|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:13:25   
veeseelaa
jednom je bila ova tema, i zaključana je, znam da se tada izrodila riječ KOPRCANJE

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:16:14   
Anoniman
evo ja ogovaram na pocetno pitanje upražnjavamo itekako, ne mogu zamisliti sex be togauser posted image  

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:16:22   
kolacic
IZVORNA PORUKA: dacy

kolačiću nikad se nezna hoćemo li i kada ćemo se sve upoznati. Ti ćeš meni sada iznositi ovdje svoju intimu (jer kažeš d ti je tako lakše nego sa prijateljicama), a sutra se možemo upoznati i onda ćeš se crveniti zbog neki stvari koje si rekla nepoznatim osobama.
Odvagaj malo s kim je lakše pričati sa nepoznatim ljudima ili sa dugogodišnjim prijateljima.

Ja znam da je neke stvari lakše podjeliti sa strancima, ali ipak za razgovore o sexu po meni je bolje voditi sa bliskim prijateljima.

Ja sad ispade po tvome osoba koja sve u detalje prepričava na kavi user posted image ...
Opet ponavljam, naravno da ne idem u detalje, ali kad se krene ta tema imam šta za reći



Na osnovu cega mislis da se mozemo upoznati??? i sto bih se ja crvenila?? ma jedino se mogu crveniti da varam muza i da brukam samu sebe i svoj brak, sve ostalo ne dolazi u obzir...imas pogresno vidjenje stvari, meni je gore komentarisati drugarici a 100% je ona to ispricala nekome, vjeruj 100% pa onda to nije tvoja intima vec javna stvar...
Ja vjeruj vise vjerujem tebi nego kumi rodjenojuser posted image  jer nisi u krugu ljudi koji su mi bliski pa i ako kome ispricas o mojoj intimi, mene to ne zanima jer ne znam ni ko su ti ljudi, nit me je briga. ama vodi ti razgovore sa svojim prijateljicama, ja ti nista vise necu reci.. ako mislis da je to ispravno, naprijeduser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:16:33   
Anoniman
evo ja ogovaram na pocetno pitanje upražnjavamo itekako, ne mogu zamisliti sex be togauser posted image  

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:18:30   
henna ze
pa šta ako sam negdje postavila sliku..pa nisam terorista da se bojim ..rekoh da volim ono što vole mladi...neko će me poznat na ulici i reć e ovo je ona što voli oralni sex..pa šta vole ga svi...samo se prave da ne vole..doduše im i onih kojima se gaVi (hahaha sjetih se ovog izraza za gadi)

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:18:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: marijanna

evo ja ogovaram na pocetno pitanje upražnjavamo itekako, ne mogu zamisliti sex be togauser posted image  


e jesi ga popunila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:19:29   
kolacic
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

Pa sto komentarises onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zanimljiva mi tema i svasta bih napisala da ima opcija anoniman, al nazalost nema user posted image user posted image user posted image a vjerujem da nisam jedina i da bi bilo punozanimljivije u tom slucaju user posted image


cega se bojis, hajde iznesi nam nestouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:20:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

Pa sto komentarises onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zanimljiva mi tema i svasta bih napisala da ima opcija anoniman, al nazalost nema user posted image user posted image user posted image a vjerujem da nisam jedina i da bi bilo punozanimljivije u tom slucaju user posted image


cega se bojis, hajde iznesi nam nestouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

ja sam ipak prosvjetni radnik i ne bih voljela da ucenici jednog dana prepricavaju moje postove user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:21:02   
dacy
IZVORNA PORUKA: kolacic

Na osnovu cega mislis da se mozemo upoznati???
Ja vjeruj vise vjerujem tebi nego kumi rodjenojuser posted image  


Na osnovu silnih kavica koje ove žene ispijaju. Ja bih baš voljela popiti koju sa njima. Nikad se ne zna...

Ja brate mili, tebi nevjerujem ništa .... za mene za sad ni jedna forumašica nije ni blizu onoga šta su mi moje prijateljice


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:21:44   
kolacic
teacher75 i prosvjetni radnici su ljudi od krvi i mesauser posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:23:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

teacher75 i prosvjetni radnici su ljudi od krvi i mesauser posted image  

jesu, ali moraju paziti kako ce se ponasati jer su primjer svojim ucenicima a ne zivimo u holandiji, prema tome: no comment user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 20.8.2010 13:24:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:23:46   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: kolacic

teacher75 i prosvjetni radnici su ljudi od krvi i mesauser posted image  


E ovdje sam pala sa stolice user posted image user posted image A jesi luda, pusti zenu na miru

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:25:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: kolacic

teacher75 i prosvjetni radnici su ljudi od krvi i mesauser posted image  


E ovdje sam pala sa stolice user posted image user posted image A jesi luda, pusti zenu na miru

ma neka, znam se ja i sama braniti user posted image lako je pricati o svemu onima koje su incognito na forumu (nemaju slike, ne znaju nikoga i ne ostavljaju nikakve podatke o sebi)veeseelaa je izuzetak user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 20.8.2010 13:26:44 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:26:29   
kolacic
IZVORNA PORUKA: dacy

IZVORNA PORUKA: kolacic

Na osnovu cega mislis da se mozemo upoznati???
Ja vjeruj vise vjerujem tebi nego kumi rodjenojuser posted image  


Na osnovu silnih kavica koje ove žene ispijaju. Ja bih baš voljela popiti koju sa njima. Nikad se ne zna...

Ja brate mili, tebi nevjerujem ništa .... za mene za sad ni jedna forumašica nije ni blizu onoga šta su mi moje prijateljice

 

hahhhahha ti se zaklinjes u njih kao da su sestre..ja ne ispijam kafice u tome je i stvar. Ja sam ovdje dan dva aktivni clan jer nemam trenutno drugu razonodu, inace mi je zivot popunjen do maximuma da nemam vremena za kafenisanje... a nesto mi mirise da si mlada puno mlada, tvoje razmisljanje mi je kao da gledas kroz ruzicaste naocale... nemoj tako.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:27:46   
HanaBana
Uh ja se ponadah naucicu neke nove metode tzv oralke user posted image user posted image a ono se zakomplikovalo sa povjeravanjem i drugaricama ..uh...user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:28:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

lako je pricati o svemu onima koje su incognito na forumu (nemaju slike, ne znaju nikoga i ne ostavljaju nikakve podatke o sebi)veeseelaa je izuzetak user posted image


tičerko jesam li ja normalna?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:28:45   
teacher75
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Uh ja se ponadah naucicu neke nove metode tzv oralke user posted image user posted image a ono se zakomplikovalo sa povjeravanjem i drugaricama ..uh...user posted image user posted image

sumnjam da ce iko biti lud pa da podijeli neke detalje, jedino mozda neki novi clan koga niko ne zna, kao npr. Iceman user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:28:46   
kolacic
ova ti je dobra... slazem se da krenusmo negdje nigdje... pa iznesi nam svoja iskustva da malo procaskamo o ovoj temi..

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:29:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

lako je pricati o svemu onima koje su incognito na forumu (nemaju slike, ne znaju nikoga i ne ostavljaju nikakve podatke o sebi)veeseelaa je izuzetak user posted image


tičerko jesam li ja normalna?

nisi user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:29:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

lako je pricati o svemu onima koje su incognito na forumu (nemaju slike, ne znaju nikoga i ne ostavljaju nikakve podatke o sebi)veeseelaa je izuzetak user posted image


tičerko jesam li ja normalna?

nisi user posted image



mene strah user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:29:53   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

lako je pricati o svemu onima koje su incognito na forumu (nemaju slike, ne znaju nikoga i ne ostavljaju nikakve podatke o sebi)veeseelaa je izuzetak user posted image


tičerko jesam li ja normalna?

nisi user posted image



mene strah user posted image

bar si hrabra user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:31:18   
veeseelaa
dobro je što se ove teme brišu uglavnom user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:31:46   
kolacic
IZVORNA PORUKA: kolacic

eh da ne zalutamo, tema je oralni sex a ne hoces li ili neces iznijeti i kome ces??

Dakle, ko zeli da mi kaze koliko cesto muz zadovoljava vas oralno?? jel cesce on vas ili vi njega??



da ne zalutamo... ponavljam...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:32:31   
bananica
o sexsualnom zivotu ne razgovaram niti sa poznati niti sa nepoznatim ljudima, to je nesto intimno i tako treba i ostati

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:33:21   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: kolacic

eh da ne zalutamo, tema je oralni sex a ne hoces li ili neces iznijeti i kome ces??

Dakle, ko zeli da mi kaze koliko cesto muz zadovoljava vas oralno?? jel cesce on vas ili vi njega??



da ne zalutamo... ponavljam...


Bujrum, pa prva odgovori user posted image

Svaki put! Znaci kad odgovorim na temi koliko cesto upraznjavate seks, toliko puta i ovo ovdje upraznjavam user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *