|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 13:28:03   
senka27
Čekam rezulatate amniocinteze koju sam radila prije 14 dana..

Molim Boga da bude sve ureduuser posted image

čitala sam dosadašnja iskustva ine usudjujem se zvati...bit ću strpljiva i čekatiuser posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 13:45:24   
ebru
Senka27 puno srece zelim ti od srca da aBd bude sve ok...drzim fige pa nam javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 14:23:04   
bebano
Senka27 bice sve ok, nemoj se sekirati i nemoj ih zvati. Ja sam isto tako bila nestrpljiva i zvala i onda mi se javila jedna tako neljubazna sestrurina da mi je samo nabila jos vecu nervozu. Zvace oni tebe u ovih dan-dva moguce vec sutra. Sretno i obavezno nam se javi kada te zovnu.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 14:28:03   
senka27
Čitala sam baš o tvome iskustvu tako da neću ionako mi samo malo fali...nikako ne bih mogla podnijeti još nekoga neljubaznoga, i ja se nadam samo najboljem...bit ću strpljiva i evo i bebica se mrda zahvaljuje na podršci :)

hvala, i javit ću

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 14:30:48   
Okarica
Želim ti puno sreće, da sve bude ok, i da ti što prije jave. user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 14:32:41   
bebano
Ma nemaju razumjevanja ni mrvicu. Ok, shvatam ja da nebi bilo ok i da svaka od nas zove, ali ako je covjek zabrinut i ljubazno pita i ona osjeti da smo uplasene, pa zar i odgovor ne moze biti isto tako ljubazan. Zato ti je bolje cekaj, radi nesto da okupiras misli. Eto bebica se mrda, vidis da je sve ok. A nazvace te kada se najmanje nadas user posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 14:37:40   
Blue rose RR
Sve najbolje, i puuuno sreće i snage i hrabrosti.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 15:07:56   
budućamama
Senka, želim ti puno sreće i držim fige da sve bude ok, a naravno da će bitiuser posted image
Bez nervoze, mi smo tu da te podržimouser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Amniocinteza
22.4.2008 15:15:00   
sarah
Sve najbolje, i nadam se da ce sve biti ok!

I mi cekamo zajedno s tobom...

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 9:07:49   
senka27
Drage moje samo da vam javim da je sa mojim nalazima sve uredu...

nosim jednog zdravog djeaka...

plaem od sree...i hvala vam na podrci upravo sada su mi javili!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 9:09:26   
Amela V.
E hvala bogu draga Senka da je sve u redu. Presretna sam i ja s tobom user posted image user posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 9:17:05   
bebano
Ma divno Senka user posted image , cestitam od srca. user posted image user posted image  user posted image , neka vam je sa srecom. Sada mozes odahnuti i uzivati u ostatku user posted image .

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 9:19:56   
ebru
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E hvala Bogu da je sve ok!
Vjeruj da se radujem zajedno sa tobom!
Uzivaj u ostatku trudnoce!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 9:21:58   
senka27
Hvala vam nemate pojma koliko sam SRETNAAAA tano tek sada u da odahnem i da uivam u trudnoi ovo sve dosada je bilo pod nekim pritiskom.

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 9:54:26   
budućamama
Supeeeeeeer!

Nisam ni sumnjala, ali je ipak lake kad zna 100% da je sve ok. elim ti ugodnu trudnou i lak porod!
Odahni i uivaj u svom malom djeaku. Pusa

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 12:37:23   
sanja.sa
cestitke senkauser posted image , tako mi je drago zbog tebe i tvojeuser posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 13:17:38   
Blue rose RR
Sve najbolje, u tvom životu...
Želim ti mnogo sreće i zdravlja...tvojoj porodici i tom malenom biću u tebi...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 14:50:28   
sarah
Draga Senka, evo da ti i ovdje cestitam.
Tebi i tvom malom pisonjici zelim sve najbolje i hvala Bogu da ti je nalaz uredu.
Sad je red da se opustis i uzivas u ostatku trudnoce user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Amniocinteza
23.4.2008 15:31:04   
senka27
hvala vam svima bas sam sretna ...

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Amniocinteza
28.6.2008 14:13:52   
enna
Evo senka27 i od mene iskrene cestitke i znam kako si se osjecala u iscekivanju nalaza.Evo i ja cu podjeliti svoje iskustvo sa vama na ovu temu samo ne bi zelila de nekog uplasim.Imam 28 godina i rodila sam prvo svoje dijete.Ja i MM smo dobili bebu poslije 9 godina kada sam ostala trudna bila sam presretna i rekola sam uradit cu sve pretrage izmedu ostalog isla sam privatnom doktoru kojem sam rekla da zelim sve pretrage raditi i on nije imao nista protiv.Prije nego sto me poslao da radim amniocentezu uradio mi je neki statisticki nalaz koji je pokazao rizik da moja beba moze da ima Downov sindrom(sa moje i muzeve strane nema niko sa tom anomalijom).Doktor mi je uradio UZ i rekoa da po njemu beba je ok jer otkucaji srca su normalni sto kod takvih beba je ubrzano i vidi se nosic sto ce kod beba sa downom ne vidi ali je rakoa ako zelim da uradim amniocentezu i pristala sam.Proces je trajao svega nekoliko minuta doktor je UZ gledao bebu i kroz stomak izvukao plodnu vodu nije nista boljelo samo neki neugodan osjecaj odmoris pola sata i ides kuci nalazi budu za 21 dan.Iscekivanje da me pozovu i kazu kakvi su naazi je uzasan period ne zelim iko da ga prode.Javili su mi da je sve ok hvala Bogu i da mogu doci po nalaze i rekli su ki da nosim user posted image  mada mi nije bilo vazno samo sam molila Boga da sve bude ok.Ponovo sam isla na pregled kod svog doktora i on je na Uz vidio da je user posted image  sto ga je dodatno zbunilo zakazao mi je sutradan pregled u bolnici kod primarijusa i primarijus me pregledao i reako da je user posted image .Odmah su poslali nalaze ponovo u kliniku u Milanu gdje se vrse analize i rekli da ponove a meni su rekli da mozda cu morati ponovo raditi amniocentezu ponovo iscekivanje i bijes radi toga sto kazu da je amniocenteza 100% sada vise to nevjerujem jer imam jedno ruzno iskustvo iza sebe bila je greska pri unosu podataka u kompjuter jedno izvinjenje i bas ih briga ali crv sumnje je uvjek bio u meni do samog poroda dok mi nisu stavili na prsa jednu zivu i zdravu bebu bez ikakvih anomalija hvala Bogu zelim vam svima puno srece i da naravno nalazi budu ok pusica vam

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Amniocinteza
30.6.2008 9:22:00   
abh
Zdravo, evo ja ponovo da aktiviram ovu temu. I ja sam dobila uputnicu da radim aminocintezu, ali tek sam 16/17 sedmica pa moram sacekati.
Interesuje me u kojoj ste vi sedmici radile aminocintezu i kod kojeg doktora. Ja nisam nikad bila na Kosevu i interesuje me mozes li traziti kojeg ti hoces doktora ili ti sestrica odredi.
Nadam se da ce i kod mene sve biti OK.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Amniocinteza
30.6.2008 11:14:40   
Visnja RR
meni je radio dr Boris (opet mu zaboravih prezime)..super je lik...a radi i dr Dizdarevic... cini mi se da se to radi samo utorkom... ja sam radila u 19-oj sedmici... obicno se i radi izmedju 17 i 19...
Sigurno ce sve biti ok ...uzvaj i ne brini puno...
razlog za amnio su godine ili ?

a mozes raditi i pvt kod dr. Mehmedbasica... al predpostavljam da si zadravstveno osigurana pa ti se ne isplati davati 700 km ..

pusa user posted image  i sretno...

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Amniocinteza
30.6.2008 12:02:03   
ElmaB
Visnja, to je dr Boris Nikulin. On je super, a na Kosevu nekoliko dr radi amniocentezu!

Sretno!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Amniocinteza
30.6.2008 12:05:42   
majahodzic
Ajoj sad ste me zabrinule malo!Meni niko od doktora nije ni spomenuo taj nalaz.Znaci li to da je sve ok ili su doktori nemarni?Ako se toliko cekaju rezultati sad nemam ni vremena da sama trazim da radim amniocintezu, jer imam jos nekih 20-ak dana do poroda.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Amniocinteza
30.6.2008 12:10:42   
Rabi
Pa valjda nema mjesta za brigu, ako ti je do sad sve uredu? Valjda bi se do sad te neke anomalije vidjeleuser posted image  Mislim da je taj pregled neophodan kod trudnica koje imaju preko 35 godinauser posted image  Mozda nisam u pravu, al nadam se da ce se javiti neko iskusniji!

(odgovor članu majahodzic)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *