|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
13.1.2014 17:02:31   
Dida79
Samo da javim da je snajka ponovo u pogonu..Pumpa zacepljena bila svega i svasta se natalozilo..ciko ocistio i sad fercera user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: perilica za suđe??
28.1.2014 13:46:54   
Cenzura83
Zna li neko šta bi moglo biti, mašina ne pere dobro prvo na donjoj polici, sad i na gornjoj ne sapere dobro, bocsh super silence je u pitanju.takođe pretinac za tabletu se stalno otvara i tbl ispadne na dno.Ziki znaš li ti nekog dobrog majstora kod nas?

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: perilica za suđe??
28.1.2014 13:57:52   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Cenzura83

Zna li neko šta bi moglo biti, mašina ne pere dobro prvo na donjoj polici, sad i na gornjoj ne sapere dobro, bocsh super silence je u pitanju.takođe pretinac za tabletu se stalno otvara i tbl ispadne na dno.Ziki znaš li ti nekog dobrog majstora kod nas?

Provjeri kad ubacis sudje mogu li se okretati one prskalice, da ih slucajno nesto ne zaglavi (ako je neki veci tanjir, tacna ili nesto).
A to sto tableta ispada ne vidim kao problem. Ja u svoju masinu uvijek stavljam na dno a ne u pretinac.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: perilica za suđe??
28.1.2014 14:00:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Cenzura83

Zna li neko šta bi moglo biti, mašina ne pere dobro prvo na donjoj polici, sad i na gornjoj ne sapere dobro, bocsh super silence je u pitanju.takođe pretinac za tabletu se stalno otvara i tbl ispadne na dno.Ziki znaš li ti nekog dobrog majstora kod nas?


Operi pskalice ženo...
fino ih poskidaš...one što se vrte opereš im one rpice...zna se tu zavuć hrane pa ne može raditi...
to za tabletu je neki spoj...najčešći kvar kod mašina tu bude...
al nemoj tabletu više stavljat tu...stavi je u korpicu za escajg...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: perilica za suđe??
29.1.2014 9:57:03   
Cenzura83
Ma prskalice rade, njih sam već provjeravala, kontam da nije slučajno slučaj ko kod dida79, jer sam je uključivala i praznu da je očistim, sa octom i limuntosom, pa kontam da je to sad moglo začepiti. Ništa valja mi nekog majsotra naći user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 14:23:32   
mimi xy
Zene drage nadjoh ovu temu, dobila sam masinu na poklon indesit nismo je jos prikopcali pa cackam po internetu sta nam sve treba i kako da je prvi put pokrenem....jedva cekam mm sa posla da je stavimo u upotrebu jeli mora prazna prvi put odraditi...imam so,tecnost i tablete ...trebam li jos nesto....

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 18:34:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: mimi xy

Zene drage nadjoh ovu temu, dobila sam masinu na poklon indesit nismo je jos prikopcali pa cackam po internetu sta nam sve treba i kako da je prvi put pokrenem....jedva cekam mm sa posla da je stavimo u upotrebu jeli mora prazna prvi put odraditi...imam so,tecnost i tablete ...trebam li jos nesto....


Ne mora bit prazna..ubaci sudje tabletice i ostalo i pokreni je...Sretno
Bez nje ne funkcionisem,,desi se po 2 puta da je palim u toku dana
Tito jeuser posted image

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 21:11:29   
elmaL
Zene koristite li vi ikakve dodatke osim tableta za pranje? Mislim na onu tecnost za sjaj, so i tako user posted image

Ja nisam user posted image Nesto mi se cini da nema potrebe user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 21:30:32   
salmy

IZVORNA PORUKA: elmaL

Zene koristite li vi ikakve dodatke osim tableta za pranje? Mislim na onu tecnost za sjaj, so i tako user posted image

Ja nisam user posted image Nesto mi se cini da nema potrebe user posted image

ma sta znam sipam ja to sve,pojavi se oznaka da joj fali necegauser posted image i ja dodam..Dok kumova zena nista ne stavlja kaze isto nema potrebeuser posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 21:40:48   
dandi84
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zene koristite li vi ikakve dodatke osim tableta za pranje? Mislim na onu tecnost za sjaj, so i tako user posted image

Ja nisam user posted image Nesto mi se cini da nema potrebe user posted image

ma sta znam sipam ja to sve,pojavi se oznaka da joj fali necegauser posted image i ja dodam..Dok kumova zena nista ne stavlja kaze isto nema potrebeuser posted image

Ja koristim Calgonit 3u1 I stvarno se posudje super opere. Ne dodajem nista.
Mada sad smo kupili novu masinu I ne znam hocemo li MORATI sta dodavati. Ako ne budemo morali necemo. Mislim da je Calgonit sasvim dovoljan.user posted image

< Poruku je uredio dandi84 -- 25.4.2014 21:41:26 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 21:44:27   
salmy

IZVORNA PORUKA: dandi84

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zene koristite li vi ikakve dodatke osim tableta za pranje? Mislim na onu tecnost za sjaj, so i tako user posted image

Ja nisam user posted image Nesto mi se cini da nema potrebe user posted image

ma sta znam sipam ja to sve,pojavi se oznaka da joj fali necegauser posted image i ja dodam..Dok kumova zena nista ne stavlja kaze isto nema potrebeuser posted image

Ja koristim Calgonit 3u1 I stvarno se posudje super opere. Ne dodajem nista.
Mada sad smo kupili novu masinu I ne znam hocemo li MORATI sta dodavati. Ako ne budemo morali necemo. Mislim da je Calgonit sasvim dovoljan.user posted image

i ja ga cesto koristim,masina je nova tako da jos uvijek igram po pravilima...Kad se na displeju pojavi da nesto fali ja dodajem..Nisam jos niti jednom ukljucivala bez soli i sjaja

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: perilica za suđe??
25.4.2014 23:46:59   
mimi xy
evo je pokrenuta nisam dala mm da odmori cim je dosao s posla montirao je i evo cekam da vidim kako je oprala...ne mogu da zaspim dok ne vidim jos upalih na eko program nikako da docekam :)))))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 7:14:10   
maja78 RR
koju masinu preporucujete?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 19:43:23   
sirnica
Majo kod mene je indesit, prva mi je u karijeri, pa ne znam kako druge rade, ali ja sam zadovoljna
A zar može bez soli?

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:01:08   
dandi84
Imamo Beko radi godinama ko sat. Nikad nije zakazala. Posto se uskoro selimo prosle godine kupili ugradbenu Ariston al nismo je jos probali tako da ti je ne mogu preporuciti.user posted image Bila je preskupa pa valjda je dobrauser posted image
Mi kiristimo Calgonit 3u1 I nikad so ne stavljamo jer ga ima u tabletama.user posted image


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:14:49   
maja78 RR
ja sam cula za bekove da su predobre

i hvala vam, jer fakat osim sto za bekove sam cula nemam pojam na sta da se baziram

< Poruku je uredio maja78 RR -- 26.4.2014 22:15:40 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:19:09   
Hanady RR
ja sma imala gorenje mašinu, onu ''pola mjere''
nju sma mjenjala za veću i tada kupila beko...
i ja i moje obe zaove imamo beko mašine za suđe...na poklon sam do sada dva puta kupila isto beko...
zmjerke nemam nikakve, porbleme nikakve, njihova cijena je manja, servis u slučaju potrebe brz ( i to isprobah kada mi je rpoletila košpa od masline u filter)...
u odnosu marki gorenje, indesit i beko sve je to isto ako ti sa njom rukuješ domaćinski...
ako budeš beko uzimala ja ti savjetujem beko u grandu na ilidži, kod njih je ondah u cjenu uključena grancija bila do 5 godina, dok oni koji ih preprodaju je 3godine + 2 dokupiš za 60 ili 80 Km nisam sad sigurna...
elem...sretno...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:22:18   
dandi84

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja sam cula za bekove da su predobre

i hvala vam, jer fakat osim sto za bekove sam cula nemam pojam na sta da se baziram

To su svekijevci kupili prije sigurno 5-6 godina I nikad jos nije stala. Svaki dan je palimo. Prezadovoljni smo sa njom. Samo bubnem tabletu I to je sve. Ne kupujemo nista za sjaj ni so ni nista . Eto ja I mm smo kupili Ariston ugradbenu vecu. Nismo se puno dvoumili. Prijatelj od mm radi u toj prodavnici bijele tehnike I tvrdio je da je kvalitetna I ima 5 godina garancije. Pa sad vidjecemo.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:24:19   
dandi84

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja sam cula za bekove da su predobre

i hvala vam, jer fakat osim sto za bekove sam cula nemam pojam na sta da se baziram

To su svekijevci kupili prije sigurno 5-6 godina I nikad jos nije stala. Svaki dan je palimo. Prezadovoljni smo sa njom. Samo bubnem tabletu I to je sve. Ne kupujemo nista za sjaj ni so ni nista . Eto ja I mm smo kupili Ariston ugradbenu vecu. Nismo se puno dvoumili. Prijatelj od mm radi u toj prodavnici bijele tehnike I tvrdio je da je kvalitetna I ima 5 godina garancije. Pa sad vidjecemo. user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:25:40   
Hanady RR
ja koristim tablete 3 u 1 ali obavezno koristim sol za mašinu...
sjaja nekada i ne., kupim pa stavljam pa onda i ne stavim nekad...al čim svjetli sa so obavezno stavim...
tablete nemaju dovoljno soli za očuvanje mašine...jer so nije smao za suđe ona čuva mašinu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:27:48   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja koristim tablete 3 u 1 ali obavezno koristim sol za mašinu...
sjaja nekada i ne., kupim pa stavljam pa onda i ne stavim nekad...al čim svjetli sa so obavezno stavim...
tablete nemaju dovoljno soli za očuvanje mašine...jer so nije smao za suđe ona čuva mašinu

Ova Beko nema tu lampicu. Tako da ne stavljam so.user posted image user posted image user posted image
Ova Ariston mozda I ima pa cu vidjetiuser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:30:25   
Hanady RR
Naše sve beko, mislim dko svih nas imaju lampicu...S i iznad lampica...
jel kod vas digitalna, onda piše na digitali smao treba znati očitati...
svaka mašina ima dozer za sol i svaka ima ''alarm'' za istu...
moja majak ima mašinu 35 godina, gorenje i ona ima ''lampicu''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:38:30   
maja78 RR
ja sam odrasla sa masinom za sudje, sto kaze hanady skoro pa otkad za sebe znam ali uvijek smo je palili samo kad su neki veci broj gostiju, i tako je dan danas, mama je upali kad je vis eljudi, jednostavno navikli prati na ruke i fakat nije ni njoj a ni meni mrsko. Samo sto ja vise nemam vremena i to je problem, inace tesko da bi je uzela, nekako ne volim sudje oprano u masini na dodir 8e to vam tesko mogu objasniti)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:40:37   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Naše sve beko, mislim dko svih nas imaju lampicu...S i iznad lampica...
jel kod vas digitalna, onda piše na digitali smao treba znati očitati...
svaka mašina ima dozer za sol i svaka ima ''''alarm'''' za istu...
moja majak ima mašinu 35 godina, gorenje i ona ima ''''lampicu''''user posted image

Beko nije digitalna I ima lampicu iznad dugmeta on/of I lampicu iznad dugmeta 65 °. Upravo sam ustajala da vidim. Tako da sam sad zbunjena. user posted image user posted image user posted image Ipak ova nije kupljena prije 35 godina user posted image user posted image user posted image a bez soli godinama radi pa saduser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dandi84 -- 26.4.2014 22:41:21 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:42:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja sam odrasla sa masinom za sudje, sto kaze hanady skoro pa otkad za sebe znam ali uvijek smo je palili samo kad su neki veci broj gostiju, i tako je dan danas, mama je upali kad je vis eljudi, jednostavno navikli prati na ruke i fakat nije ni njoj a ni meni mrsko. Samo sto ja vise nemam vremena i to je problem, inace tesko da bi je uzela, nekako ne volim sudje oprano u masini na dodir 8e to vam tesko mogu objasniti)

uh majo na dobro se lako navikne...
ja bi bez mašine svako veče provla u kuhinji...nije da ne provodim kuhanjem za ''sutra'' isto...al daleko manje nego pranje i slaganje i glancanje, brate ona to odradi...vrijedi svakoga pfeninga
mi mnogo suđa koristimo, kod nas je ručak smao za nas četvero pltiki, duboki, tnajir, čaša i šolja ma ko kafana da je, tanjitići , zjelice, za desret pa one doma sa nanom...
ja svaku noć uključim mašinu...svakuuuuuuuuuu
a vikednom i dvije dnevno, još ako goste imam ihihihi
ona štedi vrijeme i olakšava zaista...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *