|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:48:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dandi84

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Naše sve beko, mislim dko svih nas imaju lampicu...S i iznad lampica...
jel kod vas digitalna, onda piše na digitali smao treba znati očitati...
svaka mašina ima dozer za sol i svaka ima ''''alarm'''' za istu...
moja majak ima mašinu 35 godina, gorenje i ona ima ''''lampicu''''user posted image

Beko nije digitalna I ima lampicu iznad dugmeta on/of I lampicu iznad dugmeta 65 °. Upravo sam ustajala da vidim. Tako da sam sad zbunjena. user posted image user posted image user posted image Ipak ova nije kupljena prije 35 godina user posted image user posted image user posted image a bez soli godinama radi pa saduser posted image user posted image user posted image

http://dodatnaoprema.com/p/14/14542/dfn-1403-masine-za-pranje-sudova--beko_0.jpg

evo ovako je kod mene...samo moja ima 5 programa rada
desno do programatora je dole dugme za start/pauzu iznad ovo S i lampicauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:48:34   
Hanady RR
e da Majo pri kupovini obavezno vodi računa energetski razred potrošnje vode i struje AA

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: perilica za suđe??
26.4.2014 22:53:02   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dandi84

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Naše sve beko, mislim dko svih nas imaju lampicu...S i iznad lampica...
jel kod vas digitalna, onda piše na digitali smao treba znati očitati...
svaka mašina ima dozer za sol i svaka ima ''''alarm'''' za istu...
moja majak ima mašinu 35 godina, gorenje i ona ima ''''lampicu''''user posted image

Beko nije digitalna I ima lampicu iznad dugmeta on/of I lampicu iznad dugmeta 65 °. Upravo sam ustajala da vidim. Tako da sam sad zbunjena. user posted image user posted image user posted image Ipak ova nije kupljena prije 35 godina user posted image user posted image user posted image a bez soli godinama radi pa saduser posted image user posted image user posted image

http://dodatnaoprema.com/p/14/14542/dfn-1403-masine-za-pranje-sudova--beko_0.jpg

evo ovako je kod mene...samo moja ima 5 programa rada
desno do programatora je dole dugme za start/pauzu iznad ovo S i lampicauser posted image

Ih ova je tvoja bas moderna. Ko svemirska letilica za ovu moju dugmetaru.user posted image user posted image user posted image
E ovo za potrosnju struje sam I ja htjela da napisem. Predpranje, pranje I susenje, dakle cio program bas bas dugo traje. Imam osjecaj I sat vremena. Al ipak ko bi stajao za sudoperom.user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 8:52:02   
maja78 RR
e to znam za struju i vodu

ali ja imam neki cudan osjecaj kad uzemem sudje iz masine, kao da mi smeta u ruci, pocne me iritirati. zato ja godinama se ne odlucujem i izbjegavam, ali doslo vrijeme

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 9:07:56   
ziki
Ja imam indesid za 9 osoba. Energetski razred A, ni primjetila je nisam na računu za struju i vodu. Ja koristim iz DM a tablete 60 kom, njihov sjaj i so. Na 2-3 mjeseca operem praznu onim sredstvom za održavanje mašine.
Prezadovoljni smo, masalada je ne ureknemuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 9:10:00   
mimi xy
Koji program najcesce koristite,jeli ovaj EKO stvarno najpovoljniji po prospektu najmanje trosi i struje i vode ali bas dugo traje oko tri swata...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 18:34:53   
dandi84
E ova tvoja je rekorder user posted image user posted image user posted image . Cuj 3 satauser posted image
IZVORNA PORUKA: mimi xy

Koji program najcesce koristite,jeli ovaj EKO stvarno najpovoljniji po prospektu najmanje trosi i struje i vode ali bas dugo traje oko tri swata...

E ova tvoja je rekorder user posted image user posted image user posted image . Cuj 3 satauser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 18:56:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mimi xy

Koji program najcesce koristite,jeli ovaj EKO stvarno najpovoljniji po prospektu najmanje trosi i struje i vode ali bas dugo traje oko tri swata...

Kod mene eco mini 30 minuta a ja perem na queek and clean 60 stepeni 58 minuta....meni je energetski razred A i nemam po ecanja no vode ni struje u koristenju masine cak mi se potrosnja vode smanjila jer u veliku masinu moze i pretis i tepsije koje sam prije rucno vise prala

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 19:14:25   
R&T@
Neku Beko nadjoh u internet prodaji od 464 KM...
Cini mi se kao ova sto je Hanady postala...

Sad me zanima koja joj je cijena u Beko sopu...


< Poruku je uredio R&T@ -- 27.4.2014 19:17:45 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 22:34:19   
mimi xy
I ova je A razina i imam u upustvu koliko koji program trosi ovaj eko 3 h a trosi 11 l vode i 1,04 kWh/ po ciklusu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 22:35:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mimi xy

I ova je A razina i imam u upustvu koliko koji program trosi ovaj eko 3 h a trosi 11 l vode i 1,04 kWh/ po ciklusu.

to je baš puno, meni najduže traje na petici što je otkuhavanje , 70 stepeni sat i 35 minuta

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: perilica za suđe??
27.4.2014 22:48:15   
mimi xy
Evo na susenju je sat bas dugoooo ovi ostali programi su : intenzivni 2h.30min, obicni 2 h ,expres 40 min ,i namakanje 10 min.Nisam jos isprobala ovo expres vidjecu sutra kako on pere iako je naznaceno za malo prljavo posudje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 9:26:52   
R&T@
mimi xy, molim te koja marka je ta tvoja?
Mozes li naci fotografiju?

Da maja i ja ne naletimo na nju...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 9:43:01   
ziki
Moja je indesid, energetska klasa A i evo programa
1. obicno pranje 93 min
2. eco program 145 min
3. brzi program 40 min
4. natapanje 12 min



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 9:49:54   
SREĆNA
Moja je Vox, imam je oko pola godine, zasad sam prezadovoljna.Ima neki program od 55 min. 65+ step.troši 12 l vode , a za struju ne znam.Koristim tablete iz dm-a i so i sjaj.So sam jednom nasula u početku, pojma nemam kad bi opet trebala.Nedavno sam je prala onim Somat čini mi se, što se zakači i uključi prazna.Ne znam koliko često to treba raditi.Uglavnom ja sam zadovoljna, jest da nije neka marka al pere fantastično.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 11:18:45   
dandi84

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Moja je Vox, imam je oko pola godine, zasad sam prezadovoljna.Ima neki program od 55 min. 65+ step.troši 12 l vode , a za struju ne znam.Koristim tablete iz dm-a i so i sjaj.So sam jednom nasula u početku, pojma nemam kad bi opet trebala.Nedavno sam je prala onim Somat čini mi se, što se zakači i uključi prazna.Ne znam koliko često to treba raditi.Uglavnom ja sam zadovoljna, jest da nije neka marka al pere fantastično.

Ma samo nek pere i okreće...Ko gleda u marku mašine...user posted image
Sigurna sam da je mašinu za suđe izmislila žena, 100%user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 11:39:00   
SREĆNA
Sigurna sam da je mašinu za suđe izmislila žena, 100%

Ili je nečiji muž kojem je dosadilo prat suđe user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 12:05:19   
dandi84

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Sigurna sam da je mašinu za suđe izmislila žena, 100%

Ili je nečiji muž kojem je dosadilo prat suđe user posted image

I to je sasvim mogućeuser posted image user posted image user posted image ..Vrijedi para i para...Odrekla bih se dosta stvari da nju kupim user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 12:08:12   
ziki
IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Moja je Vox, imam je oko pola godine, zasad sam prezadovoljna.Ima neki program od 55 min. 65+ step.troši 12 l vode , a za struju ne znam.Koristim tablete iz dm-a i so i sjaj.So sam jednom nasula u početku, pojma nemam kad bi opet trebala.Nedavno sam je prala onim Somat čini mi se, što se zakači i uključi prazna.Ne znam koliko često to treba raditi.Uglavnom ja sam zadovoljna, jest da nije neka marka al pere fantastično.

So se sipa na svakih 30 pranja, tj mjesecno a sjaj bi trebala da se upali lampica kad nestane

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:13:01   
mimi xy

IZVORNA PORUKA: R&T@

mimi xy, molim te koja marka je ta tvoja?
Mozes li naci fotografiju?

Da maja i ja ne naletimo na nju...user posted image


Indesit DFG 15B10,ma meni je dobro dosla svakako je jos uvijek ne bi mogla priustiti :) samo mi u odnosu na vase bas dugo programi peru ona super opere case blistaju sjaje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:28:15   
R&T@
mimi, i ti i ziki imate indesit i obje su A...
Priblizno jednako dugo traju programi...

Sad ova od srecne Vox ispade "ekonomicnija"?

Ili je Beko ipak bolji?

I sto sam ja mislila da je taj "eco" neki brzi programuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:40:21   
Hanady RR
kod mene je eco porgram brz 30 minuta...beko mašina...
ja imama queek and clin program on je 58 minuta...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:45:13   
R&T@
Hanady, daj nadji koji je model tvoja, molim te...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:46:22   
mimi xy
http://www.robot.hr/media/image/45/6f/844cccff27da8036d35d0c3f95cf.jpeg

< Poruku je uredio mimi xy -- 28.4.2014 22:47:45 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: perilica za suđe??
28.4.2014 22:48:36   
mimi xy
evo to je ta ako mozes otvoriti link

(odgovor članu mimi xy)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *