|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:23:20   
Skvo RR
Kolacic je ocigledno nesto slicno user posted image  moderatoru na temi Oralni sex..."Sta se ti javljas"..."Nemoj komentarisati" i slicno"....user posted image

I ovi komentari forumasica su  komentari... Zene ucestvuju na temi...

I molim te konstatacija "oralni sex podrzavam"...user posted image user posted image user posted image


Ne kontam sta te onda zanima...ako te ne zanima..tehnika..sta te onda zanima?


Trebala si  staviti temu, sa anketom oralni sex, da i ne...i sa pitanjem" Da li ste konzerve ili niste"?

A komentari tipa ja nisam konzerva, a ove sto citaju moje konstatacije tipa ove "oralni sex podrzavam", su konzerve, zene zatucane i zaostale..bas su ti user posted image .





_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:24:29   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

ako nekom treba savjet!!! e onda bujrum! neka pita....


bas tako



ja bi da pitam, ako može neko da mi odgovori.....user posted image user posted image user posted image
jel oralni prvo pa onda t.....? user posted image ili tuc tuc pa oralni... mixate li žene?
i možel samo oralni, iznenadni na prepad
I šta s kondomom? skinete pa stavite????user posted image  mislim ako mixate
e hajd sad


Ne bi preporucila....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:24:29   
kolacic
ja ipak vjerujem da treba jos dosta proci da u ovoj zemlji prestane sex biti tabu tema, o oralnom ga ne govorim...tako sam misljenja da smo jos uvijek zaostali po tom pitanju, ok ako ne zeli neko dati komentar, ovo je tema tek teko malo otvorena cisto iz moje radoznalosti, ali opcenito mislim da je ovo konzervativna sredina u kojoj se na pogresan nacin odgajaju djeca, recimo moja mama prva nije pricala sa mnom o sexu sve dok i sama kao teenager nisam naucila iz casopisa i tv, neta o vecini stvari mada povrsno, i tek pred udaju mi sjela da razgovaramo kao zena sa zenom...hahhah pa sta si radila cijeli zivot dok sam odrastala i trebala te da me uputis?
Smijesno, ja svoje dijete necu niposto tako odgajati, otvoreno cu govoriti i o sexu i o prezervativima, da ne uci iz novina, nego od mene, svoje majkeuser posted image


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:26:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

ako nekom treba savjet!!! e onda bujrum! neka pita....


bas tako



ja bi da pitam, ako može neko da mi odgovori.....user posted image user posted image user posted image
jel oralni prvo pa onda t.....? user posted image ili tuc tuc pa oralni... mixate li žene?
i možel samo oralni, iznenadni na prepad
I šta s kondomom? skinete pa stavite????user posted image  mislim ako mixate
e hajd sad


Ne bi preporucila....user posted image


znaš onaj:
ko je štrumfao Štrumfetu bez štrumf gumice
Mrgud: Mrzim štrumf gumice

pa i ja takouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:27:23   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

ako nekom treba savjet!!! e onda bujrum! neka pita....


bas tako



ja bi da pitam, ako može neko da mi odgovori.....user posted image user posted image user posted image
jel oralni prvo pa onda t.....? user posted image ili tuc tuc pa oralni... mixate li žene?
i možel samo oralni, iznenadni na prepad
I šta s kondomom? skinete pa stavite????user posted image  mislim ako mixate
e hajd sad
i šta deverate s onim što ide u šerpicu hahahah stomak me zabolio od smijeha



user posted image user posted image
ti to sve dobro znas ...ne zakuhavaj user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:28:12   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

ako nekom treba savjet!!! e onda bujrum! neka pita....


bas tako



ja bi da pitam, ako može neko da mi odgovori.....user posted image user posted image user posted image
jel oralni prvo pa onda t.....? user posted image ili tuc tuc pa oralni... mixate li žene?
i možel samo oralni, iznenadni na prepad
I šta s kondomom? skinete pa stavite????user posted image  mislim ako mixate
e hajd sad


Ne bi preporucila....user posted image


znaš onaj:
ko je štrumfao Štrumfetu bez štrumf gumice
Mrgud: Mrzim štrumf gumice

pa i ja takouser posted image user posted image user posted image


gumica - nula bodova user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:28:32   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

ako nekom treba savjet!!! e onda bujrum! neka pita....


bas tako



ja bi da pitam, ako može neko da mi odgovori.....user posted image user posted image user posted image
jel oralni prvo pa onda t.....? user posted image ili tuc tuc pa oralni... mixate li žene?
i možel samo oralni, iznenadni na prepad
I šta s kondomom? skinete pa stavite????user posted image  mislim ako mixate
e hajd sad


Ne bi preporucila....user posted image


znaš onaj:
ko je štrumfao Štrumfetu bez štrumf gumice
Mrgud: Mrzim štrumf gumice

pa i ja takouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:29:42   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

ja ipak vjerujem da treba jos dosta proci da u ovoj zemlji prestane sex biti tabu tema, o oralnom ga ne govorim...tako sam misljenja da smo jos uvijek zaostali po tom pitanju, ok ako ne zeli neko dati komentar, ovo je tema tek teko malo otvorena cisto iz moje radoznalosti, ali opcenito mislim da je ovo konzervativna sredina u kojoj se na pogresan nacin odgajaju djeca, recimo moja mama prva nije pricala sa mnom o sexu sve dok i sama kao teenager nisam naucila iz casopisa i tv, neta o vecini stvari mada povrsno, i tek pred udaju mi sjela da razgovaramo kao zena sa zenom...hahhah pa sta si radila cijeli zivot dok sam odrastala i trebala te da me uputis?
Smijesno, ja svoje dijete necu niposto tako odgajati, otvoreno cu govoriti i o sexu i o prezervativima, da ne uci iz novina, nego od mene, svoje majkeuser posted image




slazem se

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:29:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

ako nekom treba savjet!!! e onda bujrum! neka pita....


bas tako



ja bi da pitam, ako može neko da mi odgovori.....user posted image user posted image user posted image
jel oralni prvo pa onda t.....? user posted image ili tuc tuc pa oralni... mixate li žene?
i možel samo oralni, iznenadni na prepad
I šta s kondomom? skinete pa stavite????user posted image  mislim ako mixate
e hajd sad
i šta deverate s onim što ide u šerpicu hahahah stomak me zabolio od smijeha



user posted image user posted image
ti to sve dobro znas ...ne zakuhavaj user posted image


user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:34:21   
Visnja RR
kad se vec zezamo da vam ispricam kako smo MM i ja u mladjim danima se zezali da snimimo svoj uredak ono cisto kao literaturu za mladji narastaj.... pa moj blesavi muz kaze kad nas djeca pitaju tata-mama kako se to radi a mi kazemo eno ti dvd na gornjoj polici i pogledaj... uzas user posted image user posted image user posted image  naravno bila je sala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:35:32   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:44:07   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kolacic je ocigledno nesto slicno user posted image  moderatoru na temi Oralni sex...

A komentari tipa ja nisam konzerva, a ove sto citaju moje konstatacije tipa ove "oralni sex podrzavam", su konzerve, zene zatucane i zaostale..bas su ti user posted image .


Oprostite, to da sam nesto slicno moderatoru nisam...sto me zanima to i pitam,...i odgovaram isto tako bez ustezanja, ja postujem svacije misljenje i ne mislim da su zene koje citaju ove postove zatucane i zaostale, ni najmanje, ja samo govorim o sredini u kojoj zivimo u kojoj ljudi se plase iznijeti svoje misljenje i svoj stav da ne bi Boze moj neko to procitao ko vas zna a svi znamo da je to ok i normalno, to je vase glediste koje apsolutno nije tacno, dobro procitajte sta pisem..

Ja samo govorim jer sam otvorena, iskrena, nema kod mene laznog predstavljanja.,, sorry, ja vam odoh jer ne bih htjela izazvati pogresne konotacije..



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Oralni sex
20.8.2010 14:52:18   
tinchita
Bilo konzervativno lil ne mislim da će većeras biti puno sexa i to oralnog...cccccc
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:22:59   
dacy
ti kolačiću meni nisi nikako jasna.

Prvo me popljuješ što sa prijateljicama pričam o oralnom sexu, onda pišeš kako smo konzervativne jer ovdje ne pišemo o tome.
Vidi molim te mene bezobrazne. Otkud mi pravo da pričam sa prijama o tome, a ovdje neću da iznosim detalje. Treba me ovako:
user posted image
Mene zanima šta ti ustvari hoćeš??? Jel te toliko zanima kako, šta i gdje mi to radimo pa si toliko napadna??? To te nešto posebno uzbuđuje???

E sad tvoj komentar na moj pogled na svijet i da sam mlada.

Ovako ja ti imam 27 godina i ne svijet ne gledam kroz ružičaste naočale. Smatram da ima loših ljudi, ali isto tako mislim da sam izabrala dobre ljude s kojima ću se družiti.
Ne smatram se naivnom, lakovjernom i zelenom. Smatram se osobom otvorenom, spremnom za prihvačanje novih ljudi, i nadasve sretnom i zadovoljnom...
Kada je neko dobar prema meni ja se trudim biti još bolja, ako me neko namjerno ili slučajno povrijedi, tada sam grozna... a kad kažem grozna vjeruj mi da znam biti svjetski gad.

Zato molim te prođi me se...možeš komentirati moje postove, moj način razmišljanja ukoliko se slažeš ili ne slažeš s njim, ali nikako NEMOŽEŠ komentirati mene kao osobu, jer me ne poznaješ..

I ako si ti ovdje sada jer trenutno nemaš pametnijeg posla, onda je bolje da odmah razguliš, jer mi smo sve zavoljele ovaj forum i bez obzira radile ili ne uvjek ćemo naći vremena da doletimo i virnemo šta se piše

user posted image



< Poruku je uredio dacy -- 20.8.2010 15:24:07 >


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:25:30   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kolacic je ocigledno nesto slicno user posted image  moderatoru na temi Oralni sex...

A komentari tipa ja nisam konzerva, a ove sto citaju moje konstatacije tipa ove "oralni sex podrzavam", su konzerve, zene zatucane i zaostale..bas su ti user posted image .


IZVORNA PORUKA: kolacic



Oprostite, to da sam nesto slicno moderatoru nisam...sto me zanima to i pitam,...i odgovaram isto tako bez ustezanja, ja postujem svacije misljenje i ne mislim da su zene koje citaju ove postove zatucane i zaostale, ni najmanje, ja samo govorim o sredini u kojoj zivimo u kojoj ljudi se plase iznijeti svoje misljenje i svoj stav da ne bi Boze moj neko to procitao ko vas zna a svi znamo da je to ok i normalno, to je vase glediste koje apsolutno nije tacno, dobro procitajte sta pisem..

Ja samo govorim jer sam otvorena, iskrena, nema kod mene laznog predstavljanja.,, sorry, ja vam odoh jer ne bih htjela izazvati pogresne konotacije..





Pu...pu...nita bilo....



A slazem se da je ovo sto sam gore napisala MOJE glediste, a koliko je tacno...to cu sama presuditi.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:29:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

ja ipak vjerujem da treba jos dosta proci da u ovoj zemlji prestane sex biti tabu tema, o oralnom ga ne govorim...tako sam misljenja da smo jos uvijek zaostali po tom pitanju, ok ako ne zeli neko dati komentar, ovo je tema tek teko malo otvorena cisto iz moje radoznalosti, ali opcenito mislim da je ovo konzervativna sredina u kojoj se na pogresan nacin odgajaju djeca, recimo moja mama prva nije pricala sa mnom o sexu sve dok i sama kao teenager nisam naucila iz casopisa i tv, neta o vecini stvari mada povrsno, i tek pred udaju mi sjela da razgovaramo kao zena sa zenom...hahhah pa sta si radila cijeli zivot dok sam odrastala i trebala te da me uputis?
Smijesno, ja svoje dijete necu niposto tako odgajati, otvoreno cu govoriti i o sexu i o prezervativima, da ne uci iz novina, nego od mene, svoje majkeuser posted image




ja sam bila vrijeda i pročita komletnu temu
odgovor na datu je da i ja i mm......

no razlog citiranja ovog posta je .....
ne shavatam na osnovu čega ti sudiš ko je konzervativan a tko ne?

čitala sam temu i najveći broj komentara koe si i sama dala odnosili su se na ko je najbolji prijatelj u životu, šta kome treba reći a šta ne i naravno nisma porpustila post u kome kada svome mužu dodatkeš žilu....

no pitanje je bilo dali ga upražnjavamo...
većina ti je odgovroila...
čak samim javaljenjem na temu fino je rečeno neću da pričam o tome javno...znači rade ali kako to rade čuvaju za sebe....

nisi ni ti pitala način....

znači fino smo se ispričale o svemu.....

i sad sve neke konzeravtivne ispadoše, mame nas nisu fino odgajale a mi trebamo posjesti svoju djecu ispred sebe i reći...draga mamina kćeri kad dođeš i krevet sa muže uzmimu mu žilu u ruke i vidjećeš kako je dobrouser posted image

nisma konzervatina, mama mi je najbolja prijateljica ali ni njoj detalje ne iznosim kako to radim i šta kaže njegova žila kad je dotaknem....
imama dvije curice....
i neću im opisivati kako sam ja to radila sa njihovim ocem....
daću im mogućnost u odgoju da me pitaju o svemu...
da znaju da sex postoji da je normalna stavr..
ali neću im ja ni crtati ni objašnjavati kako se to radi....i kako se ponaša očeva žila
na svako pitanje znaću odgovor iz svog iskustva...nisma ni ja pitala mamu a taman sam lijepo uspjela imam i muža i dvije bebe i upražnjavam sex.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:36:34   
veeseelaa
e čuj žilu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:42:19   
M kao Mama
Kakve veze ima ova tema sa djecom, hahahahaha, Bože sačuvaj,

ne mogu vjerovati kako su neke članice dokone, pa imaju vremena da se bave glupostima, prosto nisam mogla odoljeti da se ne javim, o ovoj temi neću ništa kazati, jer na RR sam došla zbog bebe, sada već velike curice, a ne da pročitam da li neka članica je doživjela vrhunac ili kako se ponaša u svom krevetu.

Stićem dojama da ovdje ima žena kod kojih nešto ne štima, čim stalno pričaju o jednom  te istom, da smo negdje na zapadu to bise smatralo poremećajem, alipošto smoovdje gdje jesmo i gdje su nas odgajali i miodgajamo konzervativno, to je hit i to je hrabrost.

Samo i dalje nastavite, samo meni bi bilo pravo beze da neke žene sa mojim sex životom ispiraju usta.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:46:09   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kad se vec zezamo da vam ispricam kako smo MM i ja u mladjim danima se zezali da snimimo svoj uredak ono cisto kao literaturu za mladji narastaj.... pa moj blesavi muz kaze kad nas djeca pitaju tata-mama kako se to radi a mi kazemo eno ti dvd na gornjoj polici i pogledaj... uzas user posted image user posted image user posted image  naravno bila je sala user posted image user posted image user posted image

hahahhahahaahah...
edukativni sadržaji
-prvi cd-planete
-drugi cd-biljni i životinjskli svijet
-treći po redu-sexualna naobrazba, domaća proizvodnjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:46:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e čuj žilu user posted image user posted image user posted image

ja sam još bila dobra pa sam ''opipljiviji'' pojam dala...doduše greškom...
kolačić je to nazvala žicom.....kod svoga mužauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:46:40   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e čuj žilu user posted image user posted image user posted image


jojjj i  ja kad procitah zilu kad se ne zadavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:50:53   
kolacic
Sto me napadose.....user posted image

Ovaj, nikog ne osudjujem ali meni je konzervativno da me majka ne uci nego da sama ucim iz novina, naravno da nece mi majka pricati kako se sexa sa mojim ocem, i kako mu je potrefila zicu, ali osnovno o sexu u datim godinama je sasvim ok, pa vremenom i vise.. i to sto kazes ako me kcerke pitaju ja cu im reci,  moje misljenje je da je greska jer te nikad nece pitati o sexu..mnoge majke ni o menstruaciji ne govore s kcerkama a kamoli o sexu, sve o analnom sexu sam naucila iz casopisa, o klitorisu i svemu drugome a to je grozno.. ja ponavljam i podcrtavam sljedece:

Svako ima svoj izbor, svoj zivot, svoj brak, svoj sex.
Postujem tudja misljenja.
Postujte i vi moje.

Dacy draga, ponasaj se kako mislis da je ispravno, moji savjeti su bili dobronamjerni a sad uvidjam da ih nisam trebala ni govoriti. Razguli i slicne uvrede su odraz osnovne kulture, tvoj prag tolerancije i postivanje mi to govori.

Skvo, ova tema nije bila samo da li upraznjavate oralni sex, vec i razmisljanja zene danasnjice, lijepo pise na pocetku.. misljenje da ja mislim o zenama koje su se javile na ovu temu da su zatucane, je smjesna stvar. Apsolutno ne mislim tako.

Hanady, ne zelim da imam neiskren odnos prema svojoj djeci, tako da svoj prvi sex zelim da povjere meni, a ne nekoj prijateljici.

Eto, nadam se da je jasno..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:53:56   
M kao Mama
Sve je super, samo do njihovog prvog sex-a ima dosta, treba se zamarati bitnijim stvarima vezanim za njihov odgoj, ishranu, oblačenje, ponašanje, i slično,

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:56:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e čuj žilu user posted image user posted image user posted image


jojjj i  ja kad procitah zilu kad se ne zadavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ti trudnice jesi li vec zamislila sebe sa ''zilom'' ili zicomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a da odg.na pitanje to dali ja upraznjavam ili ne je moja osobna stvar isto i hocu li pricati o tome ili neuser posted image a to hoce li me kolacic smatrati seljankom,zaostalom ili konzervom moze u mom potpisu procitati sta mislim o tomeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Oralni sex
20.8.2010 15:58:29   
dacy
IZVORNA PORUKA: kolacic

Dacy draga, ponasaj se kako mislis da je ispravno, moji savjeti su bili dobronamjerni a sad uvidjam da ih nisam trebala ni govoriti. Razguli i slicne uvrede su odraz osnovne kulture, tvoj prag tolerancije i postivanje mi to govori.



Mislim da sam bila dovoljno ljubazna i kulturna u prethodnim postovima. Ja imam dovoljno kulturte i ovo sam napisala jer sam ja tvoj post ovako shvatila:

Kažeš da sam mlada, jako mlada, svijet gledam kroz ružičaste naočale, slijepo vjerujem svojim prijateljicama, kako ti nemaš vremena za ispijanje kava (vjerovatno za razliku od mene). Ovdje si jer trenutno nemaš drugu razonodu (meni je to značilo ti imaš život za razliku od mene)....

Već sam napisala i ponavljam opet. Skoro sve smo ti dale odgovor na svoje pitanje i naše poglede i stavove vezane za temu....šta još se treba reći?




_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *