|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex
20.8.2010 18:49:58   
jasmin
Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim.
Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Oralni sex
20.8.2010 18:52:21   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Oralni sex
20.8.2010 18:55:34   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:36:06   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: jasmin

Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim.
Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?


?????????????????????????


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:37:34   
kolacic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dama oralno zadovoljava muza,

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 13.11.2010 8:36:02 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:41:39   
kolacic
IZVORNA PORUKA: jasmin

Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim.
Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?


A ovo je ono o cemu pricam cijeli ubogi dan, rijetki se odvaze da sta kazu a misle isto..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa i vjernici veliki pred iftar komentare daju...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:44:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: jasmin

Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim.
Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?


A ovo je ono o cemu pricam cijeli ubogi dan, rijetki se odvaze da sta kazu a misle isto..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa i vjernici veliki pred iftar komentare daju...

ne razumije ova dio...vjernicima nije zabranjeno komentarisati na forumu...a veličina vjere..zar si ti onaj koji je može izmeriti.Oproti ovaj ti je komentar suvišan. I da se razumijemo....njoj je Iftar prošao prije sat vremenauser posted image
iako mi i definicija dame nije načisto...no o tome bi mogli i novu temu otvorit...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:48:04   
kolacic
ma sta ti je tu nejasno, dama je zena, osoba profinjena i istancana ukusa koja bira rijeci kojima se izrazava u drustvu, ne koristi vulgarnosti vec ima obogacen rjecnik...treba li jos??? user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:49:23   
jasmin
Draga suzdrzi se komentara i toga da etiketiras nekoga epitetima koje trenutno ocigledno manje poznajes.
Mislim da sam dovoljno odvazna da kazem sta mislim na svaku mogucu temu :) i to forumasice ovdje dobro poznaju.
Ucinilo mi se da je dosao neki kolacic da nam prica o tome sta je slatko,kao da mi apsolutno nista ne znamo,zato sam postavila pitanje koje sam postavila.Hvala tebi na savjetu,medjutim,ovdje su zene dovoljno zrele i edukovane da svoju djecu odgoje u prave dame,ili pak onako kako one zele.Bez obrzira kakva misljenja imali o necemu,nasa su misljenja i nas put ka modernom svijetu.Ocito je da svako sebi kroji poteze.Ako cu da cutim o svojoj intimi dovoljno sam odvazna da cutim i ponosim se time.:):):).Moja intima je samo moja intima.A kako cu odgojiti moje dijete...e pa savrseno akobogda,da bude educirana,ali i da razmislja onako kako razmislja insan.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:49:56   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: jasmin

Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim.
Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?


A ovo je ono o cemu pricam cijeli ubogi dan, rijetki se odvaze da sta kazu a misle isto..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa i vjernici veliki pred iftar komentare daju...

ti nasal ovdje da zezas nekoga , a ta definicija dame ti bas losa veliki je pojam DAMA fali punoo do toga , najmocnije kuce su nekada svoje kcerke slala u intrnate da uce da budu prave DAME a s tim nema veze , to je poredjenje izmedju obicne zene i prostakuse


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:50:42   
kolacic
Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:54:05   
kolacic
IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga suzdrzi se komentara i toga da etiketiras nekoga epitetima koje trenutno ocigledno manje poznajes.
Mislim da sam dovoljno odvazna da kazem sta mislim na svaku mogucu temu :) i to forumasice ovdje dobro poznaju.
Ucinilo mi se da je dosao neki kolacic da nam prica o tome sta je slatko,kao da mi apsolutno nista ne znamo,zato sam postavila pitanje koje sam postavila.Hvala tebi na savjetu,medjutim,ovdje su zene dovoljno zrele i edukovane da svoju djecu odgoje u prave dame,ili pak onako kako one zele.Bez obrzira kakva misljenja imali o necemu,nasa su misljenja i nas put ka modernom svijetu.Ocito je da svako sebi kroji poteze.Ako cu da cutim o svojoj intimi dovoljno sam odvazna da cutim i ponosim se time.:):):).Moja intima je samo moja intima.A kako cu odgojiti moje dijete...e pa savrseno akobogda,da bude educirana,ali i da razmislja onako kako razmislja insan.



Slazem se s tobom, ali nisam se mozda pravilno izrazila, radujem se sto si nam se pridruzila zapravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:55:08   
jasmin
Ja sam tu stalno :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:57:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..

draga moja definicija dame je mnogo više...iko sada idemo Ot evo samo da kežam da recimo da su u savremenoj književnosti i madam pomapdur ( najpoznatiju kutizanu) damom zvali...pa sad????
nebih ja raspravljala ko i šta je dama...
no sve i da je totalno pozitivno da mi dijete dama bude....sve ima mjeru...
puškin je tražio savršenu ženu...majku svojoj ženi, kurvu u krevetu i domaćicu u kući...nije je našao pa je izvršio samoubistvo...znači sve sa mjerOM TREBA U SEBI IMATI.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:59:47   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: kolacic

Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..

draga moja definicija dame je mnogo više...iko sada idemo Ot evo samo da kežam da recimo da su u savremenoj književnosti i madam pomapdur ( najpoznatiju kutizanu) damom zvali...pa sad????
nebih ja raspravljala ko i šta je dama...
no sve i da je totalno pozitivno da mi dijete dama bude....sve ima mjeru...
puškin je tražio savršenu ženu...majku svojoj ženi, kurvu u krevetu i domaćicu u kući...nije je našao pa je izvršio samoubistvo...znači sve sa mjerOM TREBA U SEBI IMATI.user posted image







_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Oralni sex
20.8.2010 19:59:52   
kolacic
A sta je zapravo za tebe dama, jasmin? Bas me zivo zanima... ja sam rekla sta mislim o damama.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:06:42   
jasmin
Za mene...hmm...ocigledno je da ja u svemu imam vlastite definicije protkane vjerom :).
Za mene je dama zena prekrasnih osobina,okicena ljubavlju prema drugima,stidom,plemenitoscu,postovanjem drugih,
ljepotom duse,ona koja drzi do sebe kao licnosti i prezentira samo najbolje,kulturna je,umjerena,nadasve omiljena,
edukovana,obrazovana i smjela da kaze istinu bez obrzira sta drugi o tome mislili.
Dama je svaka zena koja tezi da bude najbolja i uspjeva u tome.Meni je bitan i ovaj i onaj svijet.Pa se iskreno,najiskrenije nadam da cu biti dama na onom svijetu:).
Zadovoljna si mojom definicijom?!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:09:08   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..


Sta je touser posted image .

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:12:45   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: jasmin

Za mene...hmm...ocigledno je da ja u svemu imam vlastite definicije protkane vjerom :).
Za mene je dama zena prekrasnih osobina,okicena ljubavlju prema drugima,stidom,plemenitoscu,postovanjem drugih,
ljepotom duse,ona koja drzi do sebe kao licnosti i prezentira samo najbolje,kulturna je,umjerena,nadasve omiljena,
edukovana,obrazovana i smjela da kaze istinu bez obrzira sta drugi o tome mislili.
Dama je svaka zena koja tezi da bude najbolja i uspjeva u tome.Meni je bitan i ovaj i onaj svijet.Pa se iskreno,najiskrenije nadam da cu biti dama na onom svijetu:).
Zadovoljna si mojom definicijom?!


Ja jesam...ali ne znam da li se pika..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:13:06   
kolacic
IZVORNA PORUKA: jasmin

Za mene...hmm...ocigledno je da ja u svemu imam vlastite definicije protkane vjerom :).
Za mene je dama zena prekrasnih osobina,okicena ljubavlju prema drugima,stidom,plemenitoscu,postovanjem drugih,
ljepotom duse,ona koja drzi do sebe kao licnosti i prezentira samo najbolje,kulturna je,umjerena,nadasve omiljena,
edukovana,obrazovana i smjela da kaze istinu bez obrzira sta drugi o tome mislili.
Dama je svaka zena koja tezi da bude najbolja i uspjeva u tome.Meni je bitan i ovaj i onaj svijet.Pa se iskreno,najiskrenije nadam da cu biti dama na onom svijetu:).
Zadovoljna si mojom definicijom?!


Svidja mi se jako tvoja definicija dame user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pogotovo ovaj dio prezentira samo najbolje, kulturna je, umjerena... umjerena jako bitno. upravo zato jei omiljena.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:14:13   
jasmin
Pika se,brte,no sta...al mi ode kolacic prije nego sto rece jel` zadovoljna :(.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:14:16   
kolacic
skvo nam kasni...malo iscitaj prethodne postove user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:15:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: kolacic

skvo nam kasni...malo iscitaj prethodne postove user posted image user posted image user posted image user posted image


Sto?user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:15:11   
jasmin
Eh super...haman smo skupa pisale.Drago mi je da ti se svidja.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Oralni sex
20.8.2010 20:15:56   
kolacic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jasmin tu sam cmokic tebi pametnoj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *