|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
1.4.2013 16:40:55   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Mašina mi je puna vode, nista nije oteklo, ne znam do cega bi moglo biti, znači filteri su super cisti nema nikakvih ostataka user posted image


meni se ovo desilo nedavno....
ja mislila negdje začepio odvod nisma smjela čačakati previše jer je pod garancijom...
i dođe dečko otvori gdje je pumpa i nađe mi košpu od masline uletile u pumpu...izvadi je, satavi sve i mašina nastavi da radi
divan dečko prizna mi garanciju mada ovo se smatr fizičkim oštećenjem...nije mjesto košpi u mašini...
i nije istina...al za djetetov rođendan bila sma slava i pomagale mi seka i zaova...očito nisu dobro istresle tanjireuser posted image
Sinoć muz kad je odao s posla oko pola jedan user posted image user posted image odmah je prionuo na rad, i vjeurj d aje sito ako kod tebe se desilo samo blage veze nemam odkud kospica kod nas u masini svaki put dobro ocistim ostatke hrane, helem snajka je proradila

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: perilica za suđe??
1.4.2013 16:42:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Medi_87


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Mašina mi je puna vode, nista nije oteklo, ne znam do cega bi moglo biti, znači filteri su super cisti nema nikakvih ostataka user posted image


meni se ovo desilo nedavno....
ja mislila negdje začepio odvod nisma smjela čačakati previše jer je pod garancijom...
i dođe dečko otvori gdje je pumpa i nađe mi košpu od masline uletile u pumpu...izvadi je, satavi sve i mašina nastavi da radi
divan dečko prizna mi garanciju mada ovo se smatr fizičkim oštećenjem...nije mjesto košpi u mašini...
i nije istina...al za djetetov rođendan bila sma slava i pomagale mi seka i zaova...očito nisu dobro istresle tanjireuser posted image
Sinoć muz kad je odao s posla oko pola jedan user posted image user posted image odmah je prionuo na rad, i vjeurj d aje sito ako kod tebe se desilo samo blage veze nemam odkud kospica kod nas u masini svaki put dobro ocistim ostatke hrane, helem snajka je proradila


user posted image user posted image user posted image

baš tada mi reče serviser da je za vrijeme Ramazana česta postreba za servisom radi košpi do datulauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: perilica za suđe??
1.4.2013 16:45:37   
M kao Mama
ja se pitam kako se meni ovo do sada nije desilo, obzirom da sam u mašini za vaš svašta prala, haaaaaaaaaaa

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: perilica za suđe??
1.4.2013 16:50:22   
visnjica1
Ih ja svoju snajku cuvam ko oc u glavi morala sam pola kuhinji unistiti da bih ju smjestila ha ha

Koje tablete koristite za masinu

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: perilica za suđe??
1.4.2013 16:52:52   
MicoTico
ja koristim DM-ove tablete u vodotopivoj foliji i meni su super. I njihovu so i tečnost za sjaj.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: perilica za suđe??
1.4.2013 16:56:09   
visnjica1
Ja koristim somat tablete kalgon so i tecnost za case

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: perilica za suđe??
21.7.2013 18:43:30   
hampsi
Da li vam se desavalo da vam se tableta ne otopi? Meni se to desilo sa citavom pa sam juce i danas stavljala po pola ali opet ista stvar. Zna li neko sta bi moglo biti?


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: perilica za suđe??
21.7.2013 18:57:29   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li vam se desavalo da vam se tableta ne otopi? Meni se to desilo sa citavom pa sam juce i danas stavljala po pola ali opet ista stvar. Zna li neko sta bi moglo biti?



desi se ...kad imam onaj kratki pogram od 30 minuta sa manjom temperaturom.... cesto ukljucim opet ...
i to me bas nervira user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: perilica za suđe??
22.7.2013 2:12:28   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li vam se desavalo da vam se tableta ne otopi? Meni se to desilo sa citavom pa sam juce i danas stavljala po pola ali opet ista stvar. Zna li neko sta bi moglo biti?



desi se ...kad imam onaj kratki pogram od 30 minuta sa manjom temperaturom.... cesto ukljucim opet ...
i to me bas nervira user posted image

Isto kao kod visnje, nikad na vecim temp.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: perilica za suđe??
22.7.2013 9:59:15   
hampsi
I ja ukljucim po 2X user posted image i opet me strah da nije dobro isprano. Tacno uvijek na programu od 30 min, ali tako perem nesto sto treba samo "osvjeziti".

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: perilica za suđe??
22.7.2013 10:14:55   
canim
Ima se kupiti i obican deterzent za masinu za sudje, kao i za ves, tako da mozes biti sigurna da je oprano i saprano user posted image

< Poruku je uredio canim -- 22.7.2013 10:15:38 >

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: perilica za suđe??
22.7.2013 10:19:50   
ziki
U DMu imaš detrdžent i mnogi ga hvale, ja nisam probalauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: perilica za suđe??
22.7.2013 10:22:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ziki

U DMu imaš detrdžent i mnogi ga hvale, ja nisam probalauser posted image

jesam ja...
nema mi efekt kao njihove tablete sa onom otopivom folijom preko...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: perilica za suđe??
22.7.2013 10:31:10   
canim

IZVORNA PORUKA: ziki

U DMu imaš detrdžent i mnogi ga hvale, ja nisam probalauser posted image

Ja jesam, zadnja dva puta sam kupila taj deterdzent i zadovoljna sam, super opere i ispere, uz to koristim i sjaj i so.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: perilica za suđe??
23.7.2013 8:57:20   
hampsi
Hvala vam! Probacu i taj deterdzent pa da vidim hoce li biti bolje

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: perilica za suđe??
23.7.2013 10:18:45   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li vam se desavalo da vam se tableta ne otopi? Meni se to desilo sa citavom pa sam juce i danas stavljala po pola ali opet ista stvar. Zna li neko sta bi moglo biti?



desi se ...kad imam onaj kratki pogram od 30 minuta sa manjom temperaturom.... cesto ukljucim opet ...
i to me bas nervira user posted image

Isto kao kod visnje, nikad na vecim temp.




meni se ovo desi kada npr. stavim veliki tanjir blizu one posude za tabletu pa valjda ne može da proleti tamo u unutrašnjost i samo se vrne u svoju bazu,

nego sinoć upalim mašinu i legnem, kad u neka doba noći bude mi M i kaže A, ona mašina još radi ja ustanem ona tutnj, al nekako čudno, zgasim je i legne, ,jutrosoko nje oblijetala ništa joj ne zna, jednostavno primi vodu i kada treba da počne raditi stane, zvala servis, kažu da je resetujem, da provjerim flter pa ako ne bude joj bolje da ih zovemd a dođu,inače kod mene je Beko

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: perilica za suđe??
23.7.2013 10:37:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li vam se desavalo da vam se tableta ne otopi? Meni se to desilo sa citavom pa sam juce i danas stavljala po pola ali opet ista stvar. Zna li neko sta bi moglo biti?



desi se ...kad imam onaj kratki pogram od 30 minuta sa manjom temperaturom.... cesto ukljucim opet ...
i to me bas nervira user posted image

Isto kao kod visnje, nikad na vecim temp.




meni se ovo desi kada npr. stavim veliki tanjir blizu one posude za tabletu pa valjda ne može da proleti tamo u unutrašnjost i samo se vrne u svoju bazu,

nego sinoć upalim mašinu i legnem, kad u neka doba noći bude mi M i kaže A, ona mašina još radi ja ustanem ona tutnj, al nekako čudno, zgasim je i legne, ,jutrosoko nje oblijetala ništa joj ne zna, jednostavno primi vodu i kada treba da počne raditi stane, zvala servis, kažu da je resetujem, da provjerim flter pa ako ne bude joj bolje da ih zovemd a dođu,inače kod mene je Beko


alma jel ti ne ispusti vodu...
smao je primi...
jel bilo u njoj vode kd si je otvorila...

meni se to desilo...pisala sam gore...proletila košpica...ma nevjerovano to je mala od masline...al od pranja u mašini izlizala se i proletila dole ispod filtera koje ti možeš izvaditi ima mala rupica sa desne strane...relano ja sm abial sigurna tu ništa ne može proći al ona je uspjela...uletila u pumpu i zablokirala je i nije ispuštala vodu...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: perilica za suđe??
23.7.2013 11:00:02   
M kao Mama
Hanady, vjeruj da sam se odmah sjetila tvoje košpe, ima vode, dole u onom dijelu, ali nisam jutros imala vremena da to rješevam, kad dođem kući zadat ću se

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: perilica za suđe??
28.7.2013 23:30:54   
lila25
Ima li neko ovu masinu kakva je mislila mami kupiti a ne znam kako radi kakvog je kvaliteta sta vi mislite?
http://www.ekupi.ba/VOX-SUDOMASINA-LC21-206638.aspx

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: perilica za suđe??
29.7.2013 9:12:52   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

U DMu imaš detrdžent i mnogi ga hvale, ja nisam probalauser posted image

jesam ja...
nema mi efekt kao njihove tablete sa onom otopivom folijom preko...

ja koristim njihovu, so, sjaj i tablete, ali mi se zna desiti da se tableta jednostavno ne otopi skroz. Jos nisam skontala do cega jeuser posted image . Kod mame ista stvar, ali se njoj cesce desi, bas se zali neki dan.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: perilica za suđe??
12.1.2014 20:11:04   
Dida79
Jel ima neko provjerenog majstora za masinu za sudje hitno mi treba
Ova moja je nesto stala pocne raditi primi vodu i stane user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: perilica za suđe??
12.1.2014 20:33:31   
Hanady RR
Dido evo porčitaj ovu komunikaciju...meni sliči na istouser posted image
a ja sma zvala ovlašteni servis
IZVORNA PORUKA: Medi_87


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Mašina mi je puna vode, nista nije oteklo, ne znam do cega bi moglo biti, znači filteri su super cisti nema nikakvih ostataka user posted image


meni se ovo desilo nedavno....
ja mislila negdje začepio odvod nisma smjela čačakati previše jer je pod garancijom...
i dođe dečko otvori gdje je pumpa i nađe mi košpu od masline uletile u pumpu...izvadi je, satavi sve i mašina nastavi da radi
divan dečko prizna mi garanciju mada ovo se smatr fizičkim oštećenjem...nije mjesto košpi u mašini...
i nije istina...al za djetetov rođendan bila sma slava i pomagale mi seka i zaova...očito nisu dobro istresle tanjireuser posted image
Sinoć muz kad je odao s posla oko pola jedan user posted image user posted image odmah je prionuo na rad, i vjeurj d aje sito ako kod tebe se desilo samo blage veze nemam odkud kospica kod nas u masini svaki put dobro ocistim ostatke hrane, helem snajka je proradila





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: perilica za suđe??
12.1.2014 20:35:14   
Dida79
Ma ja sam otvarala filter i nema nista..Ne znam gdje bi jos mogla pogledati

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: perilica za suđe??
12.1.2014 20:54:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma ja sam otvarala filter i nema nista..Ne znam gdje bi jos mogla pogledati


e nije meni bilo u filteru nego u pumpi...
nazovi servis i pitaj ih za majtora...nema veze što nisi u granaciji ipak preporuče nekoga ko joj zna pomoć

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: perilica za suđe??
12.1.2014 21:26:59   
M kao Mama
Dido identican problem kod mene je beko stara 8 godina nazvala servis poslali momka 29 km dio i ruke

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *