljno.
Mašina je Beko, imal' ko savjet?


pa jeli obavila pranje adekvatno...kad si otvorila jel sve oprano....

kad ponovo uključiš jel čuješ da pokrene pranje , pusti tabletu itd...

bez obzira na lampice

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:37:23   
scarlett
ona je sve super odradila, kao i inače, ali se sada nikako ne može pokrenuti, ništa se ne čuje, ne pali...:(

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:39:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: scarlett

ona je sve super odradila, kao i inače, ali se sada nikako ne može pokrenuti, ništa se ne čuje, ne pali...:(


ako ne radi onda je do nečega drugoga a ne do svjećica tih ...

jesi porbala na nekom drugom programu d aje pokreneš...
jel ti okrugli porgramator mimo dugmeta za pokretanje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:41:05   
Dida79

IZVORNA PORUKA: pepika


IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: pepika

Da li ima neka iskustvo sa SIEMENS-ovom masinom za pranje sudja?




Ko mene je Siemens i bas sam zadovoljna

Ja sam je dobila al polovnu,znaci bez upustva. Reci mi molim te kolko vremenski tebi pere,ja je stavim na 50 stepeni,program ECO i pere 170 min,meni to izgleda puno. Koliko tvoja masina prere vremenski,da li se moze nastimat vrijeme ili???


Meni najbolje opere na tom programu.Imam program od pola sata koji sam u pocetku par puta koristila i on mi je katastrofa.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:42:33   
scarlett

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: scarlett

ona je sve super odradila, kao i inače, ali se sada nikako ne može pokrenuti, ništa se ne čuje, ne pali...:(


ako ne radi onda je do nečega drugoga a ne do svjećica tih ...

jesi porbala na nekom drugom programu d aje pokreneš...
jel ti okrugli porgramator mimo dugmeta za pokretanje


jeste, odvojeni su, okretala sam, palila, gasila, ali ništa, nemam baš ideja oko tehnike user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:46:26   
Hanady RR
onda ti treba majstoruser posted image

dovod struje očito je u prekidu...a razloga za to ima mnogouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:47:31   
Dida79
Scarlet mozda se je nesto otkacilo imas li koga ko se imalo razumije da pogleda.
Cisto sumnjam da bi nakon perfektnog pranja riknula

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:49:01   
scarlett
valjda se neko javi s nekom idejom, a sumnjam ...
da mi je nekako zaobić' majstore, al daBogda user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:49:56   
scarlett
nemam nikog trenutno user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:51:47   
scarlett
ma ja se i nadam da se nešto otkačilo, pa da će mi neko reć' gdje trebam sastavit user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *