|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:36:39   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

Ovako, na jednoj temi koja je krenula od masturbacije.. pa zavrsila na oralnom sexu iskreno pomislih da vidim kakva su razmisljanja danas mladih modernih zena o oralnom sexu??

Pitanje glasi: da li upraznjavate oralni sex ???



tek sad skontah da nisam u ovoj kategoriji user posted image



a zasto ne bi bila? user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:36:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: noa

ti kolacicu prvo iznapadala zene pa kad ti pokazase zube ispade ti neshvaceni umjetnikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma nikog ja nisam iznapadala, one mene iznapadose sto rekoh sta mislimuser posted image





aj dobro

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:40:25   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

Ovako, na jednoj temi koja je krenula od masturbacije.. pa zavrsila na oralnom sexu iskreno pomislih da vidim kakva su razmisljanja danas mladih modernih zena o oralnom sexu??

Pitanje glasi: da li upraznjavate oralni sex ???



tek sad skontah da nisam u ovoj kategoriji user posted image



a zasto ne bi bila? user posted image


ja sam matora mama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:46:15   
kolacic

dušo moja ja nisma mamu pitala kako da pristupim oralnom sexu....
i baš mi glupo da mi mama objašnjava...uzmeš kćeri u ruke pa otvoriš usta itd itd....

al naravno da sam znala kako se prave djeca...
šta su spolno prenosive bolesti....

a fino napisah jako se razlikuje rečenica
mama imala sam sexualne odnose sa momkom.
od
mama ja sam svome momku pružila uslugu oralnog sexa.

meni ova prva normalnija i na nju imala bih svašta da joj kažem...kao mama.
a na ovu drugu poslala bih je psihologu i to ne jer je to uradila nego jer bi tako plastično da mi priča.

poenta je ja sam sa mamom razgovarala ali nikada mi nije rekla kako se obavlja dužnost oralnog zadovoljavanja svoga muža steb by step.user posted image
[/quote]


Ok, svidja mi se sto si razgovarala s mamom, ja nisam, ali znas li ti koliko je djevojaka danas koja ne zna ni sta je oralni sex? Kad kazes oralni sex, blijedo te gledaju?? Na to ja mislim hanady dear.. Analni takodjer, mnogi ne znaju ni sta je to, cak ni djevojke koje su u 20 godinama... nisi se naucen rodio, kad nikad nisi cuo za oralni sex, onda i ne znas sta je to. E tu majka igra ulogu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:47:30   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

Ovako, na jednoj temi koja je krenula od masturbacije.. pa zavrsila na oralnom sexu iskreno pomislih da vidim kakva su razmisljanja danas mladih modernih zena o oralnom sexu??

Pitanje glasi: da li upraznjavate oralni sex ???



tek sad skontah da nisam u ovoj kategoriji user posted image



mlad je onaj  koje u dusi mlad, nisi matora mama!!!! nemoj to ni u saliuser posted image user posted image

a zasto ne bi bila? user posted image


ja sam matora mama user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:52:52   
Anoniman
JA MISLIM DA JE BEZPOTREBNO DANAS PRICATI SA DJECOM O SEXU ...dovoljno je da gledaju reklame...one za sladoled sve docarajuuser posted image

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:53:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kolacic


dušo moja ja nisma mamu pitala kako da pristupim oralnom sexu....
i baš mi glupo da mi mama objašnjava...uzmeš kćeri u ruke pa otvoriš usta itd itd....

al naravno da sam znala kako se prave djeca...
šta su spolno prenosive bolesti....

a fino napisah jako se razlikuje rečenica
mama imala sam sexualne odnose sa momkom.
od
mama ja sam svome momku pružila uslugu oralnog sexa.

meni ova prva normalnija i na nju imala bih svašta da joj kažem...kao mama.
a na ovu drugu poslala bih je psihologu i to ne jer je to uradila nego jer bi tako plastično da mi priča.

poenta je ja sam sa mamom razgovarala ali nikada mi nije rekla kako se obavlja dužnost oralnog zadovoljavanja svoga muža steb by step.user posted image
Ok, svidja mi se sto si razgovarala s mamom, ja nisam, ali znas li ti koliko je djevojaka danas koja ne zna ni sta je oralni sex? Kad kazes oralni sex, blijedo te gledaju?? Na to ja mislim hanady dear.. Analni takodjer, mnogi ne znaju ni sta je to, cak ni djevojke koje su u 20 godinama... nisi se naucen rodio, kad nikad nisi cuo za oralni sex, onda i ne znas sta je to. E tu majka igra ulogu.






e mila moja analni je drugo...o njemu imama potpuno drugačiji stavuser posted image user posted image user posted image user posted image
što možeš porčitati na temi o istom....

a eto ja fakat nisma nikada upoznala nekoga ko ne zna što su to pojmovi oralni i analani...a vjerujem ja da ima svega...nije da nevjerujem...

mada znam da ima onih koji ne znaju značenje simbola  
user posted image
znači o tome ja pričam...
meni je proritet djecu odgojiti, dati im mogućnost školavanja, da nauče vrate prvo teoriski...
ima svašta u školi i iz biologije i iz poznavanja prirode i društav da se nauči....
a kad dođu do prakse...
ja ću uvijek biti njihova mamauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.8.2010 16:59:32 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:54:06   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

Ovako, na jednoj temi koja je krenula od masturbacije.. pa zavrsila na oralnom sexu iskreno pomislih da vidim kakva su razmisljanja danas mladih modernih zena o oralnom sexu??

Pitanje glasi: da li upraznjavate oralni sex ???



tek sad skontah da nisam u ovoj kategoriji user posted image



mlad je onaj  koje u dusi mlad, nisi matora mama!!!! nemoj to ni u saliuser posted image user posted image

a zasto ne bi bila? user posted image


ja sam matora mama user posted image



naravno da se salim user posted image user posted image  meni mozak stao u 20i nekoj user posted image
moja kuma (ja njena) koja zivi u Pragu sasvim normalno prica o sexu... klinjo joj sad ima 14 a malena 11 g... prije 2 g kad je malom bilo 12 je kupila paket kondoma za NG u paketicu user posted image  jer je on to napisao u pismu Deda Mrazu... Kasnije mu je ona pojasnila funkciju kondoma i pojanila kako se pravilno navlaci... (naravno na neki dezodorans user posted image  kao model "zile")...
On svojim drugarima je glavni u razredu jer sve sto ga zanima dobije odgovor od mame ... a nju njeni drugari obozavaju jer su njihovi roditelji u fazonu "jos ste mali za tu pricu"... tako se djeca i izgube jer se s njima ne prica kad to treba...
svaka tema se moze prilagoditi kulturnom a edukativnom dijalogu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:54:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kolacic


dušo moja ja nisma mamu pitala kako da pristupim oralnom sexu....
i baš mi glupo da mi mama objašnjava...uzmeš kćeri u ruke pa otvoriš usta itd itd....

al naravno da sam znala kako se prave djeca...
šta su spolno prenosive bolesti....

a fino napisah jako se razlikuje rečenica
mama imala sam sexualne odnose sa momkom.
od
mama ja sam svome momku pružila uslugu oralnog sexa.

meni ova prva normalnija i na nju imala bih svašta da joj kažem...kao mama.
a na ovu drugu poslala bih je psihologu i to ne jer je to uradila nego jer bi tako plastično da mi priča.

poenta je ja sam sa mamom razgovarala ali nikada mi nije rekla kako se obavlja dužnost oralnog zadovoljavanja svoga muža steb by step.user posted image



Ok, svidja mi se sto si razgovarala s mamom, ja nisam, ali znas li ti koliko je djevojaka danas koja ne zna ni sta je oralni sex? Kad kazes oralni sex, blijedo te gledaju?? Na to ja mislim hanady dear.. Analni takodjer, mnogi ne znaju ni sta je to, cak ni djevojke koje su u 20 godinama... nisi se naucen rodio, kad nikad nisi cuo za oralni sex, onda i ne znas sta je to. E tu majka igra ulogu.
ja sam ubjedjena da sve znaju sta znaci pusenje...mozda ne sta znaci oralno...ali pusenje svakakouser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 20.8.2010 16:55:37 >

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Oralni sex
20.8.2010 16:56:57   
Anoniman
ja nesto ovdje zeznuhuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:00:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ovdje zeznuhuser posted image

ma nije do tebe...
Višnja imamo porblema sa citiranjem...
ja po 10 puta uređujem da dobijem suvislu formuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:06:20   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ovdje zeznuhuser posted image

ma nije do tebe...
Višnja imamo porblema sa citiranjem...
ja po 10 puta uređujem da dobijem suvislu formuuser posted image



u brzini tekst napisete iznad ovog zadnjeg quote...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:07:22   
Visnja RR
pokusjate izbjegavati citat na citat na citat na citat user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:07:48   
pocahontas
OMG, jutros od 11 pa sve do sad ovliko stranica i tema aktivna od kako sam otisla s poslauser posted image fakat sex, kakav god da je, prodaje sve user posted image
ja tamo na temi snizenja citav dan cekam odgovor, dajte recite, hocu u set__nju kasnije pa da ne klapnem djaba i nigdje nikoga..pa kako kad su sve zene ovdjeuser posted image ...user posted image user posted image
kad mi bude nesto trebalo, samo otvorim novu temu na RR - novootvorena bordel (ne modna) kuca u sarajevuuser posted image

p.s. mm se valja od šege kako ste se sve nafatale - kolacic je ONuser posted image

šalim se naravski user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 20.8.2010 17:12:11 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:18:28   
Visnja RR
i bolje sto se salis user posted image  dakle da ne provjeravam profil user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:21:20   
pocahontas
pa sta fali i da se ne šalim, ne kotam? je li to djeveru zabranjeno članstvo u RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:23:55   
Visnja RR
nije pozeljno zezanje drugih clanica u trenutcima dokonosti... ako se sjecas Rubi i slicno... a rodbinske veze ja ne spominjem javno user posted image
a kolacic pise u zenskom rodu pa ako iza stoji muskarac onda je cista zezancija... nije pozeljno makar bio i MM user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:28:59   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nije pozeljno zezanje drugih clanica u trenutcima dokonosti... ako se sjecas Rubi i slicno... a rodbinske veze ja ne spominjem javno user posted image
a kolacic pise u zenskom rodu pa ako iza stoji muskarac onda je cista zezancija... nije pozeljno makar bio i MM user posted image


oki doki..nemam pojma koje Rubiuser posted image , ja samo znam za onu serijuuser posted image   ali očito je da se neko zeza...ali bas pravo....


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:31:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Stićem dojama da ovdje ima žena kod kojih nešto ne štima, čim stalno pričaju o jednom  te istom, da smo negdje na zapadu to bise smatralo poremećajem, alipošto smoovdje gdje jesmo i gdje su nas odgajali i miodgajamo konzervativno, to je hit i to je hrabrost.

Samo i dalje nastavite, samo meni bi bilo pravo beze da neke žene sa mojim sex životom ispiraju usta.


meni je to svejedno, znaš koliko me to tangira user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja sam vala dokona ovih dana, na poslu nidje poslauser posted image , od 08-16 RR i FB user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:37:51   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nije pozeljno zezanje drugih clanica u trenutcima dokonosti... ako se sjecas Rubi i slicno... a rodbinske veze ja ne spominjem javno user posted image
a kolacic pise u zenskom rodu pa ako iza stoji muskarac onda je cista zezancija... nije pozeljno makar bio i MM user posted image

ma  i ja sam kontala da je kolacic ON ali reko javljala se tamo na temi trudnoca pa sam opet se predomislila, ali meni vuce na NJEGA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:43:05   
kolacic
A da ce ovako biti popularna tema, nisam ni ja mislila,... a super kad otvoreno pricamo o svemuuser posted image  ma pusenje je vulgaran termin, oralno je ispravno, eto ta edukacija nedostaje prema djeci... naprijed mame, educirajte klinke da budu dame user posted image user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:45:32   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nije pozeljno zezanje drugih clanica u trenutcima dokonosti... ako se sjecas Rubi i slicno... a rodbinske veze ja ne spominjem javno user posted image
a kolacic pise u zenskom rodu pa ako iza stoji muskarac onda je cista zezancija... nije pozeljno makar bio i MM user posted image

ma  i ja sam kontala da je kolacic ON ali reko javljala se tamo na temi trudnoca pa sam opet se predomislila, ali meni vuce na NJEGA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




kolacic je ONA, kome pade na pamet da je ON? 

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Oralni sex
20.8.2010 17:57:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: kolacic

A da ce ovako biti popularna tema, nisam ni ja mislila,... a super kad otvoreno pricamo o svemuuser posted image  ma pusenje je vulgaran termin, oralno je ispravno, eto ta edukacija nedostaje prema djeci... naprijed mame, educirajte klinke da budu dame user posted image user posted image




hej kuku


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Oralni sex
20.8.2010 18:26:10   
Visnja RR
"dame" su na Pinku i Grandu ... moje djete ce biti sejtan na kanaFi user posted image  i znace sve marifetluke... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Oralni sex
20.8.2010 18:30:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

"dame" su na Pinku i Grandu ... moje djete ce biti sejtan na kanaFi user posted image  i znace sve marifetluke... user posted image


i ja se nadam da će moja biti puna folova :-))) a dame baš i ne volem :-)


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *