|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 0:52:52   
Hanady RR
e nešto pomilih ...dali ti rade te utičnice...porbaj fen, mikser...
da ti nisu osigurači za utičnice poseban vod neki...da nije iskočio user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 1:00:23   
scarlett
taman se ponadah i pomislih, eto... kako se ja ovoga nisam sjetila, al eto... rade utičnice, probala sam lampu uključiti

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 1:06:24   
Hanady RR
user posted image
e nije to...

kako joj provjeroto dovod struje?
brifer...al kud sa njimuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 1:12:03   
Dida79
Neka te Hanady hoces da zenu struja ne daj Boze opali u ove sitne sate.
Ove masine su zapakovane kao da je u njima bog zna sta tako ko je otvori treba znati gdje da trazi.
Ne igraj se ti sutra zovni servis i sve ce ti reci.
Kad se kod emne desi kvar to prvo mm pogleda pa ako ne zna imamo jednog starog cikicu komsiju koji je uvijek spreman pomoci i u vecini slucajeva napravi pokvareno a ako ne ja tek onda zovem servis.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 2:12:45   
scarlett
hvala vam cure, izgleda da mi ipak ne gine plaćanjeuser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 11:01:25   
pepika

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: pepika


IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: pepika

Da li ima neka iskustvo sa SIEMENS-ovom masinom za pranje sudja?




Ko mene je Siemens i bas sam zadovoljna

Ja sam je dobila al polovnu,znaci bez upustva. Reci mi molim te kolko vremenski tebi pere,ja je stavim na 50 stepeni,program ECO i pere 170 min,meni to izgleda puno. Koliko tvoja masina prere vremenski,da li se moze nastimat vrijeme ili???


Meni najbolje opere na tom programu.Imam program od pola sata koji sam u pocetku par puta koristila i on mi je katastrofa.

[/quoI meni super opere sve ok,al mi puno da mi pere skoro 3 sata,mislim zbog struje. A i ja sam ukljucivala na to brzo pranje od pola sata i kad otvorim masinu na kraju cak nije ni isprala nego sve sapunica bude na dnu masine i sudje mokro,imam osjecaj da i ni ono nije dobro isprano.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 11:18:55   
Dida79
Kod mene je program od dva sata a svaki dan nekad po dva puta je ukljucim a racuni nisu uopste poveceni cak mislim da su se i smanjili jer ne trosim vise toliko toplu vodu

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 11:29:17   
pepika
Znaci da je normalno da pere 170 min, ja nisam imala prije iskustva sa masinama pa zato pitam. Racuni su tu i tamo,isti. Ja i muz sami zivimo pa je ni neukljucujem tako cesto,samo kad imamo goste i kad mi je mrsko prat na ruke. Al mi se to nesto ucinilo puno,mislila sam da peru oko 2 sata najvise.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 11:33:15   
SailorMoon
Sve novije masine dali za sudje dali za ves sve duze i duze peru a manje struje trose.
Evo npr. naj novija Bosch, Siemens ili Miele vesmasine peru na 90stepeni oko3,5sata.
Meni je to uzas znaci na dan mogu jedva 3 masine oprati. Koliko god ona stedila.

A perilicu palim i po 2 puta dnevno i manje sam potrosila nego dok sam neke stavri dodatno na ruke prala. sad sve u masinu.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 11:47:31   
mykica
Moja je Beko i pere oko 60 min. Na 70 stepeni i prezadovoljna sam s njom. A kvalitet pranja mi najvise ovisi od tableta za sude koje koristim.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: perilica za suđe??
10.1.2013 11:49:04   
ziki
Kod mene je tak eco program pere skoro 3 sata al pranje je na nižoj temperaturi a ana višoj suši i dezinfikuje. Mislim da je 50 pranje 70 sušenje dok je na standardnom programu 60 stepeni. Ja najviše koristim onaj kratki program, mm posle jela sudove nakvasi/spalče da se ne skore ostatci i super a osjetim je na računu, u minusu naravnouser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: perilica za suđe??
15.2.2013 18:47:58   
HNF
I ja planiram da kupim perilicu za sudje, eh sad me interesuje kakvu. Ako kome nije mrsko da mi nesto preporuci.Koje su dobre, kako ste vi zadovoljne sa svojima? Kolike su odprilike cijene i o cemu moram voditi racuna prilikom kupovine, odnosno koje karakteristike su bas bitne. Unaprijed hvala user posted image .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: perilica za suđe??
15.2.2013 20:38:28   
ananas_ze
ja bih preporuke ali za onu uzu masinu, ako neko ima, bila bih zahvalna

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: perilica za suđe??
16.2.2013 9:01:38   
ninuska
Ja imam Beko masinu za sudje vec dvije godine i zadovoljna sam. Mi smo htjeli digitalnu tj. tipke se nalaze unutar masine tako da mi je sad super zbog djeteta jer ne moze cackati. Ima 5 godina garancije sto mi je takodjer bitno.
Prilikom kupovine sam gledala duzinu grancije, koliko programa pranja ima, bucnost te potrosnju (mada je potrosnja kod svih tu negdje).

ananas htjela sma i ja tu usku, rekoh sta ce mi velika, ali uska je bila samo osnovni model pa se odlucih za ovu za 12 osoba. Vjeruj da se nisam pokajala, taman mi. Max dva dana treba da skupim sudje. Moja tetka ima tu usku vec 5 godina, takodjer Beko i nije se zalila

Eh, jedina "mana" je sto sam htjela inox, pa se mora ribati non stop user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 16.2.2013 9:02:45 >

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: perilica za suđe??
16.2.2013 15:36:17   
HNF
ninuska koliko je kostala ta tvoja masina, i koliko se odprilike krecu cijene?

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: perilica za suđe??
16.2.2013 18:27:14   
ninuska

IZVORNA PORUKA: HNF

ninuska koliko je kostala ta tvoja masina, i koliko se odprilike krecu cijene?


Cini mi se oko 7oo KM. S tim da nije ugradbena, ali smo skinuli gornju plocu tako da je preko masine dosla radna ploca i bas se super uklopilo. Imas od 500 Km pa na dalje. zavisi od boje, velicine, jel ugradbena ili ne

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: perilica za suđe??
10.3.2013 15:21:21   
Hannica
MM juce kupio tablate za pranje Somat standard,bile na snizenju 95 kom 20 KM,zanima me valjaju li sta? Koliko sam skontala,a nemam puno iskustva sa tabletama,uz njih moram dodavati tecnost za ispiranje. VValjaju li ili da kazem mm da ih vrati da ne bacam 20 KM.user posted image
Ovo su te samo jos vece pakiranje... https://www.google.ba/search?q=somat+standard&hl=hr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=zZY8UfjuE8mutAb-g4DQBw&ved=0CDYQsAQ&biw=1280&bih=909#imgrc=mwUTHcE46O-gzM%3A%3B9rXZ1_gXkmlEHM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kmdelikatesy.pl%252Ffiles%252Fzdjecia_produktow%252F17092571_0.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kmdelikatesy.pl%252Fnode%252F59254%3B600%3B600

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: perilica za suđe??
10.3.2013 15:36:11   
MicoTico
Koristim DM-ove tablete u vodootopivoj foliji i meni su super. Iako piše na njima da sadrže tečnost za ispiranje, ja opet stavim tečnost u mašinu. Tako sam kod svih tableta, bez obzira na marku.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 8:06:34   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Koristim DM-ove tablete u vodootopivoj foliji i meni su super. Iako piše na njima da sadrže tečnost za ispiranje, ja opet stavim tečnost u mašinu. Tako sam kod svih tableta, bez obzira na marku.


I ja isto ovako.
U početku sam kupovala preparate Calgonit, međutim kad si sračunam koliko me dođe: sol, tečnost i prašak - zamanta mi se.
Onako u DM-u sve me do dođe za 15-tak maraka :).


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 8:09:59   
Hanady RR
meni je DM sve super...
osim onoga čišćenja za mašainu...
to koritim DAX iz konzuma...mnogo bolji je a još jeftiniji...i sama sam se čudila d aima nešto jeftinije od DM ponude...

kad smo kod mašina...idem zvati servis...
moja draga neki vrag se preključer razbolila...user posted image

držote mi fige da me servis ne voza danima ...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 8:34:07   
Hanady RR
Znači nazvah servis...uzeše sve podatke sa garancije i onda 3 do 5 dana da čekam...
ta mislim kako ću ja bez mašine 5 danauser posted image
tačno mi dobro nijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 8:36:05   
Blue rose RR
Čuj tako dugo !?
Koja je mašina, ima li neki drugi servis?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 9:51:06   
sirnica
Hanady, baš mi te žao, ja sam friška u korištenju snahe, ali već ne mogu bez nje. Da te utješim, meni je serviser morao dolaziti iz Sarajeva u Brčko i zaista je došao u roku u kojem su obećali, a tebi će valjda doći i prije.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 9:53:08   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Čuj tako dugo !?
Koja je mašina, ima li neki drugi servis?



Beko...

imala sma onu manju gorenje...nikada joj ništa bilo nije...
i ond akupim veću beko...
trei godine fakat bez problema...i sad ovo...zamisli servis prijavljujem kvar na telefon sa 035user posted image

i oni jave ovima u sarajevu i ja čekam...

oni su mi jedini ovlašteni...
d anije pod garancijom našla bih ja drugi...
la ovako neću garanciju da zezenmuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: perilica za suđe??
11.3.2013 9:54:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sirnica

Hanady, baš mi te žao, ja sam friška u korištenju snahe, ali već ne mogu bez nje. Da te utješim, meni je serviser morao dolaziti iz Sarajeva u Brčko i zaista je došao u roku u kojem su obećali, a tebi će valjda doći i prije.


ja sma odmah počela plakat i rekla...
ženo shavti me ( žena se javila) sve preko 2 dana meni su godineuser posted image
valjda upaliuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *